Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Nocna zmiana wita. Ostatnio urzęduje na każdej zmianie.:D Czarek rządzi i jest ostatnio łaskawy:D Oleniga + mąż Olenigi - wielkie gratulacje, zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka (dla całej trójki) - przyda się zobaczycie:D Anecia to jest dyskryminacja (jeśli to Anglicy), zgłoś to na policję, koniecznie.Takie zachowania trzeba w zarodku tłumić. MamoEli: Pomarańczowy samochód autobus już gotowy - niestety buro pomarańczowy (nie dałam rady umyć, łaskawość Czarka jest jednak ograniczona).Przepraszam,że na forum, ale jest późno i nie chcę już telefonować: Będę sama, bo do tego szpitala jadę przez albanowo. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx co to za miska do mycia pupy dziecka? Czarek robi kupki raz na dzień lub rzadziej, ale jak zrobi to muszę go kąpać, hehehe, tak jak dziś kupę miał nawet w faldzie szyjnej (bo on jest mały pulpecik:D).Więc nalałam wody do wanny jak do wieczornej kąpieli. Cały przewijak zabrudzony, cały Czarek zabrudzony i ja tez przy okazji.Śmiesznie było.W sumie to norma.Cieszyłam się, bo dziecko prawidłowo się wypróżnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nocna zmiano! dzidzior sie wyspal na spacerze i po, wiec teraz buszuje, hehe. jak za starych, dobrych, ciazowych czasow... :) miska do mycia dziecka - jak zrobi kupe to sie go wsadza do miski i robi chlupu-chlupu (nazwe wymyslil maz a cale ustrojstwo ja, bo mi kregoslup odpadal od dzwigania wanienki z woda), a przed kapiela robi sie tam \"pranie wstepne\" i pozniej dziecko juz bez kupy myje sie w wanience wlasciwej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Olenigi i mężą Olenigi, super, że nareszcie masz swojego synka poza brzuszkiem. Długo to trwało, duży chłopak, ja też się obawiam takiego finiszu, bo podobno też mam duże dziecko, ale cóż, jestem dobrej myśli. Życzę Wam dużo zdrowia i oby maluszek się dobrze chował :) Pozdrawiam Was A ja wczoraj miałam wizytę u dentysty, bo znów zaczął mi się zaleczony w czasie ciąży ząb, odzywać, tak więc od razu dentysta polecił mi kanałowe leczenie, ale dostałam tyle znieczulenia, że nic nie bolało, miało boleć potem, po wizycie do 3 dni, bo mam tam lekarstwo, ale jak na razie nic nie boli i jest ok. Życzę wszystkim dobrego dnia, bo chyba będzie znów słoneczny! MAmo Eli bezbolesnwgo sweep\'u życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Gratuluje rodzicom Mamutkiego?Mikolaja!!!🌼alez ja meczyli dupki Dziewczyny okropnie sie ciesze,ze jestem z wami a wy ze mna🌼normalnie flache macie u mnie!!!To sa dzieci anglicy...jak sie wprowadzilismy to jeden go zaczepial taki z 7lat,maz z nim porozmawial i przeprosil bawil sie z danielem,ale pozniej zebral gromade i zaczeli go wyzywac to dzieci w wieku od 7 do 9i jedna z 13lat,i najgorsza okropnie nas wyzywala,jak daniel wychodzi na dwor i wiem,ze oni sa to zagladam przez okno i widze,ze nie zaczepia,tylko oni nagle z galeziami,patykami i kamieniami wyskakuja:(to tylko chyba na tej ulicy podobno z tego domu polacy sie z ich powodu wyprowadzili bo dziecko zastraszane bylo,nikt nie ma takiej sytuacji po prostu pech,rozwazamy policje i wyprowadzke bo wczoraj juz tak mnie bedziel bolal,ze maz chcial pogotowie wzywac,a ja przez bachory nie chcem dziecka stracic...to tyle przepraszam za zasmiecanie kochane jestescie🌼kwiatek]❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek lejdis Ja mam wizyte u położnej na 9 więc już jestem przy kawie, śniadaniu i .. komputerze naturalnie Aneciu pisz ile masz ochote. Czemu tyle dziewczyn uważa, że zaśmieca forum, od tego ono jest, żebysmy się wygadały i miały wsparcie.. jak my to z kumpela kiedyś mówiłysmy...KOŁO WZAJEMNEGO RÓŻAŃCA, hhehe Co do wanienki.. ja chciałabym taką zwykła, ale widziałam ta tummy tub.. może zmienie zdanie, chociaż to tak dziwnie wygląda, ewentualnie wezme obie, bo tesciowa zadeklarowała, że kupi zestaw do kąpieli, szał normalnie :) Dzis generalnie lepiej się czuje, ale miewam