Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

cześć brzuchatki i świeże mamuśki 🌻 szczere gratulacje dla nowych, szczęśliwych mam. dziewczyna ja nie mogenarzekać na opieke medyczną. Od samego początku połozna zajęła sie mną jak należy a nawet lepiej jak w polsce (mam porównanie z pierwszej ciąży). Na pierwszej wizycie dostałam książeczke ciążową (formatu A4) jest tam wszystko co potzebuję ja lub osoby zajmujące się moją ciążą. Mam tam niezbędne informacje, terminy kolejnych spotkań (rozpisane do końca ciąży) USG i u położnej. Położna SUPER. Badania robi przy każdej wizycie a jakiekolwiek wyniki są do mojego wglądu, jak jest cos nie tak odrazu mam list w domu. dała mi wszystkie książki z informacjami i ulotki o badaniach i należnych dodatkach. Teraz USG mam 3 maja, no i oczywiście po każdym USG mam spotkanie z panią doktor która bedzie mi odbierała poród. Ona tłumaczy mi wszystko od A-Z (ja oczywiście idę z listą pytań). Naprawe nie mam na co narzekać, ale drażni mnie jedno - dlaczego nas nie badają ??? wiem że w tym kraju to normalne ale same wiecie o co chodzi. Lepiej wiedzieć co siedzi w środku szyjki itd. Zobaczymy co dalej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam zaraz przy kasach, podbiegl ochroniarz,zaprowadzil na krzeslo i podal wode,,,menager sklepu tez przylazl i powiedzial ze karetka jedzie ...nie liczac tych ludzi w kolejce ok,30 osob gapiacych sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina82
NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę zeluchna......26/04.......39.....Hillingdon........chlo pczyk... Kacper aneczka21..12/05........37.......Bedford........chłopczy k....Mateusz Okruch12....1/06....33...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania iwtek29......22/06.......30.......Colchester.........dzi ewczynka .....? gosiaczek27..12/08.....23........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......22....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........21........Harrogate......chlopak ...............? Kalcia64.....31/08........21.......Waltham Abbey.......?........Zuzanna ***niunia***....14/09......19......Wolverhampton........ ?................? kaska0110....16/09........19........Leicester........... .?................? edziulka...........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .15........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...16.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...15...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......14....Southampton.....?........ ..Iza/Robert karina82........01/11.....13....chichester..........?... ......julia/antoś camillee..........01/12.....7.....Bristol..............? .......................? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,074g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak......Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ....Synus jak ulal Antos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 🌼 Dzisiaj mnie nie bylo, mialam ciezki dzien. Jutro musimy z mezem jechac do Polski- to taki bardzo niespodziewany wyjazd na pogrzeb:(:(:( przez 2-3 dni moge sie nie pokazac na stronce:( poprawiam sie w tabelce NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę zeluchna......26/04.......39.....Hillingdon........chlo pczyk... Kacper aneczka21..12/05........37.......Bedford........chłopczy k....Mateusz Okruch12....1/06....34...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania iwtek29......22/06.......31.......Colchester.........dzi ewczynka .....? gosiaczek27..12/08.....23........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......22....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........22........Harrogate......chlopak ...............? Kalcia64.....31/08........22.......Waltham Abbey.......?........Zuzanna ***niunia***....14/09......19......Wolverhampton........ ?................? kaska0110....16/09........19........Leicester........... .?................? edziulka...........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .15........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...16.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...16...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......15....Southampton.....?........ ..Iza/Robert karina82........01/11.....13....chichester..........?... ......julia/antoś camillee..........01/12.....8.....Bristol..............? .......................? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,074g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak......Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ....Synus jak ulal Antos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie płaciłam. Jak byłam pierwszy raz w szpitalu to w karcie ciążowej miałam wpisane USG i jakoś 30min później miałam wpisane \"spotkanie z lekarzem\". Wiec czekałam na korytarzu i faktycznie zaprosiła mnie ta Pani do gabinetu i powiedzała wszystko. W planach jest żeby ona odbierała poród i prowadziła mi całą ciążę w szpitalu a midwife w przechodni koło domu, też jest z tego szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie brzuchatki jestem pierwszy raz na tej stronce(bo i pierwszy raz w ciazy) i mi sie bardzo podoba:) jestem w 6 tyg.i wszystkiego jestem ciekawa, mam nadzieje,ze dowiem sie od was wielu ciekawych rzeczy:) tymczasem pozdrawiam i biegne szykowac dla was liste pytan,wracam za niedlugo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza wizyte u lekarza mialam tydzien temu,lekarz wyznaczyla mi spotkanie z midwife na 22 maj, a wczoraj dostalam zawiadomienie o pierwszym skanie na 10 czerwca. dla mnie jest to nie do pojecia,ze wystarczyl im test ciazowy, wiec postanowilam sie wybrac do polskiego gin w przyszla sobote. odczuwam dziwny bol w prawej czesci brzucha, mysle,ze usg przydaloby sie szybciej niz 10 czerwca. mam wiec pytanie : czy wczesniejsze,lub za czeste usg nie zaszkodzi mojemu maluszkowi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Witam ciezarki! Lorenka-gratuluje zaciazenia, poczytaj sobie kilka stronek wczesniej, tam podejmwalysmy temat opieki nad ciezarna. Jesli chodzi o scan, to w Polsce mowia, ze jest nieszkodliwy i powinno sie go robic czesto, tutaj natomiast scan jest tylko dwa razy (w szczegolnych przypadkach czesciej). Anglicy uwazaja, ze nikt dokladnie nie zbadal jego wplywu na plod, wiec lepiej nie przesadzac :wybierz sobie dowolna wersje :) Mada, bardzo mi przykro :( Laboszek, nie przejmuj sie wynikami, bo jakby byly zle, to wiedzialabys blyskawicznie. Na Twoim miejscu bym odetchnela z ulga. Migotka, co u Ciebie? Aneczka, wykozystaj ten czas na relaks, bo za kilka dni mozesz go juz nie miec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę zeluchna......26/04.......39.....Hillingdon........chlo pczyk... Kacper aneczka21..12/05........37.......Bedford........chłopczy k....Mateusz Okruch12....1/06....34...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania iwtek29......22/06.......31.......Colchester.........dzi ewczynka .....? gosiaczek27..12/08.....23........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......22....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........22........Harrogate......chlopak ...............? Kalcia64.....31/08........22.......Waltham Abbey.......?........Zuzanna ***niunia***....14/09......19......Wolverhampton........ ?................? kaska0110....16/09........19........Leicester........... .?................? edziulka...........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .15........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...16.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...16...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......15....Southampton.....?........ ..Iza/Robert karina82........01/11.....13....chichester..........?... ......julia/antoś camillee..........01/12.....8.....Bristol..............? .......................? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Patryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak......Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ....Synus jak ulal Antos Poprawilam syneczka w tabelce U mnie z porodem bylo dokladnie tak jak piszecie,tzn malam dwie polozne a pozniej jak zaczely sie komplikacje to zawital jeszcze lekarz.Kiedy to stracilam okolo 1litra krwi i zaczeto mnie zszywac,wowczas w sali mialam moze z 10 osob.Szczerze powiedziawszy bolu juz nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero za kilka dni bede miec pelen relax... mama przylatuje w sobote... to juz nic mi nie pozwoli zrobic jak znam zycie malemu sie chyba za bardzo nie spieszy na swiat... taki sie spokojny zrobil.... biedak nie ma juz miejsca zeby sie tak kokośic jak przedtem..... najlepsze ze zostalo mi 2 i pol tygodnia do porodu a polozna kaze mi nadal przychodzic co 2 tygodnie :| wiecie moze jak dlugo lekarz czeka z wywaolaniem porodu jesli dziecko jest juz donoszone do terminu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć brzuchatki!!! Na początek to zminiam się w tabelce :) NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę zeluchna......26/04.......39.....Hillingdon........chlo pczyk... Kacper aneczka21..12/05........37.......Bedford........chłopczy k....Mateusz Okruch12....1/06....34...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania iwtek29......22/06.......31.......Colchester.........dzi ewczynka .....? gosiaczek27..12/08.....24........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......22....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........22........Harrogate......chlopak ...............? Kalcia64.....31/08........22.......Waltham Abbey.......?........Zuzanna ***niunia***....14/09......19......Wolverhampton........ ?................? kaska0110....16/09........20........Leicester........... .?................? edziulka...........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .15........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...16.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...16...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......15....Southampton.....?........ ..Iza/Robert karina82........01/11.....13....chichester..........?... ......julia/antoś camillee..........01/12.....8.....Bristol..............? .......................? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak......Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ....Synus jak ulal Antos Kurka wodna, ale żeście się rozpisały...a nie było mnie tylko dwa dni :) Mężuś miał dwa dni wolnego więc korzystałam z jego obecności :) W niedzielę mieliśmy fajnego grilka ze znajomymi, a wczoraj cały dzień się byczyliśmy i było suuuuper :) Ja moje kochane jestem właśnie na półmetku :) Brzusio mi rośnie a moje dzidzi coraz częściej daje znać o sobie. Delikatnie mnie łaskocze od środka i jest to cuuuuuudowne uczucie. Narazie tylko wieczorami (około 20) ale już wkrótce zacznie szaleć :) Jeszcze dwa tygodnie do usg....mam nadzieję, że moje maleństwo będzie zdroiusieńkie jak rybka. Mada przykro mi :( Czekamy na Ciebie. Pozdrawiam Was wszystkie i cmooookam mocno 😘 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Aneczka,.porod wywoluja ok. 42tyg. Jak odejda wody, albo jest cos nie tak, to wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Aneczki
mieszkam w Anglii, jestem jeden dzien po terminie, polozna powiedziala ze beda czekac ok 10-11 dni, jak do tego czasu nic sie nie stanie to beda wywolywac, od 39 tyg. ciazy mam wizyty co tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko pokazujefotki i ide polozyc sie obok maluszka. Juz sie wszystko stabilizuje bo nareszcie produkuje wiecej pokarmu. Pozdrawiam ciezarowki. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c9d9806d41460286.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c689927ec18e11ad.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/75156479063fe932.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/07c6d609b5727aa1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Boze, Flowerska, ten Twoj maluszek to sama slodycz...ahh Najlepsze zdjecie w czapce z uszkami i w takiej pozycji, jakby myslal. Kochane malenstwo 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula20gsend
Witam wszystkie szczesliwe przyszle i obecne mamusie :) Calkiem przypadkiem znalazlam sie na tej stronie przed kilkoma chwilami,szkoda ze dopiero teraz a nie jak bylam w ciazy,bo wtedy czulam sie strasznie samotna :( Mieszkam na Gravesend,na wscod od Londynu.Moje niegrzeczne serduszko ma 3 tygodnie,wlasnie zasnol wiec mam chwilke dla siebie.Wcale nie spieszylo sie mu na swiat bo mialam wywolywany porod w 14-tym dniu po terminie.Ale wszystko dobrze sie skonczylo i moj maly mezczyzna wazyl 4,5 kg i mierzyl 60 cm(wcale nie taki maly:P) W niedziele wyjechala moja mama i te dwa dni chodze zakrecona i bardzo zmeczona.Pozdrawiam Was bardzo cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie!!!! NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę zeluchna......26/04.......39.....Hillingdon........chlo pczyk... Kacper aneczka21..12/05........37.......Bedford........chłopczy k....Mateusz Okruch12....1/06....34...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania iwtek29......22/06.......31.......Colchester.........dzi ewczynka .....? gosiaczek27..12/08.....24........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......22....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........22........Harrogate......chlopak ...............? Kalcia64.....31/08........22.......Waltham Abbey.......?........Zuzanna ***niunia***....14/09......19......Wolverhampton........ ?................? kaska0110....16/09........20........Leicester........... .?................? edziulka...........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .16........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...16.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...16...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......15....Southampton.....?........ ..Iza/Robert karina82........01/11.....13....chichester..........?... ......julia/antoś camillee..........01/12.....8.....Bristol..............? .......................? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak......Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ....Synus jak ulal Antos Hej na poczatku poprawiam sie w tabelce skoro wpisujemy nie zakonczony tydzien tylko zaczety to u mnie juz sie zaczal 16. Tylko kilka dni mnie nie bylo a tu juz tyle nowych wiadomosci. Wczoraj mialam fajny dzionek bo jak juz mowilam szukamy z mezem mieszkania takiego tylko dla nas no i wczoraj nam sie udalo.Znalezlismy urocze male mieszkanko 1-bedroom i chyba sie na nie zdecyduje,bo i cena nie jest najgorsza i ogolnie stan bardzo dobry. A propo tej wydzieliny to ja tez ja mam.Czasami slabiej czasami mocniej,czasami ze swedzeniem czasami bez.Sadzicie ze powinnam sie skontaktowac z polozna w tej sprawie czy moze poczekac.Wizyte mam 9 maja to juz w sumie niedlugo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Gosia, ja tez mam wydzieline, co jest podobno normalne, bo szaleja chormony.Raz mnie swedzialo, ale to juz byla powazna sprawa, bochodzilam tak przez kilka dni i nic nie przechodzilo (przeciwnie), wiec sie wystraszylam i za rada dziewczyn pobieglam do GP. Masc, ktora mi przepisal uzywalam tylko dwa dni i wszystko mi przeszlo. Drugi raz bym sie tak dlugo nie meczyla. Anula, jesli juz masz dzidzie, to polecam Matki Polki w Wielkiej Brytanii (temat na kafeterii). Bardzo fajne dziewczyny i na prawde mozna sie sporo dowiedziec. Oczywiscie zapraszam tez do odwiedzania naszej stronki. A skoro juz tu jestes i masz chwilke wolnego czasu, to moze napiszesz, jakie masz wraznia z porodu i jak to jest wrocic z dzieciakiem do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula20gsend
