Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

skorpionka- tym bardziej ze troche cie wytrzesie przez ta droge- a to jest nie wskazane. Lepiej wybrac samolot. Popatrz na roznych przewoznikow i porownaj ceny. Bo czasem tanie linie maja takie same ceny jak normalne linie- np LOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpionka a ty z kad i dokad mialabys leciec?? Uciekam juz lulu bo troche pozno 😴 😴 Do jutra kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za rady :) Jestem coraz bliżej podjęcia decyzji o locie samolotem :) Pieniądze to tylko pieniądze, a jak pojade samochodem i cos mi sie stanie, znaczy dziecku, to se nigdy tego nie daruję!!!! Dobrej nocy życzę wszystkim normalnym użytkowniczkom tego forum ;) 🖐️ Do jutra rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry brzuchatki i mamusie Dziś ja otwieram forum jakoś nie moge spać, mąż mnie zdenerwował :-( ci faceci to normalnie nie myślą jak mozna denerwować kobietę w tak zaawansowanej ciązy (37tydz) serca nie mają!!!!!!!!! Wczoraj wybrałam się na 4 godzinny spacerek zeby popędzić troszkę moja dzidzie do wyjścią, ale niestety nic z tego nie wyszło nawet skurczy nie miałam tylko kręgosłup boli i skurcze łydek mam:-( wchodzę na forum a tam upisałyście się na 4 strony w ciągu 5godzin no ładnie ale widziałam jak był powód dlatego nie wdawałam się w dyskusję. Skorpionka- ja też jechałam samochodem do polski tylko ze u mnie to był 14 tydzień i nie było źle, najlepiej zrób tak jak dziewczyny mówią leć samolotem, my mieliśmy jechać do Polski na wielkanoc i też planowałam leciec samolotem a mąż ze szwagrem samochodem ale niestety nic z tego nie wyszło bo nie dostałam urlopu w pracy:-( ja BYM się nie odważyła na jazdę samochodem no ale decyzja należy do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ani
a jaki był powod ze nie wsawałas sie w dyskusje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ani
nie wdawałas*--literowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wracając do paszportów to wyczytałam na Matkach Polkach, 2 dziewczyny akurat opisywały swoją wizytę w konsulacie i faktycznie jest tak,ze do wyrobienia paszportu tymczasowego rocznego potrzebny jest brytyjski zupełny akt urodzenia dziecka a tym czasie musisz lecieć do polski i tam dziecko zarejesrtować w US, wyrobić mu PESEL i paszport i przed końcem ważności paszportu należy przedstawić w konsulacie tenże nowy paszport, takie informacje wyczytałam i koleżanka mi mówiła która wyrabiała ten paszport w zeszłym roku. A oto inne dokumenty jakie musicie mieś ze sobą w konsulacie na wizycie:Karta Inshurance lub Home Office lub umowa o prace jednego z rodzicow, jezeli jestescie malzenstwem to akt malzenstwa, paszporty lub dowody,brytyjski akt urodzeia jezeli dziecko nie jest jeszcze zameldowane w Polsce, trzy zdjecia dziecka na jasnym tle, 2 wnioski o paszport i zgoda na wydanie dziecku paszportu-koszt za paszport to 18 funtow platne w kasie Konsulatu i po odbior trzeba sie stawic osobscie(jedno z rodzicow) jezeli odleglosc od miejsca zamieszaknie jest mniejsza niz 150 mil! Tak pisały dziewczyny z Matek Polek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witusia mamuśki!!! U mnie dzis pochmurno i jest czym oddychac w koncu normalna pogoda koniec z parówka. skorpionka ja jechałam autokarem do Polski i z powrotem byłam wtedy w 24-27 tyg. ciazy dałam rade nie jest tak strasznie wiem ze to roznica jechac autem ale chyba lepiej leciec jest no i przedewszystkim stoa razy szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ani - bo uważałam to za prowakacje!!!!!!! i uważam że nie ma sensu wdawać się w głupie dyskusję z ludzmi którzy szukają tylko zaczepki.A poza tym nam kobietom w ciązy nie wolno sie denewrować, nie mam zamiaru narażać moje dziecko na niepotrzebny stres przez jakieś pomarańcze (bez obrazy dla innych którzy nie mają tego na celu) mam wiele swoich zmartwień i stresów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ani
