Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

24k Ja jestem z Manchesteru i też byłasm w ciąży (jestem już po) i z tego co się orientowała nie ma tu żadnego polskiego gina nawet nie ma żadnych polskich lekarzy ja mieszkam w samym manchesterze niedaleko centrum i tu nie ma, ale jest tu jeszcze jedna dziewczyna z manchesteru z okolic Oldham może ona coś będzie wiedziec .Niestety do manchesteru polscy lekarze jeszcze nie dotarli :-(Pozdrawiam jeśli masz jakieś pytania to pytaj śmiało A wszystkim dziewczyną które śa już tuż tuż życzę powodzenia i trzymamy kiuki a i dodam jeszcze ja urodziłam 3 tygodnie prędzej a moja kumpela 5, także z tym wyliczaniem terminu to chyba nie całkiem jest coś nie tak ,choć jak byłam w polsce na usg to wyliczyli mi inny termin, pewnie mają tu jakis przestarzały system komputerowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi ale nie znam zadnego polskiego ginekologa a mieszkam w Royton :) smialo pytac Anusia pozdrowionka 🌻 A TERAZ BEDE KRZYCZEC DO DZIEWCZYN KTORE JESZCZE NIE URODZILY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny do torby do szpitala dla dzidzi koniecznie NOZYCZKI DO PAZNOKCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzieciatka rodza sie z dllllugimi pazurkami i cale sie wam podrapia :( tak jak moja mala a w szpitalu nie dadza wam nic do paznokci wiem bo prosilam i musialam szybko wysylac mojego osobistego do domu bo mala byla cala podrapana pozdrowionka szybkiego rozwiazania zycze 🌻 Dziewczyny czy czasami na buziach waszych pociech pojawiaja sie drobne syfki czego to jest przyczyna? Camillee 🌻 napisalam Ci maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela26 nie chce martwic ale mam taki sam wozek i uwazam ze jest tragiczny przepraszam ale ja bylam chora jak mialam z nim wyjsc :( zero amortyzacji dzidzia sie trzesie jak na karuzeli poza tym wozenie malucha w takim nosidelku do samochodu to tragedia dla pleckow bylam zalamana tym wozkiem dlatego kupilam drugi LOOLA bebe confort POLECAM normalnie rewelacja mozliwosc wozenia malucha przodem do siebie pozycja lezaca male rozmiary lekki stelaz mam porownanie roznica kolosalna moja rada sprzedaj go jak najszybciej ja za swoj dalam 150f w Argosie a teraz nikt go za 50f nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziuulka
hej kochane!U mnie jeszcze nic nadal w wersji duo:)Co prawda od kilku dni mam bole jak w czasie okresu ale nic poza tym.A i nadal mam nieprzespane noce chociaz juz jest lepiej bo przed pojsciem spac bore jeden paracetamol i chyba mi pomaga.Jutro mam wizyte u poloznej wiec moze dowiem sie czegos wiecej.Poazdrawiam przesylam buziaki i ide gotowac obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka Manchester ale ja moja dzidzie nie bede wozic w foteliku tylko w tym spiworku (footmuff). A co do reszty to zobacze po pierwszym spacerku.Ale dzieki za twoja opinie. Wlasnie wyszlam z wanny,polezalam sobie ze 20 min.bo gdzies wyczytalam,ze to moze przyspieszyc skurcze...ale jak na razie spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziuulka
A co do tego wozeczka to podzielam opinie Anki M.Kolezanaka tez zamowila ten sam w Argosie i nie jest z niego zadowolona.Owszem jest ladny i kolorki ma fajne ale niepraktyczny.Przepraszam ze to pisze ale moze lepiej wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka Manchester co do tych syfkow to mojej siostry roczny synek ma do dzis. u takich malutkich dzieciatek to moga byc potowki, jak dzidzia przegrzana, ale tez moze byc od uczulenia na pokarm po prostu. maly mojej siostry jak byl w Pl to mu troche zeszlo ale wrocil i znow ma. i w sumie nie wiem od