Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

a tu w anglii to chcecie robic,bo kolezanka ktora ma 4ke dzieci i chcieli wlasnie ten zabieg to powiedzieli jej w polsce oczywiscie,ze nie bo to powyzej 35rz robia,a tu sa jakies kwalifikacje czy kazdy kto chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarenko ja miałam takie małe plamionko ok 6-7 tyg, nie pamiętam dokładnie, równolegle z bólem jak na okres i bólem krzyża, ale wszystko okazało się być w porządku, wyczytałam wtedy w necie, że zarodek w tym okresie się chyba jakoś bardziej przyczepia do ścianki (niezbyt fachowo to opisałam, bo nie pamiętam o co dokładnie chodziło) i mogą się takie plamienia pojawić :) ja nie poszłam w ogóle do GP wtedy ale jak już jesteś umówiona to idż, może coś poradzi chociaż moim zdaniem GP nie mają badego pojęcia o ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1981
a dziekuje dziekuje ;) a to forum bedzie istniec zawsze, bo jest poprostu bardzo potrzebne brzuchatkom i nam mamusiom, niewyobrazam sobie mojej ciazy bez was szczerze i wiem ze wiele z was ma tak samo . Bo przeciez tyle pytan i odpowiedzi i watpliwosci i radosci i smutkow i wszystkuego co chcesz. Pozdrowka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam dziś śpiący i nie wygodnydzien. Boli mnie wszystko w dolnej częsci i z przodu i z tyłu a mam dziś szkołe rodzenia i warto iśc bo o znieczuleniach będą mówic. Jakoś trza będzie przetrwac. Jak ty mamo Eli jeszcze do miasta chodzisz w 42 tc ??? aniapud ja mam dokładnie tak samo.. pierwsza rzecz jak wstanę to komputer i forum. Czasem nawet czytam w komórce żeby nadgonic, tylko wtedy nic nie pisze, bo za długo by to trwało :D idę zmiksowac ziemniaki na placki ziemniaczane, jakoś nabrałam ochoty :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakersik81
gosiulka24...byłam na tym spacerku no i humorek się poprawił, ale chyba dla tego ze trochę kasy wydalam na moje maleństwo i dla siebie kupiłam stanik dla matek karmiących piersią Kamila 26 ....jak tam włoski zrobione? sarenka78.....napisz co ci powiedzieli? mam nadzieje ze wszystko jest dobrze Agnieszka1981....masz wspaniałą ta dzidzie :) Kamila_black....ale narobiłaś mi smaka tymi plackami chyba jutro zrobię na obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano wyszlam, bo mi glupio bylo, ze tesciowie sie tak nudza i mala non stop w domu siedzi. kupilam przy okazji wiesiolka ;) i juz nawet zaczelam \"kuracje wypedzajaca\". tak, wiem.... wyrodna ze mnie matka :D:D:D tylko moja skora juz za cholere nie wytrzyma nastepnego tygodnia ciazy!!! Kamila_B jaki 42 tc??? zlituj sie kobieto! nie strasz mnie ze tyle bede musiala chodzic i w tej ciazy :O na razie jestem w 41 wg notatek :) napisz co tam mowic beda o tych znieczuleniach ;) musze Wam jeszcze o czyms napisac. pamietacie jak dawalam link do apteki internetowej \"Le guide sante\" ? podawalam go odnosnie kosmetykow mustela. no wiec wyprobowalam ta firme i jestem mega zadowolona :) . od zlozenia zamowienia do otrzymania przesylki minelo dokladnie 7 dni. kosmetyki sa oryginalne, dobrze zapakowane i co najwazniejsze dwukrotnie tansze niz w Polsce i trzykrotnie tansze niz na ebay :) przesylka kosztuje 6,50 wiec warto zamowic kilka rzeczy np sobie na rozstepy i od razu kosmetyki dla maluszka ;) tak czy siak oplaca sie, maja tez kosmetyki innych firm francuskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! poprawilyscie mi humor - bede zasmiecac ile wlezie, hihi, tzn. na ile maks mi pozwoli... :) kochane jestescie! bylismy dzis na dluuuugim spacerze bo pogoda piekna, no i moje chlopy spia jak zabite, a ja gotuje, sprzatam itd. no to myk do kompa i juz jestem! dzis wlasnie omawialismy kupno tummy tub i wyszlo na moje :)szkoda ze kupilismy