jakich zmartwien jakich stresów ,w raju ponoc zyjesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dyskusje tu ostatnio były, że hohoh :P W tej kwestii popieram Skorpionkę! No a ja Wam muszę powiedzieć, że już na dobre zaczynamy się zabierać za zakupy dla synka. Mąż ma od jutra trzy dni wolnego (huuuuurrrra), kupiliśmy wczoraj samochód (hhhuuuurraaa) więc teraz będę mogła bez obaw napawać się zakupkami :) Kurcze powiem Wam kobietki, że normalnie zaczynam się wkurzać, bo strasznie bolą mnie plecy!!! Dziś wstałam tak wcześnie właśnie dlatego, że mnie bolały i nie mogłam sobie znaleźć \"bezbolesnej\" pozycji :( Tylko w nocy tak jest. Chyba muszę sobie kupić tą podusię specjalną dla ciężarnych, może pomoże. ??Ma ją któraś z Was??? Jutro wreszcie dzień, w którym będzie się coś działo - idziemy do szwagierki na urodziny :):):) Tylko mały problem bo muszę dziś coś na prezent wybrać... Dobra, zmykam moje brzuszki. Buziaki dla wszystkich forumowiczek i ich maleństw!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon
nudzi ci sie od ran a, spac nie mozesz daj sobie spokoj,, co cie to interesuje , ksiazke piszesz????????????????? zajmnij si eswoja rodzina o ile takowa masz, sadzac po nadmiarze czasu ktory spedzasz na forum uprzykrzajac zycie innym , to chyba nie................!!!!!!!!!!!! a moze placa ci za pisanie tych glupot i twoja wscibskosc, w sumie zadna praca nie hanbi; jadni myja garnki w anglii tak jak kiedys powiedzialas/les...i inni pisza glupoty tak jak ty....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kogo ten tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon
do kogos o nicku DO ANI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kogo ten tekst
znasz tego kogos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon
A TY / TEN KTOS ZNA NAS ZE CIAGLE SIE CZEPIA BBEZ POWODU DAJ SPOKOJ I ZAJMIJ SIE WKONCU CZYMS POZYTECZNYM, ALBO DO PRZEDSZKOLA Z TAKIMI ZABAWAMI ODSYLAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) laboszek - tak, my zawsze kupujemy biletu najszybciej jak sie da. Czasem nie da sie kilka miesiecy wczesniej, bo nie wiemy kiedy urlopy bedziemy mieli, a w naszym przypadku, nie zależą one od nas. Tym razem, dopiero wczoraj wlasnie dowiedzialam się, kiedy mam urlop i te 150f., o ktorych pisalam, to wlasnie cena - najniższa jaką znalazlam na stronach Ryanair i Centralwings. Na innych nie patrzylam, bo te za kazdym razem okazywaly sie najtansze - szczgolnie Ryanair - on ma najtansze zawsze bilety. Tym razem - jest to srodek sezonu - początek sierpnia, wiec dlatego pewnie tak drogo. A Ty w czym kupujesz bilety? U jakiego przewoźnika? (Ja latam do Wroclawia - najlepiej by bylo z Gatwicka). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
dzien dobry brzuszki u nas dzisiaj piekny dzionek sie zapowiada sloneczko swieci fajnie bo nie jest duszno. a u was jaka pogoda/????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
skorpionka81 a kiedy bys chciala leciec i wrocic podaj daty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to zależy od dystansu! U mnie zawsze Ryanair wychodzi najtaniej. :) Lecę do Wroclawia (najlepiej z Gatwick) - wylot 4-go sierpnia w nocy, lub 5-go rano. Powrót 12-go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
