Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Slyszalyscie o tym ,ze wczoraj w Stanach dwom rodzina urodzily sie 6raczki- ci to teraz beda miec urwanie glowy z taka gromadka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 RACZKI! TO DOPIERO MUSI BYC SZCZESCIE A JEDNOCZESNIE TWARDY ORZECH DO ZGRYZIENIA. NIE WYOBRAZAM SOBIE JAK MIAŁABYM SOBIE PORADZIC Z TAKA GROMADKA. NAWET GDYBY MAZ POMAGAŁ..TU POTRZEBA BYŁOBY 48-MIU RAK:) CIEKAWE CZY TO ICH PIERWSZE DZIECI :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuje,zeby te pomaranczowe jak chca sie wypowiadac to niech zrobia sie czarne i niech pisza o ciazy,swoich problemach,przeciez jak sie czlowiek odezwie dobrym slowem,to tu tyle sie moze dowiedziec i sam pomoc przeciez wszystkie jestesmy w podobnej sytuacji w obcym kraju. Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowa asiu, uwazam ze panstwowa sluzba zdrowia w anglii jest lepsza niz panstwowa w polsce. w polsce moglam sie leczyc prywatnie a tutaj takiej mozliwosci nie ma, bo u mnie nie ma prywatnej kliniki. na szczescie jeszcze nie doswiadczylam zla w angielskiej sluzbie zdrowia, mam nadzieje ze juz nie doswiadcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dakiej brygady to trzeba ludzi hahaha. Szczescie i wielki trod czeka te rodziny. Te dzieci przyszly na swiat po sztucznym zaplodnieniu. Ale to nie istotne. Wazne , ze rodzica przyniosly duzo radosci bo ponac byly bardzo wyczekiwane:) Natura to robi ludzia niespodzianki. Przez tyle lat sie starali a tu nagle tyle maluszkow ich przywitalo. Teraz to tylko aby wszystkie byly zdrowe bo sa wczesniakami i sa malutkie ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cie krece 6raczki,ja bym sie bala jakbym miala miec blizniaki,teraz mam strach bo to moje pierwsze i moja mama przyjedzie tylko na 2 moze 3 tygodnie moj maz tez wezmie pewnie z tydzien urlopu,ale nie narzekam bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loboszek-akurat jutro ide na zakupy to zobacze. Dzisiaj tak u mnie leje, ze nawet nie wychodzilam z domu. Ola tez sie nudzi przez to ,tym bardziej, ze jutro przedszkole zamkniete i nie wyszaleje sie z kumplami :):):) przy ladnej pogodzie to przynajmniej na ogrodku ma swoj plac zabaw:):):)i zawsze sie tam wyszaleje:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale niezazdroszcze tych szecioraczkow grrrr z jednym sa ciezkie dni a co dopiero z taka gromadka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki moja mama byla u nas 5 tygodnbi.przyjechała do nas tydzien przed porodem i poagała mi 4 tygodnie bo tyle czasu dochodziłam do siebie po... trzymaj mamuske jak najdłuzej i znos cierpliwie jej rady teraz wiem jak sa cenne;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez tak na raz bym nie chcial tyle szczescia. Bo roboty przy nich pelno. Tez wiem co to znaczy miec 1 dziecko a tu az tyle. Ale dla rodzicow co przez wiele lat sie starali to naprawde najwieksze szczescie , nawet taka gromadka. Dobrze, ze chociaz mieli taka mozliwosc i dzieki in vitro maja swoje skarby ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszedzie trzeba pracowac . A DOBROBYT NASZ I RYNEK PRACY ZALERZY OD RZADZACYCH. Nie wiem moze ty widzisz swoja przyszlosc w naszym kraju ale ja nie. A CO DO BENEFITOW w polsce tez sa ale 48 zl na dziecko to zaledwie paczka pieluch a jesli ktos cieko przedzie to za duzo mu to nie pomoze, a i laskawe becikowe wprowadzili ja przy pierwszyn dostalam 200zl a przy drugim zero bo wczasie kiedy sie urodzil bylo to wstrzymane bo wchodzilismy do Uni. Takiejest tu prawo -czlowiek zasowa i tez placi podatki ktore gdzies sa porzydkowane Ich rzad dba o swoich i w jakis sposob sa wstanie zachowac ten sredni poziom zycia. Czlowiek sie nie musi martwic ze tak jak unas dwie pesje malzenskie i czasami ledwo koniec z koncem wiaza.Apozatym my teraz je bierzemy a za pare lat ci ktorzy tu zostana na stale nie beda. I my czy nasze dzieci beda utrzymywac tych ktorzy tego beda potrzebowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katelka25 dzieki kochana,ja tam nawet chce zeby mi radzila,za tydz lece do polski to mozewynegocjuje zeby przyjechala na miesiac,zwlaszcza ze bede po cesarce. Zycze milego wieczorka,bo zaraz przyjdzie moj mezulek i ide mu zrobic jakies jedzonko,a tak o jedzonku to mi dzisiaj smaka narobilyscie tymi plackami ziemniaczanymi i jutro zrobie. Pozdrawiam i do juterka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam jedno pytanko do kolezanki co za roznica czy pomaranczowe czy czarne dlaczego pomaranczowe nie mnoga sie wypowiadac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anak00
kohannah nie o wszystkie pomaranczowe chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anak00
