Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Kalcia - już doczytałam...umknęła mi Twoja wypowiedź. Zdaj relacje po wizycie. Czekamy! Niunia i ja dziś robię dziecięce pranko...moje pierwsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halu no wiec czasu mi troszke ostatnio brakuje no al eto normalne tego tez sie spodziewalam...pomalutku organizujemy sobie zycie w domku i uczymy sie siebie nawzajem ha ha spedzilismy tydzien czasu po porodzie w szpitalu bo Niutkowi nawracala sie zoltaczka ja o malo klaustrofobii tam nie dostalam , szpital super opieka tez naprawde ciesze sie ze mi nie odwalilo i niezdecydowalam sie na porod w polsce...po porodzie doszlam bardzo szybko do siebie juz po kilku dniachnieczulam ze rodzilam zadnych szwow niczego pytaly mnie ciagle polozne czy chce jakies prochy przeciwbolowe a ja im na to nie bo nic mnie nie boli ale chce swiezego powietrza i mnie na spacer wypuszczaly bo ja lezalam 1,5 tyg sam porod-hm, otoz szczescie ze zdecydowali sie go wywolac bo ja mamialm termin na 15 sierpnia i nie wiem co by bylo gdyby nie zdecydowali o wywolywaniu poniewaz maly urodzil sie -doslownie - niebieski, wiec w pore sie mna zajeli i mial problemy z oddychaniem i podczas wychodzenia otarl sie glowka o moje kosci spedzil wiec pierwsza noc na intensywnej terapii na obserwacji ale juz jest wszystko dobrze no a samo wywolywanie po 2 tabletce sie zaczelo, maly na glowce mial strupki od otarcia (3) ale juz mu odpadly wiec teraz sladu nie ma i wszystko ok a porod dluzyl mi sie bolalo jak cholera gaz nie dzialal i skonczylam na epiduralu i niezaluje a najlepiej chyba wspominam faze parcia jaka to motywacja bo czlowiek wie ze to juz prawie koniec nawet bolu nieczulam zabardzo chociaz epidural juz puszczal nie bylo najgorzej a najwazniejsze ze Niutek ma sie juz dobrze a wiem bo daje o sobie czesto znac to maly nerwusek i szantazysta ha ha:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s_daga- to teraz juz jestescie rodzinka pelna para❤️❤️❤️ Widzisz, jednak porod nie byl taki straszny i to prawda , ze po paru dniach zapomina sie o bolu:D:D:D Dobrze, ze sie toba szybko zajeli i jestes po wszystkim:D Teraz tylko musicie sie poznawac na wzajem i pewie jeszcze duzo nieprzespanych nocy przed wami- ale tak to juz jest❤️[serce❤️ Ja sie troszke jeszcze przespalam a w tym czasie moj maluszek penetrowal moj brzuchol z kazdej strony. Teraz jest tak smiesznie ulozony- dupcia do gory- bardzo wyraznie ja czuc hahhaah. Az mi sie brzuch go gory podniosl zamiast opadac na dol;) Teraz ide zrobic cos a obiad i pewnie na jakis spacerek sie wybiore:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s_gada jestescie juz domku i to najwazniejsze 🌼 a jakie ty mialas cisnienie ze ci je kontrolowali?? co sie z nim potem dzialo ze cie w szpitalu zatrzymali? mialas jeszcze jakies inne objawy ze podejrzewali gestoze?? dziewczyny jakie ten pled-kocyk do szpitala bierzecie? ten wiekszy na lozeczko czy ten mniejszy? bo w mother care sa 2 rodzaje i zglupialam, jeden 5.99 a drugi 11.99(wiekszy) i nie wiem ktorym owijaja dziecko?? chyba tym wiekszym nie? pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ ivonka79......11/08.....39......Tonbridge.....coreczka.. .....Maya gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 37........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......38.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....36.......Enfield............synu s .............? ***niunia***....14/09.....35......Wolverhampton....synek ......Bartek agata27......15/09......35......London........coreczka.. .......Lania kaska0110....16/09.....35.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....32........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....32........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...31..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......29.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 29....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....30....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...29...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....28....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...11/12...22.....Windsor.....córusia....Ana bela...... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....17.