Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

witam jestem tylko na chwilke jestem u szwagra dziewczyny bylam u lekarza widzialam malenstwo jak bilo mu serduszko ale na nieszczescie mam odklejajaca sie kosmówke i krwiaka dala mi luteine i poczekamy do poniedzialku .... az mnie dreszcze przechodza .... mam nadzieje że bedzie ok jesli któras tez tak miala i bylo ok dajcie mi znac na 07928691127 sms em bo ja cala w nerwach ... staram sie duzo odpoczywac ale mam ciagle bóle podbrzusza ... i sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala m czytaj ze zrozumieniem
mala m, chyba pomylilas fora. na tym forum sa dziewczyny ktore sa juz w ciazy, wiec gdzie indziej wyczytalas ze dziewczyny planuja cize dla kasy. i nie jestes jedyna ktora w ciazy pracuje wiec sie nie uzalaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala m nie ponizaj sie
czemu sie ponizasz i pracujesz u angoli, przeciez wg ciebie to takie zenujace i ponizajace.... twoj szkot nie moze cie utrzymac? za skapy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katelka25
Mada44 to ja juz tez nic nierozumie gdy dzwonił moj maz do konsulatu baba siedzaca tam powiedziała mu ze musimy najpierw zarejestrowac dzidzie w Polsce,oraz miec certyficat urodzenia po polsku by moc wyrobic paszport ktory jest wazny jeden rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaletka-to cos ta kobitka napieprzyla. Bo zeby miec ten paszport tymczasowy na rok wystarczy miec zupelny akt ur dziecka wasz akt slubu- jesli jestescie po slubie no i wasze paszporty aby potwierdzic dane. A te wszystkie pesele itp to musisz miec do normalnego paszportu na 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pojechałas po anglikach
A tutaj na luzie za zwykłą pensję żyć można normalnie i godnie?/?no włąsnie czytam jak normalnie i godnie zyjecie nie stac was na normalny obiad ani na wizyte u prywatnego lekarza ginekologa jakby w polsce było tak jak piszesz nikt by juz tu nie mieszkał a tu ............popatrz ile ludzi jest a wsród nich bogaci bardzo bogaci i smierdzaco bogacibiedacy wyjechali podcierac tyłki zachodowi czyli nie jest wcale tam tak słodko a w polsce az tak zle z zarobkami jak piszesz stefka bywaj zdrowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katelka25
MAŁA M KOBIETKO CO TY WOGÓLE WIESZ???? KAZDY SZKOCIK I RESZTA WYSPIARZY TO TYPOWE BRUDASY!!!!!!! TY NIE PLANOWAŁAS CIAZY TO MASZ PECHA !!!! Z TEGO CO PISAŁAS TO POPRSTU ZWYKŁA W P A D K A!!!!!!!! I JAK TY MASZ ZAMIAR ŻYC DALEJ JAK TY BEDZIESZ KOCHAC SWOJE DZIECKO????????? DLA WIELU KOBITEK TU NA FORUM SADZE IZ JESTES TROSZKE ZAZDROSNA BO MY SIE CIESZYMY Z TEGO CO NAM BÓG DAŁ. A TY CO MASZ?? TYLKO ZAZDROSC W SOBIE ZE KOMUS SIE MOZE JAKOS DOBRZE UKŁADAC I FACECI MOGA NAS UTRZYMYWAC A TWOJ BRUDASEK JEST CHYBA ZBYT SKAPY BY UTZRYMAC CIE I TWOJE JESZCZE NIENARODZONE DZIECKO PRZYKRO MI IZ TRAFIŁAS NA TAKIEGO GOSCIA . I ZE NIEDOCENIASZ NASZYCH RODAKOW - SZKOTKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONDZI25
CZY KTORAKOLWIEK Z WAS DZIEWCZYNY ROBIŁA SOBIE USG W WYMIARZE 3D W ANGLII? MOZE SA JAKIES DOFINANSOWANIA NA TO BADANIE? A MOZE TRZEBA PŁACIC I TO SPORO? TROCHE SIE NA TEN TEMAT NACZYTAŁAM I PODOBNO SA TO NIESAMOWITE EMOCJE:) PRZYJACIÓŁKA ROBIŁA SOBIE TAKIE BADANIE W POLSCE A DOKŁADNIE W KALISZU. ZAPŁACIŁA ZA NIE 160 ZŁ ALE BYŁO WARTO. MIESZKAM W BANBURY KOŁO OXFORDU. MOZE KTÓRAS Z WAS TAKZE MIESZKA W TYCH OKOLICACH I WIE,GDZIE WYKONUJA TAKIE BADANIA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATELKA25
