Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gratulacje dla Ani G i Dawidka.Czekamy na szczegóły. Szczerze mówiąc też miałam dziś kiepski dzień.W pracy naharowałam się strasznie.Jak wracałam do domu jakiś niedzielny kierowca zablokował mnie na rondzie, a potem nie poszłam na zajęcia z angielskiego , bo bardzo źle się czułam. Stwierdziliśmy z moim mężem ,że to skoki ciśnienia, bo serce biło mi jak oszalałe( nie mamy ciśnieniomierza), mimo, że leżałam na sofie.Zrobiłam sobie2 h kąpiel w wannie i pomogło. W sumie to już czekam na jutro - wtedy będzie lepiej.Może słońce wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje!! 😘 😘 😘😘 😘 😘😘 😘 😘😘 😘 😘😘 😘 😘😘 😘 😘😘 😘 😘😘 😘 😘😘 😘 😘😘 😘 😘😘 😘 😘 DLA WSZYSTKICH nowych MAMUS 🌻 🌻 🌻 Przemywanie mlekiem bardzo pomaga,dopiero jesli nic nie daje rady, to idziesz do lekarza i przemywaja kanaliki oka. Dziecko placze,ale jest spokoj raz na zawsze. Mój synek to mial robione i dziala. Tylko serce matki krwawijak slyszy zza drzwi jak placze dzidź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku {love] 😍 😍 ogromnie szczesloiwego zycia!!! Duzo zdrowia i pogody ducha🌻 a wszystko przyjdzie inne samo 😍 Calusy od mojej Hanki i Duzych Dzieciaków😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam kochane za rady,moj ty boze mlekiem mam przemywac oczko??1-szy raz o tym slysze:))ale jasne ze tak zrobie aby pomoglo tylko.moja hv juz nie przychodzi a u mnie dzisiaj gp bylo zamkniete:((wiec bylam bezradna ,wiedzialam ze wy mi dacie jakies rady jestescie poprostu niezawodne:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam kochane za rady,rany!mlekiem mam przemywac oczko??1-szy raz o tym slysze:))ale jasne ze tak zrobie aby pomoglo tylko.moja hv juz nie przychodzi a u mnie dzisiaj gp bylo zamkniete:((wiec bylam bezradna ,wiedzialam ze wy mi dacie jakies rady jestescie poprostu niezawodne:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE KOCHANE. ZMIENIE SIE W TABELCE I WRÓCE ZA JAKIS CZAS ABY WAM WSZYSTKO OPOWIEDZIEC. OGOLNIE PORÓD MIAŁAM BARDZO, BARDZO CIEZKI...NIE WIEM CZY MAM W OGOLE WSZYSTO WAM PISAC...MOZE NIE BEDE STRASZYC...:( CÓRECZKA PRZEPIEKNA. WAGA 3.850 I DŁ. 56 CM..JEST UROCZA, SŁODKA JAK CUKIERECZEK..GRZECZNA STRASZNIE!:) JA NIESTETY MIAŁAM CESARKE BO PO 36H OD ODEJSCIA WOD PŁODOWYCH I OKSYTOCYNIE MIALAM ROZWARCIE NA 3CM I NIE BYŁO POSTEPU. ZDECYDOWALI SIE MNIE PODDDAC CESARCE. NAJLEPSZE JEST TO, ZE JA JUZ NA DRUGI DZIEN WSTAŁAM Z ŁÓZKA I SMIGAŁAM PO SZPITALU:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONDZI25........26/10.....41.....Banbury.......córka.... ..Aleksandra karina82..........28/10.....42....Chichester.....syn.... ....maks/julek? Dora23............02/11.....40....Croydon........synus.. ........Dorian? czarna101........08/11.....39....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....37.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....37.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......32....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......30... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......30.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Kasia78...........20.01 ? .....29...Gosport.......?........?............... fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny........28/01.....27......Stratford on Avon........synek/Tristan agnes23............09.02......27.....Northampton........ ?...............? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania...22.02...25...Szczecin/Northampton...córeczka. ..Gabrysia Karolinah.....04.05.2008...13.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......07.05.2008...13.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...13.......Coventry............ ?.... ........? Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia edziulka...........15/10....???...