Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Piszecie już któryś raz o tej \"księdze\" ciąży, o jakiejś książce... :-0 A ja powiem, że ja nie mam żadnej książki!!! 😭 Jedyne co mam to zszyte zszywaczem kartki takie, w których są tabelki (m.in. ta, gdzie polozna wpisuje wyniki ciśnienia, moczu i tętna dziecka). Nie mam nic poza tym, tylko te kartki! Dostalam jakąś teczke z ulotkami i książeczką taką malą z kalendarzem ciąży (co w którym tygodniu) i tyle. Ja nie wiem o czym Wy mowicie, że macie jakąś książke i tam macie np. birth plan do uzupelnienia :(:(:( OLA26 pisze, że miała \'kilkanaście\' wizyt. Faktem jest, że jest 3 tyg. ode mnie \"starsza\", ale ja mialam tylko 4-5 wizyt, z czego 2 z GP a nie położną. Znowu więc coś nie tak :( Totalna beznadzieja. Cale szczescie, że to już ostatni miesiąc będzie, bo już mi chyba nic nie grozi teraz. Urodze i mam ich w dupie 😡 Poza tym - którąs z Was pisala ze stronę czy dwie temu, żeby sobie zapisywać wszystkie pytania do położnej i pytać na wizytach, bo inaczej niczego sie nie dowiemy. Problem jednak polega na tym, że ja nie wiem O CO POWINNAM PYTAĆ! 😭 Nie wiem co jest ważne w danej chwili, nie wiem co powinnam wiedziec, nie wiem co wiedzą inni, nie wiem nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanesa
Proszę pomóżcie!!! Jestem po raz pierwszy na tym forum. Może tematy, które mnie interesują zostały już poruszone, ale proszę odpiszcie. Jestem w 6 tygodniu ciąży (jeszcze nie miałam spotkania z GP), pracuje od 10 na full-time.Nie chcę tu rodzić, ale po porodzie mam tutaj zapewnione (chyba) lepsze warunki finansowe. Myślałam o zmianie pracy, ale w tej sytuacji nie wiem, czy się zwalniać. Czy mam powiadomić o tym pracodawcę??? Jak długo muszę pracować i ile zarabiać, żeby starać się o zasiłek na dziecko??? To nie będzie moje pierwsze dziecko, więc jeśli będę przechodzić tą ciąże tak samo jak poprzednią, to nie będę mogła długo pracować. Myślę, że co najmniej do 6 miesiąca. Czy ktoś zna warunki ubiegania się o zasiłek i ewentualnie o inne dodatki, które mogą mi przysługiwać z tego tytułu????? Czy są w Anglii jakieś instytucje z polakami, które udzieliły by mi odpowiedzi na moje pytania???? Może ktoś zna strony internetowe aktualne z przepisami???? Dzięki, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry mamuski!!!!! a gdzie wy sie wszystkie podziewacie , zaczelyscie rodzic????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie - good question :D Ja też ciągle zaglądam i nikogo nie ma. A kolezance, która pytala o benefity, niestety nie moge nic poradzic, bo mnie ten temat nie dotyczy i najwyczajniej sie nie znam :-0 Mija mi dzisiaj 35 tygodni (jutro zaczynamy 36) wiec chodze po necie i czytam, co sie dzieje z tym tygodniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionka81 Zgadzam się z Tobą , że tutejsze metody prowadzenia ciąży , są jakieś \"nienormalne\".....Fakt , że miałam już kilkanaście wizyt , ale to wcale nie znaczy , że moja ciąża jest dobrze prowadzona.....Może według nich jest ok , ale kiedy ja się o coś pytam , np, dlaczego nie sprawdzają mnie wewnętrznie, albo nie sprawdzają długości szyiki macicy , to mio odpowiadają , że nie ma takiej potrzeby, albo , że powinnam się dostosować do panujących tu zasad. Wtedy , to mnie krew zalewa!!!! Ostatnio jak przyjechałam do szpitala z tym moim rozrywającym bólem w kroczu , to mi powiedzieli , że z dzieckiem jest wszystko ok , i dziecko , a moe bóle , to są dwie różne sprawy , wogle nie powiązane ze sobą.... Mój mąż jej powiedział, że skoro dziecko a ciało matki , to nie mają nic że sobą wspólnego , to po co w takim razie kobieta nosi przez 9miesięcy w sobie dziecko???? Może powinniśmy nosić dziecko w plecakach , albo w torbach??? może wtedy nie było by problemu....Kbitka się troche wystraszyła , poczym powiedziała , że no niestety tak tu jest i nic nie poradzimy na to:( Straszne jest to , że w tym momęcie jesteśmy zdane same na siebie... Może tu w tym kraju , taki system się sprawdza (bo nadzal funkcjonuje ), ale dla nas jest to czarna magia i uważam , że tym b ardziej powinni brać nas pod uwagę i wszystko wyjaśniać . Ja dziś w nocy znowu nie spałam , tak mnie wszystko bolała , brzuchol mam tak twardy prawie jak kamień . Non stop mam doła , że może jest coś nie tak.... Mąż stara się