Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Ja nie mam jeszcze doświadczeń z ciążą - to moja pierwsza ciąża.... najpierwsza :) 2 tygodnie, to nic takiego wielkiego. Ponoć w związku z trudnościami z określeniem dnia zapłodnienia - termin ustala sie orientacyjnie raczej i zarówno odchył 2 tyg. w przód, jak i w tył, to norma, więc nie martw się, nawet jesli znowu wczesniej urodzisz. :) Szkdoa ze nie masz na kompie. Ale jak masz aparat, możesz zrobić zdjęcie zdjęciu :) i wrzucić na jakiś serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 🌼 Ciekawe co tam z Kohannah. Ja tez przywiozlam pare ubranek po corci- takich uniwersalnych- i dobrze , ze wiecej nie bralam bo smiesznie by synus wygladal w rozowym :):):):). Te co maja juz dzieci, Nie wiem jak wy ale ja w Polsce tez bylam zapisana do klubu Pampersa i dostawalam rozne gadzety itp za darmo i z Bobo Vity tez mi przyslyali probki kaszek, deserkow. W kazdym kraju takie firmy jak pampers wysylaja swoim klijenta rozne gadzety.:):):):):):):):):):) To nie jest nic dziwnego :D :D Ale wozek kupuje tutaj, z Gracco lub Mothercare. Jak znajde na necie to wysle stronke to zobaczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laboszek - wejdź na www.fotosik.pl i tam dołączasz zdjęcie. Na końcu program generuje link do zdjęcia. Będzie ich tam kilka, więc skopiuj ten, co jest OSTATNI i kończy się po prostu na .jpg A reszta dziewczyn? Macie zdjęcia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camillee- takie usg 3D robia w prywatnych gabinetach, tylko musisz sie wczesniej zapytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ranyyy\"- ale z ciebie RASISTKA to jest karalne nawet w RP. Nie tolerujesz innych narodowosci, nie ladnie. :P:P:P:P:P Skorpionka- ja tez postaram sie jakas fotke wkleic.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Ha, ha, ha...ale dobre! Laboszek, z tym glupim, to byl strzal w dziesiatke! Nigdy wczesniej tego nie slyszalam, pasuje jak ulal!!! :D Swoja droga, to dobrze, ze nam sie w glowach nie poprzewracalo i myslimy o oszczedzaniu. Fakt, ze stac nas na duzo wiecej, niz wiekszosc matek zyjacych w Polsce jeszcze nie znaczy, ze mamy bez sensu wydawac i wydawac...ilez mozna? Mnie juz sie znudzilo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia64
Ej lala znajdz sobie inne kolko zainteresowan!!!!!!! Czego sie czepilas tego forum ? Zostaw ciezarne mamuski w spokoju maja inne problemy niz stresowanie sie takim indywidulum jak TY! Moze cie boli ze one beda miec dzidziusia a ciebie nie ma kto zaplodnic albo - moze jestes tak pusta ze zadne nasienie nie jest wstanie tego zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Kalcia, ja Cie chyba musze wprowadzic, bo dawno Cie ie bylo... To indywiduum siedzi tu od jakiegos czasu i sprawia mu wielka pzyjemnosc krytykowanie i obrazanie. Na szczescie wszyscy juz wiedza, ze na kretynow nie ma rady i jedynym sposobem jest nie reagowac. Od czasu do czasu komus sie cos wyrwie (wiem, o czym pisze), ale to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia64
