Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

mada masz racje ale u mnie to nawet trudno stwierdzic czy to to bo cisnienie raz wysokie raz normalne wiec sami nie wiedza mnie jak cos sie nei przyczepi to zyc nie moze skora mnie nadal swedzi...:-(jak nie wiem co a badania krwi w porzadku, i o co w tym wszystkim chodzi????????wez badz madry i sie domysl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada a to to samo co jakas pre-eclimpsia ? co to ta gestoza? mi mowia tylko o opre-eclimpsi bo to podejrzewaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czy oni sprawdzaja wage dziecka na usg polowkowym, albo w ogole podczas ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camille- raczej nie sprawdzaja tej wagi, a szkoda. Mi lekarz sprawdzil ale jak robilam usg w Polsce- tutaj nie:( i to mnie troszke przeraza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki mada :) ciekawe czemu... ale tutaj robia inne badania ktorymi nie przejmuja sie w pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s_daga- nie mam pojecia jak to sie nazywa po angielsku. wejdz na google i tam jest duzo na temat gestozy- zatrucia ciazowego. Bo z tego co ty pisalas o tym cisnieniu, puchnieciu, swedzeniu to takie sa objawy. Ale jesli jestes pod kontrola to wszystko jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ To znowu ja. Zmieniam dane w tabelce bo wcześniej zapomniałam :P Zmienie też Niunię, myślę, że się nie obrazi 🌼 NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE.. ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......36....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 34........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......34.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....32......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....32.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....29........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester......dziewczynka..........? Justyna M........03/10....28........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...27..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 27....Southampton.....dziewczyn ka......Iza MONDZI25...26/10...25...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...25.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....25....Chichester.....chłopczys ko ........... Ania Grimsby...11/11.....23....Grimsby........synulek........... .Aaron czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....21.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....21.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...18.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... karinella.........05.01.....16.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....14.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka .........Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan No dziewczynki, zostały mi równe dwa miesiące :):):) Już nie mogę się doczekać :) Camillee - ja myślę, że to będzie fajne przeżycie - znowu zobaczysz swojego dzidziolka ❤️ Aniu - misie i owieczki na chmurce (czy jakoś tak) - mój Tomek wybierał. Mi się bardziej podobały żyrafki ecru, no ale niech sobie wybierze pościel dla swojego synusia :) No i ja mam komplet też 6 częściowy + rożek + ochraniacz + falbana. Zamówiłam to osobno, bo też nie chciałam baldachimu, podobno to zbiorowisko kurzu itd. No a jakie Ty wybrałaś komplety?? Karinella - witaj 🌼 Napisz nam coś więcej o sobie i odzywaj się często :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was od rana kurcze jak bedzie taki caly tydzien padne ... wczoraj bylismy z mala w szpitalu dostala takiej wysypki ze miala bąble wielkosci reki na pupce i nóżkach.... wrócilismy po 23... a wlasciwie niewiadomo od czego takie uczulenie ale przypuszczam ze od ciasteczka bo jadla ciastko owsiane i chyba tam byly orzechy póxniej jadla pączka kawaleczek i na wieczór kawalek sliweczki ale mysle że to te orzechy tak podzialaly...najpierw miala prempelek a później Marcin wzial ja a ona sie strasznie prezyla....i mial do mnie pretensje ze od sliwki a ja zdjelam jej pajaca i patrze a tu na calej dupce bable wielkosci reki... czekalismy ok godziny az nas przyjeli ale w sumie i tak szybko .... dali jej lekarstwo i czekalismy 30 minut az przejdzie przyjal nas pakistanski lekarz mówiacy troche po polsku bardzo mily, nastepnie jak czekalismy przyszla taka pakistanka z dzieckiem w pizamce i drugim synkiem ten pierwszy na jej kolanach zranil sobie raczke ciagle sie w nia uderzal i plakal , z tego co zrozumielismy dostal morfine ja sie poplakalam tak mi było go żal i ta babka tez juz nie wytrzymala i zaczela plakac jak odchodzilismy mrugnelam do niej oczami kurde ta bariera jezykowa nie dala powiedziec mi by sie trzymala ale chyba zrozumiala moje spojrzenie.... dostalismy tez syrop do domku by jej podawac przez 3 dni Wczesniej