Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

dzien dobry brzuszki!!!! jak po weekendzie???? u mnie tak sobie. puchna mi rece i nogi to takie dziwne uczucie czy wam tez tak puchna??? mam pytanie do jednej z dziewczyn tylko nie pamietam ktora to byla co zamawiala ten 10 czesciawy poscieli z polski czy moze masz juz go w domu??? bo ja chcialam go zamowic tylko nie wiem czy jest fajny. jak co to daj znac dzieki ide zjesc sniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka00, nie wiem jaki komplet poscieli kupujesz, ale mi kilka dziewczyn polecilo te sama posciel. http://allegro.pl/item214476834_5_elementowa_posciel_feretti_emaluszek.html ja chyba sie na taka skusze. mowily ze na poczatku kuopily tansza a pozniej i tak musialy dokupic druga bo tamta byla kiepska ;) ja chyba sie na te zdecyduje, bo slyszalam wiele dobrych opinii o tej :) a jaka ty chcesz kupic? mozesz wkleic link? jeszcze kilka godzin i ide na usg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darling g
ja pierdykam "ale powiem Ci ze byly momenty ze zastanawialismy sie co kupic ... bo zostawalo kilka funtow na tydzien..." zajefajnie macie ze hohohoho zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Anka ja zamawiałam tą pościel. Jest w domu u moich rodziców więc osobiście jej nie widziałam, no ale moja mama mówiła, że jest ok. Materiał pościelowy, dobrze uszyte, mówiła, że ładnie się prezentuje. Zamówiłam też od tej samej firmy prześcieradełka frotte i też są fajne. Łóżeczko też już doszło, ale na razie jeszcze nie wysyłam do siebie bo myślę czy by czegoś jeszcze nie zamówić :P Camillee - pamiętaj, żeby napisać jak na usg. Ładna ta Twoja pościel, tylko troszkę przydroga. No ale każdy zamawia co uważa. Ja i tak będę jeszcze ze dwa komplety pościeli zamawiać, tylko już nie 10-elementowe :P No ale to jeszcze nie teraz. Mada gdzie jesteś????? Wiecie dziewczyny, że zapytałam się dziś położnej kiedy mam do szpitala jechać (tzn oznaki porodu) a ona nic mi nie powiedziała, tylko kazała do szpitala dzwonić i tam się dowiadywać....😠 Szkoda gadać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kaska tak tu jest a jak zadzwonisz i powiesz ze masz regularne skurcze badz jak wody Ci odejda to dopiero kaza Ci przyjechac.pamietam to ,to blo wszystko w biegu bo dosc szybko miałam regularne ino wody mi nieodeszły(przekuwały mi pecherz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale was tam traktuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale was tam traktuja
wspolczuje i dziwie sie ze tam jeszce siedzicie jak was czasem poczytam to az sie wierzyc nie chce ze mozna w ten sposób traktowac kobiete w błogosławionym stanie i to w cywilizowanym ponoc kraju zero szacunku maja ci Anglicy tepi dla siły roboczej a wy im jeszce w tyłki wchodzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale was tam traktuja
ja nawet za milion futów nie zmiała bym ryzykowac zdrowia czy nawet zycia dziecka ale widze ze wam to nie przeszkadza bo mimo wszystko siedzicie tam jakbyscie wrócic dokad nie miały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu- jestem:) Bylam po Olcie w przedszkolu i zrobilysmy sobie taki dluzszy spacerek do domku:):) a Ola przy okazji zyskala na tym nowa koszulke:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak powiedziec po angielsku ze mi puchna rece i nogi???? bo ja bede musiala powiedziec u gp ze mi puchna jak ktoras wie to napiszcie prosze dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu 0101 mi sie bardzo podoba ta posciel i ja zamowilam az dwie te posciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puchnąć to swollen .a ja zastanawiam sie jak będe rodzić to jak to sie mówi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka mniej wiecej tak: They swell me hands and legs. Wiecie co mi sie tez podoba ta posciel i tak sie nad nia zastanawiam ale nad tym kompletem 6 czesciowym:):) Jestem ciekawa czy oni tez moga to wyslac do UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki moze jakos sie wygadam. mada jak bys chciala to oni tez wysylaja posciel za granice bo ja z nimi pisalam tylko nie pamietam ile chca kasy.musialabys wyslac e-mail i oni ci napisza. a wam tez puchna nogi???? czy tylko mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka- nogi mi na razie nie puchna , no chyba, ze troche sie nachodze to wtedy:( Jak nosilam obraczke to czasami bylo widac, ze paluszki wygladaja jak paroweczki hahahaha ale juz od pewnego czasu nie nosze obraczki itp i nie mam tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina jak bedziesz rodzic to bedziesz sie darla w sluchawke , albo przy recepcji MY BABY IS DUE, help me help me, albo I\'am just having my baby, help me help me. Albo najlepiej buuuu my baby my baby help me help me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie umiem wstawic sie do tabelki.Pomozcie!!!! Rodze 5 stycznia.Jestem w 16 tygodniu.Mieszkam w Southend.