Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

dziewczyny te ktore kupuja lozeczka i inne bajery w polsce i wysylaja do anglii podajcie nazwy jakis firm kurierskich ktore tu dowoza.dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie tez chcialam o to zapytac :) wiem ze kaska0110 bedzie sprowadzac jakies rzeczy z Polski i czekalam kiedy tu zajrzy by dowiedziec sie cos wiecej ;) pozdrawiam wszystkie obecne i przyszle mamusie w UK! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze dopominacie sie o wózek wiec wysylam Wam lineczka : juz go szukam kochane ... http://www.argos.co.uk/static/Product/catalogId/10651/partNumber/3760316.htm prosze bardzo mysle że firma tez jest ok wiec polecam jutro go kupujemy bo dzis mielismy mnóstwo gosci i nie dalo rady... ale jutro idziemy mam nadzieje ze nie bedzie padac od samego rana bo dzis jakos cieplutko acha co do wózka niewiem czy to Was zaiteresuje ale oparcie prawie sie rozklada calkiem choc mysle ze jak w spiworku to w sumie nie przeszkadza ... no cena jest dla nas ok i waga dla mnie wysmienita gdyz jak mam tego mojego mutanta 11 kilogramowego mutanta ciagnac to szlag mnie trafia ... Troche mnie dziwi ze ktos chce kupowac w Polsce a tutaj wysyla ale wybór indywidualny .. mysle ze i tu mozna spokojnie kupic fajne rzeczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek- jak kupisz wozek to zrob mu fotki i wklej bo chcialabym go lepiej zobaczyc, ok:):):) A wydaje mi sie , ze 11kg u twojej corci- na ten wiek- to jest ok. Po prostu leniuszek z mamusi i nie chce sie za raczke dziecka prowadzac- ale znam to :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada ... hmm troche mnie wkurzyla twoja wypowiedz ... ale cóz jestem szczera nie jestem leniuszkiem poprostu szybko sie mecze w ciazy moze ze wzgledu ze jest zagrozona a druga bajka mala wazy 11 kg a wózek tez 11 kg wiec jest mi ciezko codziennie pokonuje dosc dluga trase wiec stasznie sie mecze i dlatego chce nowy lzejszy wózek mala duzo chodzi bez wózka ale jak jade na miasto musi siedziec w wózku... do miasta mam jakies pól godziny drogi a wózek jest ciezki plus mala i do tego ciezko mi sie go juz steruje z nia, czasami zdarzy mi sie ez zaslabnac wiec mysle ze kupienie lzejszego wózka nie nalezy nazwac lenistwem a raczej troska o swoje zdrowie ...takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek- sorki ale nie chcialm cie wkurzyc.Ja tam na koncu dodalam , ze znam to. tzn ze wiem jak to jest chodzic z maluszkiem, ktory np sie ciagnie a tobie jest ciezko bo ja tez mam takiego maluszka co czasami sie ciagnie za mna:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gniewam sie poprostu ja juz bym chciala gdyby ona sama chciala chodzic bez wózka ale jest jeszcze za mala a jak sie zmeczy chce na rece ja jej nosic zbytnio nie moge wiec siedzi w wózku ... czasami jak wracam z miasta jestem tak przemeczona tym pchaniem wózka i czasem wkladaniem jej do wózka bo wstaje dlatego chcemy lzejszy wózek ... czasem barknie mi sil do tego jak zrobie zakupy i napakuje w wózek to wazy jakies 30 kg i wtedy ja ledwo zipie ...narazie nie mamy samochodu wiec wszytkie sprawy musimy załatwiac na pieszko.. lubie zreszta jak ona chodzi ale wiesz juz chyba jak szybko chodzi takie male dziecko wiec jak sie spiesze ro gdybym szla z nia na piechotke godzinka dodatkowa nie moja a poza tym co chwile chcialaby na reke .. kochana ide juz spac ... dochodzi północ niedlugo pewno wróci mój maz z piwka ... do tego czasu zdrzemne sie troche papapa spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktem jest, że tygodnie są nieaktualizowane przez wiele dziewczyn na tym topiku, ale wydaje mi się, że nie należy ich zmieniać (niech same zmienią), bo chyba należy się sugerowac bardziej terminem porodu, bo on sie nie zmienia, jest ciągle ten sam. Chyba, że komuś się chce sprawdzać, w którym tygodniu jest dana dziewczyna, licząc na kiedy ma termin porodu. Wg mnie powinna sie zgadzac kolejnosc terminów porodu, a z tygodniami, to już insza inszość i nie ma co zmieniać za kogoś, jesli nie jestesmy pewne ;) To tylko moja opinia. Zmieniam się więc w tabelce, bo szalenie lubię to robić i robię to niezwykle ochoczo :D:D:D NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE.. ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......36....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 34........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......34.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....29......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....31.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....29........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester......dziewczynka..........? Justyna M........03/10....28........