Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Witam wszystkich Jestem młodą mama 10 miesiecznego Mateuszka i jestem w 10 tygodniu ciązy. Na dzien dzisiejszy jestem jeszcze w Polsce, ale mój mąz jest w Angli i pracuje juz ponad niesiąc.Chciałabym do niego jechac, i tam urodzic drugie dziecko.Tylko boje sie ze nie bedzie go stac zeby nas tam utrzymac.Narazie zarabia niecałe 200 funt tygodniowo wiec nie zaduzo , biorac pod uwage ze bedzie musiał wynajac mieszkanie jak chce nas sciagnac, bo narazie to mieszka u rodziny i tylko dokłada sie do opłat. Bardzo prosze jesli któras z was wie czy przysługiwały by nam jakies zasiłki ,i ile???Wiem ze napewno cos sie nalezy ale co i jakie papiery trzeba załatwic to nie wiem.Ile daja na dziecko jak sie tam urodzi-becikowe? i potem co miesiac ile? I czy naleza sie jeszcze jakies dodatki? Czy mozemy sie starac o mieszkanie komunalne i kiedy?Jak jes tam z porodem w szpitalu? opieka jest bezpłatna? I Czy mąz moze mnie i dziecko wziasc do siebie na ubezpieczenie czy musimu sobie z dzieckiem wykupic osobno???? Jest to dla mnie bardzo wazne, bo che byc blisko meza i powanie mysle o wylocia tam po nowym roku.Bardzo prosze o jakies informacje. Ponizej podaje nu GG 6749235 MOZECIE PISAC Z góry dziekuje za kazda informacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzuilekC-22
Przeprowadzam eksperymenty medyczne na stulejkach przy pomocy ust :classic_cool: Rektor też zapładnia pokryjomu i-droida Jestem buhajem rozpłodowym zapładniam i-droidy wkładam sobie i-droida w d­u­p­a­l­a czy to higieniczne? http://img115.imageshack.us/my.php?image=kutasojadyamwh8.jpg kutasojady AM http://img89.imageshack.us/img89/4348/idroidwdupie8vs.jpg to nie jest podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Laboszek,troche mnie uspokoilas...Wiem,ze kazdy porod jest inny i co ma byc to bedzie,wiec juz nie mysle,jak to bedzie,bo to i tak nie ma sensu . U mnie dalej cisza...Zlozylismy dzisiaj lozeczko,bo myslalam,ze jak moja Oliwka zobaczy to szybciej bedzie chciala wyjsc,ale gdzie tam...Dalej siedzi sobie w brzusiu.Nie wiem juz jak mam ja zmobilizowac do wyjscia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja czytalam ze dziecko nie powinno spac an poduszeczce ale do ok 3 miesiaca, a poeniej mozna dac taka cieniutka. moze niech sie doswiadczone mamy wypowiedza ;) ja dzisiaj prawie torbe spakowalam, bo wczoraj wieczorem mialam kilka skurczy dzisiaj na szczescie nic, dlatego mysle ze to te przepowiadajace i kupilam pieluszki takie drobniutkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_filp08
witamy! jestem w 7 tygodinu ciazy i dostalam wezwanie do kliniki ante-natal.co mi tam beda robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to prawda,ale znajoma mowila mi, ze ona brala slub cywilny tutaj w londynie, w angielskim urzedzie stanu cywilnego 4 lata temu. 2 lata pozniej chieli wziasc koscielny na Balham w polskim kosciele poniewaz obydwoje katolikami sa i okazalo sie,ze w urzedzie stanu cywilnego bez zapytania wpisano ich automatycznie do anglikanskiego kosciola. Mieli mase problemow pozniej, poniewaz musieli \"zmienic\" wiare na swoja od nowa. To tak nasunelo mi sie na mysl czytajac o cywilnych slubach. Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do Ani Grimsby Czesc mam pytanko czy mieszkasz w Grimsby? bo ja tam niedługo sie przeprowadzam,jak tu zajzysz to mozesz do mnie sie odezwac na maila.Mam pare watpliwosci a ty mogłabys mi pomuc, interesuja mnie zasiłki ale i nie tylko, moze wiesz cis na ten temat. Pozdrawiam i prosze o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztefka, wozek czeka a ja z nim :) nie moge sie dpczekac kiedy wyruszymy na pierwszy spacer ;) ja ty sie czujesz?? pozdrawiam was goraco 😘 wlasnie spakowalam torbe do szpitala, chcialbym zebyscie ew dopisaly cos o czym zapomnialam. *recznik *pizama *koszula do porodu *majtki (duuze) *szlafrok * podpaski *wkladki laktacyje *zel pod prysznic dla dziecka: *reczniczek (potrzebny w ogole?) *body (x2) *pajace(x2) *sweterek (raczej an wyjscie) *czpeczka + niedrapki *pieluszki (x5) *chusteczki mokre czy jakies kosmetyki dla dziecka potrzebuje? czy jakiekolwiek dokumenty sa mi potrzebne? wielkie dzieki za pomoc!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi2-27