skorpionka tak jak patrze na central wings to niestety na 4 nie ma juz wylotow ale bilet wyniesie cie jakies 80/90 funtow nie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia23
anusia23 a skad sie bierze takie pozwolenie na paszport dla dziecka? skorpionka ja jestem jeszcze w Polsce w 25tc i bylam ostatnio u lekarza,mowilam mu ze chce leciec do Anglii a on mi powiedzial ze to jest ostatni moment kiedy moge leciec bo podobno linie lotnicze zabraniaja latac od 30 tygodnia ale niewiem czy to prawda,moze lepiej sie tego dowiedz zebys na darmo biletow nie kupowala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpionka, ja bede jechala do polski prawdopodobnie w 24tygodniu. rozmawialam z moja gin i powiedziala ze nie ma problemu, zebym sie polozyla na tylnym siedzeniu jak bede zmeczona i tyle. zawsze jak jezdzimy samochodem to nocujemy w niemczech. wtedy mozna odpoczac, nabrac sil. a tak naprawde najbardziej trzesie w polsce, bo w pozostalych krajach autostrada sie "plynie" ;) podroz samolotem zajelaby mi ok 10 godz od domu do domu, bo mieszkamy daleko od lotniska, wiec u mnie duzych korzysci samolotem nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
skorpionka pomylilam sie 130 musialabys dac no to tylko 20 dychy mniej niz tak jak ty mowilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze poczytać na Centralwingsie do kiedy można u nich w ciąży latać. Dzięki dziewczyny za pomoc 👄 Łczny czas z tym samolotem (łącznie z dojechaniem na lotnisko i powrot z lotniska do domu) zajmuje ok. 9-10 godz. razem. Samochodem (łącznie z promem) - ok. 23. Różnica jest :( Kurde.... ale mam dylemat, no... jeszcze dojdzie do tego, że w ogole nie pojade. Wtedy to sie chyba zapłaczę :( Ech, dobra.. już glowy nie zawracam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia23
to widocznie moj lekarz sie pomylil albo to zalezy od lini lotniczych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, to zależy od linii lotniczych. Wlasnie przeczytalam, że jestem \'pasażerem spoecjalnej troski\' :D - i na ten temat Centralwings pisze tak: \"Kobiety w ciąży mogą podróżować na pokładzie samolotów Przewoźnika do 26. tygodnia ciąży bez posiadania zaświadczenia lekarskiego dotyczącego braku przeciwwskazań do odbywania podróży samolotem. Przewoźnik dopuszcza przewóz kobiet w ciąży pomiędzy 27. a 34. tygodniem ciąży, po przedstawieniu przez podróżującą kobietę zaświadczenia lekarskiego potwierdzającego zaawansowanie ciąży oraz brak przeciwwskazań związanych z podróżą samolotem. Przewóz kobiet do 34 tygodnia ciąży odbywa się na własne ryzyko kobiety\" I kto mi to zaświadczenie wystawić? GP? Midwife? Na jakiej podstawie??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no udało mi się jeszcze zdrzemnąć :-) całe szczęście bo nie wyobrażam sobie przetrwania całego dnia wstając o tej godzinie tym bardziej, ze u nas pogoda do bani, od wtorku leje i zimno bardzo nic tylko spać całymi dniami. Karolci 23- to pozwolenie na paszport to wy piszecie z ojcem dziecka i podobno przykład wisi w knsulacie. Skorpionka jesli mogę zapytać to skąd jesteś, skoro latasz do Wrocka ja jestem z Opola i latam Wizzair do katowic on ma zawsze tanie bilety i dużo promocją badz easyjet do krakowa a dodoatkowo lata centralwings z londynu do Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty masz calkiem blisko do tego Opola. Ja mieszkam jednak dalej i do Katowic kiedys leciałam i podróż samochodem do domu zajęła dodatkowo 3,5 godziny. :( Odpada więc :( Kraków tym bardziej, bo chyba z 3 razy dluzej bym jechala. Chodze teraz po necie szukając informacji na temat latania w ciąży, ale wszędzie piszą o wczesnej ciąży :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×