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...27..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 27....Southampton.....dziewczyn ka......Iza MONDZI25...26/10...25...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...24.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....25....Chichester.....chłopczys ko ........... Ania Grimsby...11/11.....23....Grimsby........synulek........... .Aaron czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....21.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....21.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...18.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?............? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01.....14.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka .........Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan Niechże już będzie październik, no! Kupa dziewczyn ma wtedy termin :P Wychodzi, że średnio co 3 dni w październiku będzie się rodzilo jakieś dziecko na naszym topiku :D I tak wyjdzie oczywiscie inaczej, ale... fajna taka świadomość - będzie pewnie oblężenie wtedy tu jak nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Ja tylko lukam na chwilkę żeby się przywitać i powiedzieć, że u mnie wszystko gra. Weekendu z mężusiem ciąg dalszy :):):) Widzę jakieś zmainy były nanoszone w tabelce, ale ja podobnie jak Mada i Skorpionka jestem za tą \"starą\" wersją. Ustalałyśmy przecież kolejność według daty porodu, no a nie wyrzucimy nikogo z tabelki przecież... Wytrwały i Duila - szczęścia i duuuużo miłości z okazji 5 rocznicy ślubu 🌼 Karina i Ziarnko piasku ja wysyłam paczki firmą green express. Płacę za paczkę o wadze do 15 kg - 25 f (20 + 5 za dostawe do domu). Za każdy dodatkowy kilogram płaci się 1,20 f lub 1,30 f...nie pamiętam dokładnie. Kilka razy już wysyłałam i wszystko było cacy. W Polsce wiem, że odbierają wszędzie paczki, ale tu dokąd dostarczają to nie wiem. Trzeba by było zadzwonić i się zapytać. No ale myślę, że na pewno do wielu miejsc. Gdyby którąś z Was interesowały namiary telefoniczne to podaję - 07950674859. Jak zadzwonicie, to Wam tam wszystko powiedzą. Asiulek, nie wiem czemu Cię to dziwi, że ktoś zamawia rzeczy w Polsce i wysyła tutaj. Mi np. bardziej się to opłaca. W Polsce zamówiłam łóżeczko, 10-elementowy komplet pościeli i pieluchy tetrowe i razem z wysyłką zapłacę za to wszystko tyle co tutaj za samo najzwyklejsze łóżeczko z materacem. Więc rachunek jest prosty. No a poza tym wybrałam takie łóżeczko jakie mi się podobało - z szufladą, z wyciąganymi szczebelkami itp. a tutaj musiałabym za tą cenę brać co by było...Myślę, że więcej nie muszę dodawać. Mykam dziewzcynki. papa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 U mnie leje jak zwykle:(:( ale dopiero od niedawna:):) Przynajmniej moglisy pochodzic po car boots:):) I kupilam ten lezaczek bujeczek- super, praktycznie wyglada jak nowy a grosze kosztowal. Do tego kupilam zabaweczki nad lozeczko- taka karuzelke z misiami i kilka innych pierdolek:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w deszczowa okropna niedziele. tutaj cichosza,mialam dzis jechac po zakupy dla maluszka ale okazalo sie ze mothercare blisko mnie jest w niedziele zamkniety jak na zlosc jutro pojade sama. Co za straszliwy dzien w Pl takie upaly a tu jesien. pozdrawiam milego wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawilam sie w tabelce bo zaczynam 25tydzien:) NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE.. ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......36....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 34........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......34.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....29......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....31.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....29........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester......dziewczynka..........? Justyna M........03/10....28........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...27..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 26....Southampton.....dziewczyn ka......Iza MONDZI25...26/10...25...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...25.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....24....Chichester.....chłopczys ko ........... Ania Grimsby...11/11.....23....Grimsby........synulek........... .Aaron czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....21.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....21.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...18.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?............? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01.....14.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka .........Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba dobra skopiowalam jakie nie to przepraszam i poprawcie mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta tabelka jest ok. :D:D:D NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE.. ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......36....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 34........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......34.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....29......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....31.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....29........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester......dziewczynka..........? Justyna M........03/10....28........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...27..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 27....Southampton.....dziewczyn ka......Iza MONDZI25...26/10...25...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...25.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....25....Chichester.....chłopczys ko ........... Ania Grimsby...11/11.....23....Grimsby........synulek........... .Aaron czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....21.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....21.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...18.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?............? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01.....14.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka .........Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki- kopiuj tabelke zawsze ostatnia, ta na samym dole stronki:):):) U mnie dalej leje. Na 1 dzien bezdeszczowy tu tydzien pada:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, gdzie wy wszystkie jestescie o tej porze?????Troche smutno tutaj:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umnie naszczescie pogoda w miare w miare. przed przygotowaniami do grilla byla mala ulewa ale zlitowano sie nad nami i skonczylo sie wszystko dobrze. We wtorek tesciu niestety juz wraca wiec niestety ilosc ludzi w domu sie zmieni bedzie troche ciszej:)Malenstwo moje szleje jak najete juz mu coraz ciasniej, czasami potrafi caly dzien urzedowac z malymi przerwami -chyba na drzemke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalcia- moje malenstwo dzisiaj cos spokojne ale znajac zycie pewnie jak sie poloze to zacznie sie pozadnie wiercic:) Ale mi sie nudzi. Ola spi juz od kilku godzin, mezus wraca kolo 1 z pracy a nawet w TV nie ma nic ciekawego:(:( i spac tez mi sie nie chce:( camillee - to jutro musisz koniecznie zdac relacje z usg:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada, dam znac :) ale dopiero wieczorem, bo wizyte mam na 16 :) nie moge sie doczekac! chcialabym juz wiedziec czy wszystko jest w porzadku! czasem mi sie wydaje, ze jakis narzad nie rozwija sie prawidlowo, ale chyba kazda matka sie tak martwo o dziecko :) dobranoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camillee- na pewno wszystko bedzie ok. Ale tak jak piszesz, to kazda z nas ma zawsze jakies obawy do poki nie zobaczy sie, ze wszystko jest ok .:) 😴 papapa 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ach jaki dosc ciekawy ten weekend ... w sobote odkrylam że na dole sa drzwi otwarte ... a ja sama w domu... szybko zablokowalam zamek bardzo sie balam czy moze juz ktos nie wszedl... mialam naprawde stracha... niedlugo przyszedl sasiad z dolu wiec juz bylo ok ... dodam że mój maz byl z kumplem na imprezce ale w sumie przyszedl o 1 trzeźwy.... kolega niestety zalany na maxa ... a ze chcial sie silowac z moim mezem podarl mu cala koszulke ale my juz go znamy i wiemy ze tak sie zachowuje ...najwazniejsze ze sie pogodzili bo w sumie w Polsce jakos zawsze jak znajomy przyjezdzal to bylo ok a teraz w sumie jakby sie nieznali przynajmniej ostatnio.... nasi sasiedzi przyszli po 12 .... fajnie ze do mnie po 12 dzwonili czy spie ... bo juz ida ... fajnie nie pomysleli ze moglam spac ale cóz.... maz przyszedl zadowolony bo kolega ma nam pomóc kupic oplacalnie samochód i wogóle pomóc w innych sprawach nie chce nic mówic by nie zapeszyc ....zobaczymy jak to wyjdzie wczoraj kupilismy wózeczek wreszcie bede pomykac juz lzej ... podam Wam linka http://www.argos.co.uk/static/Product/catalogId/10651/partNumber/3760316.htm tylko bez tego nosidla i wynalazlam komplet takich kuchennych sprzetów : http://www.argos.co.uk/static/Product/catalogId/10651/partNumber/3760316.htm z obydwu rzeczy jestem zadowolona :) niedlugo zrobie zdjecia wózeczka to bedziecie mogli zobaczyc mala w calej krasie :) bylam tez rano na carbudzie ( gawitku wazne ze wiemy o co chodzi, a jak sie pisze ... malo wazne ...)kupilam sobie