Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

dobry wieczór :) nie mogę wyjśc z zachwytu ile do Was się codzien dowiaduję.. szkoda tylko że forum jakoś kiepsko działa piszę na jeszcze jednym topiku na kafeterii i tam nie ma w ogógle takich problemów pomyślałam sobie, że może na tym topiku jest już za dużo postów i może łatwiej byłoby załozyć kontynuację topiku, ciężarne Polki w Anglii-2, czy coś takiego a nie przenosić się całkeim gdzieś indziej, bo na pewno jest wiele takich dziewczyn jak ja, które ucieszą się jak Was znajdą na kafeterii :) to taka moja skromna sugestia i prośba żebyście nie uciekały gdzieś.. Mamo Eli i Olenigo jeszcze chyba nie zdążyłam Wam powiedzieć jak bardzo podobają mi się wasze dzieciątka już nie mogę się doczekać na następne maluch w kolejce :) pytanie trochę z innej beczki: czy yślicie że poród w 36 tyg jest bardzo niebezpieczny dla dzidzi? moja koleżanka dostała ostatnio skurczy, ona ma zaplanowaną cesarkę na 6 XI, i strasznie panikuje, ubłagała z płaczem w szpitalu żey jej dali srodki na powstrzymanie akcji porodowej i tak od soboty na tych lekach silnych jest, ręce jej się trzęsą i w ogóle czuje się źle ale nie zgadza się na tę cesarkę jeszcze.. myślicie że bezpieczniesze dla niej jest to zwlekanie na lekach? Moje pytanie trochę nie na temat, bo Ona jest w Polsce, tylko pytam Was, bo Wy wiecie wszystko :) aaa no i byłam dzisiaj u GP w sprawie mojej alergii na roztocza kurzu domowego, która po prostu nie daje mi żyć w pracy.. no i oczywiście nic nie wskórałam, przepisał mi jakiś spray do nosa, którego nawet nie mam zamiaru używać i nic więcej.. a już liczyłam że zaproponuje maternity suspension :D ciekawe czy mój post trafi na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga ta chusta to baby sling :) polecam! ja tez dokarmiam 2, 3 razy sztucznym ale kupuje w kartoniku gotowe (SMA) nie trzeba czekac, tylko podgrzewam lekko w kubku z goraca woda i trwa to wszystko 2 minuty.moze warto sprobowac? w sumie tak teraz mysle ze dokarmiam ale nie dopajam.moze powinnam? ogladam wlasnie na discovery octopus mana-gosciowi z brzucha 2 nogi wyrastaja!!! ło matko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwa***
Czesc brzuszki i mamusie chcialam zapytac mamusie -jakich proszkow urzywacie dla swoich niemowląt?? i czy ktoras z Was slyszala o gotowej paczce wyprawkowej ktora sie dostaje ponoc jak sie po nia zglosisz!Czy to prawda?Ktoras z Was o czyms takim slyszala??Jak tak to poprosze o szczegoly! A tym czasem zycze Wam milutkiego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwa***
Witam kochane brzuchatki i mamusie!! Mam pytanko do mamus-jakiego proszku do prania uzywacie dla swoich noworodkow?? Czy ktoras z Was slyszala o gotowej paczce wyprawkowej jesli sie po nia zglosisz??Czy to prawda??Czy ktorac cos podobnego slyszala?? Jesli tak to poprosze o szczegoly.Dziekuje z gory!! A tym czasem ide cos zjesc i zycze Wam miluskiego poranka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamy, nie pisze bo brakuje czasu a i psychicznie nie najlepiej sie czuje, z drugim powinno byc latwiej ale u mnie jest duzo trudniej, czytalam oleniga ze w nocy maly daje ci w kosc, wspolczuje!!!mam pytanie do ciebie oleniga bo ja tez zaczelam dawac to angielskie mleko co ty bo piersi mi zmiekly, byc moze sie ustabilizowaly ale maly z nich