Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Anusia 23 witaj po malej przerwie wiesz powiem ci ze tez jestem w szoku bo tak jak ty slyszalam o tym szpitalu same superlatywy a tu masz :( Na szczescie wszystko skonczylo sie dobrze bo bym chyba oszalala Anusiu pozdrawiam cie serdecznie napewno skontaktuje sie z toba na gg po twoim powrocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina mnie midwife powiedziala ze mam brac nie wiecej niz osiem tabletek paracetamolu na dobe oni ogolnie paracetamolem wszystko lecza ale jak masz taki ostry bol to podejdz do Bootsa i popros o Clove Oil paskudztwo ale pomaga :) magdzior mialam tak samo troche sluzu troche czegos zoltego i ogolne wrazenie jakbym sie posikala :( ale minely 24 h zanim wszystko ze mnie wylecialo skontaktuj sie z polozna jak ci wody zaczynaja odchodzic to z bolem czy bez warto podjechac do szpitala lepiej rodzic jak sa wody niz tak jak ja bez :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ania poczekam jeszcze chwilke bo to mi nie wyglada na wody jakis rzadki sluz raczej sama nie wiem,ale jak bedzie wyciekac zadzwonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha a jak wody odejda na powaznie to nie da sie nie zauwazyc ( o matko jaka ja madra sama mialam ten problem tydzien temu):) poczytaj wczesniejsze strony prowadzilam z Kalcia debate o wodach :) Kalcia a ty gdzie sie podziewasz :( pozdrowionka Karina a ty masz dziure w tym zebie bo jak tak to kup koniecznie ten olejek na wacik i do dziury ja mialam nerwy na wierzchu i pomoglo a poza tym to czemu nie idziesz do dentysty jak jestes w ciazy to przysluguje ci darmowa opieka w czasie ciazy i rok po o ile dostalas karte NHS zapytaj poloznej niech da ci wykaz gdzie w twojej okolicy sa dentysci ktorzy cie przyjma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdzior ja nie strasze i nie mowie ze to TO ale ja myslalam tak samo :) a poczekam bo nie jestem pewna no i na drugi dzien okazalo sie ze jednak Bezpiecznie rodzic jak sa wody bo dzidzia ma czym oddychac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny!!! Mam pytanko- a mianowicie , czy możecie mi napisać jakich kosmetyków używacie , bądz używać będziecie dla swoich pociech???? Prosze o pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wczoraj w nocy miałam taką diabelną zgagę , że aż wymiotowałam, nie wiem co się stało i jak sobie pomóc< tym bardziej , że czuje iż dziś będzie powtórka z rozrywki:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ......PŁEĆ...........IMIĘ magdzior29........04/09.....41.......Enfield...........s ynus .max/alan ***niunia***.........14/09.....40...Wolverhampton....... ..Bartek/Oliwia agata27............15/09.....39......Londyn........corec zka.. .....Lania kaska0110.........16/09.....40.....Leicester.......synek ...........Filip anka00.............27/09.....38.....streatham.? Nicola/Zuzia/ Krystian Ola26.........28/09......38.....Essex-Great Dunmow.......synek....Maks Gosia24Leicester.03/10...38....Leicester....dziewczynka ....Madzia Justyna M..........03/10....37...London.......synus.....Adrian edziulka............05/10...15.........Bristol.......?.. ..Wiktoria/Oliwier lara27..............10/10....24...........Hull.......... ?.. .........?......... Izabela26.........12/10.....35.....Kidderminster....córc ia......OLIWIA migotka_bober..15/10...36..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel Skorpionka81....19/10......35....Southampton.....dziewcz ynka...Iza Ania Grimsby.....20/10......33....Grimsby...synulek.....Pawel,Cez ary jovka..............21/10......35.....Londyn.........córc ia ...........Maya MONDZI25........26/10.....33.....Banbury....dziewczynka. Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool .........synek...........Staś karina82..........28/10.....33....Chichester.....syn maksymilian julek..? czarna101........08/11.....31....Hereford............... .?...............? anagro............15/11.....31.....Alcester.....synus?.. ..... Maya/Alex camillee...........29/11.....29.....Bristol......coreczk a .........