znajomi sie wyprowadzili przyszli zapytac ile maja zaplacic i ten znajomy se pozegnal a ona nic ... no ale cóz kase maja dzis przyniesc ... zobaczymy... wiec ciekawy wczorajszy wieczór ... oby takich jak najmniej... wiecie dostalam na jakas szczepionke bo mam grupe RH- na 28 tydzien ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry brzuachatki!!! dzionek sie zapowiada ladny ale w tym kraju pogoda bardzo zmikenna jest. kasiu ja wybralam posciel wlasnie w te zyrafki ecru i taki seledynkowy kolor byl na samej gorze nie pamietam nazwy cos o kotku. asiulek to mialas wczoraj przezycia ale dobrze ze z mala wszsykto wporzadku. acha wczoraj juz zostalo zamowione na allegro lozeczko i wlasnie ta posciel juz sie nie moge doczekac kiedy przyjdzie to tutaj do nas do naglii. kasiu a w jakim czasie oni przyslali ci ta posciel do mamy????? czekala wiecej niz tydzien???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mialam taka posciel z zyrafkami ale niestety sie nie sprawdzila byla flanelowa i dla malej za ciepla ....osobiscie wole posciel z drewexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki:) wczoraj bylam na zakupach,kupilam duzo rzeczy i stwierdzilam ze naprawde jest tu drogo zwlaszcza w mothercare,mam do was pytanie czy kiedykolwiek kupowalyscie na ebayu lub allegro ciuszki dla waszych pociech,bo widzialam kilka ladnych rzeczy ale sie boje ze beda brudne czy mocno zuzyte pytam bo ostatnio jedna z was miala niezla przygode z wozkiem ktory okazal sie brudny,jak myslicie czy kupowanie z ebayu np.dresu,sweterku czy spodni to dobry pomysl dla malucha czy lepiej nie ryzykowac? teraz ide zjesc sniadanko wiec zajrze do was pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka00 sliczne to twoje lozeczko,musze poszperac na tym ebayu moze znajde tez jakies fajne lozeczko.papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kiki26 chcialam znalesc tutaj w anglii takie zebym nie musiala sciagac z polski ale niestety nie znalazlam takiego i musialam go sciagnac. mam nadzieje ze na zywo tez bedzie fajnie wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w pięknie zapowiadający się dzionek :) Aniu - tą przesyłkę miałam po 3-4 dniach od zapłaty. Oni wysłali mi maila kiedy dostają i wysyłają pościel. No to mamy podobne gusta :) Pościel... Łóżeczko identyczne jak moje, tylko ja z innej firmy zamawiałam :) No ale mama go nie widziała, bo jest dobrze zapakowane i ona go potem tak dobrze spowrotem nie zapakuje, więc to się okaże jak ja je otworzę tutaj :) Kiki to ja miałam przygodę z wózkiem 😠 Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Co do ubranek..hmm...ja kupowałam ubrania na e-bayu, tyle, że dla siebie. Byłam baaardzo zadowolona. Wiesz to zależy na kogo się trafi, ale takie przypadki jak ten od mojego wózka to raczej wyjątki. W Polsce zamawiałam ciuchy na allegro, w tym także używane i też raz natknęłam się na bubel, ale z reguły wszystko było ok. No ale jeśli mogę Ci coś doradzić - jeśli chcesz kupić używane ciuszki dla dzieciątka to wybierz się na car boot. Ja kupiłam tam całą reklamówę ciuszków markowych, praktycznie jak nowe, możesz dotknąć, widzisz jak to wyglkąda itp. Zapłaciłam za to 10 f - oczywiście każda sztuka liczona jest oddzielnie, no i wybierasz co Ci się podoba :) Takie ciuszki nie są w ogóle zniszczone, bo co taki maluszek może je zniszczyć? W każdym bądź razie duuużo taniej niż na e-bayu i można taaakie perełki znaleźć, że szok :) No ale też widzisz że przy jednym stanowisku ktoś ma to odprane, wyprasowane, zapakowane w woreczki, no miód malina. A przy innym ktoś ma zmechacone z plamkami, pogniecione itd. Tylko, że to Ty decydujesz co chcesz wybrać. No to się napisałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka00 ja tez zastanawiam sie nad kupnem w polsce,bo jak czytam tu to duzo z was tak robi a tu lozeczka sa naprawde drogie,a jak jest tanie to juz wyglada jakby bylo zbite z kilku desek i powiem wam ze to dobry pomysl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu no to rzeczywiscie mamy podobne gusta. mi to lozeczko od razu w oko wpadlo tylko moj facet mowi ze sam zrobi lozeczko ale mi nie chce sie w to wierzyc a wiec bez jego zgody zamowilam a on dowie sie jak juz lozeczko bedzie w anglii he he. dziewczyny a tu mozna cos kupic na te puchnace nogi i rece????