Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Ola i Anka serdeczne gratulacje dla waszych dzieciaczków ale się zmuwiłyście obydwie tego samego dnia i parka, koniecznie musicie poznać wasze dzieciaczki ze sobą. Od od nas dla was 👄 👄 👄 👄 👄 👄👄 👄 👄 A co do podrzewaczy czy któraś z was kupiła może podgrzewacz z takim przejście do samochodu bo ja właśnie takiego szukam i nigdzie nie mogę znaleść. Jovka ja też bardzo dobrze wspominam moją cesarkę i opiekę po też, czyli nie taki diabeł straszny jakim go malują :-) nie martw sie napewno będzie dobrze i też będziesz dobrze wspominać swój poród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............TERMIN....TC......MIEJSCE.............PŁ EĆ...........IMiĘ Gosia24Leicester.03/10....40....Leicester....córka.....M adzia Justyna M..........03/10....39....London..... synek......Adrian edziulka............05/10...15.........Bristol....?.......Wi ktoria/Oliwier lara27..............10/10....24...........Hull.......... ?.............?......... Izabela26.........12/10.....35....Kidderminster....córka .......OLIWIA jovka.............12/10......38.....Londyn.....córcia.. ...Maya/Hannah migotka_bober..15/10.....39...Londyn....syn...Maximilian lub Samuel Skorpionka81....19/10......38....Southampton.....córka.. ..........Iza MONDZI25........26/10.....36.....Banbury.......córka.... ..Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool ......syn................Staś karina82..........28/10.....36....Chichester.....syn.... ....maks/julek? Dora23............02/11.....34....Croydon........synus.. ........Dorian? Ania Grimsby.....02/11......35....Grimsby.....synus.....Pawel,Ce zary czarna101........08/11.....34....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....31.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....32.....Bristol.........córk a ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......26....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......26... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......24.....Preston.........?.... Judytka/Szymon fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny.............02.02.....22......Stratford on Avon........synek/Eric asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak........P atryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia bebka_k......21/06.....?..........londyn.........chłopa k.............Ryan s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester......06/09.....3470...Manchester..dziew..Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn........dziewczyn ka........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield...........sy n............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .........29/09.....3200.....Streatham......coreczka.....NIko la

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, no nie wiem już co myslec. Znaczy jak byłam w Szwecji to pralam w pralce i oddzielnie była suszarka i wiele rzeczy suszylam, nie niszczyły sie bardzo. Ja myslalam teraz o takiej mozliwosci kiedy dzidzia bedzie , i przez rok. Mam naprawde małe mieszkanie, w łazience jest wilgotno, schnie po pare dni :( Ale cóż, pomysle jeszcze, dzieki za podpowiedzi :) Będę teraz mieć troje dzieci, to jest trochę ciuchów :) Co do porodu, robi mi się coraz smutniej... Dzis zostałam opieprzona przez byłego, że kojec nie moze stac nieadleko drzwi, bo wieje i dziecko CAŁE ŻYCIE bedzie miało problemy ze zdrowiem. Kurcze, przeciez nie dobuduję pokoju! Słucham, jak przeżywacie razem te chwile... Przykro pomyslec, ze nie będę mieć partnera obok, który mnie wspiera... Jak go dzis posłuchałam i usłyszałam, że ON NIE POZWOLI żeby coś stało tu albo tam, że on NIE POZWOLI, bo to JEGO dziecko, kurcze, oprócz wsciekłosci ogarnął mnie taki smutek... Nie dosc , że niczegomi nie pomógł kupic, nie dał na to pieniędzy, nawet nie wspomniał slowem, kiedy przesyłki przyjechały - ładne czy brzydkie te rzeczy, moze tanie, ale fajne... Ale krytykować, pierwszy... Echhh... nostalgia mnie ogarnęła chyba.... Jeszcze dzis zmusiłam chłopaczynę, żeby przytargał mi paczkę z Argosa, ale