więcej bóli podbrzusza, wiem jednak, że to niestety normalne, a jak wasze samopoczucia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!! GRATULACJE OLENIGA DLA CIEBIE I DLA TATUSIA MIKOŁAJA!!!!biedna musiala sie nameczyc!!ale najwazniejsze ze juz po wszystkim i ze maja sie dobrze,jeszcze raz serdecznie gratuluje!!! Wczoraj moja fryzjerka oznajmila mi ze tez jest w ciazy:-)(i kto mi teraz bedzie wlosy robil!!!?:-( Anecia ja ci naprawde wspólczuje tych malych gówniarzy,bo tez mam corke w wieku twojego synka ale na szczescie nic takiego sie na podworku nie dzieje zreszta malo dzieci w mojej okolicy jest i prawie wszystkie ucza sie w tej samej szkole co moja Nikola.Ale gdyby takie cos mialo miejsce chyba sama bym wyszla do nich z jakims toporkiem!!Jesli takie cos bedzie sie powtarzac to naprawde lepiej zadzwon na ta policje,bo ktoregos razu nie zauwazysz i jeszcze biednemu sie krzywda stanie!!I sie nie stresuj choc wiem ze to trudne tym barzdiej jesli chodzi o dziecko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmila-black ja też mam te ciągłe bóle podbrzusza, gdyby nie forum i Ty i Aniapud w podobnym terminie, to pewnie myślałabym, że coś jest nie tak, także forum bardzo mi pomaga przejść przez ciążę :) Ja już kupiłam zestaw wannowy, ale ten tummy tub to też fajan sprawa, korzystaj jeśli teściowa chce Ci zasponsorować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdae a jaka oliwka smarujesz dzidziusia?bo wiecie co jak moja Nikola byla bobasem to ja moglam ja tylko smarowac oliwka bambino bo po johnsonie dostawala krost i uczulenia i wiele moich kolezanek mialo taki sam problem i musialy smarowac swoje malenstwa oliwką bambino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha jeszcze proszki moga uczulac.Moja mama zawsze mi kazala prac ciuszki dla dzidzi w platkach mydlanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila black dla mnie ta tummy tub tez jest jakas dziwna.Ja nie jestem za bardzo przekonana do tummy tub,widzialam na filmikach you tube i dla mnie to troche przerazajace,moze sie myle ale takie mam zdanie bo nie wyobrazam sobie swoją nowo narodzoną dzidzie sadzac w takiej tubie moze ciut wiekszego bobasa tak ale nie taka kruszynke chyba ze ta tuba jest od ktoregos tam miesiaca zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaeeee
kamila26 najlepsza oliwka do smarowania malucha to olej z oliwek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiulka24
zdiendoberek!!!piekne sloneczko u mnie:-) Magdae,no ja nie wiem czy po ten paszport warto do londynu az jechac,tutaj dluzej sie czeka do 6 tygi kolejki kilometrowe,sama bym chciala na swieta do polski leciec ale sobie odpuscilam bo kupie drogi bilet dla nas trojga a jak z paszportem dluzej zejdzie to moj wylot szlak trafi,i po co mam sie denerwowac,a akurat rodze 6 tyg przed swietami. Kamila26,zainspirowalas mnie chyba z tymi wlosami,no ja tez mam juz takie odrosty i musze cos z nimi zrobic zanim sie dzidzia urodzi bo potem czasu nie bedzie,tylko skad ja wezma polska fryzjerke w okolicach croydon?moze ktos zna?? Mala 21,ja tez mam konflikt krwi,dzisiaj ide wlasnie zeby mi podali antiD,podaja w 28 tyg i 34tyg.niestety ja jestem w 34 i dostane dopiero pierwszy raz a zrobilam juz czwarty apoitment,bo ostatnio zgubili mi krew.a ten konflikt to przede wszystkim ma wplyw na drugiego twojego dzidziusia jesli bys planowala,w pierwszej ciazy powinno byc ok. No i oczywiscie zyczenia dla OLENIGI,naszej gwiazdy,WSZYSTKIEGO NAJLEPRZEGO dla calej twojej rodzinki!buziaki.....dobra,lece do midwife.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakersik81
