Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

u mnie teraz juz wiem ze pobyt tutaj sie przedluży. Może też by pomyslec o takim mieszkaniu?kiedys juz mielismy zamiar, mieszkając w Londynie chcieliśmy wynieśc sie poza, gdzies niedaleko tak by mąż mogl jeździc tutaj do pracy. Ogólnie to zależy od councilu i miejscowości gdzie chcialabys mieszkać, pamietam ze np by dostac mieszk w Guildford trzeba mieć powiazania z tym miastem, np. praca, rodzina. Ale w wiekszości to nie jest potrzebne. chyba jednak znowu pomysle o tym. mam dosyc londynu, taniej byloby napewno, no i jakas zmiana tez by sie przydala. Tylko, że bilet m-czny męża kosztowalby pewnie tyle co różnica w oplacie za mieszkanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wszystkim mamom za podpowiedzi kupilam ten oilatum w boots za 9Ł, sa jeszcze kremy i balsamy z tej serii, tego potasu w krysztalkach nie mieli na stanie a generalnie jest na recepte, a wiec przystepujemy do dzialania, najpierw obmywamy rumiankiem-tez słuzy to potowkom a potem ta oliwka, proszek do prania zamieniamy na plyn do prania fairy i czekamy na rezultaty pozdrawiam was. ciekawe jak biedna oleniga🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, to moze wpadniecie do mnie z ta aplikacja na kawke ;) zapraszam :) o wlasnie borowka, Roci! wiedzialam ze jakos tak nietypowo :) czyli jednak nie wracacie na razie? troszke szkoda bo wiem jak bardzo chcialas juz zjechac, ale z drugiej strony... z pobudek czysto egoistycznych:P ciesze sie, ze nie wszyscy zjezdzaja i ze zostaniesz tu z nami na dluzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdae nie wiem czy wiesz, ale oilatum mozesz tez wziac na recepte i bedzie za darmo ;) a tak poza tym jest rewelacyjny, myje w tym swoje niedobrzatko od dawna bo ma egzemy (szczegolnie jesienia i wiosna). sa tez smarowidla oilatum, tez warte polecenia i popros HV o recepte na "double base" lub "dipro base" to tez ladnie natluszcza skore malucha i nie przeszkadza w gojeniu potowek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakersik81
Witam wszystkie panie, ale tu się działo a mi się Internet zepsuł i cały dzień byłam tak zdenerwowana ze nie wiem co tam u was się dzieje .no i Oleniga bidulka , ale na pewno już tuli swoje maleństwo w ramionach .dziewczyny mam pytanko jaki krem ochronny kupić do twarzy dla noworodka? Bo tego jeszcze nie mam i się zastanawiam ,ze w Polsce na pewno by mi jakąś aptekarka poleciła na zimę a tu to nie wiem jaki jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dziewczyny ja nie moge bo mam problemy z szyjka i wtedy moglyby mi wody odejsc lub dostac sie infekcja co by bylo niebezpieczne. a na usg........ Dzidzia troszke jest za duza mam 32 tydz i 4 dzien ciazy i wazy 2500 gr znow dostalam zastrzyk na rozwiniecie plucek chole... boli ten zastrzyk jutro koljenka dawka mam sie zglosic do szpitala. 20/10/2008 ide na siagniecie szwu zabronili mi z 19- na 20 jesc pozno kolacje rano mma byc na czczo tylko moge pic wode.Dlaczego???nie rozumiem nie zapytalam z wrazenia jezeli do 3 godzin nie urodze dostane zjesc i bede mogla isc do domu. Aha lekarz swteirdzil ze mam komplikacyjny szew ale nigdy mnie tu nie badal i nie widzial czyzby z opisu stwierdzil tak tzn powiedzial ze moge czuc bol przy zdjeciu ale jak bedzie mocno bolalo to beda przerywac Dziewczyny Pietra mam jak nie wiem.I bede krwawila ale mam sie nie przerazac tym bo to bedzie normalne. w 35 tc jezeli nie urodze bedzie nastep;ne usg aby sprawdzic czy dalej tak szybko rosnie ulozenie dziecka poprzecznie i lekarz powiedzial ze moze miec juz problem z obruceniem sie skoro jest taka duza no faktycznie ruchy od kilku dni sa inne spokojniejsze i rzadsze. ale dzidzia zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Patinka to nie brzmi za dobrze ja myślałam, że moje dziecko dośc duże jak w 30 tygodniu warzyło niecale 2 kg, ale twoje faktycznie większe. Mój ginekolog w PL nic nie mówił, że jest za duże, może troche przesadzają. No trzymam kciuki, żeby wszystko się udało i poszło spokojnie. Mamo Eli widzisz jak to jest. Jak masz mniej czasu i nie jesteś na bieżąco ile potem czasu zajmuje nadrabianie zaległości, hieh :) dobrze wiedziec o tych kremach od HV, juz zapisuje w moim pampers diary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) anecia1702- jeszcze mi nie odpisali:( ale ponękam ich.. kamila black- a twoj Mąz to ma