do camillee moja polozna powiedziała, zeby nie brac zadnych kosmetykow dla dzidzi,ze to niepotrzebne. Mam nadzieje ze moja dzidzia sie wybierze wkoncu termin mamy na 20.10 a tu nic poza tancem w brzuchu mamy .Pozdrowienia dla wszystkich i spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi, dziekuje :) z ubranek to spakowalam tylko te newborn, bo nie wydaje mi sie zebym miala wielkoluda ;) wy jakie rozmaiary bierzecie?? znowu mnie skurcze zaatakowaly :o czy wy tez tak mialyscie? na szczescie nie sa czeste i sa nieregulane, ale troche sie zaczynam obawiac czy to nie za wczesnie :o chyba ze to te przepowiadajace.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camillee - mnie sie w ogole wkladki laktacyjne nie przydaly, nawal pokarmu wystepuje w 3-4 dobie po porodzie jak juz sie dawno w domu. wzielabym jeszcze klapki (lapcie) i koszule na \"po porodzie\" a reczniczek dla dziecka nie potrzebny. ja wzielam pieluszke flanelowa i tetrowa ale oni dzieci nie kapia (co moim zdaniem jest sluszne bo ta maz poporodowa dziala ochronnie na skore Maluszka zreszta po wytarciu i tak nie widac zeby dzidzius byl brudny czy cos :)) i owe pieluszki tez sie nie przydaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania i Babel
Czesc! Ostatnio poznalam chlopaka, ktory jechal odebrac siostre ze szpitala po porodzie. Od razu zrobilam odpowiedni wywiad, jak jej tam bylo i w ogole. Zatrzymali ja na tydzien poniewaz miala problem z cisnieniem po porodzie i ponoc troche krwawila. Ale to co mi powiedzial zjezylo mi wloski na skorze! Po pierwsze mowil, ze dziecko bylo brudne. Nie chodzi o maz tylko o to, ze w uszkach po porodzie zostaly skrzepy krwi i inne jakies paskudztwa...tak chyba nie powinno byc, prawda? Ale to nic! Teraz hit! Wyobrazcie sobie, ze polozne robily jej zastrzyki...kiedy spala!!! Koszmar!!! Izabela, co sie zas tyczy oczekiwania na porod to czy nie probowalas przyjemniejszej metody niz spacerki? :-) Mam na mysli zdrowy pozadny sex :-D Slyszalam z roznych zrodel, ze przed terminem warto zaprzestac ze wzgledu na zwiazku chemiczne zawarte w spermie, ktore przyspieszaja akcje porodowa! Jesli jednak jestes po terminie moze warto sprobowac? :-D Hiihihi... Tak czy siak zycze powodzenia!!! Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarnko piasku dziekuje :) myslisz ze koszula nocna bedzie lepsza od pizamy 2czesciowej (spodnie + gora)? w takim razie reczinczek wyjme, tylko ja chcialam zey mnie nauczyli jak kompac tkiego malucha. zrobiato w szpitalu, czy zrobi to polozna ktora mnie odiwedzi nastepnego dnia?? klapli tez zabrala :) a wkladki latkatyjne tylko 6szt tak na wszelki wypadek, mam nadzieje ze bede miala pokarm, czasem pokazuje sie siara ale w marnych ilosciach. milego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) z tym sexem tez tak slyszalam :P a teraz mam pytanie. dzwonila do mnie babka z przychodni i powiedziala ze ma dla mnie to zaswiadczenie ze moge latac i ze moge je odebrac. po tym co powiedziala dalej mnie zamurowalo. mianowicie powiedziala ze kosztuje to 25 f. czy to jest mozliwe?? moze ona nie zrozumiala o co mi chodzi i nie wiem co napisala. ale wytlumaczylam jej dokladnie ze chodzi o lot i ze jestm w 24 tyg i ze za miesiac lece i wiem ze na lotnisku beda wolac o pozwolenie na lot po 28 tyg. jak osoba ktora nawet mnie nie widziala na oczy moze stwierdzic nie badajac mnei ze moge latac i skasowac mnie za to 25 f????????? :O z tego co czytalam to tu chodzi o stan zdrowia dziecka i zagrozenie w zwiazku z lotem... czy to na pewno to o co prosilam?? az mi sie cisnienie