Draznia mnie takie gadki moze luksusow tu obecnie nie mamy ale to kwestia czasu mam - mam tu znajoma ktora jest tu 15 lat obecnie maja wlasna korporacje taksowkarska wlasny dom i teraz to ludzie na nich pracuja itd tez zaczynali tak jak my. Chodzi mi o nas Polakow to nasz wybor i g...o komu kolwiek do tego. Jestesmy inteligentnym i pracowitym narodem i sznuja nas tu za to, zajmujemy coraz wyzsze stanowisk i nie mam ochoty by obrazana przez kogos takiego.Pozdrawiam serdecznie mamuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Kalcia, kretyni sa, byli i beda wokol nas...i na to nic nie poradzisz. Mozesz tylko przemilczec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camillee - tu jest usg 3d i 4d ale z tego co wiem to tylko prywatnie. U nas ceny zaczynają się od 100 funtów, ale od czego zależy kwota to nie mam pojęcia. A na usg ja muszę czekać jeszcze 3 tygodnie... no ale dowiem się wtedy najpewniej kogo noszę pod serduszkiem :) więc staram się być cierpliwa. Doświadczone mamusie - jak macie upatrzone jakieś fajne rzeczy dla maluszków to dawajcie linki :) My - niedoświadczone podpatrzymy :) Bo ja na przykład to kompletnie sie na tym wszystkim nie znam. Kalcia witaj 🌼 i spokojnie. Wyluzujcie dziewczyny bo szkoda naszych nerwów. buziaczki. papa PS. Flowerska...jesteś?? Dyskretny znak chociaż daj ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 30
Czesc dziewczyny! Przesiadywalam na tym topiku zaledwie 3 mies temu. Teraz jestem na Matkach Polkach. Fajnie sie czyta wasze wypowiedzi - lubie takie blyskotliwe umysly. Kilka stron wstecz zdaje sie ze niunia zaprotestowala przeciwko wypisywaniu ze szpitala 6 h po porodzie - nie martwie sie, wychodza te ktore chca bo sie swietnie czuja albo obowiazki wzywaja. Powszechnie stosowana praktyka jest ze poloznica jest wypisywana do domu nastepnego dnia jesli nie ma przeciwwskazan w stosunku do malucha i do niej samej. Jesli zechcesz zostac dluzej z jakiegos powodu - chociazby wewnetrznego niepokoju - nikt was nie wygoni. Ja np pomimo prosb o wypisanie bylam "przetrzymywana" w szpitalu 3 dni poniewaz maly nie chcial chwycic prawidlowo brodawki. Uparli sie ze nas naucza hahaha. Pomyslnych rozwiazan dziewczyny i do "zobaczenia" na Matkach Polkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpionka : zaraz wkleje zdjecia usg mojego bobasa... calkiem ladnie widac musze sie tylko zarejestrowac na tym fotosiku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trzeba się rejestrować. Jak pojawia się komunikat o rejestracji, kliknij \"kontynuuj mimo to\" czy cos w tym stylu. Ja teraz musze do pracy lecieć, więc zobacze wieczorem. Reszta dziewczyn też niech pokaże co ma. :) p.s. I nie wdawajcie sie w zadne durne dysputy, bo tej osobie nie chodzi by wymienic sie argumentami, tylko by was zdenerwowac i wywołać chaos na topiku. Tak naprawde ona ma to wszystko gdzies ale cieszy ją gdy sie tak rozpisujecie i zacietrzewiacie. Typowe zachowanie trola forumowego :/ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalcia64- dobrze , ze sie w koncu odezwalas :D:D:D:D cos czest nie zagladasz:( Podobal mi sie ten teks troche wyzej, naprawde trafiony:D:D:D Dzisiaj zapisalam moja corcie do \"play group\" od maja. Na razie chodzi do \"Day nursery\"-do konca mies- ale chcemy jej zmienic przedszkole ze wzgledu na lepszy standard. Zreszta od wrzesnia bedzie tam chodzila do tzw zerowki wiec sie zaklimatyzuje. :):):):) Dzieci tu znacznie szybciej rozpoczynaja nauke. Za rok idzie juz do 1 klasy:(- Jak ten czas szybko plynie, dopiero sie urodzilo moje slonko a za 2 dni konczy 3 latka:) i niedlugo do szkoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w londynie, mam prosbe- jestem w ciazy a nie jestem zarejestrowana do GP- co mam zrobic? gdzie sie udac? dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do osoby wyzej- To zmien prace na lepiej platna to bedzie