już szafę skladaliśmy smi z synem. Dzieciak ma 10 lat, a lepiej sie sprawia niż dorosły facet:) Ok, nie wyżylam sie więcej, bo mnie pomarańczowa napadnie :D :D :D 🌻🌻kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovka silna psychicznie kobitka jestes. naprawde Cie podziwiam! nie wiem czy ja sprawdzilabym sie w takiej sytuacji jak Ty. A Twoj byly-coz, duzo jest takich facetow,kto wie co mojemu odbije za kilka lat???? trzymaj sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovika, a masz status samotnej a ten facet lozy pieniadze na dzieci, albo na przyszle, jesli nie , to niech sie odczepi, mozesz niezyczyc sobie jego obecnosci przy porodzie. on dal tylko jedna komoreczke, a ty cala reszte, wiec wiekszosc jest za toba ;-))))). nie znam wszej sytuacji finansowej, ale na jednym forum kobietka opisywala co zrobic z tym fantem, jesli chcesz moge poszukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovka moze przypomnij swojemu facetowi ze jesli ma wymagania to moze i powinien miec obowiazki ... postaw go do pionu ... dziwie sie troche ze sobie tak dajesz ... my kobiety powinnysmy sie wspierac... ale nie bysmy dawaly sie nie szanowac facetom ... trzymaj sie i walcz o swoje ... uściski dla Ciebie gratulacje nowym mamusiom🌻 ja za chwile zbieram sie na angielski mam od 11 do 13 a pozniej maz ma od 5 do 8.45 wiec bede miala troche ciezki dzien ... chce wyjsc z mala wczesniej by posiedziec z nia na przedszkolu by sie oswoila .... u nas pogoda pochmurna ... wczoraj bylo cieplutko jak wieczorem szlysmy do sklepu to az milo bylo .... pozdrawiam Was i zycze milego dnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za rady znalazłam worki do mrożenia mleka w mothercare cena trochę szokująca 25szt. 7f. Mam pytanko mojej małej ząbki wychodzą ślini się strasznie, marudzi, gryzie wszystko co ma po ręką i do was mam pytanko jakich żeli tu się używa żeby złagodzić jej trochkę ten ból, dodam,że gryzak też się nie zprawdził, niechce go Życzymi miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi właśnie zepsuła sie pralka i nastepny wydatek! jutro z polozna musze sie umowic bo juz 36 tydzieni powinna przyjsc do domu bo tak mam napisane w tej zielonej karcie i wkurza mnie ze sie nawet ze mna nie kontaktuje nie wiem moze to ja powinnam.ja czuje sie dobrze czasem cos zaboli moze leciutkie takie skurcze akle naprawde ledwo je odczuwam.bol w stawach rąk przy zginaniu iw kolanach przy kucaniu.poza tym chyba chudne tylko brzuszek sie ładnie zaokrągla .misiu w środku brzuszka szaleje juz bym chciala miec go przy sobie...***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli to tej pory chodzilas do przychodni do poloznej i na ostatnie stronie masz napisana nastepna wizyte, to musisz sama sie tam udac. troche ruchu dobrze ci zrobi, jesli chodzi o stawy , to poprostu obciazenie moze na nie tak dzialac. co do zaokraglania sie brzucha, w ostatnich dwoch m-c twoje dziecko nabiera tkanki tluszczowej w wyniku tego moze przybyc na wadze nawet do 2 kg,a tego nie da sie niezauwazyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............TERMIN....TC......MIEJSCE.............PŁ EĆ...........IMiĘ Gosia24Leicester.03/10....40....Leicester....córka.....M adzia Justyna M..........03/10....40....London..... synek......Adrian❤️ edziulka............05/10...15.........Bristol....?.......Wi ktoria/Oliwier lara27..............10/10....24...........Hull.......... ?.............?......... Izabela26.........12/10.....35....Kidderminster....córka .......OLIWIA jovka.............12/10......38.....Londyn.....córcia.. ...Maya/Hannah migotka_bober..15/10.....39...Londyn....syn...Maximilian lub Samuel Skorpionka81....19/10......38....Southampton.....córka.. ..........Iza MONDZI25........26/10.....36.....Banbury.......córka.... ..Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool ......syn................Staś karina82..........28/10.....36....Chichester.....syn.... ....maks/julek? Dora23............02/11.....34....Croydon........synus.. ........Dorian? Ania Grimsby.....02/11......35....Grimsby.....synus.....Pawel,Ce zary czarna101........08/11.....34....