podnioslo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camillee - kochana, spokojnie, pokarm bedziesz miala w 3 dobie i to tyle ze cyce ci beda chcialy peknac :) na poczatku zawsze leci siara i jak to okreslilas w marnych ilosciach jednakze jest tak sycaca ze Maluszkowi wystarcza :) nie martw sie na zapas i nie oczekuj ze po porodzie bedziesz miala od razu mleko wlasciwe a dziecko bedzie jesc co 2 czy 3 godziny. Jak urodzilam Julke to przystawili mi ja do piersi, troche possala ale malo, wzieli mnie na szycie i jak wrocilam i przyszedl maz z Mala to ta zaczela tak jesc ze nie oderwala sie przez dobre poltorej godziny, nie wiem czy cos jej tam lecialo przez ten caly czas ale ssala, potem troche przykleila sie do cyca okolo 4 rano a potem dluuuugo nic. Pielegniarki kazaly ja nakarmic okolo 11 a ona mlasnela ze 3x i zasnela, powiedzialam poem ze zjadla bardzo malo i ze sie martwie, nawet sie poplakalam ze nie chce jesc! a nursery nurse jak uslyszala ze o polnocy skonczyla poltoragodzinne jedzenie i potem jadla jeszcze o 4 to powiedziala ze w porzadku, ze nie ma sie co martwic i ze dziecko jest najedzone. I to byla prawda, teraz za to maly cycacz domaga sie jedzenia co 2 godziny a na piers rzuca sie czasem jak wyglodniale zwierze ;) jesli chodzi o kapiel to w papierach przy wypisie ze szpitala w ktorejs kolumnie bylo bath demo ale zanim nam polozna pokazala jak kapac dziecko to my to sami zrobilismy :) i dziecka jakos nie utopilismy choc to byl nasz pierwszy raz :P a pizamka moze byc - jesli jest rozpinana z przodu to spoko, tak zebys piers mogla spokojnie wystawic :) a w domu radze miec dwie takie pizamki bo dziecko nie raz cie obrzyga i trzeba bedzie miec na zmiane ;) Buziaki! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! U mnie nadal nic :(( Co do tego sexu to jakos nie ma kiedy , bo mezulek chodzi na nocki do pracy,a potem spi do 3 po poludniu. Szczerze mowiac troche bym sie bala,nie wiem czego ale jakos nie jestem przekonana do takiej metody przyspieszenia porodu.Wiem,ze moze i skuteczna ale trudno,juz wytrzymam do jutra,bo mam spotkanie z polozna.Zobacze co ona powie. POzdrawiam was cieplutko. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. agnes z tym zaswiadczeniem to niewiem jak jest ale tu dziewczyny nic niepisaly ze za to sie placi, ale pisaly ze musisz to miec z aktualna data, najlepiej zalatwic to przed samym wylotem. Napewno ktos tobie odpowie jak to dokladnie jest. Ja mam inne pytanie , to jest moja trzecia ciaza i w poprzednich niemialam skurczy przepowiadajacych, wiec mam pytanie kiedy one wystepuja, bo od wczoraj takie mam i sie zaczynam martwic to dopiero 31 tc, ale blizniaczej . W czwartek ide do szpitala na scan , wiec sie poloznej spytam, ale moze wy mi napiszecie ile wczesniej mialyscie takie skurcze. Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wlasnie bez sensu to jest ale przez telefon dokladnie im mowilam jaka jest sytuacja i ze za miesiac lece i nie wiem co oni sobie ubsdurali. ide wlansie tam i zobaczymy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do seksu, to prawda. kiedys jeszcze w polsce lekarz mi o tym mowil, warunek tylko, ze jest wszystko ok i nie bylo problemow z ciaza. powoduje to smiekczenie szyjki macicy, przez co robi si eelastyczna i szybciej sie otwiera. to juz lepsze niz masaz szyjki macicy :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja w czwartek bylam w szpitalu ogladac te wszystkie sale min.sale porodowa,sale oczekujaca basenik i oddzialy.troszke to przerazajace ale da sie przezyc.dobrze ze poszlismy bo nie wiedzialabym gdzie sie udac w naglym wypadku.sale pojedyncze po porodzie kosztuja 55f.i moze sie na nia zdecyduje.mozna wziąć płyty ze swoja muzyka takze musi byc dobrze.powiem szczerze coraz bardziej sie boje .kupilam piżamki ale takze koszulke nona w matalanie dość przyzwoita bo niektore to byly straszne.kupilam tez pantofelki do szpitala i kosmetyki dla dzidzi.zobaczcie moje zdjecia z wczoraj,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............TERMIN....TC......MIEJSCE.............PŁ EĆ...........IMiĘ Izabela26.........12/10.....41....Kidderminster....córka .......OLIWIA migotka_bober..15/10.....40...Londyn....syn...Maximilian lub Samuel edziulka...........15/10.....39...