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE.. ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......36....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 34........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......34.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....29......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....31.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....29........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester......dziewczynka..........? Justyna M........03/10....28........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...27..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 27....Southampton.....dziewczyn ka......Iza MONDZI25...26/10...25...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...25.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....25....Chichester.....chłopczys ko ........... Ania Grimsby...11/11.....23....Grimsby........synulek........... .Aaron czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....21.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....21.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...18.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... karinella.........05.01.....16.....SOUTHEND...............?............... asiulek27.......06/01.....14.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka .........Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mi tez puchna rece i nogi i mamm monitorowanie w szpitalu co 2 dni i pomiarcisnienie mowi sie : my legs and hands are swollen... o porodzie mozecie powiedziec: i think i am in labour pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle ze należy powiedziec I\'ve started delivering my baby (bo oni o porodzie mowią delivering a baby - jak bylam w szpitalu na spotkaniu z zastepca mojej poloznej, to wpadla nagle babka do naszej salki i zawolala, ze jakas babka rodzi wlasnie i ze polozna potrzebna i wtedy wlasnie krzyczala, ze ona \"is delivering a baby\") :) Albo też \"I\'m giving a birth\" - co tez znaczy doslownie \'Rodzę.\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) wrocilismy z usg :) niestety dzisiaj dzidzia byla zle ulozona i na tyle leniwa ze nie moglismy zrobic wszystkich pomiarow. na szczescie czy nieszczescie? bo za tydzien mamy kolejne usg ;) nie wiemy co z kregoslupem, nerkami i jaka plec :) poza tym wszystko wyglada bardzo dobrze :) myslalam ze usg bedzie duzo pozniej bo powiedzialam ze jedziemy na wakacje, wiec od razu wyznaczyli mi termin na za tydzien :) teraz jestem troche spokojniejsza skoro wszystkie pomiary sa w normie :D czy oni sprawdzaja wage dziecka podczas usg? co do poscieli to tez patrzylam na ten komplet ;) jest bardzo ladny :) tylko ja bym nie uzywala baldachimu, bo zabiera powietrze i kurz sie na nim zbiera, ale jesli ktoras sprawdzila i jest dobra jakosc to super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s daga a czemu masz wizyty co 2 dni??? ja wizyte u gp mam dopiero 26 lipca to co mam isc wczesniej bo to chyba cos powaznego skoro tak czesto chodzisz na kontrole>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka00 ja chodze tak czesto bo oprocz opuchlizny mam tez skoki cisnienia i bywa ono za wysokie i trzeba to kontrolowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camillee to super , ze ogolnie juz wiesz ze jest ok. reszta badan za tydzien tez na pewno bedzie poprawna a przy okazji zmowu zobaczysz bobaska jak sie powiekszyl:):) anka00- czasami pod koniec ciazy wystepuje u kobiet tzw zatrucie ciazowe- od tego mozna puchnac. Po prostu organizm zatrzymuje wode- to nie jest nic zlego ale nalezy kontrolowac i moze dla tego s_daga musi chodzic na te badania kontrolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym sama opuchlizna na ym etapie ciazy bywa normalna ....wiec jesli puchniesz czasami i nic poza tym ci nie jesy nie boli cie glowa to mysle ze nie ma paniki ale jesli chcesz to idz wczesniej i sie nie zamartwiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×