Dzień dobry kobietki widzę ze dzisiaj to prawie już wszystkie wstały, pogoda się zapowiada świetna wiec trzeba się gdzieś wybrać póki jeszcze mogę chodzić. Dziewczyny mam pytanie jaka nazwę angielska maja te majtki jedno razowe ???kupiłam sobie je w Polsce, ale po tej przeprowadzce się gdzieś zapodziały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! krakersik-disposable pants. wstalabym i sprawdzila pisownie ale max mi zasypia na kolanach. w swoich ostatnich ciuchcach po wczorajszych probach opanowania ulewania... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaeee byc moze olej z oliwek tez jest dobry ale ja smarowalam oliwka bambino i bylam bardzo zadowolona zreszta moja siostra i reszta kolezanek tez smarowaly i nie bylo nigdy uczulenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakersik81
onyx1..dziekuje bardzo,a mozesz mi jeszcze napisac ile szt.trzeba kupic?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie duzo dzieci ma uczulenie na jonsons!moj daniel ma,adas nie wiem bo nie uzywalam. dzieki kamila_black❤️ w szkole,do ktorej chodzi moj syn pracuje polka,i poszlam do niej i powiedzialam o tym,ma isc do szkoly ktorej te dzieci chodza i zglosic dyskryminacje rasowa,a jesli to nic nie da to do rodzicow!ona mowila ze za jej czasow kiedy chodzila tu do szkoly to byla,,polska swiniai dziwka,,ale wyedy nic nie mogla zrobic dlatego teraz zrobi wszystko!a jesli bedzie trzeba to z tymi dziecmi sobie,,porozmawia,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia masakra! ja bym od razu poszla na policje skoro rodzice bachorow nie interwebniuja! OLENIGA wow! duzego kurczaczka wyprodukowaliscie! gratuluje serdecznie i zycze duuuzo zdrowka Waszej rodzince 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie bardzo ciesze!!!nawet nas wyzywaja pewnie w domu rodzice przy nich tak mowia!!!ja tam powtarzam,ze wszyscy sa ludzmi!!!czy gruby chudy,czarny,japoniec itp.zreszta w przedszkolu juz to dzieciom powtarzaja w polsce! a co kamila26 twoja fryzjerka w ciazy nie bedzie chciala robic czy martwisz sie,ze po nie bedzie miec czasu?u mnie w melton jest polka fryzjerka:) mi83melton jest ok tylko akurat sie tak trafilo,cieszylismy sie ze tu tyle dzieci ale niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia moja fryzjerka nie jest Polka a Szkotką,pracowalysmy razem w salonie jeszcze przed zajsciem moim w ciaze, ale jest naprawde super fryzjerem.Ona juz w styczniu konczy prace i sie wyprowadza do innego miasta dosc daleko 120 mil dalej no i na marca ma termin porodu.Pewnie bede sama sobie robila bo nie dam dotknac moich wlosow kiepskim fryzjerom. Kiedys robilam warkoczyki afrykanskie dziewczynom i sama chcialam tez nosic,to sobie sama zalozylam trwalo to 3 dni ale dalam rade lusterko z jednej i z drugiej strony.Niektore fryzjerki robily warkoczyki aby szybko skonczyc to po 80 warkoczow,kasowaly i do widzenia.Ja robilam 200 warkoczykow na glowie u klientki wtedy naprawde wygladaly super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1981
Oleniga wielkieee gratulacje i duzo zdrowka i wszystkiego najjjjjjjjjjj :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1981
Dziewczyny znacie jakies metody na szybsze obkurczanie sie macicy??????? ...nestety karmie butla i to temu nie sprzyja musze sie ratowac czyms innym tylko czym.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie wiele jeszcze o tym wiem, ale zajrzyj na te dwie stronki http://dladziecka.infoweb.pl/?id_category=126&id_inf=248 http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/1,79333,2098966.html to może trochę pomoże. Jedyne co słyszałam, to że warto samej zaciskac ten mięsien w środku pare razy dziennie i to też pomaga w obkurczaniu Wróciłam z uniwerku nieco zdenerwowana, bo specjalnie poszłam, żeby zobaczyc jedna kumpele a jej sie nie bardzo spieszyło i w końcu jej nie zobaczyłam, dobrze, że jest ładnie to miałam mały spacer w między czasie. Idę się połozyc, bo mi tak cięęęężko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki! bedzie mnie dzis malo, bo polozna powiedziala ze sweep sweepem ale sama tez musze sobie pomoc ;) kazal zaliczyc dluuuugi spacer i przynajmniej kilkakrotnie schody up and down co tez bede czynic od 14.20 jak tylko oddam niedobrzatko pod opieke niani :D zrobila mi sweep bez problemu, nastepny mam w niedziele rano a jak nic sie nie ruszy to w poniedzialek