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria Skorpionka81....19/10......40....Southampton.....córka.. ..........Iza MONDZI25........26/10.....37.....Banbury.......córka.... ..Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool ......syn................Staś karina82..........28/10.....38....Chichester.....syn.... ....maks/julek? Dora23............02/11.....36....Croydon........synus.. ........Dorian? Ania Grimsby.....02/11......36....Grimsby.....synus.............. Dawid czarna101........08/11.....34....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....31.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....34.....Bristol.........córk a ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......28....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......27... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......24.....Preston.........?.... Judytka/Szymon fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny.............02.02.....22......Stratford on Avon........synek/Eric agnes23............09.02......23.....Northampton........ ?...............? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania...........27.02..... 22.....Szczecin/Northampton....?............ Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia bebka_k......21/06.....?..........londyn.........chłopa k.............Ryan s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester......06/09.....3470...Manchester..dziew..Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn........dziewczyn ka........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield...........sy n............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10.....2006....Leicester....corc ia....Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .. ........Hannah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i bylam i niestety zaplacilam.... :O to ze 25 a nie 15 to i tak nie wina recepcji tylko lekarza GP, na pytanie dlaczego sie z nim nie widizalam to odpowiedz brzmi ze on ma moje dane i opis ciazy (dodam ze ostatni raz bylam dwa miesiace temu u midwife ale pomijam) i ze jest ok i dlatego bez konsultacji mi wypisal. a wypisal mi wlasnie na polowe listopada ze moge leciec. no ok. ale ze zaplacilam to i tak jestem w szoku. wszystko za darmo a teraz nagle cos takiego. hehe np trudno. moze to zalezy od przychodni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam brzuszki:):) agnes 23- czy ty aby nie za szybko wzielas to zaswiadczenie jesli masz leciec za miesiac(jesli dobrze pamietam). Z tego co pisaly wczesniej dziewczyny, ktore lataly to to zaswiadczenie powinnno sie brac pare dnie przed planowanym lotem. A co do platnosci to rczej nikt nie palcil za to. karina82- sliczne fotki:) camillee- u mnie wkladki laktacyjne nie byly potrzebne , co do pieluszek to moj maz musial donisc bo ja bylam 2 doby a tak to wydaje mi sie , ze jest ok. Zawsze jak bedziesz dluzej to ci doniosa to co potrzebujesz. loboszek i Izabela- napewno lada dzien was zlapia skurcze i bedzie juz po wszystkim❤️❤️❤️ i bedziecie tulily maluszki. Ja sama rodzilam 5 dni po a nic wczesniej nie wskazywalo, ze wlasnie wtedy sie to stanie.:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada no wlasnie to jest w tym wszystkim dziwne bo to oni mi to tak zalatwili :O ja zadzwonilam do przychodni i mowie o co chodzi i oni zebym we wtorek zadzwonila czy to juz jest. do wtorku nie czekalam bo dzis juz zadzwonila babka z przychodni i mi powiedziala ze juz jest. i na tym zaswiadczeniu jest napisane ze: ja lekarz bla bla bla zostalem poproszony o napisanie listu