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki26 pierwsze co nie ma takich fajnych a drugie to jak jest to kosztuje 200 funtow a ja zdecydowalam sie bo tez zamowilam posciel i przy okazji wzielam lozeczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska0110 dzieki za odpowiedz,ale niewiem co to jest car boot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - nie mam pojęcia, mi troszkę puchną nogi i ręce ale mi to nie przeszkadza. Nie jest to bardzo uciążliwe dla mnie. Przynajmniej na razie... Co do łóżeczka - szukałam tutaj dość długo, miałam nadzieję na jakąś okazję, ale się nie udało. Jak już na ebayu wypatrzyłam jakieś fajne łóżeczko, to tylko odbiór osobisty i to gdzieś na końcu Anglii, więc czasami wychodziło, że za tą kasę nowe bym kupiła. No a ta reszta - jak pisze Kiki - to jakby amator listewki zbił :P No a ta pościel Asiulek nie jest flanelowa, w aukcji jest tylko podane, że jest bawełniana, ale ja się dowiadywałam u sprzedawcy. To zwykły pościelowy materiał. Wzory tych pościeli są teraz baaardzo popularne, nawet pieluchy (właśnie flanelowe) można takie kupić. Pościel z drewexu - ładna ale dla mnie za droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki a jaki jest jeszcze sklep z dzieciecymi ciuszkami oprocz mothercar,adamsa bo ja znam tylko te dwa sklepy,acha i mamas and papas,ale nie wiem czy sa tam ubranka. ja ostatnio bylam w H&M i tam sa fajne ciuszki ale to juz musisz wiedziec co masz chlopca czy dziewczynke bo sa albo rozowe albo niebieskie a ceny nie sa takie duze napewno taniej niz w mothercare my ostatnio bylismy w mothercare i kupilam takie cos jak spioszki tylko grubsze z misia dla dzidzi zeby ubrac ze szpitala do domu i zaplacilismy 18 funtow takze mothercare nie jest taki tani ale ja i tak lubie ten sklep i wiekszosc rzeczy mam wlasnie z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - właściwie w wielu sklepach z odzieżą dla dorosłych są też stoiska z ciuszkami dla dzieci. Ja np kupiłam sporo rzeczy w Primarku z firmy early days, polecały mi tą firmę dziewczyny, które mają już dzieci. Poza tym takie same śpiochy czy body można kupić i w mothercare i w wielu innych sklepach a są droższe i to sporo. Oprócz tego kupuję też w Georgu, też mają dużo fajnych i dobrych jakościowo rzeczy. W sklepach Gapa jest piękna odzież dla dzieci ale strasznie droga. No ale czasami można coś fajnego trafić za w miarę rozsądną cenę. Jest też u nas taki sklep, który nazywa się Toys R Us, tam jest praktycznie wszystko dla dzieci - od zabawek, przez łóżeczka po ciuchy. I jest on tańszy od mothercare ale produkty mają też całkiem fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu dzieki ja w sumie niedaleko mnie mam shopping center tylko jest tak duzy ze nigdy nie dam rady przejsc go calego bo oprocz ze jest to jeden duzy budynek to jak wyjdziesz z niego to na ulicach tez sa sklepy a mi sie coraz bardziej nie chce chodzic. mam wielka ochote jechac na OXFORD tylko samej nie za bardzo mi sie chce chcialabym zobaczyc co tam jest ciekawego. moze ktoras z was byla???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska0110 dziekuje slicznie za link juz wiem co to jest. Ja wczoraj tez duzo rzeczy kupilam w TK Maxie,tylko tam tez trzeba trafic,kupilam 4 pajacyki Disneya 6.99 za 2 szt.ale sa naprawde bardzo ladne i swietny material i w next kupilam tez komplecik bluza +koszulka+dzinsy,ale to juz bylo drogie bo kosztowalo 18 teraz bede szukac jeszcze dresu ale to juz chce kupic taniej,bo jakbym wszystko miala kupowac w tych drogich sklepach to bankructwo,aha wanienke chcialam kupic w mothercare bo kosztuje 6 albo 7 czyli nie jest taka droga i wiecie co mysle juz przyszlosciowo i nie kupuje wszystkiego niebieskiego bo mam w planie jeszcze jedno dziecko wiec jesli bedzie dziewczynka to bede miala ciuszki nie wszystkie ale chociaz cos. w primarku to kupilam reczniczki bo 3.50 kosztuje jeden a w mothercare 12 za jeden wiec spora roznica. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :D dziewczyny ciuszki fajne i niedrogie-mieli przeceny teraz sa w Peacocs-ale musi byc dzial dzieciey,nie wszytskie maja,,, a takie body itp to dobra jakosc jest w Asda pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki serdeczne za wpisanie do tabelki.Przestalam czuc sie taka samotna tutaj sama w ciazy.Musze po poludniu posiedziec i poczytac Wasze posty, bo tego troche jest, a tu zakupy i obiad do zrobienia.Dobrze ze Was znalazlam.Przeczytalam strasznie ciekawe posty na temat kupowania rzeczy w Polsce i przeslania tutaj. Podoba mnie sie to, zaczynam sie nad tym zastanawiac. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
car boots to taki market gdzie ludzie sprzedaja uzywane lub niechciane rzeczy z bagaznikow samochodow.W Londynie fajny jest chyba na Wood Green.ja widzialam fajne i taniutkie ciuszki dla dzieci w George w Asdzie.Tylko ze tutaj u mnie na wiosce jest olbrzymi i naprawde maja duzo fajnych rzeczy. Poza tym na e bay_u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze teraz w mothercare jest jakas szalona przecena, jak wszedzie.Dla mnie za wczesnie poczekam na nastepna.Na razie sklepy z dzieciecymi rzeczami omijam szerokim lukiem, bo ja jestem taki ukryty shopoholic. Zreszta za trzy tygodnie mam slub (swoj) i jeszcze musze ubrac meza i sobie buty dokupic, albo nawet nowa sukienke jak mi dzidzia jeszcze podrosnie, wiec mam czym nakarmic uzaleznienie.ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×