MADA to ja juz nic niewiem chyba powiem mezowi by zadzwonił raz jeszcze do tej cholernej ambasady!!! ja zwariuje z tymi papierkami tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mala m
nie pytam sie z kim pracujesz ale dla kogo, a to jest roznica :) ty to dopiero musialas na kase poleciec :) ze szkotem? myslals ze dziecko bedzie mialo obywatelstwo po tatusiu? a moze w kraju zaden cie nie chcial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pojechałas po anglikach
MOZE SA JAKIES DOFINANSOWANIA NA TO BADANIE? A MOZE TRZEBA PŁACIC I TO SPORO? o własnie widze jak godnie tam zyjecie hahah od dofinansowania do dofinansowania przez jej wysokosc Elzbiete hahaha w polsce ktos kto zarabia 1000 zł nie je na obiad placokw jakby je jadł zamiast dania obiadowego tez byłby GOSC haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mala m
pracuj pracuj, bo moze jeszcze ten skapy szkot cie porzuci jak sie dowie o wpadce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katelka 25
mondzi z tego co kojarze to ogladałam program na tvn style i lekarz ginekolog mowił iz zdjecia 3 d nie sa dokładnymi zdjeciami.lecz faktem jest to ze wygladaja fantastycznie gdy byłam jeszcze w ciazy chciałam zrobic sobie 3 d lecz dla mnie i mojego meza liczyło sie zdobycie jak najwiecej informacji o malutkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katelka25
MAŁA M TY KOBIETKO ALBO ZES UPADŁA NA GŁOWE OSTATNIO ALBO MAMUSIA PRZY PORODZIE USIADŁA CI NA GŁOWE BO WIDZE ZE MASZ W TEJ ŁEPETYNIE NIEZŁY BAJZELEK :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pojechałas po anglikach
a mnie sie wydaje ze to jednak wy jestescie zazdrosne o szkota hahahah bo za bardzo was ten szkot "boli"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my mamy kochajacych mezow
my mamy kochajacych mezow i nie potzrbujemy szukac przygod ze szkotami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaletka- to zdjecie robisz tylko prywatnie. Wizyta kosztuje jakies 100f + za zdjecie i usg. Ale dokladnej informacji ci nie dam Sa dziewczyny co byly wiec moze pozniej cos napisza. Poza tym to nie wdawaj sie w dyskusje bo pozniej i tak to zostanie wyczyszczone przez moderatora. Wiec nie ma sensu tyle pisac:):):) I dobra rada zarejestroj swoj nik na preferencjach- na gorze- bo wczesniej zdazalo sie ze ktos inny sie podszywal pod osobe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to jest zazdrosc
kto tu jest zazdrosny? to nie my wchodzimy w twoje zycie z buciorami, tylko ty sie ciagle kogos czepiasz z zazdrosci ze tobie sie nie ulozylo i zaliczylas wpadke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pojechałas po anglikach
to zle twoim zdaniem ze w polsce ktos kto kopie rowy zarabia 3000?Ja mysle ze to dobrze Kopacz rowów nie musi jechac pracowac na wyspy bo mu tu dobrze Słuchaj sztefka w polsce kazda kobieta moze isc do lekarza ginekologa kiedy ma na to ochote a z tego co piszecie u was tak nie jest MUSI BYC WSKAZANIE i jakas komplikacja ty naprawde nie znasz polskich realiów skoro masz takie zdanie o polakach juz teraz to psioczycie i na polaków i na anglikow na wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuda
tobie to sie musi nudzic ze tylko tu siedzisz i podczytujesz :) zona i matka z ciebie zadna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pojechałas po anglikach
tak?a kto ci tak powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pojechałas po anglikach
tobie moze i ratuja ale czytam tu ze wiele z was na opieka tamtejsza bardzo narzeka czyli jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pojechałas po anglikach
łosos- zapiekana nawet -ci sie marzy?????????????? zapomnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pojechałas po anglikach
sztefka w polsce idealnie nie jest ale kazdy kraj ma jakies problemy --zauwaz ze nawet anglia nie jest rajem zapros wujka do siebie i moze tam mu pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu moze idealnie to nie jest ale w polsce pierdza w stolki ,rozkradaja nasza kase pieprza glupoty i z nudow pierdolami sie zajmuja tak jak teletubisie. Obiecuja zlote goru a tylko w kolejne gowno nas wpedzaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pojechałas po anglikach
sztefka to nie moja wina ze polscy lekarze sa skorumpowani na maksa kasa do nich przemawia tylko skoro tak dobrze ci tam sie zyje mogłas podesłac wujkowi "srdki"które wpłyneły by na szybsze podanie chemii ja zyje w tym kraju 30lat i nie zauwazam tu tego, co wy nie mieszkajac tu widzicie dziwne ? Ja nie pomysłałam nigdy o emigracji zyje mi sie tu dobrze i wierzcie niczego wam nie zazdroszcze Niczego! dziwne jest dla mnie to, ze nie mozna z wami dyskutowac choc to forum własnie do wymiany opinii słuzy nie raz tu czytałam strasznie smutne rzeczy o zyciu tam (nie bede wam teraz wklejac waszych postów)ale jak sie was o cos zapytac zmieniacie nagle zdanie piszac ze znalezliscie raj na ziemi i nie mozna was absolutnie przekonac do tego ze jestescie w błedzie nie mniej jednak wszystkim wam zycze przede wszystkim ZDROWIA(bo tego nawet za funty sie nie kupi )i wiecej obiektywizmu pozdrawiam :) asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pojechałas po anglikach
kalcia W Polsce nie da sie zyc na obiecankach rzadu tu trzeba pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAŁA M. TY JESTES PRZYSZŁA MATKA? BOZE! TAK CI WSPÓŁCZUJE I TEMU SZKOTOWI TEZ!TAK ZLE ZNOSISZ CIAZE ZE CI SIE W MÓZGU POPRZESTAWIAŁO I PISZESZ TAKIE GŁUPOTY? NIE WIESZ ZE NIC NA SWIECIE NIE MA ZA DARMO? JA CIEZKO PRACUJE I ODCIAGAJA MI STANDARDOWY PODATEK. GDYBY TEGO NIE ROBILI, NICZEGO BYM NIE DOSTAŁA! ANI BENEFITU ANI DOFINANSOWANIA!!!SZKOTA NIKT CI NIE ZAZDROSCI BO KAZDA Z NAS JAK BY CHCIAŁA MIEC OBCOKRAJOWCA TO BY GO MIAŁA! MAŁO NA TYM SWIECIE ZYJESZ I CHYBA NIE WIESZ ZE BRYTYJCZYKÓW CHETNYCH POZNAC POLKI A NAWET OSIEDLIC SIE W POLSCE JEST WIELU. POCZYTAJ TROCHE GAZET,POSŁUCHAJ WIADOMOSCI. MALO KTÓRA JEDNAK DECYDUJE SIE NA ZWIAZEK Z OBCOKRAJOWCEM BO JEST WIELE BARIER KTÓRYCH MOIM ZDANIEM NIE DA SIE TAK ŁATWO PRZESKOCZYC...KULTURA,RELIGIA,MENTALNOSC I WIELE INNYCH. PAMIETAJ TYLKO O TYM ABY TWOJE DZIECI POWYDAWAC TYLKO ZA BRYTYJCZYKOW!:) TO CHYBA PODSTAWA U CIEBIE NIE? BRYTYJSKA BŁEKITNA KREW :):):) BŁUEEHHHEHE:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×