Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Dzień dobry. Kohannah - słodki ten Twój Antek :) Jak patrzę na te maleńkie rączki i nóżki to normalnie nie wierzę, że ja też będę miała takiego szkraba... ❤️ Kalcia - racja, Polki młode też rodzą dzieci, ale nie dla pieniędzy, bo wiadomo jak jest w Polsce!!! A one robią to tylko dla pieniędzy. Potem takie małe dzieciątko biega na bosaka, obsmarkane, a mamusia ma wszystko w du...e bo akurat z kolegą rozmawia 😡 Wyobraźcie sobie, że ostatnio (jeszcze na starym mieszkaniu) mój mąż wracał z pracy, idzie do domu, a tam idzie 2 może 3 letnia dziewczynusia. Miała na sobie tylko koszulkę, bez spodni, majtek czy bucików. Szła sobie sama przed siebie - i wiadomo jak to dziecko ciekawa zaglądała wszędzie itp. No to mąż podszedł do niej i wziął ją za rękę, nawet nie wiedział gdzie ona mieszka - a rodziców nie widać!!! Okazało się, że mieszka na końcu naszej uliczki. Mąż tam podszedł, muzyka była tak głośna, że nic nie słyszał oprócz niej no i otwarte drzwi!!!! Rozumiecie to?????? Co za brak odpowiedzialności. Dodam jeszcze, że dziecko nie sięgnęło by same do klamki, a na chodniku pełno szkieł itd. 😡 Idioci!!!! Wiem, że w Polsce takie rzeczy się też zdarzają, ale tu szczególnie mnie to razi w oczy, bo przecież oni się uważają za najmądrzejszych na świecie w każdej dziedzinie. A jak się czasami patrzy na te - pożal się Boże matki - to szlag człowieka trafia. Sorki, ze się tak na ten temat rozpisałam, ale uwielbiam i kocham wszystkie dzieci i wkurza mnie jak widzę jak oni te dzieci wychowują i traktują (oczywiście nie wszyscy)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
dzien dobry male i duze spiochy pogode mamy piekna az chce sie zyc kasiu to co napisalas to tu w anglii bardzo czesto sie zdarza. angole twierdza ze sa najmadzejsi ale w rezultacie sa najglupsi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pojechałas po anglikach
angole?ładnie to tak pisac o swoich chlebodawcach ? skoro sa najgłupsi dlaczego pracujesz dla nich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
ale pojechalas po anglikach a co myslisz ze oni o nas maja inne zdanie??? przeciez oni sa nienormalni a uwazaja sie za nie wiadomo kogo a po za tym to nie twoja sprawa ty mozesz miec inne zdanie ale ja mam takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie brzuszki!!!!!!! O widzę że ja dziś otwieram forum. Ale sobie dziś pospałam ostatnio miała ciężką noc, spałam 2 godz. a od wczoraj wieczora pojawiają sie u mnie skurcze wczoraj miała c 15minut, w nocy była cisza i teraz znowu sie zaczynają.Już byłam pewna że w nocy pojedziemy do szpitala a tu nic uparta ta nasza córcia:-) najpierw się uparła,że sie nie odwróci a teraz niechce wyjść:-) ma to po mamusi 🌼 Dziś pogoda do d....y choć ja wolę taką bo upały mnie wykańczają A co do POlskich produktów u nas w asdzie, tesco też są tylko zawsze półki puste:-( zaraz wszyscy wykupują Karina gratuluje synka, ale nasze dziewczynki będą miały w czym wybierać. a jeśli chodzi o pomiary to wiem tylko tyle,że tu mierzą dzidzie od główki do pośladków i taki wymiar podawają. Kohanna- ale rozgadany twój Antoś , jak dorośnie to cię zasypie pytaniami ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ to dla twojego Antosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka0110- zgadzam się z tobą u nas jest tak samo ile razy sie widzi młode matki w wieku może 16 lat z trójką czy czwórką dzieci, te siedzą sobie w autobusie czy na ławce zajete soba a dzieci robią co chcą, u nas na uliucy też są takie dzieci trzech chłopców w wielku może 9-10lat, którzy chodza całymi dnaimi po ulicy i rozrabiają ostatnio mąż obserwował ich przez okno a oni sobie strzelali w samochody z procy bo się im nudziło, oczywiście nikt na to nie reagował,a tym bardziej rodzice. A wieczorami to strach wyjść z domu (choć mieszkamy na jednej ze spokojniejszych dzielnic) bo chodzi