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor.....córusia... .......Anabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ..................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby...?...Joshua , Marie Natalie? karinella...........05.01......23....Southend.....corecz ka.....Kornelia asiulek27........06-15/01..20/21..Preston.............Ju dytka/Szymon leeds1977aga.....8/01.......20.....Leeds................ .......Król Dawid fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?........... Jennny.............02.02.....14......Stratford on Avon........?...........? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ....................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... ....?... . ........? mamunia2..........?....14......Wellingborough...... ... .?............. Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Alexander asiek 392....22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pa tryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopczyk. .. Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .......Synus jak ulal Antos zeluchna.....26/04.......?.........Hillingdon........chl opczyk .. Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford.....chłopczyk. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn........syne k ............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester...dziewczynka ... Julia bebka_k......21/06.....?..........londyn..........chlopc zyk .......Ryan s_daga........28/07.....3100....london/richmond...synek. . ....Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... coreczka....Mayeczka gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate........synus... ....... Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak.......Aleks Anka Manchester......06/09......3470...Manchester...corcia. .Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....corcia... ......Julka.. I tak zaczełam 38tydz. Kiedy ten mój synuś zechce wyjść???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna101
Czyzby u magdzior sie zaczelo?? Miejmy nadzieje ze jeszcze dzisiaj przywita na swiat swoje malenstwo:) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🖐️ narazie nie nadrabiam zaleglosci w czytaniu bo nie mam czasu ale chcialam Wam napisac jak z nami bylo. chcecie? :) jak wieci w pon obudzilam sie z bolami co 15 min ktor stopniowo narastaly, ok 15 udalo mi sie zasnac ale przez sen czulam ze boli, obudzilam sie chwil po 16 i w toalecie zauwazylam na papierze toaletowym krew... przerazilam sie nie na zarty, obudzilam meza i krzycze ze jedziemy bo cos sie dzieje, on zadzwonil do szpitala przedstawil sprawe i pojechalismy. tam polozna sprawdzila moja wkladke, dala swieza a na koniec powiedziala ze wszystko ok i ze to od rozwierajacej sie szyjki, a na moje stwierdzenie ze mam skrcze co 5 min powiedziala ze to tylko twardnienie macicy a nie skurcz, bo przy skurczu ledwo mozna wytrzymac a ja nie wygladam jakbym rodzila :O powiedziala ze jak skurcze beda co 3-4 min i beda trwaly ok 60sek albo jak odejda mi wody to wtedy mam wrocic. no nic, wrocilismy niepocieszeni do domu bo mielismy nadzieje ze to juz TO i zostaniemy na porodowce. w drodze powrotnej jak tak mnie lapal bol to az mi sie wyc chcialo i stwierdzilam ze jak skurcze te prawdziwe maja byc z 5x mocniejsze to pal licho ten porod w wodzie bo ja chce zzo ... w domu weszlam do wanny z bardzo ciepla woda ale bole nie ustaly, wyszlam ok 19, polozylam sie na lozku i tak czuje ze musze przec... raz, drugi, trzeci - chlust, wody odeszly :D a byla 19:15 :) tempo expresowe do samochodu i do szpitala. wpadlismy na porodowke i czekamy na polozna a ja czuje ze wody dalej leca i musze przec, dzwonimy dzwonkiem po polozna a ja sie przebieram w swoja koszule i czekam. tamta w koncu przyszla, wiec jaj mowie ze ja czuje ze musze przecz, zajrzala w mi w tylek (doslownie ! nie wiem czego tam szukala :O ) i mowi ze moge przecz bo dzidzius juz w drodze :) no to ja wskoczylam na lozku w pozycje horyzontalna i pre, polozna ze studentka zaczely mnie