ten urlop pourodzeniowy czy swoj? Bo u mojego slubnego w pracy to bylo tak,ze musial podac termin, kiedy chce wziąc, ale jakby sie wczesniej, albo pozniej urodzila dzidzia, to pracodawca musial zgodzic sie na przesunięcie. ja ur. 10 dni wczesniej i nie bylo problemu:) kamila26- wspolczuję swinki, ja to mialam kilka i zawsze becz\\alam jak mi zdychały.. patinka- dzidzia moze i duza, ale nie ma co się martwic na zapas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwe Brzuchatki: Oleniga............27.09.2008.....41....Cambridge.....ch yba Mikołaj?! mama Eli..........02.10.2008.....40....WGC........???.......... ....? ?? Asanna............11.11.2008.....29.....Wood Green.......corcia......? monika820227...15.10.2008.....28.....Londyn..........?. .............? ania 3..............25.10.2008.....31....Boston.....synek....... .Dawid magdzikm........27.10.2008.....31....Redditch...synek... .Maksymilian aniapud............29.10.2008.....37....Enfield......syn ek.......Kubuś Jola25..............31.10.2008.....34....St Albans..........?..............? kamila_black......04.11.2008.....36....Hatfield...chyba córka...Blanka mala79.............08.11.2008.....35.....Londyn....corc ia.............? Gosiulka24.......15.11.2008.....34.....CROYDON...synek ....Adas??... lorinka............19.11.2008.....32.....blackpool...cor eczka.....Zuzia? Krakersik81.......22.11.2008......33....Menchester...cór k a.....Zuzia Patinka26.........30.11.2008......31....Cheltenham..cor ka.....Olivia Katelka25.........06.12.2008r.....29....Cheshunt.......? ?? ??.......????? Salma..............10.12.2008......8......Leicester.... .......? ...........? iwwa***............14.12.2008......27....londyn......... corcia...........? Kamila26..........18.01.2009......25....Inverness....... ? ...............? anecia1702.......19.03.2009......16.....Melton........ .....?.............? mi83...............24.03.2009.......16....Leicester.... .......?............? bes................25.04.2009.......12.....Swindon...... ..................... Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850......Banbury...coreczka........... ..Olenka Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.. .. Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ....Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... .Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n....Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin...synek ...Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k....Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.....Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek ....Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ... .Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek...Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa........07.07.2008....3,056kg....Thornton Heath..córka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford........corka...... ........Amelia Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. ..........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia.... .Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. .........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... ..Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke..chlopak. ..Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1............02.09.2008....2900.....London..Maksymil ian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek .. ..Kubuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! ale sie nadzialo jak mnie nie bylo! :) trzymam kciuki za wierzch tabelki! i za dolna tez, w ciazy sie przynajmniej wysypialam... :) czy planujecie karmic piersia? jesli tak to czy bedziecie stosowac vjakas diete? ja nie stosuje, moja kolezanka ma bardzo restrykcyjna, a nasze dzieci maja identyczne problemy z ulewaniem i wiatrami. to jak to jest z ta dieta? jak myslicie? co do przeprowadzki z londynu i councilach - podpisuje sie, niestety, obiema rekami. byle do wiosny, dojadlo mi bycie tutaj i po pol roku na pewno cos zmienimy! (konczy sie umowa najmu) acha, macie jakies sposoby na to, zeby dziecku sie odbijalo po jedzeniu? ja znam 3 i zaden nie dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą. Nie mam nic do dodania jeśli chodzi o porady. Oleniga - mam nadzieję,że już jesteś po i masz swoja maskotkę forever. Wtedy ból już nie istnieje, co nie mamusie? Magdae - ja mam trochę tego nadmanganianu