Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość krakersik81
dzien dobry kobietki:) ojoj ja juz myslalam ,ze odpale kompa i tu wiadomosc oleniga w szpitalu wyladowala,a tu lipa dzidzia uparta jest:)poczeka do terminu jeszcze jeden dzien:) oleniga odpoczywaj duzo...Dobra lece do poloznej ciekawe co dzisaj mi nowego powie moze zaproponuje pokazac szpital milego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwwwa Ty powinnas od nich dostac SMP a nie starac sie o MA! w co oni z Toba pogrywaja?! masz prawo do SMP jesli przepracowalas dla pracodawcy 13 lub 15 (dokladnie nie pamietam) tygodni przed zajsciem w ciaze. jesli beda sie migac wez papiery i idz z tym do CAB. jesli z jakiegos powodu nie nalezy Ci sie SMP (baaardzo bym sie zdziwila) to HO raczej nie jest Ci do tego potrzebny, ale wyrob go sobie bo na pewno Ci sie przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek..lejdis tak tak mamo Eli.. leniwy, obudzilam sie 15 min temu :) :) W nocy chyba ze 3 razy i wszystko mnie w dołku bolało i ciągnęło i coraz ciężej się ruszac. A ja tak daleko jeszcze w tabelce jestem. Pogoda urocza i miejmy nadzieje dzień też będzie lepszy. Dzis bedę układac te cudowne ciuszki. Wstawiłam wode na kawe i szyyybko musze coś zjesc bo żołądek już na mnie krzyczy Też byłam ciekawa czy Oleniga juz pisała, biedna nasza owieczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki:) właśnie wstałam i dzionek zapowiada się dziś rewelacyjnie. raz że ładna pogoda a dwa super informacje listonosz wrzucił mi przez drzwi, więc dzień musi być dziś super. oleniga jak kładłam się spać to myślałam, że ty już może na porodówce swoją kochaniutką dzidzię już tulisz a tu nic. upartego masz maluszka. ale teraz odpoczywaj ile można. kamila_black witaj w klubie z nocnymi dolegliwościami. terminy mamy koło siebie więc trochę będziemy z tymi niedogodnościami jak bliźniaczki....hahaha idę zrobić sobie jakieś famapeczki i kakałko bo zaraz z głodu umrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny szkoda mi dzis dnia na siedzenie przy kompie, bo pogoda zbyt ladna. zabieram mala na dluuuugi spacer. bede pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli Ramires jest tym kim mysle, to forum powinno od tej pory smigac elegancko;) :D wielkie dzieki!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ania.. ja też akurat zabierałam się za papu jak pisałaś, że idziesz jeśc. Pospalam az do 10!! Zgrałyśmy się z terminem faktycznie i ciekawe jak nam będzie szło razem :) Fajnie tak. Moje dziecie jeszcze śpi smacznie, chyba jak tatuś. Mama Eli..jaasssne, długi spacer, dobre sobie. Znajdz jakis park, dziecko będzie biegac wokól a ty siedziec, chociaz ona jeszcze mała. W każdym bądź razie, miłego spaceru. Ja zabieram się za sprzątanie i układanie, bo moich ulubionych seriali już nie ma (czyt ER o 10 ).. same nudne są tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ania.. ja też akurat zabierałam się za papu jak pisałaś, że idziesz jeśc. Pospalam az do 10!! Zgrałyśmy się z terminem faktycznie i ciekawe jak nam będzie szło razem :) Fajnie tak. Moje dziecie jeszcze śpi smacznie, chyba jak tatuś. Mama Eli..jaasssne, długi spacer, dobre sobie. Znajdz jakis park, dziecko będzie biegac wokól a ty siedziec, chociaz ona jeszcze mała. W każdym bądź razie, miłego spaceru. Ja zabieram się za sprzątanie i układanie, bo moich ulubionych seriali już nie ma (czyt ER o 10 ).. same nudne są tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwlekłam się z łóżka bo maluch nie daje mi spać...muszę coś zjeść znowu...jejku jestem jeszcze bardziej zmęczona niż jak się rano