teraz kiepsko ciagnie bo mleko wolniej z nich leci i karmie go po 45 minut bo wiecej to nic nie daje a on po pol godz glod, aalbo to nassz kryzys albo ja urodzilam glodomora, w nocy spi maks 3 godz a potem co godz lub poltora cyc, zwariowac mozna, no a wiec oleniga ty dajesz 120ml , ja tez bo miesci sie w przedziale 4tyg ale jemu to starcza na kiepskie 3 godz a powinno prawie na 5 i nie wiem co robi czy lepiej dawac czesciej czy wiecej czyli przejsc na ta dawke od4-8tyg, ewntualnie jak jaks mama wie to chetnie poslucham porady, mam okropne wyrzuty ze zaczelam dokarmiac ale on konczy miesiac i ngdy spokojnie nie wytrzymal 2 godz bez mleka i rzadko byl spokojny zaraz po karmieniu-jedynie na spacerze spi w nieskonczonosc, jak to kryzys i utrzyma mi sie pokarm po skonczeniu kryzysu to bede karmic piersia a jak nie to trudno tylko mi ciezko odroznic kryzys bo on ciagle walczy z glodem, on lubi pic ale leniwy zeby ciagnac nawet butelke na poczatku mocno ciagnie a potem spowalnia i tak robi z piersia, zabihja pierwszt glod apotem mi wisi tylko ze przy butelce mam kontrole, wazy 4100 ale to po wieklkich trudach karmienia pozdrawiam was goraco!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka75
magdae ja mialam podobnie z dokarmianiem z powodu okropnego bolu sutkow, meczyl mnie przez dwa miesiace i przez dwa tygodnie dokarmialam troche, ale rownoczesnie karmiac piersia. wydawalo mi sie ze maly byl glodny to mu dawalam butelke. teraz wrocilam tylko do piersi. najwazniejsze to podawac cyce jak najczesciej i niech ssie nawet 45 minut do czysta wtedy idzie informacja ze nastepnym razem musi wyprodukowac wiecej. ja tak robilam i jest lepiej. w kazdym razie zawsze mowie zeby sie nie poddawac i jednak dawac cyce. to co ja przeszlam z bolem to masakra ale bylo warto. pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka75
magdae ja mialam podobny problem z dokarmianiem, z powodu okropnego bolu sutkow chyba mialam mniej pokarmu wiec dawalam butle przez 2 tyg, teraz juz tylko cyce, ale bylo ciezko. najwazniejsze to podawac jak najczesciej to daje sygnal ze potrzeba zwiekszyc produkcje, nie poddawaj sie, mleczko mamy najlepsze. A zdrugiej strony terazniejsze mleka sa bardzo zblizone do pokarmu. ale chodzi tez o inne sprawy, ja po dwoch miesiacach lez i zagryzania warg w koncu mi ulzylo. ale musze powiedziec, ze tutejsi lekarze to badziewie, przynajmniej moi, trzy razy bylam i dopiero za ostatnim cos uradzil. a reszta tylko w ksiazki lub internet. no nic, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka75
magdae ja mialam podobny problem z dokarmianiem, z powodu okropnego bolu sutkow chyba mialam mniej pokarmu wiec dawalam butle przez 2 tyg, teraz juz tylko cyce, ale bylo ciezko. najwazniejsze to podawac jak najczesciej to daje sygnal ze potrzeba zwiekszyc produkcje, nie poddawaj sie, mleczko mamy najlepsze. A zdrugiej strony terazniejsze mleka sa bardzo zblizone do pokarmu. ale chodzi tez o inne sprawy, ja po dwoch miesiacach lez i zagryzania warg w koncu mi ulzylo. ale musze powiedziec, ze tutejsi lekarze to badziewie, przynajmniej moi, trzy razy bylam i dopiero za ostatnim cos uradzil. a reszta tylko w ksiazki lub internet. no nic, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka75