wanienke i ostatnio miske na malucha jak ma brudna pupke :) mamo eli, ty nie licz na zadne instynkty jesli chodzi o plec, u mnie skonczylo sie to szokiem zycia :)) dalabym sie pocioc ze bedzie dziewczynka, a tu chlopak :) trzymam kciuki za facecika! bys miala parke... czy po karmieniu powinno sie odciagac reszte pokarmu z piersi? inne pytania na nastepny raz :) buziaki dla wszystkich i dajcie znac co u was. dzieki za porady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zebym sie powtarzala ale zdenerwowalam sie na te chrosty malego bo takie paskudne i cala klatka piersiowa jak ogien i dzwonilam proszac o wizyte ale ostatecznie mi kazaly przyjsc na deliwery suit bo bylismy w miescie malego rejestrowac i lepiej bylo jak my mielismy podejsc a wiec polozna stwierdzila ze uczulenie jest w normie i ze trzeba czekac az zejdzie, dokupilam sobie krem z seri oilatum, bedziemy smarowac i czekac az nasz synek juz nie bedzie brzydalem!! pewnie wiecie ze w manchesterze jest teraz konsulat, tylko ze tam za nic w swiecie nie mozna sie dodzwonic a musimy malemu wyrobic paszport bo w grudniu planujemy podroz do polski, i slyszalam ze czeka sie nawet 3 tyg za terminem zlozenia wniosku-brak slow, ja wysllalam emela-bo telefonicznie ani rusz, jak tak dalej pojdzie to chyba do londynu pojedziemy bo tam chyba bez zapisow, pozdrawiam cieplo oczekujące mamy!!!!!!!!!!!🌼 pozdrowienia dla wszystkich sarenka jak ja tu ronilam to udalo mi sie dostac na usg gp mnie umowil na nastepny dzien ale ja pojechalam na emergency i po3-4 mialam zrobiony-niestety ja poronilam, mam nadzieje ze u ciebie to tylko chwilowe i samo przejdzie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak onyx1, jesli chcesz wykarmic pobliski szpital dzieciecy w efekcie koncowym to tak, odciagaj :D:D:D a tak serio to mozesz czasem odciagnac jak maly nie wyjada wszystkiego. bedziesz miala maly arsenal w zamrazarce w razie biedy lub koniecznosci wyjscia z domu i zostawienia potomka pod opieka, absolutnie w tej kwestii nieprzydatnego, malzonka ;) nie rozpedzaj sie tylko z tym odciaganiem bo im wiecej odciagasz tym wiecej cycuchy produkuja mleka, bo mysla ze to Twoje dziecie tak duje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlosy zrobione!!!tylko ze wygladam jak stara babcia!!zawsze kolezance mowie ze chce miec mocno jasne bo i tak potem zolknieja i dzis mi zrobila az siwe ale i tak jestem zadowolona !! Sarenka bylas juz u GP? Mamo Eli a mnie sie cos zdaje ze to bedzie sobota badz niedziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo eli, tak wlasnie myslalam, ja juz moge wykarmic bliznieta, jak przestane karmic to cyce bede miala do pasa i takie nalesniki mi sie zrobia. wiem bo kolezanka pokazywala :)) a taki mialam fajny sredni biuscik... nawet juz usilowalam sie dodzwonic do szpitala, bo jest mozliwosc oddawania pokarmu dla wczesniakow i innych malenstw pod ich opieka, ale sie okazalo, ze za daleko mieszkam, a w poblizu takiej akcji chyba nie prowadza :( to lepiej dla mojego biustu, ale chcialam cos dla nich zrobic, jesli raz w zyciu mam taka okazje magdae - wspolczuje wam tych problemow ze skora dzieciaka, moja znajoma kapie swojego w jakims roztworze cieklej parafiny, tez chodzi o jakies uczulenie. jesli chcesz to sprobuje sie dowiedziec szczegolow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakersik81