kładłam... IWWWA*** Dla pracodawcy powinno pracować się nieprzerwanie CHYBA 10 miesięcy (ja pracuje dłuzej to nie wtajemniczałam się)żeby dostać SMP, conajmniej 15tyg. przed datą porodu powinnaś powiedzieć pracodawcy że jesteś w ciąży no i w 21tyg. ciaży dostajesz MATB1 i dajesz pracodawcy... nie jestem w stanie za bardzo myślec bo mnie głowa boli, chyba nic nie przekręciłam, ale polecam: genialną stronę (www.direct.gov.uk) ... najlepiej wejdź tutaj (w ten link) i zobacz czy się kwalifikujesz: http://tiger.direct.gov.uk/cgi-bin/maternity.cgi oni chyba na serio lecą z Tobą w kulki bo jak na mój gust to powinnaś dostać SMP jeśli pracujesz dla nich rok... chyba ze pracowałaś z przerwami...powodzenia :) kurde chyba dzisiaj za bardzo to tutaj nie pourzęduje, boli mnie ten brzuch, zjem i idę do łóżka...:( narazie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila_black twój mąż śpi po nocce tak jak mój i mój maluch też śpi jak tata. zgrałyśmy się idealnie.....hahahaha coś w tych datach musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanko o MA wniosek można wysłać jak się jeszcze pracuje i zaznaczyć datę do kiedy czy dopiero można wysyłać wniosek jak się już kończy pracować i czekać te 2-3 tygodnie na zatwierdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim kobietką!!widze ze samopoczucie dzis kazdej nie najgorsze!!:-) ja dzis tez chyba narzekac nie bede no moze troszke!!nie chodzi o ketchup!!!!!tylko o moja Nikole nic ten antybiotyk nie daje zrobilam jej wczoraj syrop z cebuli i czosnku,daje jej gorace mleko z miodem i czuje ze chyba po tych domowych sposobach szybciej jej przejdzie niz po tym ich antybiotyku.Niewiem ale oni chyba nawet odpowiedniego antybiotyku nie potrafia przepisac,ale co w tym dziwnego skoro oni wogole ludziom nie przepisuja, to i z kad maja wiedziec.Lekarze!!!!wczoraj jak bylam z nia znow u lekarza( bo krew jej leciala z nosa w nocy )z pytaniem ze moze jakas witamineC albo inne witaminy do tego antybiotyku to powiedzial ze to nic nie da i nic mi nie przepisal powiedzial zeby brala do konca ten antybiotyk,a tego antybiotyku zostalo, moze 3 dawki.A jak wam sie wydaje powinnam jej dawac witamine C u nas w Polsce zawsze daja wit.C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamy! ja juz po sweepie, nie bolalo wcale bo szyjka kompletnie splazszczona i miekka, i otwarta na 3cm, wiec sweep poszedl jej zupelnie gladko, powiedziala ze sie przylozy bo jak taka podatna ta szyjka to dobrze by bylo zeby jednak ruszylo, ja myslalam ze ona bada a ona zamiatala,nawet juz poplamilam ale to normalne chociaz czytalam ze nie kazda plami, jedyne co mnie boli teraz to nogi z tlu od pasa, niestety te bol mam zawsze przy tych falszywych i wiem ze mi bedzie towarzyszyl jak mnie naprawde wezmie, a to tak bola nogi ze ciezko chodzic, a raczej tak bardzo dziwnie cierpna to tak zwane bole uda, no a poza ty nie wierze ze cos sie ruszy, zreszta polzna strasznie zdziwiona ze nadal nic a takie\'warunki\' kolejny sweep we wtorek, sama chcialam bo co szkodzi a nie boli a najgorsze ze indukcja 2.10 i nie bede wrześniowka, ide sie dalej załamywac!!!!! dzieki za porady!!!!miłego piątku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleniga biedna jestes z tymi bolami brzucha ale pocieszaj sie ze to juz nie dlugo!!