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus...........D awidek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdzior ja masowałam \"okrężnie\" zgodnie z ruchem wskazówek zegara nie wiem czy to ma znaczenie w którą stronę ale mi tak było wygodnie i zawsze przez wacik nasączony w herbatce lub przegotowanej wodzie taki lekko ciepły. Mam nadzieję że i Twojemu Maleństwu pomoże a z tym mlekiem to sama nie mogłam uwirzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania i Mondzi serdeczne gratulacje i dla was i waszych dzieciaczków. Ania też mam koleżanke anię która ma Dawidka tylko ze on ma już ponad roczek uroczy chłopczyk. Mondzi to normalne ze po cesarce na drugi dzień już chodzisz ja też miałam cesarkę o 4.00 Julcia się urodziła a o 20.00 już kazali mi wstać a po 2 dnich byłyśmy w domu. A co do ubranek ja prasuje po kazdym praniu, jakoś się boję bo moja julcia co chwile ma jakieś uczulenie a to proszek a to płyn do płukania a to krem a to oliwka :-( w tej chwili też ma po oliwce johnsona, byłam u lekarze przepisała mi oilatum krem i jakieś dziwne mydło wygląda jak polska pasta bhp a konsystencje ma wazeliny mam ją w tym myć a jak sie to rozpuści to wygląga jak płatki mydlane polskie.Mam nadzieje że jej to pomoże Pozdrawiamy i życzymy miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry dziewczynki :) ale mamy pogode, znow do \'bani\'! :/ do tego moja mala chyba jakis katar zlapala bo leci jej z noska woda i do tego jak oddycha to slychac ze ma pelno :( co mam zrobic? gruszka jej odciagac czy jak? Milego dzioneczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina82 powodzenia! 3mamy kciuki! glowa do gory na pewno wszystko bedzie dobrze! juz niedlugo bedziesz miala swoje malenstwo juz na rekach! :) szybkiego i bezbolesnego porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa ***
witajcie , to moja 3 ciaza a termin mam na 20 czerwca. Czuje sie fatalnie ciagle mi sie odbija i calymi dniami mnie mdli ,wieczorem jestem tak wykonczona ze padam spac.Czy ktos zna jakis dobry sposob na to zeby poczuc sie lepiej przez te mdlosci nie mam sil nic robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS WSZYSTKIE:) ;) karina82- OCZYWISCIE ZE TRZYMAMY KCIUKI ....POWODZENIA :) :) karinella- WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZINEK PRZEDEWSZYSTKIM SPELNIENIA WSZYSTKICH NAWET TCH NAJBARDZIEJ NAJSKRYTSZYCH MARZEN:) ;) mondzi- WIELKIE GRATULACJE DLA WASZEJ TROJECZKI:) ;) i oczywiscie prosimy o szczegoliki nawet jezeli nie sa zbyt przyjemne dora23- mam nadzieje ze sie cos wiecej ruszylo u Ciebie:) A tak swoja droga to wlasnie dzisiaj jest MOJ TERMIN !!! wiem ze tylko 5% kobiet rodzi w terminie wiec graniczy to prawie z cudem ale mam nadzieje ze w ciagu kilka dni dziecko bedzie laskawe opuscic dotychczasowe lokum :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa- tez mialam mdlosci przez kilka pierwszych tygodni, ciezko znalesc cos co pomoze ale u mnie lagodzilo te obawy jedzenie migdalow, gruszek, malo porcji jedzenia ale czesto i to zawyczaj cos na cieplo jak i picie wody mineralnej niegazowanej.... narazie tyle co sobie przypominam:) dla pocieszenia to w koncu ustanie choc na poczatku wydaje sie ze to bedzie trwac wiecznie ;) trzymaj sie bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zmiana w tabelce i mam nadzieje ze w tej juz ostatnia ;) karina82..........28/10.....42....Chichester.....syn.... ....maks/julek? Dora23............02/11.....40....Croydon........synus.. ........Dorian? czarna101........08/11.....40....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....37.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....37.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......32....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......30... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......30.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Kasia78...........20.01 ? .....29...Gosport.......?........?............... fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny........28/01.....27......Stratford on Avon........synek/Tristan agnes23............09.02......27.....Northampton........ ?...............? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania...22.02...25...Szczecin/Northampton...córeczka. ..Gabrysia Karolinah.....04.05.2008...13.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......07.05.2008...13.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...13.......Coventry............ ?.... ........? Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia edziulka...........15/10....???...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus...........D awidek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA mondzi25 - w zwiazku z tym ze jestes wpisana do szczesliwych mamus wykreslilam cie z poczatku tabelki \"brzuchatek\", mam nadzieje ze sie nie gniewasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa***