czego to teraz moglo zalezec... czy od wody czy od mleka. nie wiem. mam nadzieje ze to zejdzie i jemu i Twojej dzidzi. pozdrawiam zmartwily mnie troche opinie o wozku bo chcialam taki tez kupic. ale dobrze wiedziec wczesniej :) a poza tym mam jaeszcze troche czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza26 malutka dzidzie musisz widziec caly czas wiec w spiworku raczej nie bo ten wozek nie ma obracanego siedziska ani raczki przekladanej poki nie jest uzywany lepiej go oddac powaznie lepiej doloz i kup cos innego zamiast pozniej sie wsciekac jak ja teraz nie moge go opchnac Teraz mam dwa wozki i wychodzi na to ze wydalam na nie 400f za co moglabym kupic cos innego pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziuulka
skoro mowa o wozeczkach to ja tez jestem na etepie szukania i znalazlam jeden na allegro ktory bardzo mi sie podoba i chyba go zamowie ale moze wy cos doradzicie od strony technicznej bardziej doswiadczone mamusie.Przesylam link(mysle o tym zielonym i fotelika nie bede zamawiac bo juz mam) http://allegro.pl/item254854037_wozek_baby_smile_axel_kurier_0_zl_od_ss_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam anka sorki że napisałam ze jesteś z oldham choć to przecież nie daleko z royton hihih a jeśli chodzi o te bałe syfki to sie nie mart to normalne u małych dzidziusiów moja mała tez ich miała prłno zwłaszcza na nosku moja mama mówiła że to normalne to jest od tego że dzidzia rodzi się z bardzo delikatną skóra i przystosowuje się do panującego klimatu, tak ok 2 miesiaca powinny zejść choć julci ama ich jeszcze parę do dziś i pod ZADNYM pzorem tego NIE WYGNIATAJ!!!!!!!!!!!!!!!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze jedno anka dowiadywałam się o to dofinansowanie do żłobka , to załatwia IR, jeśli dostajesz worker tax credit do ci dofinansują ale to wszystko zależy od kwoty jaką dostajesz, najlepaiej zadzwonić i oni ci powidzą ile, aha i musisz poszukać żłobka które jest zarejestowane w Register Bay, oni ci pogają numer tej rejestracji i ty musisz tydzień przed zadzwonic podać im ten numer i tyle, pieniążki z dofinansowania dostaniesz dodanedo WTC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24k
do anusia23 - dzieki za opwiedz:) a moze moglabys polecic jakiegos innego lekarza? moze tego do ktorego ty chodzilas? ja jestem dokladnie z rochdale niedaleko manchesteru. nie mam okresu , poczekam kilka dni a jak nie to musze sie wybrac na badania.a ile - kosztuej taka wizyta- mniej wiecej? bo ja sie w ogole nie orientuje.pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 24K ja ci proponuję poczekaj jeszcze trochę i powtórzyć test ciążowy bo oni ci tu nie zrobią żadnych badań jeśli powiesz im ze nie masz okresu i ze niewiesz czy jesteś w ciązy odeślą cie z kwitkiwm tu nie ma tak jak w polsce, dopóki nie jesteś pwena ze jesteś w ciązy nikt ci tu nie pomoze , ja też nie byłam pewna czy jestem w ciąży,mimo że test wyszedł pozytywnie to nie maiłąm żadnej pewności prze 8 tygodni dopiero jak pojechałam do polski i zrobiłam badania dopiero wtedy miałam 100% pewność.Tak to tu juz jest niestety. Nawet jak byś była w ciąży to i tak ci nie zrobią żadnych badań do 12 tygodnia. a wizyta nic nie kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24k