świeczke z serii Angel of heart bo juz mam kubeczek, malej klocki i ukladanke i dla mojego meza pudeleczko na monetki bo to pasjonat numiznmatyki wczoraj zwrócilismy naszym znajomym uwage by nie blokowali zamka ... a oni starsznie na nas hukneli że ciagle mamy jakies pretensje ... jakies zale ... rozwalili mnie a moj maz niewytrzymal i powiedzial ze nikt ich na sile nie trzyma ... a oni ze sie wyprowadzaja ... jestem w szoku bo dzis rano juz sa spakowani... a maz sie dzis na nich szykuje by powiedziec im do sluchu... az jestem w szoku bo on mowi że ja nie moge z nimi gadac bym sie nie denerwowala a druga sprawa nigdy nie mówil tego co mysli a raczej to tlumil ... wiec widze ze sie rozkreca ...ale dobrze bo tak to w sobie dusil... camille- nie martw sie kochana ja tez sie balam przy pierwszej ciazy ale w sumie i tak nie masz teraz na to wplywu a martwienie nie wplywa dobrze na cala ciaze sama dobrze wiesz , wazne bys robila wszytsko co moglas by malenstwo bylo zdrowe daj znac jak po wizycie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska0110 - kochana byc moze taniej ale mysle ze gdyby tutaj popatrzec mozna by kupic fajne rzeczy tez dla dzieci, mam tez prawo sie dziwic ... bo ja chyba wszytko tu bede kupowac ... ale nie neguje tego co piszesz kazdy przeciez robi tak jak mu pasuje , moze tez malo sie orientuje w cenach i gdy bardziej zaczne sie rozgladac jak bede w polsce w paxdzierniku tez zaopatrze sie w rózne rzeczy .....wiec wtedy przyznam Ci racje ... rozumie ze nie chcesz przeplacac...nie zlosc sie ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🌼 No i cudowny weekend dobiegł końca :( Zawsze jak jest wolne to tak szybko sie kończy... W piątek byliśmy na zakupkach i poszliśmy do revenue pozałatwiać kilka rzeczy. W sobotę zapakowaliśmy plecak i ruszyliśmy na piknik do pobliskiego parku z jelonkami i tam na kocyku leniuchowaliśmy pół dnia, jedliśmy kanapeczki, piliśmy soczek i obżeraliśmy się słodyczami :) No i ja sobie czytałam książeczkę a mój mąż robił zdjęcia :) Potem wbiliśmy się na herbatę do znajomych i było baaardzo miło. No a niedzielę przeznaczyliśmy na leniuchowanie w domu - z racji pogody. No ale kurcze udany był ten weekend :D No a dziś mężuś załatwił sobie pół dnia wolnego i idzie ze mną do położnej na 14. Zobaczymy co ona dziś mi powie. Dziewczyny czy Wasze położne już Was pytały jak chcecie rodzić i czy z kimś i mówiły Wam co kiedy i jak??? Czy może same o tym mówiłyście?? (to do tych dziewczyn co są już wyżej). Asiulek - ależ ja się nie gniewam, coś Ty :) Chciałam Ci tylko uświadomić skąd mój pomysł ściągania rzeczy z Polski. Wiele osób tak robi. Poza tym sama wiesz, że z jednej wypłaty to ciężko to wszystko kupić...No a tutaj, masz rację - jest mnóstwo fajnych rzeczy ale nie na moją kieszeń. I tyle :) Camillee - czekam na wieści po usg. Kalcia - hasło na mojego bloga wysłane :) do tego drugiego (wrzesniowego) zostało zmienione hasło i sama nie mogę wejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek, w koncu bedziecie miec spokoj jak sie wyprowadza :) na poczatku sie obraza. ale pozniej moze pomysla nad tym ;) milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska 0110 wiesz my łozeczka nie kupujemy bo bedzie po malej moze malej kupimy wieksze łozko widzialam takie na mothercare ... http://www.mothercare.com/gp/product/B000PH8NRU/sr=1-1/qid=1184577575/ref=sr_1_1/202-5011851-2795834?ie=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=59456031&mcb=core mala bedzie miala juz 2 lata wiec moze bedzie ok bo troche sie nie oplaca kupowac drugiego łozeczka.... posciel chyba kupie tez tutaj czasami mozna trafic na super wyprzedaźe ...ale zobacze.... mamy tez sporo ubranek po malej wiec dokupie kilka malych ciuszków i chyba to bedzie wszytko... mysle ze w 200 funtach sie zmeszcze ...my tez mamy jedna pensje ale niedlugo bedziemy mieli dodatki mam nadzieje oczywiscie i dostalismy zwrot podatku wiec jestem spokojniejsza jak pewna sumka jest na koncie i w razie co .... ale powiem Ci ze byly momenty ze zastanawialismy sie co kupic ... bo zostawalo kilka funtow na tydzien... ja zawsze jestem dobrej mysli i Tobie tez tego zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camille czy ja wiem czy pomysla ... do niektórych czasami wogóle nie dochodzi ....choc im zycze by doszlo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A PROBOWALAS SZUKAC RZECZY NA E BAY PIERWSZY ZAKUP JAKI ZROBILAM DLA DZIDZI TO CHYBA W 4 MIESIACU CIAZY I BYLO TO LOZECZKO ZAPLACILAM ZA NIE 10 F TYLE ZE MUSIALAM JE SAMA ODEBRAC ALE I SA TAKIE KTORE PRZESYLAJA ZA OPLATA. POROBIE ZDJECIA DZISIAJ RZECZY JAKIE KUPILAM I WKLEJE. ( Lozeczko z materacykiem z mamas & papas , z jasnego drewienka doslownie nowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×