moze sie przyda poszperalam w necie i znalazlam , ja strasznie znosze te objawy i strasznie jestem wykonczona ,dzis ide szukac herbatke imbirowa a moze ktoras wie jak to jest po angielsku ? Nudności i wymioty Zwykle pojawiają się między 4 a 6 tygodniem ciąży, choć niektóre mamy cierpią już na nie zaledwie parę dni po zapłodnieniu. Nudności spowodowane są zmianami hormonalnymi jakie występują w twoim organiźmie. Często towarzyszą im wymioty. Dolegliwość choć dokuczliwa, nie jest niebezpieczna dla ciebie i dziecka. Świadczy wręcz o pomyślnym dalszym przebiegu ciąży. Powinny minąć po 3 - 4 miesiącu ciąży. Jak im zapobiegać? jedz składniki bogate w witaminę B (np. rodzynki, gotowane ziemniaki, sezam, banany); wieczorem na nocnej szafce przygotuj sobie 2 - 3 sucharki i herbatę w termosie. Rano, zanim wstaniesz z łóżka, zjedz na czczo sucharki i popij herbatą. Po zjedzeniu poleż jeszcze z 15 minut - nie zrywaj się od razu ! unikaj pikantnych i tłustych potraw; dbaj o to aby twój żołądek nigdy nie był pełny - lepiej jeść częściej, a mniej ! nie objadaj się na noc. Staraj się jeść na kolację potrawy bogate w białko (np. ryba); wypoczywaj jak najwiecej. Dużo spaceruj w ciągu dnia. Wskazany nawet fizyczny wisiłek na świeżym powietrzu; przyrządź napar z melisy lub korzenia imbiru w termosie. Po przebudzeniu popijaj małymi łyczkami; jeżeli często męczą cie wymioty - pij dużo soków owocowych lub lekkie warzywne buliony. Bardzo ważne jest aby w takiej sytuacji zachować równowagę płynów w organiźmie; jedz na czczo migdały, sucharki, herbatniki. Dobrze jest mieć je przy sobie w torebce; unikaj słodyczy; - spróbuj ustalić, które zapachy i smaki wywołują u ciebie mdłości - koniecznie ich unikaj ! nie spędzaj czasu bezczynnie. Zajmij się czymś. Wiekszość kobiet uważa, że bezczynność również jest przyczyną nasilających się nudności; jeżeli zaczynasz się niepokoić częstością występowania dolegliwości lub twoja waga zaskakujaco poszła w dół - koniecznie skontaktuj się z lekarzem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! 🌻 Ewa, u mnie pusto w żołądku było zaczątkiem mdłości, ale gdy tylk oto wyczułam, nie dopuszczałam by pojawiło się uczucie głodu. Często jadłam choćby jabłko, kilka płatków kukurydzianych na sucho, a przed wstaniem z łóżka koniecznie kromka nawet suchego chleba. Tu była bardzo przydatny mąż, zrywał się szybko z łóżka i przynosił chlebek. Po tym jak poleżałam, było mi dużo lżej z rana, po tym mdłości praktycznie nie miałam. Imbir to ginger, a są też tabletki Prenatal, ja łykam classic (zestaw wszystkich tych potrzebnych), ale jest też z dodatkiem imbiru, łagodzący objawy o których piszesz. Pozdrawiam, trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wiadomości z ostatniej chwili mąż przylatuje 10.tego grudnia :D :D :D Wy wiecie co to za radość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa***
Dziekuje za pomoc u mnie jest tak czy mam pusty zoladek czy pelny to nie ma roznicy bo te nudnosci i odbijanie mam caly dzien mam tylko nadzieje ze jakos dotrwam do 4 miesiaca i poczuje sie w koncu lepiej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina oczywiście trzymamy kciuki iżyczymi szybkiego i w miarę bezbolesnego porodu. Karinelle wszystiego najlepszego w dniu urodzin,przede wszystkim zdrówka, pociechy z maleństwa i spełnienia najskrytszych marzeń Ewa oj pamięta jak mnie mdłości męczyły prawie do 4 miesiąca, o różnych podach dnia było to bardzo męczące bo pracowałam, mi tez pomagały małe ilości jedznia lekko strawnego, rano zaraz jak wstałam to piłam gorzką herbatę i jogurta i później jakieś lekkie śniadanko u mni najgorzej było wieczorem i w nocy potrafiłam sie o budzić w środku nocy i wymiotować, naszczęsie to nie potrwa długo.