potasu, chcesz to Ci wyślę, dopóki sobie z Polski nie zamówisz.Napisz na mój email. Witam nowe forumowiczki.Wiecie czuje sie jak stary wyjadacz, bo nie wiem czy ktoś z majówek udziela sie tak często jak ja.A ta w ogóle to powinnam mieć rocznicę na forum gdzieś teraz.Nie pamiętam dokładnej daty;) Anecia- też kiedyś miałam podobne relacje z teściową i wygrasz tylko wtedy gdy nie pokażesz jej jak bardzo Cię denerwuje, bo ona właśnie na to liczy.Bądź ponad to:) Sarenko kwas foliowy powinno sie brać jak najwcześniej, najlepiej jeszcze przed poczęciem, więc nie zwlekaj ani chwili i kup jakikolwiek - 400 nanogramów ( nie mam tego symbolu na klawiaturze, bo to grecka litera) to dzienna dawka. MamoEli - masz jakieś przewidywania co do płci nr2?Stawiam na chłopca :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyks1- ja kladlam Adasia na brzuszku- w innej pozycji mu się nie odbijało( próbowaliśmy na ramieniu, probowalismy tak jakby siedzial.. nic).. nie wiem.. jak napisala mam Eli po jedzeniu to moze skonczyc sie fontanną, ale u nas bylo inaczej.. po kazdym posilku wielkie ulewanie, dopoki nie wpadlismy na pomysl polozenia A. na brzuszku.. o dziwo zacząl bekac, a ulewanie odeszlo..czasem cos tam sie ulalo, ale wyleczyl sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki mi83, sprobuje zaraz jutro, zaryzykuje. i tak przebralam posciel wiec moge jeszcze raz jakby co, hehe :) musze chyba wam nie zasmiecac forum i znalezc sobie takie dla poporodowek w anglii, ale tu tak swojsko... pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx - jak już nic nie pomoże to spróbuj tummy tub - wiaderko dla niemowląt.Trochę będzie zachodu po każdym posiłku :D W tym wiaderku wieczorem w czasie kąpieli Cezary miał serię odbić, mimo że po każdym posiłku odpowietrzałam go po kilka razy nawet.Taka pozycja i ciepła woda super działają na bobaska i jego układ trawienny.Tummy tub odpowietrza z obu stron, hehe (raz nam nawet synuś kupkę niespodziewanie zrobił).A 'jacuzzi' to była norma.Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx - jak już nic nie pomoże to spróbuj tummy tub - wiaderko dla niemowląt.Trochę będzie zachodu po każdym posiłku :D W tym wiaderku wieczorem w czasie kąpieli Cezary miał serię odbić, mimo że po każdym posiłku odpowietrzałam go po kilka razy nawet.Taka pozycja i ciepła woda super działają na bobaska i jego układ trawienny.Tummy tub odpowietrza z obu stron, hehe (raz nam nawet synuś kupkę niespodziewanie zrobił).A 'jacuzzi' to była norma.Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx1- jak zasmiecasz.. przyszle mamusie od razu mogą zapsiywac rady..nauka nie idzie w las:) spróbuj, moze zadzial.. ja po prostu mialm dosc- po kazdym karmieniu spiochy do wymiany.. i codziennie wieczorem caly kaloryfer prania.. rada bez gwarancji, ale moze zadziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx no cos ty, nikt by nie pomyślał, że zaśmiecasz, bo przeciez tu jest dużo mam,które już mają sporo doświadczenia wiec pisz ile wlezie, ja też będe jak sie moje za 4 tygodnie urodzi :D :D mi83, mój mąż bierze zwykły urlop bo ma jeszcze dni do wykorzystania i to jest jego płatny urlop. Nie wiem czy będzie mógł go przesunąc bo jest szefem zmiany i wtedy musza załatwiac kogoś w zastępstwie jak on ma wolne, wiec oby dziecko przyszło mniej więcej o czasie ;/ Ten specjalny dla ojców jest mniej płatny, wiec nam się to nie opłaca. Ide oglądac Coyote Ugly, bo fajny filmik. Do jutra dziewczynki Mam nadzieje, że będą wieści od Olenigi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx1- jak zasmiecasz.. przyszle mamusie od razu mogą zapsiywac rady..nauka nie idzie w las:) spróbuj, moze zadzial.. ja po prostu mialm dosc- po kazdym karmieniu spiochy do wymiany.. i codziennie wieczorem caly kaloryfer prania.. rada bez gwarancji, ale moze zadziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx no cos ty, nikt by nie pomyślał, że zaśmiecasz, bo przeciez tu jest dużo mam,które już mają sporo doświadczenia wiec pisz ile wlezie, ja też będe jak sie moje za 4 tygodnie urodzi :D :D mi83, mój mąż bierze zwykły urlop bo ma jeszcze dni do wykorzystania i to jest jego płatny urlop. Nie wiem czy będzie mógł go przesunąc bo jest szefem zmiany i wtedy musza załatwiac kogoś w zastępstwie jak on ma wolne, wiec oby dziecko przyszło mniej więcej o czasie ;/ Ten specjalny dla ojców jest mniej płatny, wiec nam