tych łebków pełno po ulicy ostatnio siedziałam sobie w salonie (okna mamy na ulice) oglądam tv przy zgaszonym świetle, mąż juz spał a banda łebków jak walneła mi pięścią w okno a później w dzwi to myślałam że zawału dostanę az podskoczyłam na fotelu. I najgorsze tu jest to że ty nic nie możesz takim gnojka nic zrobic bo oni jeszcze ciebie zaskarża zamiast ty ich. Mi to sie w głowie nie mieści jak mozna tak lekceważyć dzieci, nie wyobrażam sobie zeby moje dziecko takie było. Ale się rozpisałam:-) myślę że takich przykładów mozna podac miliony Angloe to najgłubszy kraj jaki kiedykolwiek spodkałam a uważają się za pępków świata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki 🌼 🌼 U mnie pada deszcz:(:( ale przynajmniej nie jest juz duszno:):) Loboszek- super, ze Ninka tak sobie swietnie radzi. To dla dziecka jest troche trudne ale jak sie przyzwyczai siusiac do nocniczka to jej pielucha bedzie nawet przeszkadzala w nocy i jeszcze sama ja wyzuci:D:D:D:D ❤️ ❤️ Dziewczyny wyzej zgadzam sie z wami, ze duzo mlodych matek angielek maja bardzo dziwny sposob wychowywania dzieci no a raczej go nie maja. Ja dzieki bogu w swojej okolicy nie mam takich dzieci - albo one sa grzeczne bo tu praktycznie ich nie widac, zeby sie wloczyly. Ogolnie w innych czesciach miasta sa takie przypadki ale nie kolo mnie :D:D:D:D:D Zreszta u nas wiekszosc takich rodzin mieszka na osiedlach socjalnych- tam to czasem sa zadymy:D:D:D Dobrze , ze to nie jest kolo mnie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
laboszek ja wlasnie tez lece do polski i bylam przed wczoraj w szpitalu bo wizyte z polozna mialam na 28 czerwca ale wtedy bede jeszcze w polsce i przelozyla mi wizyte na 18 czerwca i wlasnie tez sie jej musze powiedziec zeby mi cos wypisala ze moge latac ale czy gp tez to wypisuje to sie dowiem dopiero w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loboszek- Nina bedzie miala swoje siedzenie . Fotelika nie musuisz brac nawet by cie z nim na poklad nie wposcili. Bedziesz go musiala dolaczyc do bagazu jak chcesz go zabrac do Polski. W trakcie startu mozesz wziasc ja na rece i poprosic o specjalne pasy a pozniej ja przesadzisz na osobny fotel:):):) Jak cos to pytaj ja juz z Ola latalam 9 razy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co pisza w regulaminie o foteliku dla dziecka w samolocie to chodzi o takie specjalne pasy ktore przypina najpierw rodzic a potem dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania Grimsby
DZiendoberek ale dzisaj ladna pogoda. Mam dzisiaj dobry humorek i chyba bede sprzatac caly dom. Skrajne nastroje to moja specjalnosc ostatnio. Ja tez lukam na filmiki i zdjatka waszych pociech- sa takie SLODKIE. Jestem zazdrosna:P Nie moge sie doczekac kiedy moje kochanie bedzuie z nami. Swoja droga to musze sie podzielic czyms z wami. Cos mi tu nie pasuje. Moja niunia (jeszcze nie wiem czy chlopiec czy dziewxczynka) podlizuje sie namietnie to tatusia. Ja moge sie smyrac po brzuszku a maluszek spi w najlepsze tylko tata wroci z pracy i zacznie sie witac z niunia( ja juz jestem na drugim miejscu!!!:)) to zaczyna mu sie wyprezac. Wczoraj nawet podarowala mu dwa kontrolne kopniaki. Jaka tu sprawiedliwosc!!!! :):):):) Co do anglikow to nie oceniam ich ogolnikowo. Poznalam tu sporo bardzo milych ludzi. Sasiadka podarowala mi czapeczke i skarpetki sasiad (policjant) powiedzial ze jakby co to mam dzwonic o mnie zawiezie do szpitala hehe. Zgadzam sie jednak ze mlodsza czesc spoleczenistwa jest obrzydliwa. Pracowalam w przetworni ryb dwoch chlopakow polowalo na nas po pracy i wyzywalo. Skonczylo sie to dopiero jak zmienilam prace (ktos musi ustapic, a robi to madrzejszy). Angielki strasznie wychowuja dzieci. Juz po porodzie dwa trzy dni laza do sklepow a dzieciak odkryty czerwony jeszcze. Jak mozna narazac go na te wszystkie bakterie itp. Angielskie dzieci sa bardzo rozpieszczone przez mamusie i