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, w takim razie w imbirze nadzieja. Spróbuj. Dziewczyny a ja tak z innej beczki. Weszłam na stronę konsulatu i czytam, że z dniem 23.października został yzniesione zapisy na spotkania paszportowe. Można przyjść w godzinach otwarcia konsulatu i złożyć wniosek. Ale niżej też czytam, że paszport dla dziecka poniżej 5.roku życia zostaje nadany na podstawie POLSKIEGO anktu urodzenia. Wyjaśnione dalej: dzieci urodzone na terenie WB trzeba zarejestrować w Polskim Urzędzie Stanu Cywilnego, i zameldować w mieszkaniu w Polsce. Dalej: w uzasadnionych wypadkach paszport zostanie wydany na podstawie brytyjskiego aktu urodzenia. Uff... Dziewczyny, jak byłyście już w konsulacie to z przetłumaczonym na polski aktem urodzenia i adresem zameldowania dziecka w Polsce? Czy też po prostu z brytyjskim aktem urodzenia dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamusie!chcialam wam bardzo bardzo podziekowac co do rad na ropiejace oczko,juz jest widoczna poprawa.robie masaz i przemywam mlekiem-smiesznie to brzmi:))dziekuje wam za te rade.Karinko trzymaj sie!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz nie rozumie mam termin na paszport wyznaczony na luty,to nie musze czekac i juz isc do kosulatu?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sasania ja niedawno byłam w konsulacie, miałam tylko brytyjski atk urodzenia mała jeszcze nie jest zameldowanan w polsce nie robili z tego tytyułu żadnego problemu ja tez się zastanawiała o co im chodzi ale z tego co widziałam prawie każdy miał brytyjski akt urodzenia. Dobrze że znieśli już te umawianianie się na spotkania nie trzeba już tak długo czekać my czekaliśmy 5 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sasania ja niedawno byłam w konsulacie, miałam tylko brytyjski atk urodzenia mała jeszcze nie jest zameldowanan w polsce nie robili z tego tytyułu żadnego problemu ja tez się zastanawiała o co im chodzi ale z tego co widziałam prawie każdy miał brytyjski akt urodzenia. Dobrze że znieśli już te umawianianie się na spotkania nie trzeba już tak długo czekać my czekaliśmy 5 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komunikat brzmi : Konsulat Generalny RP w Londynie uprzejmie informuje, że z dniem 23 października 2007 r. (wtorek) zostaje zawieszony internetowy system zapisów na spotkania paszportowe, co oznacza zniesienie obowiązku uprzedniego umawiania się na spotkanie w celu złożenia wniosku o wydanie paszportu. Każdego dnia będą przyjmowane osoby, które zgłoszą się do urzędu w sprawach paszportowych w godzinach otwarcia Konsulatu (poniedziałki, wtorki, środy i piątki w godzinach 9.00 - 14.00, a w czwartki w godzinach 13.00 - 18.00), w tym osoby, które umówiły się uprzednio na spotkanie za pośrednictwem strony internetowej Konsulatu. Jednocześnie Konsulat Generalny RP w Londynie zwraca uwagę, że wnioski paszportowe przyjmowane są tylko w wyżej podanych godzinach. Osoby, które uprzednio zarezerwowały spotkanie będą obsługiwane poza kolejnością w dniu i o godzinie wyznaczonego spotkania (wydzielone stanowiska). Osoby, które uprzednio zarezerwowały spotkanie, ale chciałyby wniosek paszportowy złożyć w terminie wcześniejszym mogą to zrobić przybywając do Konsulatu w godzinach otwarcia urzędu dla interesantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny na poczatku wklejam foteczke Dawidka http://images26.fotosik.pl/108/ce32fccb274ac66emed.jpg Wiec 06 o 5 rano mialam skurcze co 3 minutki dalo sie wytrzymac maz tylko co przyjechal i ruszylismy do szpitala. Porod trwal w zasadzie od 6 (bole co 2 minuty) do 12. Nie bylo to mile przezycie poniewaz Dawidka wyciagali proznociagiem, mial znieksztalcona glowke ale juz jest ok. Moj maz bardzo mi omogl nawet nie pokaza ze jest cos nie tak jak zaczeli sie zchodzic lekaze. Udalo sie to najwaznjesze. Pekla mi szyjka i dodatkowo rozcieli mnie. Dwa szwy kazdy po okolo 10 cm. Jestem obolala ale szczesliwa. Dawidek jest cudowny. Pozdrawiam Was dziewczyny i trzymam kciuki za te ktore sa juz na finiszu a te ktore maja skarbki przy sobie pozdrawiam tez cieplo i dbajcie o siebie :) Lece do synusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×