mnie pocieszać , ale widze , że sam w pewnym momęcie staje się bezradny :( niepozostaje nam nic innego , tylko klikać do siebie . POZDRAWIM Cię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żebyś wiedziala - możemy to tylko zaakceptować, bo jak nie - szkoda tylko naszych nerwów :-0 Idę zaraz do pracy - ostatni raz :P - kolejny dopiero przed Bożym Narodzeniem :) 🖐️ Pozdrawiam wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ......PŁEĆ...........IMIĘ magdzior29........04/09.....41.......Enfield...........s ynus .max/alan ***niunia***.........14/09.....40...Wolverhampton....... ..Bartek/Oliwia kaska0110.........16/09.....40.....Leicester.......synek ...........Filip anka00.............27/09.....38.....streatham.? Nicola/Zuzia/ Krystian Ola26.........28/09......38.....Essex-Great Dunmow.......synek....Maks Gosia24Leicester.03/10...38....Leicester....dziewczynka ....Madzia Justyna M..........03/10....37...London.......synus.....Adrian edziulka............05/10...15.........Bristol.......?.. ..Wiktoria/Oliwier lara27..............10/10....24...........Hull.......... ?.. .........?......... Izabela26.........12/10.....35.....Kidderminster....córc ia......OLIWIA migotka_bober..15/10...36..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel Skorpionka81....19/10......35....Southampton.....dziewcz ynka...Iza Ania Grimsby.....20/10......33....Grimsby...synulek.....Pawel,Cez ary jovka..............21/10......35.....Londyn.........córc ia ...........Maya MONDZI25........26/10.....33.....Banbury....dziewczynka. Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool .........synek...........Staś karina82..........28/10.....33....Chichester.....syn maksymilian julek..? czarna101........08/11.....32....Hereford............... .?...............? anagro............15/11.....31.....Alcester.....synus?.. ..... Maya/Alex camillee...........29/11.....29.....Bristol......coreczk a .........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor.....córusia... .......Anabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ..................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby...?...Joshua , Marie Natalie? karinella...........05.01......23....Southend.....corecz ka.....Kornelia asiulek27........06-15/01..20/21..Preston.............Ju dytka/Szymon leeds1977aga.....8/01.......20.....Leeds................ .......Król Dawid fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?........... Jennny.............02.02.....14......Stratford on Avon........?...........? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ....................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... ....?... . ........? mamunia2..........?....14......Wellingborough...... ... .?............. Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Alexander asiek 392....22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pa tryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopczyk. .. Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .......Synus jak ulal Antos zeluchna.....26/04.......?.........Hillingdon........chl opczyk .. Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford.....chłopczyk. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn........syne k ............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester...dziewczynka ... Julia bebka_k......21/06.....?..........londyn..........chlopc zyk .......Ryan s_daga........28/07.....3100....london/richmond...synek. . ....Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... coreczka....Mayeczka gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate........synus... ....... Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak.......Aleks Anka Manchester......06/09......3470...Manchester...corcia. .Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....corcia... ......Julka.. agata27.........../09.....?......Londyn........coreczk a.. .....Lania Gratuluje wszystkim szczesliwym juz mamom :) bylam wczoraj na usg , malutki ma BPD na 39 tydzien a reszta jest na 34 lub 35 tydzien ,...nie wiem co o tym sadzic,, wazy okolo 2500, wydaje mi sie to malo ale nie wiem ,,,, buziaki ogromne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka mysle ze waga ok:) moj kochany babelek w dokladnie 34tc wazyl 2365g jak zajrzysz na stronki internetowe o wadze bobasow w poszczegolnych tygodniach to sie pewnie uspokoisz:) zreszta macie przed soba jeszcze 4tyg czyli moze przywalic tak srednio 800-1600g a to oznacza ze z 3300g najmniej bedzie wazyl czyli ksiazkowo:) no wiec nie martw sie na zapas! ja dzis w nocy 2-3 razy mialam bole jak na @, zaraz mijaly ale tak dziwnie bo to moje pierwsze:) pozdrawiam ps vanesa wpisz w google \"benfity w uk\" czy cos podobnego i na pewno ci wyswietli, podobno mozna cos znalezc na mojawyspa.co.uk, sprawdz. sandra pisalam o wit k str lub 2 wczesniej - to na krzepniecie krwi. skorpionka no to wolnosc, ja juz wolna prawie 2miechy i dobrze mi z tym:) nawet bardzo:) ola i ja nie mialam ani jednego badania wew do tej pory! ani jedynego, zreszta tak jak tu jestesmy prawie 4l to mnie tu nie badali ginekologicznie - sama o to musialam zadbac przy kazdym wyjezdzie do pl, na szczescie ok:) po porodzie pewnie tez dop w pl mnie sprawdza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie dziewczyny miałam termin na wczoraj skurcze mam juz od 2 tygodni, odchodzi mi czop, ale wczorajsze skurcze które dostałam o 14 były straszne, najpierw zaczęły się nieregularne i bolał krzyż, brzuch w dole strasznie i boki, i uda aż, potem coraz mocniej stały ból w dole i skurcze dodatkowo, i tak było cały dzień i noc do 2 tylko że nie regularnie. Myśałam, że to już bo bóle były coraz silniejsze,nie przestawało bolec nawet po kąpieli, a tu przeszło po 2 w nocy, dzis mnie pobolewa brzuch, mam skurcze ale lżejsze na razie niz wczoraj, dodam że mały rusza się jak opętany, nie mogę siedziec taki mi ból sprawia. Pytanie więc : znając opieke tutaj myślicie że powinnam jechac do szpitala, pewnie odprawia mnie z kwitkiem:( ??????? Co waszym zdaniem robic. Dodam że słucham serca synka i bije ok więc nie wiem juz sama.........Dzieki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wlasnie chcialam wejsc i poprawic sie w tabelce bo dosc dawno tu nie zagladalam ale widze ze Kasia0110 czuwa nad wszystkim i juz to za mnie zrobila-dziekuje!!! Moze tylko kilka slow a propo samopoczucia.Wiec chyba juz pomalu dobiegam do mety bo jakos ostatnio samopoczucie niezaciekawe.W nocy to po prostu masakra-spac w ogole nie moge a kregoslup mi normalnie wysiada.Ale coz zostaly dwa tygodnie a kto wie czy nie urodze wczesniej hahhahahah Z jedenej strony chcialabym miec to juz za soba ale z drugiej to nie wiem jak wy ale mnie strach zrzera uuuuuu brrrrrr Ale co tam bedzie jak ma byc. Pozdrawiam wszystkich papapappap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora23
NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ......PŁEĆ...........IMIĘ magdzior29........04/09.....41.......Enfield...........s ynus .max/alan ***niunia***.........14/09.....40...Wolverhampton....... ..Bartek/Oliwia kaska0110.........16/09.....40.....Leicester.......synek ...........Filip anka00.............27/09.....38.....streatham.? Nicola/Zuzia/ Krystian Ola26.........28/09......38.....Essex-Great Dunmow.......synek....Maks Gosia24Leicester.03/10...38....Leicester....dziewczynka ....Madzia Justyna M..........03/10....37...London.......synus.....Adrian edziulka............05/10...15.........Bristol.......?.. ..Wiktoria/Oliwier lara27..............10/10....24...........Hull.......... ?.. .........?......... Izabela26.........12/10.....35.....Kidderminster....córc ia......OLIWIA migotka_bober..15/10...36..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel Skorpionka81....19/10......35....Southampton.....dziewcz ynka...Iza Ania Grimsby.....20/10......33....Grimsby...synulek.....Pawel,Cez ary jovka..............21/10......35.....Londyn.........córc ia ...........Maya Dora23............21/10.......35....Croydon........synus.............Dorianek? MONDZI25........26/10.....33.....Banbury....dziewczynka. Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool .........synek...........Staś karina82..........28/10.....33....Chichester.....syn maksymilian julek..? czarna101........08/11.....32....Hereford............... .?...............? anagro............15/11.....31.....Alcester.....synus?.. ..... Maya/Alex camillee...........29/11.....29.....Bristol......coreczk a .........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor.....córusia... .......Anabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ..................