przetrzepywane przez tatusiow i takim sposobem sa zagubione nie maja granicy. Wychowane w skrajnych warunkach poprostu "glupieja". To tylko moje zdanie i jak mowie nie uogolniam . Milego dzionka brzuchatki i szczesliwe mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dylemat dziewczyny te ktore maja house benefit i cousil tax benefit. nie wiecie mniej wiecej przy jakich zarobkach jakie są upusty ? my z mężem mamy jakies 16 tysiecy rocznie .ile mniej wiecej mozna dostac zapomogi?jeszcze teraz przed porodem chcemy wynajac mieszkanie tylko we dwoje i nie wiem ile nam policza?dajcie znac jesli cos wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia23
czesc kobietki:)dzieki za odpowiedz,ale to znaczy ze nie trzeba miec ubezpieczenia zeby chodzic do lekarza i rodzic za darmo?mam jeszcze takie pytanko,moze wyda wam sie glupie ale kto to jest ten GP?i napiszcie mi jak mozecie co mam pokolei zrobic jak pojade do uk,gdzie sie zglosic?buziaki dla maluchow tych narodzonych i tych czekajacych na przyjscie na swiat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
aloalo witam wszystkie kobietki i na razie zmienia sie tylko w tabelce NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMIĘ duila...........13/06.....39.......londyn............syn ek ............Filip bebka_k......21/06.....38.......londyn............chlopc zyk........Ryan iwtek29......22/06......38.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23...cesarka 25/06 37...Manchester...dziewczynka .... Julia gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......32....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744.....26/08...... 29........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......29.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....26......Wolverhampton....syne k..........?.... kaska0110....16/09.....27.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....24........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? Justyna M........03/10....23....London...synulek.........Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier laboszek.........14/10....24....Swindon......dziewczynka .....Natasza migotka_bober..15/10...23..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel Skorpionka81..19/10......22....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....20....chichester..........?... ......julia/antoś Ania Grimsby...11/11.....19....Grimsby.........?.......Veronika /Aaron anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....15.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes.....?...................? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01......8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....8/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
laboszek ja jak bylam w szpitalu to jej powiedzialam ze jade do polski i potrzebuje jakis papierek to jak by oni nie mogli albo by to nie wystarczalo to by mi chyba powiedziala tym bardziej ze ja wizyte mam w poniedzialek a wylatuje na drugi dzien. powiem ci ze dla mnie nie ma roznicy bo jak ide do poloznej to ona robi to samo co u GP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia23
laboszek dzieki za informacje,bardzo mi pomoglas:) a co oni tak szybko do domu puszczaja po porodzie?w Polsce trzeba odlezec ze 3 dni w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loboszek- ja w wiekszosci juz latalam jak Ola skonczyla 2 latka i mi nie dawali dodatkowego fotelika do fotela w samolocie. Kozystalam z ryanair i jet2 i tam czegos takiego nie daja tylko dziecko siedzi na swoim normalnym fotelu. Nie wydaje mi sie , ze tymi liniami co ty latasz bylyby inne zasady. Moze zapytaj sie na Matkach Polkach i podaj od razu nazwe linii. Co do suwaczka to nie wiem co sie robi jak sie zatnie. Moze go jeszcze raz zrob:) karolcia23- tu jak sie dobrze czujesz po porodzie to juz na drugi dzien mozesz wyjsc. Ale jak jest cos