Cholera jasna wcięło mi posta…mamo Eli…a co kupiłaś z tego wiesiołka ?herbatę? to mi ostatnio wysyłałaś linka z musieli i tez zamówiłam sobie kram na rozstępy bo jak byłam w Polsce to sobie właśnie kupiłam z tej firmy i jestem bardzo zadowolona ani jednego rozstępu jak na razie (odpukać) i czekałam tylko 4 dni no i prawie 50 zł tańszy niż w Polsce. Wiesz cos o Olenig?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zadnych wiesci od olenigi:(arvena tez nic nie pisze,ciekawe co tam u nich. normalnie mam dosc tej ulicy mieszkam tu prawie rok i moj starszy syn pod dom nawet nie moze wyjsc bo dzieciaki,a to go kamieniami,a to z patolami grubymi za nim gonia,raz dostal w ramie takim,a to go wyzywaja bylismy kilka razy u rodzicow,ale bez skutku:(mam dosyc juz,pojechalismy do parku i jak wyszlismy to te gowna cos sie darly normalnie psychole,rodzice w domu chyba tez sie tak do nich odzywaja czy co? ryczalam cale popoludnie,ide spac jutro was poczytam co pisalyscie DOBREJ NOCY KOCHANE PAPA🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki wieczorkiem:) magdee mam nadzieję, że malutkiemu się polepszy i te krosty znikną. ja słyszałam, że dobre są kąpiele w rumianku lub krochmalu. to metody naszych babek. anecia1702 sorry za wścipstwo ale czemu inne dzieci atakują twoich synów. pierwszy raz słyszę o czymś takim. ciekawe co tam u olenigii, nie macie dziewczyny żadnych wieśći??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahalo wszystkim malym i duzym,tu maz olenigi ona z maluszkiem cala i zdrowa, po wielkich mekach dzisiaj rano zrobili cesarke i o 4:28 urodzil sie maly chlopczyk o imieniu Mikolaj, waga 4,360 kg. Maja sie dobrze na ile to mozliwe po rozcieciu brzuszka, nie wiem kiedy beda w domku bo min to 48 godzin.....zobaczymy:) pozdrawiaja wszystkich razem i każdego z osobna, szczesliwy tatuśiek ps.sorki za bledy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku aż mi łzy popłynęły.. gratuluję! nareszcie po wszystkim.. 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala21
oleniga gratulujeeeeeeeeee tez bym chciala juz to miec za soba jutro mam pierwsza wizyte w szpitalu troszke sie boje to prawda jesli js mam grupe krwi arh- a moj chlopak arh+ to beda mi cos robiliw zwiazku z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej!! Super! Oleniga gratuluję:-D Tatusiowi Mikołajka też! Duzy chłopczyk:) Wracajcie szybko do domu:) anecia1702- kurczę, co Ty mowisz.. a to ang. dzieci? A slyszalam, ze melton to fajne miasteczko.. onyx1- i jak Dzidzia? Pranie było? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratulluje,az nie do pomyslenia zeby pozwalac na tyle godzin meki,zamiast przyspieszyc cesarke.Normalnie sadysci sa w tych szpitalach. A tak wogole to Assana jestes jeszcze w Polsce,to czym ty chcesz wrocic w ostatniej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello hello zagadałam się z mamą na kamerze więc dopiero teraz mam czas napisac o znieczuleniach po szkole rodzenia Bardzo ciekawie było, dobrze wiedziec, że mam tyle mozliwości. Dalej jednak obstawiam (wstępnie oczywiście) przy porodzie w wodzie i gas and air.. chyba, że wanna będzie zajęta, albo będzie bolało za bardzo to pomysle o zastrzyku z morfiny albo w razie w epidural. Takie coś jak hipnoza czy akupunktura to raczej nie dla mnie :) Mamo Eli sorki za błąd z tygodniem, ja wiedziałam, że masz 41, musiałam przez pomyłke wcisnąc 42 tydzien, zanik niektórych komórek wiesz.... Anecia współczuje tych dzieciaków, to straszne. Tutaj pod blokiem jest dośc bezpiecznie i Jasmine mojego Eda sporo siedzi na zewnątrz, ale np dwa dni temu była jakaś banda...12 latków może, krzyczęli i trochę rozrabiali, chyba ktoś nawet po policje zadzwonił, ale to sie pierwszy raz zdarzyło. Dziwny ten kraj.. dodam, ze wśród nich były 4 brytyjki, wszystkie duże i spasione i takie... flejtuchy. W takim wieku. Jakich te dzieci mają rodziców to aż dziwne. Idę się położyc, bo większosc dnia byłam obolała. Trzymajcie sie cieplutko i spokojnej nocki wszystkim życze. ps. moja dobra rada na znikające posty, zanim wyślecie to skopiujcie je do notatnika na chwile. Warto się upewnic, że post został