zaswiadczajacego o kondycji pani Agnieszki do odbycia lotu w polowie listopada gdzie bedzie w okolo 7 miesiacu ciazy. jej ciaza przebiega normalnie i nie widze przeciwskazan dla ktorych mialaby nie leciec. i to wszystko. i 25 f :O dziwnie bardzo chyba trafilam na jakiegos beznadziejnego lekarza ktory moze mnie wykorzystal na kase moze po prostu w tej przychodni tak jest nie wiem..... :( w recepcji powiedzialam ze lot jest dopiero za miesiac a ona ze lekarz napisal ze ciaza przebiega ok i ze juz moze to wypisac. bez sensu. ale coz ja i ta moja szczesliwa gwiazda pod ktora jestem urodzona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki i brzuszki :) NICK............TERMIN....TC......MIEJSCE.............PŁ EĆ...........IMiĘ Izabela26.........12/10.....41....Kidderminster....córka .......OLIWIA migotka_bober..15/10.....40...Londyn....syn...Maximilian lub Samuel edziulka...........15/10.....39...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria Skorpionka81....19/10......40....Southampton.....córka.. ..........Iza MONDZI25........26/10.....37.....Banbury.......córka.... ..Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool ......syn................Staś karina82..........28/10.....38....Chichester.....syn.... ....maks/julek? Dora23............02/11.....36....Croydon........synus.. ........Dorian? Ania Grimsby.....02/11......36....Grimsby.....synus.............. Dawid czarna101........08/11.....34....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....31.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....34.....Bristol.........córk a ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......28....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......28... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......24.....Preston.........?.... Judytka/Szymon fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny.............02.02.....22......Stratford on Avon........synek/Eric agnes23............09.02......23.....Northampton........ ?...............? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania...........27.02..... 22.....Szczecin/Northampton....?............ Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia bebka_k......21/06.....?..........londyn.........chłopa k.............Ryan s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester......06/09.....3470...Manchester..dziew..Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn........dziewczyn ka........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield...........sy n............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10.....2006....Leicester....corc ia....Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .. ........Hannah Agnes23 - z tym zaświadczeniem to miałaś wielkiego pecha :(. Kiedy ja lecialam do Polski , położna zaświadczenie o tym , że bez problemu moge lecieć wpisała mi w dokumentacje ciążową ( oczywiście za darmo ) Pomimo to , iż posiadalam takowe zaświadczenie w Polsce podczas odprawy musiałam długo tłumaczyć że to dopiero 24 tydzień ciąży i nie widzę przeciwskazań do lotu. Natomiast kiedy 2 tygodnie później leciałam do Włoch nikt nie zwrocił uwagi na mój brzusio :). Lecąc do Polski postraj się tak ubrać by brzusio był jak najmniej widoczny , wiem że to trudne ;) ale myślę że coś wymyślisz. Pozdrawiam serdecznie i życze powodzenia :)) Mada - powiedz mi kochana jak sobie radzisz z 2 dzieciątek ?? Powiem szczerze , że ja zaczynam się troche bać :((. Już teraz wiem że nie będę mogła liczyć na pomoc mamy ani tym bardziej teściowej. Mężulek pracuje 6 dni w tygodniu po 12 godzin więc jego pomoc też nie wchodzi w rachube. Chyba musze sobie przygotować jakiś plan dnia bo inaczej zagubie się w tym wszystkim. Nooooo ale póki co mam jeszcze troche czasu. Pozdrowionka dla wszystkich brzusiów 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNKI. W NADZIEI NA TO ZE COS SIE RUSZY, WYSPRZATALAM DZIS PRAWIE CAŁY DOM...NA RAZIE MNIE TROCHE BRZUCH POBOLEWA I ROBIE SOBIE PRZERWE:) JESZCZE TABELKA...POZDRWIAM NICK............TERMIN....TC......MIEJSCE.............PŁ EĆ...........IMiĘ Izabela26.........12/10.....41....Kidderminster....córka .......OLIWIA migotka_bober..15/10.....40...Londyn....syn...Maximilian lub Samuel edziulka...........15/10.....39...