dziewczynki kochane dziekuje wam za informacje na temat paszportu jestescie nie zastapione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) Myślcie sobie co chcecie, ale uważam, że ten kto sie kłoci i w ogole rozmawia z laskami, co sie czepiają placków ziemniaczanych - same są na ich poziomie. :-0 Co do badania usg 3D - w polsce kosztuje 150 zlotych okolo, tutaj - minimum 150 funtów. Kto więc moze -niech robi podczas wizyty w Polsce. ;) z/w 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkaa
a dlaczego w polsce ,dlaczego nie w anglii? ponoc stac was na godne tam zycie Ja nie zamierzam jechac na usg na ukraine tylko dlatego ze tam jest inna wartosc waluty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zamiaru sie za kogos wypowiadac ale nie wiem w tej chwili ktora to z dziewczyn pisala na temat pomaranczowych czy tam czrnych. Ale zapewne chodzilo jej nie o to ze ktos nie jest zarejestrowany ale o to ze pisze anonimowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do werkaa
odwal sie, zajmij sie swoim synkiem bo go moze spotakc wielkie nieszczescie i bedzie bardziej nienormalny i brzydki niz jest teraz hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tego usg ja np specialne nie mam zamiaru jechac do polski zeby robic tam ostatnie usg. Ale nie wypre sie tego ze robilalm usg 3-d 4-d w polsce ,ale poprostu bylam na 50 u tescia. W POLSCE KOSZT TEGO USG TO 50 - 60 A W Anglii 150- do 190 funtow za ten rodzaj badania.I tu w powinni byc nasi rodacy zadowoleni poniewaz ich budzety sa zasilane kapitalem zagranicznym i nic na tym nie traca polacy- tylko zyskuja. To samo sie tyczy wywozu naszej zywnosc produkcje wzrastaja gotowki wplywa wiecej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - a co sądzicie o podrózy samochodem do Polski w czasie ciąży, a konkretnie w 30 tygodniu ciąży? Bo mnie sie wydaje, że jak bedziemy sie czesto zatrzymywać i bede chodzila od czasu do czasu rozprostowac kości, to można sobie powoli jechać, ale mama mówi, że mam siedziec w domu i nigdzie nie jechac w tak wysokiej ciązy :) No i nie wiem - szkoda byloby nie pojechac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tak sobie myslę, że juz wiele razy jeździlismy autem do Polski (żeby różne stafy zabrać albo na przegląd z samochodem) i źle nie bylo.... lubie takie dlugir podróze. Chodzi mi teraz tylko o to cy to dla dziecka nie jest złe? No kurcze - miec urlop i nie pojechac? Brat pojedzie, mąż pojedzie, a ja sama zostane? :( Bo potem to juz kiedy? Na Boże Narodzenie dopiero, o ile dziecko paszport juz bedzie miec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpionka - ja jechalam w ciazy do Polski ale to tylko dlatego, ze na pogrzeb tesciowej wiec nie wypadalo nie jechac. To bylo jakos w 22- 23 tyg.mojej ciazy. Ogolnie to nie polecam jazdy w tak wysokiej ciazy jak Twoja bo to naprawde bedzie meczace. Do tego wysoka temperatura:( Po drodze zrobilismy 7 przystankow w tym 1en na drzemke 2godzinna. Ale gdyby to byla planowana podroz to bysmy zrobili nocleg w hotelu. Teraz na pewno bym sie nie wybrala w tak daleka podroz samochodem. Bo brzuchol bedzie przeszkadzal i plecy beda bolaly. Samolotem owszem ale nie samochod. Na twoim miejscu posluchalabym mamy:D:D Wogole to nie mam pojecia jak mozna w tak dlugie trasy jezdzic autobusem- zero komfortu, nawet nog nie mozna pozadnie wyprostowac.:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wlasnie myslalam przed chwila, że moze ja samolotem bym poleciala, ale to tyle kasy wyjdzie wtedy że szok. Musze to przemyśleć :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpionka- jesli bedziecie robic duzo przystankow i przynajmniej jeden dlugi to powinnas wytrzymac taka trase:)Najlepiej caly tyl , zeby byl dla ciebie zebys mogla sie polozyc i wygodnie jechac. Ale ja ogolnie nie polecam tak dlugich podrozy z takim brzucholkiem:D:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpionka- loboszek ma racje lepiej poleciec samolotem a bilet jak najszybciej zabukowac:):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje odwagii -ja jak lecielismy w marcu to nie umialam wysiedziec w samolocie a co dopiero tyle godzin w samochodzie. Ale mlody organizm pierwsza dzidzia to dziewczyna ma wiecej sil witalnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi pomaranczowymi to mnie chodzilo o takie osoby ktore pisza rzeczy niemile lub obrazliwe i tak jak ktos napisal anonimowo i do tego niegrzecznie,ja niemam nic przeciwko dziewczynom ktore nie sa zarejestrowane i sie wypowiadaja albo szukaja porad. Po prostu wyszlo z tego male nieporozumienie. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sprawdzilam - 150 funtow by mnie to kopnęło. :-0 Plus benzyna na samochod ok. 200 funtów :-0 (+ prom ok. 80f.) Nie wiem, ale chyba wolę stracić tę kasę, niż ryzykować, prawda? :( Bo jak pojade autem i bedziemy spac w holetu, to za hotel też zaplacimy, a na drugi dzien i tak bedziemy caly dzien jechac :-0 Sorry, że tak dupe zawracam, ale jestem w kropce. Musze poczytac jeszcze czy ktoś tak jeździł i zastanowic sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×