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....19.....Preston........?....... Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01.... 18.....Leeds......Księżniczka Mikal/król Dawid fasolka..........26/01.....16.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........10......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... .?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor zmienilam sie w tabeli :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga super ze tak wszystko dobrze i ze Maly Szantazysta zdrowy. Cieszy mnie tez twoja opinia o opiece, bo staram sie pozytywnie do angielskiego porodu nastawic, wiec im wiecej pochwal tym pewniej sie czuje. Wyszlam sobie na spacer nad morze, ale zaczelo mnie w pachwinach bolec, to szybko wrocilam. kazali odpoczywac to bede, ale jak ciezko mi usiedziec na tylku! czekam na ta moja nieszczesna sofe z argosu juz 4 tygodnie, zadzwonilam dzisiaj i mi powiedzieli ze przywioza 2 pazdziernika!!!!!! NIGDY WIECEJ ARGOS!!!! Robie cancel bo mam dosc I nici z mojego basenu, pewnie mi calkiem zabronia po tym plamieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinella- jak karza odpoczywac to odpoczywaj:P i nie przemeczaj sie. Z basenem to teraz faktycznie sobie odpusc. Co do Argosu to chyba lepiej jak zrezygnujesz bo oni powinni ci ja przywiesc w ciagu paru dni a nie paru miesiecy:(:(:( Teraz w Ikea tez maja fajne promocje to mozesz sobie zobaczyc:) Mnie cos znowu zaczela bolec glowa:(:( pewnie od tego slonca:) i chyba nici ze spacerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka_boer mi cisnienie skakalo od 130/80 nawet do 160/95 roznie zalezy od dnia i bylam opuchnieta a tuz przed wywolaniem spuchla mi lewa strona twarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwko
czesc jestem w 10 tyg ciąży i wlasnie bylam na pierwszej wizycie u GP. mam 25 lat i jestem mamą 2,5 letniej dziewczynki i postanowilam do was dołączyc zycze wszystkim zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj moge powiedziec ze jestem zadowolona bo wrocila moja polozna z urlopu . Jak zwykle obmacala mi brzuchol ponoc dosc rosly ten moj maluch , mocz w porzadku tylko przy pierwszym badaniu mialam cisnienie za wysokie 137/90 sprawdzala mi przez to polce ,u rak i ogladala nogi, ale po 10 minutach sprawdzila jeszcze raz i juz bylo 110/80 prawdopodobnie tak mi skoczylo bo w poczekalni byl taki zaduch ze nie umiala zlapac tchu.Jutro mam wizyte w szpitalu beda nam pokazywac porodowke itd...Dastalm opr od poloznej bo sie nie oszczedzam.Kazala mi wiecej odpoczywac. w przyszly piatek mam znowu wizyte no jak bede sie zle czula to mam przyjsc na zbadanie cisnienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-daga - super że dobrze się obydwoje czujecie i cieszycie się sobą. witamy natępną nową koleżanke, ale nas przybywa. mam nadzieję, że będziesz często do nas zaglądała. kalcia64 - to ty oszczędzaj się dziewczyno i więcej odpoczywaj. jak to moja babcia mówi: nic nie rób leż z nogami w górze a dla odmiany niech mąż się teraz tobą zajmuje. Ja sie po malutku ewakuuję z pracy. Skoczę na małe zakupki i pędze do domku jakiś obiadek uszykować dla męża. Trzymajcie sie dziewczyny, życzę miłego i słonecznego weekendu. U nas jak zwykle będzie padało. Do poniedziałku. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka Manchester
Sztefka pozdrow swojego Olka mamy urodziny w ten sam dzien tylko ze przed nim cale zycie a za mna juz polowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwko
mam dzisiaj straszne mdlosci a juz myslalam, ze się skończyly raz na zawsze. No cóż jakoś damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwko
kalcia24 powinnas sie teraz bardziej oszczedzac i wiecej odpoczywac ale na pewno wszystko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka ale Wy macie przerabane w tym Belfascie. Zawsze jak u nas cieplo i ladnie to u Ciebie pada. Ja robie pranie wszystkiego co sie da,tak mi sie ladnie suszy. Mnie tez kaza lezec z nogami do gory, ale to chyba dlatego ze u mnie w rodzinie genetyczne sa zylaki od pierwszej ciazy i niestety mnie tez dopadly. Ohydne sa , ale co zrobic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mężuś juz w Polsce aż mnie dławi z żalu że nie moge byc tam z nim ale podroz wymeczylaby mnie strasznie .wytrzymam dam rade.teraz siedze sama w domu dopiero w niedz.przylatuje moja siostra to bedzie mi razniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kariny