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria Skorpionka81....19/10......40....Southampton.....córka.. ..........Iza MONDZI25........26/10.....39.....Banbury.......córka.... ..Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool ......syn................Staś karina82..........28/10.....38....Chichester.....syn.... ....maks/julek? Dora23............02/11.....36....Croydon........synus.. ........Dorian? Ania Grimsby.....02/11......36....Grimsby.....synus.............. Dawid czarna101........08/11.....34....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....31.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....34.....Bristol.........córk a ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......28....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......28... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......24.....Preston.........?.... Judytka/Szymon fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny.............02.02.....22......Stratford on Avon........synek/Eric agnes23............09.02......23.....Northampton........ ?...............? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania...........27.02..... 22.....Szczecin/Northampton....?............ Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia bebka_k......21/06.....?..........londyn.........chłopa k.............Ryan s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester......06/09.....3470...Manchester..dziew..Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn........dziewczyn ka........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield...........sy n............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10.....2006....Leicester....corc ia....Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .. ........Hannah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Karina fajne fotki dziewczyny jestem pod wrazeniem mojego pierwszego zetkniecia z Polskim konsulatem w Londynie. Napisalam do nich maila w piatek wieczorem z zapytaniem czy mnie przyjma bez kolejki , poniewaz jestem w siodmym miesiacu ciazy (musze zalatwic rejestracje slubu w Polsce). zaznaczylam ze obawiam sie ze bede miala potem problemy z zalatwieniem paszportu dla malej jak sie urodzi ze wzgledu na to ze nie mamy prawnego potwierdzenia jakie nazwisko wybieramy po slubie. i dzisiaj o 3 zadzwonila do mnie kobietka z konsulatu i wszystko dokladnie mi wytlumaczyla.to o czy pisalam i jeszcze kilka innych spraw. myslalam ze Oni jak mi odpowiedza to za jakis miesiac, a tu prosze, okazalo sie ze wcale nie musze jechac i niepotrzebnie sie denerwowalam. maz mi zlozyl karuzelke i od dzisiaj na dobranoc bedziemy juz sluchac kolysanek pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzieki za pomoc!! wkladek latacyjnych wzielam tylko 6, bo slyszalam ze moga sie nie przydac. a co do pampersow, i ubranek dla dziecka. to w razie dluzszego pobytu w szpitalu, bedzie naszykowana druga torba ktora maz ew przywiezie :) z tym zaswiadczeniem za 25funtow to wg mnie przesada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie dzis spakowalam torbe do szpitala.nie wzięłam dużo.mam nadzieje ze nie bede musiala zostac tam długo!wzięlam dla dzidzi 2 pary body jedne 56cm drugie 62 jakby dzidzia byla wieksza.2 pary śpioszków tez w rozmiarach 56,62. 2 czapeczki.skarpeteczki 2 pary pieluchy jednorazowe i kombinezonikna wyjscie ze szpitala dla siebie ręcznik,koszula nocna piżamki pantofle klapki pod prysznic szlafroczek 4 wkladki lakt.podpaski cale opakownie. czy cos mi brakuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×