zachecac zebym zmienila pozycje bo lezaca jest najgorsza,, lepiej juz na boku albo oprzec sie o wezglowek - i tak tez zrobilam. kilka parc i Mala byla z nami :) jeszcze jak wychodzila to moglam wlozyc kawalek palcow i poczuc jej wloski :) wycalowalismy tego naszego brudaska, przystawily mi Ja do piersi a za pol godziny jak pepowina przestala pulsowac dumny tatus ja przecial :) rany, to jednak super uczucie jak dziecko wychodzi :) ciesze sie ze bez znieczulenia to wszystko. jedyne co to mocno peklam bo Julka wychodzila z raczka przy glowie (polozna powiedziala ze wyszla jak \"superwoman\" ;) )- no i niestety jest to pekniecie 3 stopnia :( dostalam potem spinal block i lekarz mnie szyl przez godzine :( ale nie jest az tak zle - fakt ze ledwo chodzilam ale dzisiaj dwa dni po porodzie bol jest coraz mniejszy, ja powoli zaczynam cwiczyc miesnie dna miednicy (te co powstrzymuja strumien moczu) i czuje sie lepiej, polozna na dzisiajszej wizycie powiedziala ze jest opuchniete ale dobrze zszyte :) dostalam antybiotyk zeby nie wdala sie jakas infekcja i lek przeciwbolowy i jest ok, wczoraj bylo gorzej a dzisiaj juz w miare :) mam nadzieje ze z kazdym dniem bedzie coraz lepiej :) na drugi dzien wyszlismy do domciu, dzisiaj bylismy na GP na 24hour baby check i wszystko jest ok - choc jak ten ciapat sprawdzal jej biodra to mialam lzy w oczach bo tak bidula krzyczala :( wlasnie skoczylam dwu i polgodzinne karmienie... ufff, cyce mi zaraz odpadna ale ciesze sie ze umie dobrze ssac i lubi moje mleczko :) wiecie, kazdej kobiecie zycze tak szybkiego porodu. jak widac mozna nie miec zadnych skurczy przepowiadajacych a dziecko urodzic w pol godziny :D niestety nie mam jak pokazac Wam Jej zdjec ale musicie uwierzyc na slowo ze jest sliczniusia :) a my jestesmy najszczesliwszymi rodzicami na swiecie ❤️ Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i bede zagladac jak tylko mi na to czas pozwoli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wody saczyly i szczerze mowiac wzyciu bym wtedy nie powiedziala ze to wody, do konca nie bylam pewna czy to faktycznie to mialam uczucie ze co jakis czas cos mi powoli wycieka i majtuchy robily sie mokrawe , tak ja bys minimalnie popuscila taka nie duza plamka. poszlam do -poloznej a ta odrazu zadzwonila do szpitala i kazali mi przyjechac, jak bedziesz dzwonic to powiec ze nie jestes pewna i od kiedy tak ci sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chce was powiadomic ze AGATA27 URODZILA CORECZKE. juz sobie lezy ze swoim skarbem zazdroszcze jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarnko piaski, GRATULUJE!!!! wierze na slowo ze coreczka jest piekna!! tak ci zazdroszcze ze juz ja macie przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, jak ja lubie czytac Wasze opisy porodow, a szczegolnie takie jak ten, pozytywne. Az sie mniej boje, choc wiem ze przeciez kazda z nas ma lub bedzie miec inaczej. :) Mimo to, im bardziej szczegolowe opisy, tym lepiej. GRATULACJE!!! Dzielna babka z Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarnko piaski i AGATA27 GRATULACJE normalnie łezka w oku się kręci jak czytam o waszych porodach. Ja nadal w dwupaku :( na 10 rano do szpitala - troszkę się boje co wymyślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia - do terminu jeszcze pare dni, wiec nie masz sie czym martwic, wszystko o.k. :) Moze synek rzeczywiscie zrobi Ci prezent na urodziny! Tego przeciez chcialas, czyz nie? :D Daj mu szanse!