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby...?...Joshua , Marie Natalie? karinella...........05.01......23....Southend.....corecz ka.....Kornelia asiulek27........06-15/01..20/21..Preston.............Ju dytka/Szymon leeds1977aga.....8/01.......20.....Leeds................ .......Król Dawid fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?........... Jennny.............02.02.....14......Stratford on Avon........?...........? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ....................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... ....?... . ........? mamunia2..........?....14......Wellingborough...... ... .?............. Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Alexander asiek 392....22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pa tryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopczyk. .. Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .......Synus jak ulal Antos zeluchna.....26/04.......?.........Hillingdon........chl opczyk .. Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford.....chłopczyk. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn........syne k ............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester...dziewczynka ... Julia bebka_k......21/06.....?..........londyn..........chlopc zyk .......Ryan s_daga........28/07.....3100....london/richmond...synek. . ....Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... coreczka....Mayeczka gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate........synus... ....... Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak.......Aleks Anka Manchester......06/09......3470...Manchester...corcia. .Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....corcia... ......Julka.. agata27.........../09.....?......Londyn........coreczk a.. .....Lan dolaczam sie do waszej tabelki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anik26 JA MAM DOKŁADNIE JAK TY I PONOĆ NORMALNE TO JEST - WCZORAJ BYŁAM NA BADANA W SZPITALU :) A TERMIN MAM NA DZISIAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, czy mialas mozliwosc wyboru szpitala? bo ja mialam do wyboru dwa, jeden taki w ktorym moge rodzic tylko naturalnie i bez komplikacji, jesli cos jest jednak nie tak, to hop do karetki i jazda do drugiego. w takim wypadku zdecydowalam ze od razu jade do tego drugiego. tam moga mi zrobic cesarke, znieczulenie i jest doktor. wole nie ryzykowac. porozmawiaj z polozna i powiedz jej o swoich obawach. ja mam od pcozatku jedna polozna (oprocz zasteosta podczas holiday), ale dlatego ze na wizyty chodze do przychodni nie do szpitala, a w przychodni jest tylko jedna ;) sandra, witamina K jest na krzeplwosc krwi i z tego co wiem tylko taka witamine daja dzieciom po urodzeniu. chyba Justyna m pisala wiecej o tej witaminie wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam tydzien w tabelce :) NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ......PŁEĆ...........IMIĘ magdzior29........04/09.....41.......Enfield...........s ynus .max/alan ***niunia***.........14/09.....40...Wolverhampton....... ..Bartek/Oliwia kaska0110.........16/09.....40.....Leicester.......synek ...........Filip anka00.............27/09.....38.....streatham.? Nicola/Zuzia/ Krystian Ola26.........28/09......38.....Essex-Great Dunmow.......synek....Maks Gosia24Leicester.03/10...38....Leicester....dziewczynka ....Madzia Justyna M..........03/10....37...London.......synus.....Adrian edziulka............05/10...15.........Bristol.......?.. ..Wiktoria/Oliwier lara27..............10/10....24...........Hull.......... ?.. .........?......... Izabela26.........12/10.....35.....Kidderminster....córc ia......OLIWIA migotka_bober..15/10...36..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel Skorpionka81....19/10......35....Southampton.....dziewcz ynka...Iza Ania Grimsby.....20/10......33....Grimsby...synulek.....Pawel,Cez ary jovka..............21/10......35.....Londyn.........córc ia ...........Maya Dora23............21/10.......35....Croydon........synus .............Dorianek? MONDZI25........26/10.....33.....Banbury....dziewczynka. Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool .........synek...........Staś karina82..........28/10.....33....Chichester.....syn maksymilian julek..? czarna101........08/11.....32....Hereford............... .?...............? anagro............15/11.....31.....Alcester.....synus?.. ..... Maya/Alex camillee...........29/11.....30.....Bristol......coreczk a .........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor.....córusia... .......Anabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ..................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby...?...Joshua , Marie Natalie? karinella...........05.01......23....Southend.....corecz ka.....Kornelia asiulek27........06-15/01..20/21..Preston.............Ju dytka/Szymon leeds1977aga.....8/01.......20.....Leeds................ .......Król Dawid fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?........... Jennny.............02.02.....14......Stratford on Avon........?...........? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ....................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... ....?... . ........? mamunia2..........?....14......Wellingborough...... ... .?............. Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Alexander asiek 392....22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pa tryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopczyk. .. Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .......Synus jak ulal Antos zeluchna.....26/04.......?.........Hillingdon........chl opczyk .. Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford.....chłopczyk. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn........syne k ............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester...dziewczynka ... Julia bebka_k......21/06.....?..........londyn..........chlopc zyk .......Ryan s_daga........28/07.....3100....london/richmond...synek. . ....Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... coreczka....Mayeczka gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate........synus... ....... Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak.......Aleks Anka Manchester......06/09......3470...Manchester...corcia. .Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....corcia... ......Julka.. agata27.........../09.....?......Londyn........coreczk a.. .....Lania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze pytanko, pracodawca placi przez 6 tygodni 90% mojej pensji wyliczonej na podstawie ktorych tygodni? czy jest to 15-21 tygodni przed planowanym porodem??/ czy 15-21tydzien ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na momenccik ziarenko piasku serdeczne gratulacje Julci, widzę że twoja Julcia od mojej jest tylko 20g mniejsza.Wszystkie Julcie to konkretne kobiety, poród ekspresowy. Jeszcze raz sedeczne gratulacje, my nadal w Londynie, spotkanie paszportowe zakończone sukcesem teraz tylko czekać na paszport. A na spotkanie jest potrzebny tylko brytyjski akt urodze nia i 2 zdjęcia to tyle co potrzebujecie dla dziecka o reszcie napiszę w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camillee Witam cię :) Tak mam wybór szptala , na takiej samej zasadzie jak TY, też z mężem zdecydowaliśmy jechać , do tego drugiego , gdyż tam właśnie jest lekarz.Za tydzień mam właśnie tam spotkanie z lekarzem konsultantem i może wkońcu on nam wszystko wyjaśni -chodzi mi o znieczulenie, szczepionki dla małego itp. Zobaczymy , trzeba być dobrej myśli ;) jak narazie , to znowu mam te moje silne rozrywające bóle w kroczu i podbrzuszu . Dziś szłam po Klare do przedszkola 25min , gdzie zw3ykle chodze ok10 . Normalnie tragedia!!!!!! Wściekam się , sama na siebie , no ale cóż jeszcze troszkę i będę po wszystkim . POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola{kwiat] widze ze bóle Cie nie opuszczają. No to niedobrze, bierz te No-spa czy inne cholerstwo, dziewczynko kochana! Ja sie dzis przepisałam do nowej przychodni, zmienilam adres i niestety muszę zmienic też doktora. Spotkanie z doktorem rodzinnym mam za dwa tygodnie,ale spotkanie z midwiffe już za tydzien, bo o to poprosilam. Zresztą fajnie, bo mam te przychodnie za rogiem :) Widzialam dziewczynki, co piszecie o opiece poloznych. No ja mam jakos w miarę dobrze. Wiem i o tej wit. K i byłam w szpitalu, na temat znieczulenia to dopiero przed samym porodem mówia , jakies dwa tygodnie. Mnie już teraz co prawda powiadomili, od razu na pierwszym