Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

to przykro mi Skorpionka to juz nie umiem ci pomóc, poczytaj jeszcze te regulaminy moze dowiesz się czegoś ciekawego i bedziesz mogła polecieć samolotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki :):D U nas juz prawie 3 dzien leje:(:(:( skorpionka z Londyn-stansted do Wrocka ryanair 9/08 lot i 23/08 powrot- to koszt ok85f to jedna z tanszych opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A latac ryanair mozna do 36 lub 38 tyg tylko trzeba miec zaswiadczenie od lekarza, ze wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala m - daj sobie spokój dziewczyno nie masz co robić za prace się weź, przecież widzisz,że wszyscy cię ignorują!!!!!!!!!!!!!!!!!!ŻEGNAMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze Stansted już sprawdzalam (w tym terminie co jade) i ze wszystkimi oplatami wychodzi ok. 130 f. jak pamietam. Martwię się, bo zaświadczenie zaświadczeniem, lekarz mi je pewnie wystawi, bo ma to w dupie przeciez, ale co z dzieckiem. Nigdzie nie piszą konkretnie od kiedy należy NIE latać. Poza tym - jak lekarz ma wystawic to zaswiadczenie? Na jakiej podstawie? Przeciez oni tu nie robią zadnych badan ginekologicznych ani niczego takiego? Co - popatrzy na mnie i stwierdzi czy mogę leciec czy nie? :( Midwife też na niewiele sie zda, bo jej nawet nie poznalam jeszcze, więc mnie w ogole nie zna, ani mojej ciąży!!! Kurde, no!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie ciezarowki, czytam i czytam. wiesz skorpionka, moze ja nie powinnam sie wypowiadac bo sie nie znam, ale moim zdanie powinnas sobie darowac, a twoj maz, nie powinien tez jechac bez ciebie, skoro w tak zaawansowanej ciazy jestes. nie daj bog cos sie zdarzy, nieprzewidzianego, a potem do konca zycia nie bedziecie mogli sobie wybaczyc. jak nie pojedziecie do polski przeciez swiat sie nie zawali, a skoro wszyscy w polsce tacy madrzy i wogole to moze niech ktos was odwiedzi. ja bym nie jechala, ale to jest tylko moja opinia. a teraz dodatkowo sama sie stresujesz i denerwujesz zupelnie niepotrzebnie, bo nie ma o co, zawsze jest tak ze nie ma nic za darmo, cos za cos. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coraz częściej czytam o tym, że: \"Samolot to dobry pomysł, pod warunkiem że jest się w pierwszych miesiącach. Odradza się podróżowanie samolotem w drugim, a zwłaszcza w trzecim trymestrze. Różnica ciśnień i długi lot mogą zwiększyć ryzyko powstania zmian w płynie owodniowym oraz przedwczesnego jego odejścia. Oczywiście można wtedy lecieć, ale tylko na własną odpowiedzialność.\" :( A znowu gdzie indziej piszą, że po 34 tygodniu dopiero nie można. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pojechałas po anglikach
jasne scorpionka ze sobie daruj zrób badania w anglii i nie ryzykuj odzałuj te 150 funtów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pojechałas po anglikach
jestes w błedzie laboszek chodzi o roznice cisnien i przeciazenia z tym zwiazane na pewno nikt nie bedzie awaryjnie ladował w razie rozpoczetego porodu juz kilkro dzieci na swiecie sie urodziło w samolocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laboszek - naprawde zadzwonisz? :) ❤️ Ja nie mam do kogo zadzwonić, bo żadnego lekarza swojego w Polsce nie mam :( A co u innych dziewczyn? Bo mi tak glupio, że tylko o mnie teraz :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pojechałas po anglikach
nie ufacie angielskim lekarzom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina__
Skorpionka, moze naprawde powinnas poczekac, ja nie bylam w Polsce przez poltora roku, bo w ciazy nie chcialam latac, a teraz problem z paszportem, no i wlasnie tez zastanow sie nad tym, jak urodzisz przypadkiem w Polsce to nawet nie bedziesz mogla wrocic bo przez kilka tygodni bedziesz czekala na paszport. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nie dostaniesz kasy
na jaka liczysz za urodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nie dostaniesz
tu tez trzeba czekac na paszport tygodniami a w Polsce to kwestia 4 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!!! Jestem chyba w 11 tygodniu, dokladnie bede wiedziala w srode po pierwszym USG.Mam pytanie- czy mialyscie juz w ciazy wizyte u dentysty i czy dlugo na nia czekalyscie???dzieki pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nie dostaniesz