magdae ja mialam podobny problem z dokarmianiem, z powodu okropnego bolu sutkow chyba mialam mniej pokarmu wiec dawalam butle przez 2 tyg, teraz juz tylko cyce, ale bylo ciezko. najwazniejsze to podawac jak najczesciej to daje sygnal ze potrzeba zwiekszyc produkcje, nie poddawaj sie, mleczko mamy najlepsze. A zdrugiej strony terazniejsze mleka sa bardzo zblizone do pokarmu. ale chodzi tez o inne sprawy, ja po dwoch miesiacach lez i zagryzania warg w koncu mi ulzylo. ale musze powiedziec, ze tutejsi lekarze to badziewie, przynajmniej moi, trzy razy bylam i dopiero za ostatnim cos uradzil. a reszta tylko w ksiazki lub internet. no nic, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka75
wow, ale mi sie powklejalo popowtarzalo, sorki, ale na stronie pisalo ze blad wystapil to ja dawaj niezmordowanie znowu i prosze, a tak w ogole to pozdrawiam "stare" kolezanki, nie mialam internetu przez dwa miesiace ale teraz postaram sie ponadrabiac. u mnie ok, kuba fajniutki. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko75 i inne dziewczyny, które może jeszcze nie wiedzą - na poprzedniej stronie, a na tej chyba też -jest nowy adres naszego topiku, bo ten się strasznie zawieszał :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cale forum!!! Jestem nowa, ale od jakiegos czasu sledze wasze forum. Teraz chcialabym dolaczyc. Jestem w 13 tyg ciazy. Jak do tej pory wszystko jest ok, choc cialo (i nie tylko) zmienia sie diametrycznie. Dwa tyg temu mialam pierwsze usg, na ktorym widzialam swoje dzieciatko. Jest to niesamowite przezycie dla kobiety. Mdlosci mam juz \'chyba\' za soba, czasem tylko zdarzaja sie jakies male bule w dole brzucha, ale nie trwaja dlugo i nie sa bolesne. Staram sie odpoczywac i nie przemeczac, ale nie zapominam o ruchy ktory jest potrzebny. Brzuszek juz mi zaczyna rosnac i zakup spodni dresowych byl konieczny. Pomimo, iz jest to moja pierwsza ciaza nie stresuje sie za bardzo i chcialabym sie dzielic z wami moimi odczuciami i malym doswiadczeniem, a przy okazji czerpac wiedze od was. Jeszcze raz witam wszystkich na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cale forum!!! Jestem nowa, ale od jakiegos czasu sledze wasze forum. Teraz chcialabym dolaczyc. Jestem w 13 tyg ciazy. Jak do tej pory wszystko jest ok, choc cialo (i nie tylko) zmienia sie diametrycznie. Dwa tyg temu mialam pierwsze usg, na ktorym widzialam swoje dzieciatko. Jest to niesamowite przezycie dla kobiety. Mdlosci mam juz \'chyba\' za soba, czasem tylko zdarzaja sie jakies male bule w dole brzucha, ale nie trwaja dlugo i nie sa bolesne. Staram sie odpoczywac i nie przemeczac, ale nie zapominam o ruchy ktory jest potrzebny. Brzuszek juz mi zaczyna rosnac i zakup spodni dresowych byl konieczny. Pomimo, iz jest to moja pierwsza ciaza nie stresuje sie za bardzo i chcialabym sie dzielic z wami moimi odczuciami i malym doswiadczeniem, a przy okazji czerpac wiedze od was. Jeszcze raz witam wszystkich na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cale forum!!! Jestem nowa, ale od jakiegos czasu sledze wasze forum. Teraz chcialabym dolaczyc. Jestem w 13 tyg ciazy. Jak do tej pory wszystko jest ok, choc cialo (i nie tylko) zmienia sie diametrycznie. Dwa tyg temu mialam pierwsze usg, na ktorym widzialam swoje dzieciatko. Jest to niesamowite przezycie dla kobiety. Mdlosci mam juz \'chyba\' za soba, czasem tylko zdarzaja sie jakies male bule w dole