o 13-tej mam zadzwonic do szpitala i zapytac czy maja wolne lozko bo jestem zabukowana :) mam nadzieje ze ruszy sie samo z siebie bo cienko sie widze z zastrzykiem z oksytocyny i bez epiduralu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ja dopiero teraz bo od rana pilnie się uczyłam w szkole rodzenia. dziś było o znieczuleniach i mam teraz mętlik w głowie. bo chciałam epidural a po dzisiejszych zajęciach zastanawiam się nad gas&air i pethidine. i nie wiem na co się zdecydować a już zaczynam się bać. Kamila_black tymi bólami podbrzusza się nie martw, to już prawie finisz, więc teraz to już tak jest. ja najsilniejsze mam wieczorem że czasami to ruszać się jest trudno, a do tego wszystkiego dopadły mnie bóle w pachwinach i chodzę jak kaczuszka:) mamo***Eli my tu zakłady zrobiłyśmy i obstawiony jest piątek i sobota a ty mówisz o kolejnym sweep w niedziele. chyba że sprawdzi się co kamila_black powiedziała 42 tygodnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Brzuchatki: Oleniga............27.09.2008.....41....Cambridge.....ch yba Mikołaj?! mama Eli..........02.10.2008.....41....WGC........???.......... ....? ?? monika820227...15.10.2008.....28.....Londyn..........?. .............? ania 3..............25.10.2008.....31....Boston.....synek....... .Dawid magdzikm........27.10.2008.....31....Redditch...synek... .Maksymilian aniapud............29.10.2008.....37....Enfield......syn ek.......Kubuś Jola25..............31.10.2008.....34....St Albans..........?..............? kamila_black......04.11.2008.....36....Hatfield...chyba córka...Blanka mala79.............08.11.2008.....35.....Londyn....corc ia.............? Asanna............11.11.2008.....35.....Wood Green.......corcia......? Gosiulka24.......15.11.2008.....34.....CROYDON...synek ....Adas??... lorinka............19.11.2008.....32.....blackpool...cor eczka.....Zuzia? Krakersik81.......22.11.2008......33....Menchester...cór k a.....Zuzia Patinka26.........30.11.2008......31....Cheltenham..cor ka.....Olivia Katelka25.........06.12.2008r.....32...Cheshunt.......? ?? ??.......????? Salma..............10.12.2008......8......Leicester.... .......? ...........? iwwa***............14.12.2008......27....londyn......... corcia...........? Kamila26..........18.01.2009......25....Inverness....... ? ...............? anecia1702.......19.03.2009......16.....Melton........ .....?.............? mi83...............24.03.2009.......16....Leicester.... .......?............? bes................25.04.2009.......12.....Swindon...... ..................... Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850......Banbury...coreczka........... ..Olenka Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.. .. Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ....Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... .Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n....Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin...synek ...Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k....Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.....Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek ....Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ... .Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek...Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa........07.07.2008....3,056kg....Thornton Heath..córka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford........corka...... ........Amelia Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. ..........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia.... .Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. .........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... ..Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke..chlopak. ..Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1............02.09.2008....2900.....London..Maksymil ian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek .. ..Kubuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×