się to nie opłaca. Ide oglądac Coyote Ugly, bo fajny filmik. Do jutra dziewczynki Mam nadzieje, że będą wieści od Olenigi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx no cos ty, nikt by nie pomyślał, że zaśmiecasz, bo przeciez tu jest dużo mam,które już mają sporo doświadczenia wiec pisz ile wlezie, ja też będe jak sie moje za 4 tygodnie urodzi :D :D mi83, mój mąż bierze zwykły urlop bo ma jeszcze dni do wykorzystania i to jest jego płatny urlop. Nie wiem czy będzie mógł go przesunąc bo jest szefem zmiany i wtedy musza załatwiac kogoś w zastępstwie jak on ma wolne, wiec oby dziecko przyszło mniej więcej o czasie ;/ Ten specjalny dla ojców jest mniej płatny, wiec nam się to nie opłaca. Ide oglądac Coyote Ugly, bo fajny filmik. Do jutra dziewczynki Mam nadzieje, że będą wieści od Olenigi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila black- no, to niech się Dzidzia na czas rodzi.. swoja drogą u mojego w pracy 1. tydzien jest pelnoplatny- placi firma, a 2. panstwo( to, o czym napisalas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx Ty sie nie wyglupiaj ze zmiana forum, skoro istnieje tabelka na szczesliwe mamusie to znaczy ze tez macie (mamy) tu prawo bytu. a jak bedziemy komus przeszkadzac to zalozymy nowe ;) wiecie co? ja to juz jestem od tego forum uzalezniona :D:D:D jesli chodzi o odbijanie to ja znam takie sposoby: poklepywanie po pleckach kladac malucha na ramieniu, poklepywanie po pleckach sadzajac malucha na dloni i podpierajac go o przedramie, sadzanie malucha w pozycji jak najbardziej pionowej, czasem tez skutkowalo podnoszenie trzymajac pod paszki ( nalezy przytrzymywac jednoczesnie glowke palcami od strony karku). oglonie to chyba kazdy sposob jest dobry byle by nie stracic karmienia. u nas kladzenie na brzuszku wczesniej niz pol godzinki po karmieniu konczylo sie fontanna wlasnie. zgodze sie jednak ze jesli kladlismy mala pozniej to ladnie jej sie bekalo i purkalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika2 myslisz ze bedzie meski potomek tym razem? oni tu wszyscy u mnie w domu licza na chlopca, a ja mam przeczucie ze to dziewczynka :) mam nadzieje ze mnie wpuszcza do domu jak okaze sie ze mam racje :D jesli chodzi o tummy tub to stoi za drzwiami sypialni i czeka na moje nr2 :) kurcze wiecie co? jajuz powoli trace nadzieje na porod przed weekendem, moze zrobimy zaklady, tak sportowo ;) ktora obstawia jaki dzien? :D ja obstawiam ten piatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka1981 juz dawno chcialam Ci odpisac i zapytac o kilka rzeczy. a z czego wziela sie ta infekcja? a jak teraz sie czujesz i czy wszystko gra? pamietam jak opisywalas porod i na koniec napisalas, ze slabo sie czujesz i musisz sie polozyc. kurcze, strasznie sie nacierpialas dziewczyno! :O a jak malenki? jak bylas w szpitalu to sciagalas czy przerzucilas sie calkiem na butle?a moze bylas razem z nim? nie wiem dlaczego zapomnialam Cie o to wszystko podpytac, ale to pewnie CZSK ;) mam nadzieje ze to juz koniec Twoich przykrych doswiadczen zwiazanych z porodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia1702- odpisali mi, tylko moja swietna poczta do spamu wrzucila..a wiec- p. menadzer skontaktuje się z oddz. na ktorym mam scan i dowie się..ktos ma sie ze mna skontaktowac( pisalam w swoim imieniu- nie sadzilam, ze tak indywidualnie podchodzą do pacjenta- ale jak tylko się odezwa i bedzie mozliwosc zalatwienia to powiem, ze to dla Ciebie--- tylko bedziesz mi musial pewnie dac jakies dane- date scanu, godz. zreszta zobacze i napisze) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiulka24
DZIENDOBEREK LASECZKI:-)dzisiaj to ja jestem pierwsza,heh,spac sie nie da,synus mi ciazy troche,ciekawe czy oleniga urodzila,super by bylo.wczoraj zrobilam sobie wypad do Londynu,do mojej pracy,zrobilysmy sobie z dziewczynami spotkanie w starym gronie,fajnie bylo.ledwo sie doczlapalam o 11 w nocy do domu.poszlysmy do knajpki na piwko(dla mnie soczek),i nie wiem czemu,ale moja obecnosc o tej porze w knajpie wzbudzala wsrod innych jakiec glupie zainteresowanie...no przeciez nie pije alkoholu!czy ja juz nie moge sie publicznie pokazac o tej porze w knajpie??cos mi sie od zycia nalezy(poki jeszcze chodzic moge z tym ciezarkiem,nie?)a spotkanie bylo dla mnie takie troche pozegnalne z powodu odejcia na maciezynski.....smutno mi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×