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....31.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....32.....Bristol.........córk a ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......26....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......26... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......24.....Preston.........?.... Judytka/Szymon fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny.............02.02.....22......Stratford on Avon........synek/Eric asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak........P atryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia bebka_k......21/06.....?..........londyn.........chłopa k.............Ryan s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester......06/09.....3470...Manchester..dziew..Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn........dziewczyn ka........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield...........sy n............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .........29/09.....3200.....Streatham......coreczka.....NIko la bylismy u lekarza, relation to brim 2/5 ale maly cesarz siedzi sobie grzecznie, mam nadzieje ze to juz tuz, tuz:) choc zbytnich objawow nie ma, bol jak na @ i tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes 23
hej dziewczyny jestem tu nowa zupelnie i szukam informacji na temat ubezpieczenia w Anglii. moja sytuacja wyglada tak: jestem w 6 m-cu ciazy i nie pracuje od ponad trzech. powod: mozliwosc poronienia. musialam zrezygnowac z pracy. polecialam do Pl tam dostalam tabletki przeciwporonne i nakaz lezenia w lozku. wrocilam do Agnlii. lezalam. teraz jest wszystko ok. mam swoja GP. mialam dwa skany. dzidzia rosnie. na jakies maciezynskie albo inne nie mam co liczyc. ale to mnie nie obchodzi wazne ze dzidzia zyje i rosnie. meza nie mam. jestem na "trybie" partnerskim ale z tego co wiem tutaj malzenstwo i partnerstwo ma takie same prawa i obowiazki. partner moj pracuje w Anglii dwa lata. placi skladki ubezpieczeniowe. praca na fullu. ja pracowalam tylko trzy miesiace w zeszle wakacje (skladki tez odciagane byly) i w tym roku trzy miesiace (ze skladkami) pozniej zrezygnowalam i nie wrocilam juz do pracy. na pytanie GP czy pracuej odpowiedzialam ze moglam poronic i musialam zrezygnowac. i ze sie teraz boje isc gdziekolwiek a poza tym kto by przyjal ciezarna. dodam ze brzuch juz w trzecim miesiacu mialam dziwnie duzy. napecznialy. bolacy. moje pytanie brzmi czy ja jestem ubezpieczona mimo ze nie pracuje teraz? siostra mnie nastraszyla ze moge zaplacic za porod tutaj... to prawda?? czy ja podchodze pod ubezpieczenie mojego partnera?? czy moze moje skladki mi wystarcza.... zupelnie sie nie znam na tym. jakbyscie cos wiedzialy piszcie. z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes 23
Laboszek dzieki wielkie. to mnie pocieszylas. bo z tego co sie naczytalam to wiem ze poroby sa okretnie drogie. dzieki dzieki. dzis powiem swojemu zeby tak zrobil. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki-oj duzo mam do czytania!!!!!!serdeczne gratulacje dla nowych mamuś!!!u mnie brak czasu maly ma juz 3 tyg.:))jutro dopiero ma przyjsc health visitor,i sie denerwuje troche bo musi tez byc maz w domu,jestem ciekawa co ona bedzie robic??a jak to bylo u was??moze mnie uspokoi ktoras?/sprawdza mieszkanie tez???bo obilo mi sie tez to o uszy??/nie wiem czego sie mam spodziewac.moj alanek ma male koleczki,iwec roznie to bywa i nocki tez nie przespane,ale mam nadzieje ze bedzie tylko lepiej teraz,wiec nie narzekam,pozdrawiam was kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniii
Czesc dziewczyny...Chcialam sie dowiedziec czy ktoras z was rodzila w NORTH MIDDLESEX HOSPITAL-na edmonton..?? bo ja wlasnie tam bede rodzila i chcialam sie dowiedziec jaka jest opieka...jutro ide tam pierwszy raz..Ogulnie z opieki GP w anglii jestem zadowolina,straszyli mnie wszyscy ale jakos dobrze i sprawnie poszlo..jak do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzior, kto powiedzial, ze maz musi byc, ja bylam sama, bo mezulo byl w pracy i nie chodzila mi po domu, spisala tylko to co mowilam. fakt musi zapisac w ksiazecce - czerwonej- stan socjalny, ale nikt cie nie udusi, jak bedziecie w jednym pokoju. moze spytac czy zamierzacie to zmienic i czy macie do tego warunki. pozatym da ci troche ulotek i ksiazeczke dla dziecka. a wezwania na kontrole czy szczepienie przyjdzie poczta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za wsparcie, to naprawdę wiele dla mnie znaczy 🌻 A purpurowa rzeko, chetnie sie dowiem, co sie tutaj robi z takimi facetami. Bo jak sie okaze że bedzie fikał cały czas, to nie będe sie oglądac. Za duzo pije, za dużo gada,a nic nie robi. Przestał mi dawac pieniażki, dobrze ze mam wlasne już. Asiulek, a to prawda , że jestem zbyt łagodna,ale ja juz przez jedne draki przeszlam w domu, nie chcę powtarzac atmosfery awantur - dla dzieci to niedobrze, dla mnie też, a czasem wystarczy jedno zdanie - były i tak juzprzeprasza za to że zyje - to smutne, widok cierpiętnika w domu. Tylko szkoda, że jeszcze mysli, że mozesie rzadzić. A teraz z innej beczki - bedę miala pralkeze szuszarko :D Poniewaz dostaje ją prawie po kosztach, to obaczym co i jak. Potem ,chyba w sobote kupujem w Ikei łózko pietrowe i kanape rozkladaną, bo sać musimy gdzies normalnie. A kojo bedzie sie i takprzestawiac z miejsca na miejsce,także nie było o co kruszyc kopii. Oczywiście robię to wszystko z kolegą, bo min i westchnien nie chce już słuchac i oglądać :D Aaa... no i oczywiście dzieciom wreszcie mogę kupic ... hamstery :D :D :D (sie naumialam jak po ang chomiś). Klateczki małe, akurat jest gdzie postawić, niech mają dzieciaczyny trochę rozrywki. No i dzieci wreszcie ida doszkoły! Nie ma co , dziewczynki, nieszczęścia parami,ale i dobre rzeczy tez! Wreszcie!!! pozdrawiam serdecznie i całuski, ide na obiadek. (a szafa com ja z synusiem złozyła wczoraj, kurcze fajniutka jest :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamuski po pierwsze gratulacje dla wszystkich mamusiek ktore nie sa juz w dwupaku niech sie maluszki chowaja zdrowo. Nie za czesto do was zagladam ale opieka nad trojka dzieciaczkow wymaga kupe czasu. Aleksik to grzeczne bobo oprocz tego ze od ponad 2 tygodni ma napady kolki pory sa bardzo zmienne na szczescie nie trwa to dlugo ale jednak takie paro krotne wybudzenie ze snu odbija sie na mnie. Dlatego jak tylko dzieciaki sa w szkole to staram sie troche odespac.Maly rosnie jak na drozdzach wazy juz 4360 polozna mowi ze dosc sporo przybywa na wadze jak na dziecko karmione wylacznie na piersi- a co prwda to prawda ze lubi powisec na cycuszku:) We wtorek bylam w Londynie w Polskim KONSULACIE zlozyc papiery na paszport dla malego. Dziewczyny tragedia, warunki w jakich sa ludzie przyjmowani , na obecna chwile maja remat brak dostepu do toalet .Wiedza ze ludzie przyjezdzaja z daleka z maluszkami i nie ma nawet odpowiednich pomieszczen zeby przewinac dzieciaka. Do kasy kolejak az na zewnacz ludzie stoja jak za komuny , przechodzacy niektorzy anglicy miedzy soba kometowali podsmiewujac sie z nas. dobrze ze jak bylam to nie padalo ale nie daj boze trafic na deszczowy dzien. A.......... paszport trzeba odebrac osobiscie , koszt paszportu na rok to kwota 13 f. A ..........i jeden plus odbioru po rownym tygodniu. Pozdrawima wszystkie mamuski i ich brzuszki, postaram sie odezwac czesciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ciagle was podczytuje, ale srednio mam czas i sile jeszcze pisac :( zaczynam powaznie myslec o macierzynskim od poczatku listopada, wczesniejsza wersja byla srodek listopada. ktos wczesniej pisal ze paszport moga przyslac do domu jesli odleglosc miedzy domem a ambasada jest wieksza niz 200mil. czy to prawda? dziewczyny karmiace piersia, czy laktator jest niezbedny? nie mam go jeszcze i zastanawiam sie czy musze go kupowac....???? pozdrawiam wszystkie mamusie i brzuszki!