laboszek bawisz mnie :D do łez:D nie tylko ty znasz angielski :D:D:D:D:D nie osmieszaj sie moze sie przenies na angielskie forum tylko nie pisz ze jestes z polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zalezy chyba w ktorym tygodnu. ja mialam leciec w 24 i moja gin powiedziala ze to sa tylko 2 godz i nie powinny zaszkodzic. gdyby byl dluzszy lot, to wtedy by nie polecala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos musi miec bardzo nudne zycie skoro tyle czasu siedzi godzinami na forum gdzie nie jest mile widzianym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpiona ja tez siedzę i czytam o lataniu i umnie też w ksiazkach pisze ze najlepszym srodkiem lokomocji w trzecim trymetrze ciązy jest samolot i mozna nim latac jeśli ciąża przebiega prawidłowo, ja tez miałam niedawno taki dylemat ale niestety się nie zdecydowałam na lot do Polski bałam się, no ale decyzja nalezy do ciebie, to jest tylko moje zdanie. A dziś 15 pewnie wczoraj Iwtek urodziła bo nie dawno pisała,że 14 maja jej wywoływać poród ciekawa jestem jak przebiegła operacja jej córeczki czy już jest wszystko ok? trzymam za nich kciuki o współczuję jej ale dziewczyna musi być teraz silna!!!!!!!!!!!!!miejmy nadzieje że wszystko dobrze sie skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszle mamuski:) betibeti ja bylam u dentysty zaraz na poczatku ciazy tzn.w 5 lub 6 tygodniu bo mi strasznie dziasla puchly i krwawily nie czekalam dlugo bo tylko 2dni za wizyta,bylam u anglika,a niedawno sie dowiedzialam ze w moim miescie jest polska dentystka.Ale raczej staram sie isc do dentysty w Polsce,bo jak bylam u angielskiego to mi powiedzial,ze mam wszystkie zeby zdrowe,a po 2 tygodniach bylam w Polsce i mialam jeden zab do plombowania. A jak z bolem to wydaje mi sie ze przyjma odrazu. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam, że ktoś ma kontakt do dziewczyn \"z góry\" tabelki :) Dajcie znac jak sie tylko dowiecie.!! laboszek - dzieki za to info. 🌼 kurcze - wszystko wskazuje na to, że chyba polecę :( W sumie ciąża przebiega prawidlowo.... na tyle, na ile wiem, bo przeciez zadnych badan nie mialam oprocz lichego usg :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nie dostaniesz
zapisac do dentysty? ponoc tylko w Polsce jest cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nie dostaniesz
a dlaczego było ono liche ? jak to ? mozna tak w ciazy bez badan? dlaczego ich nie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do latnia to ja czytalam ze najlepszym okresem do latania jest 2trymestr bo w pierwszym jest ryzyko poronienia a w trzecim porodu,ale tak szczerze to mysle ze to indywidualnie zalezy od kobiety,ja lecialam w 11tygodniu i bylo dobrze tylko strasznie mi bylo niedobrze ,a teraz lece w 21tygodniu. Prawda taka,ze co ksiazka i lekarz to inna opinia. Skorpionka przyznaje ci racje z tym ze lekarz wystawi zaswiadczenie,mimo ze tak do konca niewie czy wszystko ok,bo przeciez czy ma sie rozwarcie to mozna sprawdzic tylko przez badanie gin.i ja osobiscie niewiem czy sa jakies objawy ktore sama mozesz zauwazyc czy masz rozwarcie czy nie,napiszcie kobietki jak wiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camillee wydaje mi sie ze mozna zapisac sie na przeglad,ja wlasnie mialam przeglad wtedy jak bylam u angielskiego pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki, i sama moge sobie wybrac przychodnie gdzie sie chce leczyc? u jakiego stomatologa? czy to jakos rejonami jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anak00
a ja na temat latania wyczytalam ze w pierwszym i drugim trymestrze ciazy lot samolotem nie powinien stanowic problemu. jesli jednak masz komplikacje zdrowotne, takie jak plamienie z pochwy,cukrzyca,wysokie cisnienie krwi lub jesli wczesniej zdarzyl ci sie porod przedwczesny lepiej przed podroza samolotem porozmawiac z lekarzem. po zastanowieniu uznasz pewnie ze najlepszym czasem na podroze jest drugi trymestr czyli okres miedzy 14 a 27 tygodniem ciazy. linie lotnicze czasem niechetnie przyjmuja na poklad kobiety po 28 tygodniu ciazy, poniewaz wtedy wlasnie wystepuje wieksze ryzyko przedwczesnego porodu. zawsze sprawdzaj przepisy obowiazujace w liniach lotniczych z ktorych zamierzasz korzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camillee u mnie to bylo tak ze przychodnia stomat.jest bardzo blisko mojego domu i do niej mi zadzwonila szefowa mojego meza,bo mowila ze jest dobry mily itp. i nie bylo problemu,jesli wiesz gdzie u ciebie w miescie jest taka przychodnia to moze idz spytaj czy cie przyjma:) dodam jeszcze ze szefowa mojego meza tam chodzi mimo ze mieszka w innym miescie,to chyba niema podzialu na rejony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×