do anusia23- poczekam ale jezeli wyjdzie mi negatywny test a nadal nei bede miala okresu to wtedy bede sie martwic ze cos jest nie tak, dlatego ze ostatnio bardzo zmarzlam w pracy ( niezbyt dobre warunki) wiec boje sie ze moglam przeziebic jajniki tyo wtedy jak do nich pojde i powiem ze cos mi dolega to mnie nie przyjma? prosze podaj namiary na jakiegos lekarza tak na wszelki wypadek,dzieki z gory:)pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny,nie wiem czy ktoras mnie jeszcze pamięta,czesto Was sobie podczytuje i czasami przyznam się szczerze że łęzka w oku mi się kręci gdy czytam ze już ktoraś urodziła,albo że lada moment urodzi....tak bardzo bym chciała żebym i ja w końcu doczekała się swojego upragnionego maleństwa.No ale kochane mam dobre wiesci od tego cyklu moge rozpocząć staranka mam wreszcie swoje zielone światełko,tak bardzo się cieszę że aż się boje że będa problemy z zajściem w ciąże,no ale jestem pod okiem naprawde świetnych fachowców więc mysle że zle nie będzie.Pozdrawiam Was serdecznie i mocno trzymam kciuki za te ciężaróweczki ktore to lada moment się rozdwoją szczęśliwych rozwiązań Wam zyczę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny to znowu ja;) czy wy na poczatku ciazy tez mialyscie takie dziwne mysli, czy dzidzia bedzie zdrowa, czy sobie poradzicie, ja jestem szczesliwa i zalamana..ja nic nie umiem, jeszcze praca, jak ja bede z takim brzuchem chodzic do pracy, a propos w ktorym miesiacu zrezygnowalyscie z pracy no i jeszcze czeka mnie zmiana mieszkania, ja cie..i wlasnie jak wyglada pierwsze badanie u GP? czy oni w ogole cos badaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pytanie co do tych nożyczek. Nie kupilam ich jeszcze, wstyd, ale ciągle zapominam. Czy dostanę je w Bootsie, (bo mam najbliżej) :P No bo skoro mam przenosić - to dziecko na bank bedzie miało za dlugie paznokcie. Jakies konkretne polecacie? Jakies są lepsze, lub gorsze, czy wszystko jedno? (oczywiscie mowie o nozyczkach dla noworodków-niemowląt) Nic się u mnie nadal nie dzieje. Odkurzyłam dom. Zmieniłam pościel (zwykle robie to w polowie na siedząco, tym razem na stojąco od początku do końca) :P Byłam na spacerze. Mówisz laboszek, że kąpiel pomaga? Bo ja zwykle biorę prysznic i gdy siedze w nim za dlugo, to potem boli mnie bardzo mnie brzuch, tak jak przy miesiączce. To pewnie skurcze, tak? Z kapielą pewnie bedzie podobnie. Ale czy pomoże, skoro ten prysznic powoduje tylko ból a nie poród???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e-w-e-l-i-n-k-a - GP nic nie bada, tak csamo potem midwife (położna). W ogole nie ma zadnych badan. Bedziesz miala tylko badany mocz papierkiem lakmusowym, ciśnieniem, krew 2 razy o ile dobrze pamiętam, 2 x usg i nic wiecej. A myśli rożnego rodzaju ma na pewno kazda z nas. Ja odkad zaszlam w ciążę (szybko zaszlam odkad zaczelismy starania) myslalam TYLKO o tym, co z ciążą, co z dzieckiem - to głównie zajmuje moje mysli przez ostatnie 9 miesiecy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wypijcie sobie oelej rycynowy to odrazu na porodówke pojedziecie;) a co do kapieli to gorąca woda musi być,no nie taka żeby się poparzyc ale taka fest ciepła,no i sex też przyspiesza poród:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam fotki:):) www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/203fc2f5fea19cd6.html www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c8b3eb3e2938bb54.html www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d5c6a1e1033b46fd.html anastazja - ja ciebie pamietam. Powodzenia w szybkim zajsciu w ciaze:)❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde nie te linki powklejalam i wyszlo mi na stronce fotosika ale to nic wazne, ze zdjecia sa czytelne:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada nie dziekuje by nie zapeszyć,też mam nadzieję że będzie to w miare szybko bo niestety czas działa na moją niekorzyść:( Ale masz superowatego szkraba,gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×