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CamilleTak to prawda jeśli mieszkasz do Londynu dalej niż 200 mil wyślą ci paszport do domu, my tak mieliśmy , musisz zgłosic taką chęć u pani w okienku i opłacić przesyłkę w kwocie 5f. Jeśli zamierzasz karmic piersią laktator będzie ci niezbędny, ale radziłabym poczekać do samego porosu bo może być ci na początku nie potrzebny bo np możesz mieć pokarmu tyle ile dzidzi potrzebuje.Ja z kupnem laktatora czekałam do samego końca i jak byłam w szpitalu to mąż jechał bo miałam tyle pokarmu,że następnego dnia już mnie rozsadzało i jest tak do dziś po ponad 3,5 miesiącach. A co do laktokora jeśli chcesz ręczny to wydaje mi się że najlepszy jest z Tomme Tippe koszt ok. 20f. lub Avent w zestawi masz butelkę ze smoczkiem i pokrywką. Lub elektryczny ale takie są już dużo dużo droższe ok. 60f i więcej Kalci 64 jak myśmy podeszli pod ambasadę to też się zdziwiłam gdzie ona się mieści , ludzie stoją na chodnikach, w kilometrowych kolejkach z maleńkimi dzieciaczkami bez jakiejkolwiek możliwości nakarmienia i przewinięcia maluszka. Jak naszczęscie odciągnełam mleko do butelki i całe szczęście bo bym musiała karmić małą na chodniku ile było takich dziewczyn co siadałyna chodniku i wyciągały cyca.A żeby przewinąć mała musieliśmy iśc do Mc donalda. Koszmar normalny i to ma być KONSULAT????Życzymy miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dziewczyny Ja mam do Londynu ponad 200 mil , nieznamy z mezem Londynu raz bylismy tylko zwiedzac. Mam pytanie gdzie sie miesci Konsulat i czy mozna samochodem dojechac gdzies blisko, bo z tego co wiem to do Londynu samochodem wiechac jest ciezo. Szukalam na stronie konsulatu jakiejs mapy ale niema nic takiego. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie,🌻 Witam Brzusie i Mamusie 🌻 To w tym konsulacie wesoło :D znaczy trzeba sie przygotować na \"najlepsze\". Ale co za nowina! Paszport do odebrania osobiście po tygodniu - no, no. Kalcia64 czy to aby prawda? Byłoby fajnie. MOże bym się wybrała z malucham do Polski? Czy naprawdę potrzebny jest laktator? Ja nigdy czegoś takiego nie miałam - ani przy pierwszym, ani przy drugimmisiaczku. NIe przerażajcie mnie, bo co kupie cokolwiek i dojde do konca listy, to znów sie okazuje, że jeszcze kolejne rzeczy sa niezbedne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):) Dziwczyny w tym konsulacie to musi byc porazka moze do listopada skoncza remont:):)bo nie zamierza czekac o tej prze roku w kolejkach tym bardziej na dworze. Moi rodzice wczoraj pojechali :(:(:( Julus rosnie zdrowo, ciagle wisi na cycu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roma niewiem czy da się dojechać do konsulatu samochodem myśmy dojechali do Londynu samochodem i zostawiliśmy go u szwagra na Morden tak nam doradził bo przebić sie przez centrum jest bardzo ciężko szybciej i łatwiej jest dojechać metrem, myśmy tak zrobili i dotarcie do konsulatu trwało godzinę a samochodem pewnie pół dnia tym bardziej że my mieliśmy spodkanie o 15 ( najgorszej porze dnia) najlepiej doradzą ci dziewczyny z Londynu, one bardziej się w tym orientują. Jeśli masz do Londyn ok. 200mil paszport wyślą ci do domu, nam przysłali po tygodniu. A teraz pytanie z innej beczki - czy któraś z was dawała dziecko do żłopka, jak to tu wygląda, czy można liczyc na jakieś dofinansowanie od miasta, bo ja w lutym zamierzam wrócić do pracy i niewiem na ile godzin iść. Doradzcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia 23 mam ten sam problem z powrotem do pracy powiedzieli mi ze trzeba pogadac z HV ona wszystko powie dofinansowuja napewno tzw Nursery Class o ile sie nie myle to chyba pokrywaja calkowite koszty tylko za skarby nie pamietam jak to sie nazywa :( ale sie dowiem :) jak tam zabki malej zel pomogl ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do konsulatu mozna dojechac samochodem, ale z prkowaniem juz gorzej. ja nigy nie uzwalam niczego do odciagania mleka, oprocz kilku ruchow palcami hahah. jesli macie mozliwosc, ze ktos z rodziny w polsce ma czas, mozecie zalatwiac dowod osobisty dl amalucha, ja tak robie.oszczednosc czasu i pieniedzy. i dziecka oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na kazdy temat
Widze PURPUROWA ze wiesz wszystko na kazdy temat.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×