ale ty jestes gruba a jeszcze masz ponad dwa miesiace ło matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kariny
mam do was pytanie dlaczego niektóre z was daja dzieciom imiona pisane przez y albo V?po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ic co ze jest okragla ciaz to jedyny okres w ktorym nie trzeba martwic sie o swoja wage . ja waze 84 kg i w kazdej ciazy bylam taka gruba a do 6-7 miesiecy wracalam do rozmiaru 10 i do wago 57-58. Karinka nie przejmuj sie takimi przytykami. Na wybiegu dla modelek nie startujemy wazne zeby dzieci bylo duze i zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kariny
nie mowię ze jest gruba ogólnie to nie była złosliwosc zastanawai mnie wilekosc jej brzucha czy ilosc wód płodowych masz w normie?bo wyglada mi to na wielowodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee po co w taki ladny dzien wyladowywac swoje frustracje na kims. Karina nie jest gruba tylko w ciazy!!! ale jak ktos chce to ..... Ostatnio czytalam na innym forum jak to sliczna dziewczyna w ciazy \"plakala\" ze kolezanki jej ciagle mowia- o Boze!!!! jaka Ty jestes gruba!!! A dziewczyna naprawde wyjatkowej urody. Po prostu kolezanki jej cale zycie zazdroscily, a nie mialy sie do czego przyczepic i teraz moga sobie do woli uzywac zazdrosnice jedne. A to tak jak z tym pijakiem i brzydka baba w autobusie.-Ja rano wytrzezwieje a pani dalej bedzie brzydka!!!!! I tak samo z nami i brzydkimi pannami. My po ciazy bedziemy znowu zgrabniutkie i sliczne (i z wiekszymi piersiatkami), do tego z malym cudem w lozeczku, a zlosliwe i zazdrosne pannice dalej brzydsze, samotne albo zdradzane. Ejjj zycie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kariny
spojrzałam na jej zdjecia i byłam pewna ze lada dzien ma termin porodu a potem spojrzałam na suwaczek i sie zdziwiłam ze to dopiero za ponad 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kariny
wiem ze w anglii robia minimum badan wiec chciałam tylko zwrócic uwage by przy okazji zapytała kogos czy nie ma wielowodzia ale widze ze zostałam opacznie zrozumiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kariny
wam nawet nie mozna dawac dobrych rad bo od razu wyskakujecie z ta wszechobecna dla was zazdroscią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przepraszam, jezeli Cie orazilam bo tak to wyglada jakbys wyladowywala sie. Mysle ze Karina wie co robic i jakich badan potrzebuje. Poza tym uwazam ze My tu jednak mamy lepiej z badaniami chociaz z tego wzgledu ze sa za darmo. A w Polsce nawet badan prenatalnych nie robia.ZGROZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A W OGOLE TO DLACZEGO ZACZELAS SWOJA DOBRA RADE TAKIEM ZDANIEM.....JAK ZACZELAS????? dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego tu jestesmy
My tu jednak mamy lepiej z badaniami chociaz z tego wzgledu ze sa za darmo. W Polsce nie było nas stac na dziecko a tu nam daja benefity i mozemy w miare dobrze z nich zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEKONIECZNIE. JA NIE DOSTAJE ZADNYCH BENEFITOW. A co do opieki lekarskiej w Polsce to mam zle doswiadczenia. Moja siostra rodzila niedawno bliznieta, wczesniaki, musiala miec cesarke i zaden szpital nie chcial jej przyjac ,bo zaden nie mial dwoch wolnych inkubatorow, w trzech miastach obok. odeszy jej wody i jezdzili od szpitala do szpitala, ona umierala z bolu w samochodzie iJej maz w koncu zadzwonil do kolejnego szpitala i oszukal ze jedzie z pojedyncza ciaza. Drugi maly malo co sie nie udusil. I ktos mi powie ze jest ok. ja na studiach na praktykach mialam oslabienie miesni macicy i opadniecie. W szpitalu w Wieluniu konsylium 3 ginekologow stwierdzilo ze to wyrostek i chcieli mi go wyciac bez zadnych badan (oczywiscie nie oni tylko chirurg). Ucieklam jak stalam. Dojechalam 500 km do domu i tam moja ginekolog od razu po jednym badaniu kapnela sie co jest. A tak mialabym niepotrzebna operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym w Polsce bylo mnie stac na wszystko tak samo jak tutaj ,mam bardzo dobre wyksztalcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×