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak czekam na moje urodzinki tylko te bóle wszystkiego, niespanie w nocy, chodzenie jak z pękniętym kroczem, w nocy wymiotuję z powodu zgagi i wogóle :( wiecie te objawy są dołujące. Bedzie ze mną mąż i koleżanka. Tylko że mój dowciapny mąż śmieje się że mam rodzić jak on będzie najedzony i jak nic w telewizji fajnego nie będzie leciało. A mój synek mówi do brzucha \"Bartek a wiesz jak rodzą się dzieci ? Pan doktor smaruje siuśkę masłem, naciska na brzuch a ty wylecisz prosto do wanienki z wodą\". I śmieje się że jak trafi. Jeeesssuuuu jaką te dzieci mają fantazje. Ale dobrze że oprócz mnie ktoś ma poczucie humoru w takich chwilach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziarnko _Piasku i Agata27 WIELKIE GRATULACJE!!!!!!:):):):) Ziarenko - tylko pozazdrościć tak szybkiego porodu , teraz wypoczywaj i opiekuj się swoją SUPERWOMAN ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mamuski gratulacje - super ze dzieciaczki sa juz z wami:) Niunia nie peniaj widzisz mi zmienili termin na termin ze scanu a Aleksik urodzil sie dokladnie w dzien terminu z miesiaczki. Wiec i moze teoje urodzi sie w piatek trzyamaj sie cieplo. Nie mam humoru dzisaj moja siorka wrocila do Polski jak te 2,5 miesiaca zlecialo, plakacmi sie chce bo nie wie kiedy sie zobaczymy nie predzej niz w styczniu jak przyjedzie na ferie a jak nie to my nie predzej sie do kraju wybierzemy niz na wielkanoc. Nie wiem jak dam sobie rade z trojka sama szczegolnie wieczorami bo mezus pracuje na nocki::::::::( ach w gardle mnie sciska........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia, przynajmniej twoi faceci rozladowuja napieta czekaniem sytuacje! :) dobrze ze nie bedziesz sama :) czekam jutro na wiesc!!!! dobra wiesci! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIUNIA -Witaj :) Nie jesteś sama w tych cierpieniach...mam ten sam problem , wczoraj w nocy to męczyłam się ok4godzin.... Też mnie rozrywa , ledwo chodze a ok 21-wszej zaczynam wymiotować z powodu tej diabelnej zgagi :(:(:( Pocieszające jest jednak to , że mamy bliżej niż dalej do rozwiązania :) trzeba być dobrej myśli.... Pozdrawiam , trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalcia64 pisałam do Ciebie na GG GRATULACJE i buziaczki dla maluszka 😘 camillee napewno coś napiszę Ola26 no ta zgaga jest nie do wytrzymania i tewymioty kwasem bllleee a jak wstaję z łóżka to mam wrażenie że któraś noga na nim zostanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Nunius - nie sprawdzalam w archiwum szczerze mowiac to jak narazie nie mam zabardzo kiedy siedziec na kompie. trzymam kciuki mam nadzieje ze sie do konca tygodnia rozsypiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki późną porą Ania Manchester, Ziarnko Piasku, Agata 27 gratulacje 🌼 a dla wszystkich dwupaków cierpliwości!!! wiem że to się łatwo mówi jak Was czytam to sama przeżywam swój poród. A to już minęło trzy miesiące jak nasz Filip jest z nami. :D Rzadko piszę tutaj na forum , ale systematycznie , codzień Was czytam. Jeszcze raz Gratulacje dla Nowych Mamć ode mnie i mojego mężusia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE dla Anki M. Ziarenka i Agaty27🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Coraz wiecej dzidziaków 😍 no fajnie :D Ja niestety nie moge zmusić ojca mojego Malutkazeby wreszcie poszedl zrobic badanie na grupe krwi. NIe moge bez tyvh testów isc do centrum talasemiii nerwy mnie zjadają. NIe rozumiem jak mozna byc tak bezmyslnym.Musialam odwolac kolejne spotkanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki,mi dalej sie saczy obudzxilam sie z strasznym bolem,dzwonilam do polznej mam jeszcze czekac ale nie wiem na co:))wiecie co z tych nerwow nie wiem jak mam powiedziec w szpitalu ze wody sie chyba sacza:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdzior- u mnie sie tez saczyly i czekalam kilka godz. Poprosilam pozniej sasiadke aby zadzwonila i oni powiedzieli w szpitalu ze mam szybko przyjechac. Wiec zadzwon do szpitala i powiedz, ze water going (gone) lub my membrane broken- oni juz beda wiedzieli o co chodzi i powiedz ze masz skurcze. agata- gratulacje dla mamusi i dzidziusia❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kobitki skurcze co 20 min,teraz nieregularne co 10-15 dzwonilam do szpitala powiedzieli ze za wczesnie:((zaczelam lekko krwawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany ile to jeszcze potrwa,bol niesamowity-nie chca byc czestsze te skurcze,leci mi cos podbarwione krwia:((ale i tak sie ciesze ze wkoncu ruszylo-aby sie zakonczylo dobrze-pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×