brzucha, ale nie trwaja dlugo i nie sa bolesne. Staram sie odpoczywac i nie przemeczac, ale nie zapominam o ruchy ktory jest potrzebny. Brzuszek juz mi zaczyna rosnac i zakup spodni dresowych byl konieczny. Pomimo, iz jest to moja pierwsza ciaza nie stresuje sie za bardzo i chcialabym sie dzielic z wami moimi odczuciami i malym doswiadczeniem, a przy okazji czerpac wiedze od was. Jeszcze raz witam wszystkich na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cale forum!!! Jestem nowa, ale od jakiegos czasu sledze wasze forum. Teraz chcialabym dolaczyc. Jestem w 13 tyg ciazy. Jak do tej pory wszystko jest ok, choc cialo (i nie tylko) zmienia sie diametrycznie. Dwa tyg temu mialam pierwsze usg, na ktorym widzialam swoje dzieciatko. Jest to niesamowite przezycie dla kobiety. Mdlosci mam juz \'chyba\' za soba, czasem tylko zdarzaja sie jakies male bule w dole brzucha, ale nie trwaja dlugo i nie sa bolesne. Staram sie odpoczywac i nie przemeczac, ale nie zapominam o ruchy ktory jest potrzebny. Brzuszek juz mi zaczyna rosnac i zakup spodni dresowych byl konieczny. Pomimo, iz jest to moja pierwsza ciaza nie stresuje sie za bardzo i chcialabym sie dzielic z wami moimi odczuciami i malym doswiadczeniem, a przy okazji czerpac wiedze od was. Jeszcze raz witam wszystkich na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cale forum!!! Jestem nowa, ale od jakiegos czasu sledze wasze forum. Teraz chcialabym dolaczyc. Jestem w 13 tyg ciazy. Jak do tej pory wszystko jest ok, choc cialo (i nie tylko) zmienia sie diametrycznie. Dwa tyg temu mialam pierwsze usg, na ktorym widzialam swoje dzieciatko. Jest to niesamowite przezycie dla kobiety. Mdlosci mam juz \'chyba\' za soba, czasem tylko zdarzaja sie jakies male bule w dole brzucha, ale nie trwaja dlugo i nie sa bolesne. Staram sie odpoczywac i nie przemeczac, ale nie zapominam o ruchy ktory jest potrzebny. Brzuszek juz mi zaczyna rosnac i zakup spodni dresowych byl konieczny. Pomimo, iz jest to moja pierwsza ciaza nie stresuje sie za bardzo i chcialabym sie dzielic z wami moimi odczuciami i malym doswiadczeniem, a przy okazji czerpac wiedze od was. Jeszcze raz witam wszystkich na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cale forum!!!! Jestem nowa, ale od jakiegos czasu sledze wasze forum. Teraz chcialabym dolaczyc. Jestem w 13 tyg ciazy i jak na razie wszystko jest ok, choc cialo (i nie tylko) zmieniaja sie diametralnie. Dwa tyg temu mialam pierwsze usg i widzialam swoje dzieciatko. Jest to niesamowite przezycie dla kobiety. Mdlosci 'chyba' mam juz za soba, czasem tylko mam male bole w dole brzucha, ale nie trwaja zbyt dlugo i nie sa bolesne. Brzuszek zaczyna mi rosna i zakup spodni dresowych byl konieczny. Jest to moja pierwsza ciaza, ale jak na razie nie stresuje sie za bardzo. Chcialabym dzielic sie z wami moimi odczuciami i anomaliami, a jednoczesnie korzystac z waszej wiedzy i doswiadczenia. Jeszcze raz Witam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodo 76
Witam wszystkie dziewczyny jestem nowa i mam pytanie czy ktoras bedzie rodzila lub rodzila w northwick park hospital bo ja dzis przeczytalam jakies negatywne opinnie i mam stracha dodam ze jestem w 32 tyg data porodu 16 grudzien a moze ktos mieszka na cricklewood pozdrawiam serdecznie i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×