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze pisalam o sweepie i znowu mi wcielo, poczekam moze wejdzie ten tekst bo nie chce sie powtarzac!!! no ale jestem po, nic nie bolalo, zero uczucia a to dlatego ze szyjka kompletnie splaszczona, miekka i otwarta na 3 palce polozna stwierdzila ze aby rodzic, no i troche plamie i sobie czekam na indukcje 2.10 i jestem ty zalamana pozdrawiam i dziekuje za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdae moze drugi sweep nie bedzie potrzebny!!!moze jeszcze we wrzesniu urodzisz!!!mam pytanie a czy ty w tej ciazy bralas jakies leki na podtrzymanie?duzo lezalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec kamila26, nie bralam zadnych lekow w tej ciazy na podtzrymanie, pracowalam fizycznie do 29 t,c mnie ciezko ale duzo chodzilam , apozniej odpoczywalam bo wiem ze to najlepszy sposob zeby jak najmniej ociazac szyjke, ale w pierwszej ciazy bralam ten fenoterol na szyjke ale jak tylko weszlam w 9 miesiac to odstawilam bo sie zle czulam po nim a urodzilam przez wywolywanie po terminie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwa***
Mamo Eli** oraz Olenigo dziekuje ślicznie za wsparcie i porady!!Mam nadzieje ze czujecie sie dość dobrze pomomo zblizajacych sie terminow!Ja niestety dostalam od tej swojej agencji liscik ze sa zwolnieni z wyplacenia wszelakich zobowiazan-nie wiem na jakiej zasadzie ale ponoc jest taka mozliwosc...Wiec teraz nie pozostalo mi nic innego jak wlasnie staranie sie o MA a ze nie mam WRS to poprostu troszke powatpiewalam czy i w przypadku MA moge napotkac jakies trudnosci.Dlatego Was zapytalam.Dziekuje jeszcze raz i biore sie za wypelnienie wniosku o MA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nas testuja!!!hehe szybsi od nhs!!!!brawo! oleniga to juz koncowka nie martw sie!!!my juz po spacerku,adas spi,a ja ide cos na obiadek szykowac,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nas testuja!!!hehe szybsi od nhs!!!!brawo! oleniga to juz koncowka nie martw sie!!!my juz po spacerku,adas spi,a ja ide cos na obiadek szykowac,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chyba czas zwiekszyc dawke herbatki albo zaczac brac jeszcze te tabletki, bo wszystko ustalo :( . skurcze przypominaj bardziej skurczatka i mialam dzis moze z 5 sztuk (straszakow oczywiscie ;) ) . nawet spacer nie sprawil mi zadnych trudnosci :) smignelam jakbym wcale na finiszu nie byla... nic z tego nie rozumiem... whatever! ide polozyc swoja szprotke spac ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wstałam bo tak pięknie słonko na dworze świeci że nie mogę wyleżeć... na dwór nie pójdę bo nie wychodzę juz od dawna, moze potem na ławeczkę... mały się wierci i przekomarza się ze skurczami macicy, tak na zmianę ruszają mi brzuchem no i nici z leżenia... posprawdzam jak tam skurcze... czy tak jak wczoraj...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze cos sie dzieje u mnie w bloku... rano wiedzialam policje a teraz jakis typ spod ciemnej gwiazdy sie tu kreci pod oknami. w sumie to troche Krawczyka przypomina :D ide go wulukac jak kazda, pozadna, siedzaca wiecznie w oknach gospodyni domowa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo***Eli...typ z pod ciemnej gwiazdy... podobny do Krawczyka?? :D... może poprostu przyjechał dać koncert :) :D :D :D ale mi humor poprawiłaś :) ... ja też lubię zaglądać do okna co się dzieje...tylko tutaj cisza i spokój bo w szeregówce mieszkamy... u mnie te regularne skurcze z wczorajszego wieczoru coś ucichły... tzn. są ale nie tak regularne... ale boli tak jak wczoraj... będę siebie obserwować...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
typ spod ciemnej gwiazdy nie wspolpracuje z policja, policja pojawila sie rownolegle z typem i juz sobie odjechala a typ zniknal bez sladu.... tiaaaa zapytam sasiadke kogo szukali bo z nimi rozmawiala :) alez ja jestem wscibska! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×