wstawiony. Wczoraj np myslałam, ze straciłam bo był problem i musiałam odświeżac, a zobaczyłam potem, że dokładnie w tym samym czasie ktoś też wstawiał post, stad przeciążenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, tak myslalam ze sie to skonczy cesarka, za dlugo to trwalo, dokladnie jak u Arveny. gratuluje serdecznie szczesliwym rodzicom :) 🌼🌼🌼 przekaz moje usciski Oldze, prosze. musze przyznac, ze synus ma niekiepska wage wyjsciowa :D nic dziwnego ze sie tak biedna nameczyla. a mnie jutro Monika2 wiezie rano na sweep :) cos czuje ze bedzie \"wesoly autobus\" w jej pomaranczowym autku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje wielkie dla olenigi i meza! ciesze sie ze wszystko dobrze sie skonczylo! i jakie piekne imie... :)) tez takie chcialam dac ale wzgledy rodzinne, wiec jest maksymilian mikolaj i nie pozwalam go inaczej przedstawiac :) assana, jesli jestes rzeczywiscie w polsce to wracaj - dobrze pamietam ze pojechalas tam autkiem? jako kierowca? wiem ze pod koniec ciazy nie mozna juz prowadzic i sie normalnie zaczelam martwic o ciebie... mala21 - masz sytuacje dokladnie jak moja siostra i jej maz - rodzice czworki zdrowych dzieciakow :] mi83 - zaliczylismy 4 fontanny - po brzuszku od razu, po pozostalych metodach po polozeniu do lozka... uparlam sie ze dzieciak odbije i trzymalam go na rekach pionowo 40 min i nic, jak go polozylam to od razu beknal a potem oczywiscie cos dodal od siebie... wrrr... anecia, gdzie ty mieszkasz i co sie tam dzieje? moze powinnas zglosic to na policje albo do szkoly tych dzieciakow...? jestem wstrzasnieta, nigdy o czyms takim nie slyszalam! jak ci pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa OLENIGA i szczesliwy tatusiu GRATULUJEMY !!! fatalnie, że tyle to zajęło, bo przecież wody odeszły jej w sobote w nocy a my tu mamy środe rano jak dziecko przyszło na świat... ale nareszcie macie to za sobą, cieszymy się i wiele z nas czekało na te wieści :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorące gratulacje dla Olenigi i szczęśliwego tatuśka🌻 🌻 niech wam się maluszek dobrze chowa:D wracajcie szybko do domku:) mamao***Eli a ty w super humorze przed jutrzejszym sweep:) ciekawe jak to będzie u ciebie:D idę spać bo jestem padnięta. kolorowych snów dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakersik81
Oleniga…gratulacje w końcu masz już to za sobą…tatusiowi tez gratuluje dużego synusia .dziewczyny to jest straszne ze tak długo kazali się dziewczynie męczyć tak to jest ze nie robią już skanu pod koniec ciąży i nie sprawdza jak dziecko jest ułożone i jakie duże nie wierze w to ze niby te położne potrafią macając ci brzuch powiedzieć jakie jest duże i jak jest ułożone ,nie kumam tego Az mi ciśnienie podskoczyło ze biedna dziewczyna tak długo się męczyła , ale już po wszystkim ma swojego chłopca w ramionach i już na pewno nie przeklina ta te położne…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakersik81
Oleniga…gratulacje w końcu masz już to za sobą…tatusiowi tez gratuluje dużego synusia .dziewczyny to jest straszne ze tak długo kazali się dziewczynie męczyć tak to jest ze nie robią już skanu pod koniec ciąży i nie sprawdza jak dziecko jest ułożone i jakie duże nie wierze w to ze niby te położne potrafią macając ci brzuch powiedzieć jakie jest duże i jak jest ułożone ,nie kumam tego Az mi ciśnienie podskoczyło ze biedna dziewczyna tak długo się męczyła , ale już po wszystkim ma swojego chłopca w ramionach i już na pewno nie przeklina ta te położne…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx1- nic ci nie pozostaje tylko cierpliwosc.. w koncu wszystko sié unormuje.. wiem z autopsji.. na razie proby i pranie:) ach te Dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×