stac cie na wiecej. Ja tu akurat tez nie moge nazekac, a w Polsce stac mnie na jeszcze wiecej:):):) :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"ranyyy\"- chcesz nas uczyc jezyka polskiego? swietnie ale sie ciesze:D:D:D:D Ale ty jestes bardzo obeznana w polskiej pisowni tylko zapomnialas , ze Rumunka pisze sie z duzej litery. To przerciez nazwa wlasna jak bys zapomniala:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To łóżeczko \"turystyczne\" tak sie nazywa bo składa się w prostokącik i można zawsze i wszędzie je zabrać ze sobą. Ale uwierz nadaje sie dla noworodka - mam to sprawdzone. Jest fajnie wyposażone, mozna przetrzymywać kosmetyki na nim i pampersy w przegrudce specjalnie do tego przeznaczonym. I przewijak - same korzyści w jednym miejscu. Na ebay-u angielskim z przesyłką wychodzi 105Ł. A resztę mam po synku jak miało sie zmarnować to wolałam przywieść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ranyyyy--P:P:P:P:P:P:P:P:P ale to przeciez polska strona wiec pisz tak jak zasady polskie nakazuja INTELIGENTNA osobo . :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***niunia***- tez mi sie to lozeczko podoba, bardzo praktyczne, chyba nad nim pomyslimy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, przestańcie, proszę Was. :( Ludzie was prowokują, nabijąją sie z was, ze sie tak zacietrzewiacie, dajcie spokoj. Przeciez to do niczego nie prowadzi. Ignorujcie te durne posty, bo ta osoba tylko was podpuszcza, specjalnie zebyscie sie wkurzyly i zaczely pisać do niej. Olejcie ją, nie bądźcie gówniarami jak ona :-0 Co do zdjęć - kochane fotki, super wyszły!! :D Ciekawe czy profil juz taki zostanie jaki widac u dziecka w 15 tyogdniu. Zauwazylam ze te profile różnią sie od siebie (znaczy profile jednych dzieci od innych), kształt noska jest inny - ciekawe czy to ma wpływ na to jaki profil bedzie poźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi
jestem w anglii dwa lata, wyjechalam z mezem do uk z wlasnego wyboru. w polsce bylam studentka, zdaje sobie sprawe ze niewiele moglabym zarobic z moim doswiadczeniem w polsce. zdecydowalismy sie na wyjazd do uk. nie zalujemy! tesknimy za rodzina, ale bylismy swiadomi naszej decyzji. po oplaceniu mieszkania, wyzywienia, wszystkich oplat, benzyny, nie zaciskajac pasa, odkladamy srednio £1000-1200. nie rozumiem dlaczego mowicie ze w polsce bylo wam lepiej? skoro w anglii starcza wam ledwo na przezycie to po co tam jestescie? nikogo nie atakuje tym postem, tylko staram sie was zrozumiec... nie widzialabym sensu siedzenia w uk, nie odkladajac pieniedzy, zyjac jedynie od pierwszego do ostatniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ignorujcie proszę wpisy z pomarańczowym nickiem, jak ktoś chce pogadać to niech sobie zarezerwuje swój NICK na głównej stronie i tyle. To jakies chore żeby dziewczyny w ciąży denerwowały sie jakimiś kretyńskimi uwagami. Głupoty pisza ci co zazdroszczą i nie mieli mozliwości z Polski tak jak my wyjechać. Ich w oczy kole prawda że tu można żyć z godnością i nie żebrac o dodatki tylko je dostawać (jak anglicy zresztą) BO SIĘ NALEŻĄ . I to ich \"BOLI\" Dajcie spokój A tak na marginesie nie rozumiem wypowiedzi że tu tylko na nierządzie można 1500Ł zarobić. Mój mąż zarabia w chwili obecnej 1400Ł a nie sądzę żeby w agencji. Mam znajomych pod Londynem którzy pracują w jednej firmie i też po 1450 miesięcznie biorą. nie rozumiem co w tym dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×