nie tak lub porod byl ciezki trzymaja pare dni. Wlasnie odnosnie porodu. Wczoraj gadalismy z sasiadami - maja miesiecznego synka. No i ta kobitka wyszla dopiero po 6 dniach. Wiedzialam ,ze miala ciezki porod bo ok 24h :(:(na dodatek wywolywany, a dzidzia 4,5 kg sie urodzila. Za to wczoraj sie jeszcze dowiedzialam, ze ten porod byl kleszczowy :(:(:( mieli juz jej robic cesarke ale wyciagneli malenstwo za pomoca kleszczy. Po tym ona musiala dostac 2 litry krwi. Az mi ciarki przeszly jak sie o tym dowiedzialam. I mowie im , ze w Polsce juz takich metod sie nie stosuje jak kleszcze, pompy i obracanie jak jest posladkowo ulozone tylko od razu cesarka. To sie tak dziwnie popatrzyli. Na nastepna wizyte u poloznej musze sobie ulozyc jak mam jej to powiedziec, ze ja na takie metody sie nie zgadzam i niech to do karty wpisze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia23
wspolczuje jej,biedna tyle sie musiala meczyc i takie kleszcze to chyba tez niebezpieczne,dobrze ze mozna sobie zastrzec ze sie nie chce takich metod.a po porodzie gdzies trzeba zglosic dziecko czy dopiero w polsce? i jak to jest z becikowym?dziewczyny sory ze wam tak marudze ale strasznie sie boje,w Anglii bylam tylko na urlopie i bylo fajnie ale teraz to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia23- zeby dostac takie jakby angielski becikowe SSMG to musisz miec nr ubezpuieczenia NIN i twoj chlopak . Musicie spelniac warunki tzn musicie pobierac jeden z benefitow np working tax credit child tax credit lub np council benefit - tzn twoj chlopak musi to pobierac jak pracuje. Ale zeby dostac ten Working Tax Credit musi miec skonczone 25 lat. Wiec akurat w twoim przypadku najlepiej jak twoj chlopak pojdzie do Job Center i sie zapyta. A co do polskiego becikowego to nawet nie mam pojecia czy ci sie bedzie nalezalo jak urodzisz w UK. Na pewno twoj chlopak dostanie jak sie dzidzio urodzi Child Benefit- to dostaja wszystkie dzieci oczywiscie po zlozeniu dokumentow z Job Center

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kohannah - cudowne filmiki! I Antoś jaki duży!!! :D Już nie moge sie doczekac gdy sama bede takie filmy krecić! Chyba kamere bede czesciej trzymala w ręku niz dziecko :P:P Extra!! Ta... Anglia.... :-0 22 tydzien leci a ja nadal nie widzialam poloznej. GP mnie odsyla do szpitala, a szpital z powrotem do GP. I rób co chcesz, a czas leci :-0 Co za kraj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz odnosnie benefitów, bo w koncu nie wiem. Jeśli nie przyslugują nam żadne póki co, bo mąż za dużo wg nich zarabia - to dostaniemy coś na dziecko?? Bo teraz rodzina 2-osobowa, a potem 3. To coś zmienia?? Czy oprocz Child Benefit, ktory dostaje kazdy - mozna dostac cos wiecej (bo te 70f. na miesiac to przeciez nic) :( Inna sprawa - jesli musze jechac do polski rejestrowac dziecko, to czy bedzie mi przyslugiwalo w kraju becikowe? Powiecie może, że zachłanna i bez wstydu jestem, ale taki pieniądz piechotą nie chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania Grimsby
Skorpionka sprawe o ktora pytasz znam od podszewki. Moja najblizsza znajoma tak wlasnie zrobila . Niestety po niecalych 2 miesiacach zwracala cala sume wraz z odsetkami nakaz wyszedl nie z Polski tylko z angielskiego biura. Becikowego w Polsce dostala 1000 tu zwracala 1000 funtow za oklamanie. Zapewniam nie warto!!!! pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Co to wypisywania potwierdzenia ,ze kobieta w ciazy moze leciec samolotem to zrobi to GP u mnie nie bylo problemu poszlam do swojego GP powiedzialam chce leciec samolotem,jesli jest wszystko ok z ciaza to wypisze je odreki na komp.wydrukuje , podpisze i gotowe. Wazne jest to ze takie zaswiadczenie powinno byc wystawione tydzien lub krocejprzed wylotem,ja lece za tydzien w srode do Polski,a scan i spotkanie z lekarzem mam we wtorek i tez chce zeby mi to wystawil tak w razie czego. Aha i musi byc wystawione przez lekarza nie przez polozna. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkleje wam moje newsy bylismy na usg o 9:30, wylezlismy ok 13:00! szok jak dlugo, no ale na wszystko trzeba czekac... zaczelo sie od usg (na szczescie) tam przyjela nas babeczka ktora robila je nam za pierwszym razem, bardzo mila kobieta, zanim dalam jej dojsc do slowa wyrzucilam z siebie o tym cholernym lekarzu z 25.05.07 ktory nie uwidzial zoladeczka i byl nie mily i ogolnie nas olal i zostawil z zmartwieniami i wielkim strachem, pozniej o badaniu prywatnym na ktorym powiedziano nam ze zoladeczek jest (ufff) no ale za maly, i w koncu ze juz nie mam sily..ta spokojnie poglaskala mnie po rece i zaczela usg, od razu pokazala nam zoladek i powiedziala ze jest ok!!!! pozniej jeszcze raz zmierzyla malemu obwod glowki, brzuszka, nozki, i zauwazyla ze ma ciutke wody w jednej nerce, czego byc nie powinno ale sie czesto zdarza u chlopcow i zanika jak dzidzius podrasta a jak nie to po porodzie zostaje podany antybiotyk, zeby sprawdzic i mnie uspokoic mamy usg w 32tc pomierzyla maluszka, poszla do komputera i zaczela wpisywac to w jakas tabelke, nastepnie zadowolona powiedziala ze maly to kawal chlopa! wazy juz 800g!!! ostatnio - nie cale 3tyg temu wazyl 527g, przyznalam sie ze ja praktycznie nonstop jem i leze..teraz ostatnio duzo slodkiego zeby wody plodowe mu smakowaly smiala sie ja tez przywalilam 2kg od ostatniej wizyty mam juz 12kg + ale czego sie nie robi dla dzidziunki , pozniej czekalam na badanie siuskow i pomiar cisnienia, nastepnie na wizyte i lekarza prowadzacego moja ciaze - pierwszy raz go zobaczylam na oczy! tez ponarzekalam i opowiedzialam mu jak bardzo sie balam, pozniej zapytalam raz jeszcze o zoladek - powiedzial ze wszystko ok, i o ta nereczke i kazal mi sie nie martwic bo tak sie zdarza i na ogol zanika przed porodem a jak nie to po, takze kamien z serca..mialam sladowe ilosci cukru w moczu wiec wyslal mnie na badanie krwi..na ktore znow sie naczekalam, no ale najwazniejsze ze z malym wszystko wporzadeczku! , adrianek na usg pomachal do nas lapka ma taki smieszny zadarty nosek dziekuje Matce Boskiej, bo tak sie balam... wam dziewczyny za wsparcie i modliwe za synusia ten 13 jest dla mnie bardzo szczesliwy oby tak dalej! z tej radosci zakupilismy pierwsze ubranka 5kaftanikow, 2koszulki, sweterek i butki - cudo! ide robic zupke szczawiowa i polezakowac, jeszcze raz dzieki i do napisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna M, ciesze sie ze u was wszystko w porzadku :) dziewczyny, czy wy smarujecie brzuch jakims kremem? jesli tak to jakim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
camille sa rozne kremy ale np ja uzywam z firmy AVENT na kremie jest narysowana kobieta w ciazy a po kapieli smaruje sie oliwka przeciw rozstepom ktora mam z polski PENATEN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
justynko ciesze sie ze wszystko wporzadku z twoja dzidzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
dziewczyny teraz to juz nie wiem co zrobic w sprawie tego papierka o latanie czy mam umawiac sie do tego GP czy polozna wystarczy jak by mi najwyzej nie chciala wypisac to powiem jej ze musi bo ja bylam wczesniej i pytalam a w szpitalu lekarzy chyba nie brakujejak by co, takze nie bedzie miala wyjscia bo nie bede miala czasu zeby sie zapisywac do GP.Ryzykowac czy tez umowic sie do GP jak myslicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JustynaM- ciesze się,ze z twoim syneczkiem jest wszystko dobrze. A o nerke sie nie martw pewnie tak jest i do porodu wszystko będzie już z nią dobrze. Camille - ja się zmaruję od 4miesiąca ciązy w Polsce kupowałam krem Vichy a tu kupuję cocoa butter strech marks lotion trochę zmierdzi ale jest naprawde dobry, ja nie mam zadnego rozstępu na brzuszku tylko na piersiach straszne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×