spotkaniu z midwiffe w szpitalu, bo mam planowaną cesarke, niestety trzecią... Co do badan krwi też niezle sie spisali, zawsze mnie powiadamiają jak mam zbyt niski poziom żelaza, mam ponoc specyficzna grupe krwi i zaprosili mnie na takie spotkanie, w srode zbada mnie ginekolog, potem mam usg, wiec chyba nie powinnam narzekac. A i dostalam ksiazke ciazowąi takakarte na bezplatne leki i leczenie do 2008 roku.To tyle informacji,co tu mozna mieć. Poza tym nie będę sie zastanawiac i jak bede miec watpliwosci co doodchodzenia wód lub akcji porodowej, zawsze uwazam ze warto podjechac do szpitala - tam mozna sie upewnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, w takim razie nie doczytalam twojego poprzedniego postu. myslalam ze nie mozesz wybrac tego drugiego szpitala. ale u ciebie to juz lada chwila :) ile lat ma twoja Klara? jak reaguje na wiesc o rodzenstwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovka, przeprowadzalas sie ze zmienilas przychodnie?? widze ze opieka u ciebie jest niezla :) uciekam spac, dobrznoc brzuszki i mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOVKA Tak , moje bóle mnie jakoś nie chcą opuścić , biore sobie tę nospę i kompiel co dwie godzinki , trza sobie radzić . Fajnie , że teraz masz tak blisko do przychodni , wiem coś na ten temat , bo sama tak mam bliziutko ... Ja też mam spotkanie za tydzień z ginekologiem i mam nadzieje , że skończą się moje obawy.... Czy możesz mi powiedzieć jak tu liczą tę ciąże??? bo tak , w polsce to mój lekarz liczył termin , czyli do 38tyg tak miałam z Klarą i było spoko. Tu natomiast liczą 40tyg. I jestem teraz w rozterce ....bo jak w lutym byłam w polsce to mój lekarz wyliczył mi termin na 22.09 a tu mam na28.09 . A ztego kalkulatora ciążowego to na 01.10- SAma już nie wiem........hihihihihihihh Może to śmieszne , że tak się martwie o te daty , ale naprawde uwierz mi , chciałabym mieć już to z głowy.... pozdrowionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest liczona normalnie, takl ja ja sobie wyliczam z terminu miesiaczki i przy kazdym badaniu tak samo.chociaz raz sie polozna pomylila al eja poprawilam i zmienila.Czyli pierwszy tydzien zaczal sie w pierwszym dniu ostatniej miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camillee Zobaczymy jak to będzie w tym drugim szpitalu ...Damy rade.. A moja Klarcia ma 2,5latka i ostatnio stwierdziła , że też ma dzidzie w brzuchu ... Jka narazie to dobrze reaguje , nawet jak wstawiliśmy łóżeczko do pokoiku to w rozumie , że to nie dla niej . Dziś np wyjeła mi pieluchy , które mój mąż tydzień temu prasował(bo zamierzam stosować równierz tetre) i całe 60 porozkładała na swoim łożku i przykrywała lale...jest niesamowita... jutro będę miała fotki na topiku , to będziesz mogła zobaczyć , to nasze szczęście ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie czekam na męża , który poinformował mnie , że jak zwykle jest zawalony robotą i że będzie za jakieś 1,5godz:(:(:( A ja znowu mam tę cholerną zgagę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, slodka ta twoja coreczka!!! smieszne co dzieci czasem moga wymyslic :) tez ma dzidziusia w brzuszku :) ja tez bede stosowala tetre ;) czasem sie moze przydac, nie tlyko jako pielucha :) moze termin porodu z pl i z uk ci sie rozni bo na usg rozne wyszly? mi na poczatku z uk i pl wyszedl dokladnie ten sam termin, a pozniej po nastepnym usg w pl przesunal mi sie o 5 dni, ale w uk tego nie biora pod uwage. na szczescie nie masz takiej duzej roznicy w datah ;) no teraz to juz na pewno uciekam!! do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camillee Spij sokojnie , dobranoc papapap:) Ja jeszcze poklikam troszeczke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinella Szczęściara z Ciebie, że masz tę pewność co do terminu... ja troszkę panikuję , bo boję się , że przenosze , tego mojego szkraba... Ale myśle , że będzie ok pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O WIDZE ZE INNE MAMUSKI PRZEJELY NOCNA WARTE NA FORUM PRZEDTEM TO MADA ALBO JA NAJCZESCIEJ ZAMYKALYSMY TOPIK NOCNA PORA . ALE TO STANDART BEZSENNOSC PODCZAS CIAZY:) UMNIE WSZYSTKO POWOLI WRACA DO NORMY, MALY GRZECZNUTKI , ALE NIE ZACHWALAM BO ZAPESZE:) TRZYMAJCIE SIE CIEPLUTKO MAMUSKI BRZUCHATKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×