Wrazenia z porodu???Hmmm,moze lepiej nie bede straszyc :)Dla mnie bylo bardzo duuuzo bolu,ale moze dlatego ze nie skorzystalam ze znieczulenia tylko skromna maska z gazem ktora chyba i tak mi nic nie dala.Okolo 3 godzin strasznych skorczy,pozniej jak juz wyszla glowka maly zaczol tracic tetno,jak tylko to uslyszalam zebralam wszystkie drzemiace we mnie sily i po kilku sekundach maly byl juz z nami caly i zdrowy:) Oczywiscie jak juz ma sie swoje szczescie przy sobie nie pamieta sie tego okropnego bolu ktory jeszcze przed kilkoma chwilami zdawal sie nie do zniesienia.Cudem jest ze przy tak duzym dziecku,nie popekalam ani mnie nie nacinali :)wiec nie odczuwalam zbyt wielkiego bolu pozniej. W domu naprawde potzrebny jest ktos kto pomoze,bo zmeczenie predzej czy pozniej i tak dopada :(Tak jak mnie teraz kiedy mama wyjechala,a moj facet jest od 6 do 6 w pracy :( Ide wykorzystac jeszcze kilka wolnych minut kiedy maly spi:) Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze moja mamusia przylatuje..... porod zaczyna mnie normlanie przerazac..... :| juz nie mowiac co bedzie po :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co was to obchodzi
zaszalałas anka zaszalałas na całego kara bedzie niewatpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Brzychatki:) troche mnie uspokoilyscie z tym usg, zobacze jeszcze co powie lekarz.chcialabym czesciej witac na tej stronce, wiec jak pozwolicie tez wklepie sie w ta tabelke. mam jeszcze pytanko dotyczace pracy, u mnie jeszcze nic nie wiedza,bo podobno do 3 miesiaca sie nic nie mowi,gdyz moga zwolnic . ja osobiscie uwazam,ze jest sie pod ochrona od poczatku, a co wy na to? NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę zeluchna......26/04.......39.....Hillingdon........chlo pczyk... Kacper aneczka21..12/05........37.......Bedford........chłopczy k....Mateusz Okruch12....1/06....34...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania iwtek29......22/06.......31.......Colchester.........dzi ewczynka .....? gosiaczek27..12/08.....24........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......22....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........22........Harrogate......chlopak ...............? Kalcia64.....31/08........22.......Waltham Abbey.......?........Zuzanna ***niunia***....14/09......19......Wolverhampton........ ?................? kaska0110....16/09........20........Leicester........... .?................? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .16........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...16.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...16...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......15....Southampton.....?........ ..Iza/Robert karina82........01/11.....13....chichester..........?... ......julia/antoś camillee..........01/12.....8.....Bristol..............? .......................? lorenka..........22/12......6.....Milton Keynes.....?.......................? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak......Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ....Synus jak ulal Antos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorenka: widze ze mieszkasz niedaleko mnie..... ja pracuje w milton keynes a mieszkam w beford. do 3 miesiaca sie nie mowi zeby nie zapeszyc ale to tylko przesad.... w pracy nie wazne kiedy powiesz o ciazy nie moga Ci z tego powodu zwolnic... jak masz ciezka prace to lepiej powiedziec od razu zeby to dziecku nie zaszkodzilo... ja powiedzialam w 11 tygodniu bo pracowalam na produkcji i bylo dosc ciezko, potem przeniesli mnie do recepcji i tam pracuje do teraz :] naprawde jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Lorenka, musisz zawiadomic pracodawce o ciazy do 15 tyg. przed planowanym rozwiazaniem. Nie wierze, ze pracodawca moze Cie zwolnic, jesli powiesz w ciagu pierwszych trzech miesiecy. Mysle, ze moze chodzic o to, ze jesli jestes na umowe czasowa, to po prostu moga nie przedluzyc z Toba kontraktu (taka probna umowa czesto zawierana jest na trzy miesiace). Ja powiedzialam chyba w piatym tygodniu i jakos nikt mnie nie zwolnil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki aneczka21, to super, jestesmy jakby z tego samego miasta:) mam dylemat, bo praca jest ciezka,pracuje ze starszymi,chorymi czesto agresywnymi ludzmi.pomysle nad tym,mowic,nie mowic... tymczasem rozkoszuje sie wolnym dniem, lece na zakupy..:) pozdrawiam,papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okruch12 umowe mam na czas nieokreslony, ale lekarka pierwszego kontaktu nastraszyla mnie,ze w anglii do 12 miesiaca sie nie mowi, niezabardzo zrozumialam dlaczego wiec tu pytam, teraz juz wiem.dziekuje za rady.pozdrawiam,papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×