Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość wow karinella
jestem pod wrazeniem tak trzymaj :) trzeba znac swoja wartosc mi w Polsce tez bylo dobrze a tu jest jeszcze lepiej wiec nie ma o czym dyskutowac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze jest lepiej. U mnie tutaj na wioseczce wszyscy sie do siebie usmiechaja, chociaz jak mieszkalam w Londynie tez tak bylo, w Polsce jest naprawde szaro, ludziska gapia sie na siebie bezczelnie w tramwaju czy autobusie, sasiadki obdgaduja,a jak sie pracuje z kilkoma babami tak jak ja pracowalam w przychodni to juz w ogole jest tragedia.Utrzymanie w stosunku do zarobkow niebotyczne, wszystkie panny wygladaja tak samo, te same denne pasemka,zero fantazji w ubiorze, cholerny nepotyzm w systemie rekrutacji.nawet nie wspominam z czego sklada sie nasz rzad! Przyjechalam na rok podszkolic jezyk i zostalam, zakochalam sie w Londynie i chociaz czasami jest mi teskno, to jak polece do Polski, wysiade na Etiudzie i dojade do domu to juz po drodze widze ze nie zaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow karinella
widze,ze mamy podobne odczucia - szczegolnie w kwestii tego, ze ludzie gapia sie na Ciebie bezczelnie - tu w UK nie ma czegos takiego, ludzie sa zyczliwi, usmiechnieci - pamietam, ze jak tu przyjechalam to przezylam szok kulturowy jak ludzie na ulicy zagadywali do mnie, pytali o dziecko itd z babami tez pracowalam (w Polsce) - tragedia, prawdziwe "biurwy" - na szczescie teraz nie musze byc skazana na takie towarzystwo :) i tez za kazdym razem jak odwiedzam Polske to utwierdzam sie w przekonaniu, ze w Anglii jednak jest mi o wiele lepiej kurde - ja tu JESTEM SZCZESLIWA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie dziewczyny w UK jest niesamowita życzliwość :D to jest tak niesamowicie miłe jak obcy ludzie uśmiechaja się do ciebie na ulicy, pytają kiedy dzidzia się urodzi, czy nie potrzebujesz jakiś rzeczy bo mu zostały. I krzyczą \"gratulacje\" na środku ulicy jak zobacza przyszłą mamę :D po prostu mi od razu robi się tak miło i fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dopiero dzis wyszlysmy ze szpitala Majusia urodzila sie w niedziele o 13.15 porodu nie bede opisywac bo kazda kobieta przechodzi go inaczej,ale powiem tylko tyle ze dla mnie najgorsza byla 2 faza porodu pozniej bylo mi juz wszystko jedno i chcialam miec to juz za soba wiec to byl moj cel.Polozne ktore odbieraly byly przesympatyczne w miedzy czasie miedzy skurczami zartowaly i staraly mnie sie rozluznic,z jakim skutkiem nie wiem bo po gazie nie zabardzo rozumialam co do mnie mowia.Maja dostala zoltaczki juz na drugi dzien dlatego musialysmy zostac w szpitalu ale teraz juz jest wszystko wporzadku i jestesmy w domciu. Michal zakochal sie od poczatki i nie spuszcza jeje z oka mam nadzieje ze to zmiana na zawsze,bo i ja jestem szczesliwa buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivonka79 to wspaniale, najszczersze gratulacje no i czekamy na zdjęcia :D. jak czytam to łezka staje z wrażenia w oku tez już bym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivonka-❤️❤️❤️ super, ze juz jestescie w domku. I widze, ze tez uwazasz ze porod mozna bylo przejsc- nie bylo tak strasznie🌼 Teraz zycze powodzenia i mysle twoj partnej bedzie was bardzo bardzo kochal i nie bedzie robil takich numerow jak ostatnio. A to dla Majeczki👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Ivonka79 Serdeczne gratulacje dla Was i buziaczek w czolko dla Michala za to ze byl z toba.Jak widzisz niepotrzebne byly twoje nerwy bo kazdy facet zakochuje sie w swoim dzidziusiu i to bylo do przewidzenia.Zycze Wam wszystkiego najnajnaj i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivonka w koncu wiemy co z Toba! WIELKIE GRATULACJE!!! I zeby tatusiowi tak juz zostalo. Zakochal sie, bo jak mial sie w takim cudzie nie zakochac. Niech Majeczka zdrowo sobie teraz rosnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Mada podaj nazwe sklepu a najlepiej link w ktorym kupowalas swoj 3-kolowiec.Ja dzis ogladalam wozeczki i taki ktory mi sie odrazu spodobal kosztowal okolo 300 i do tego byl na 4 kolkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamy i ich pociechy, ja mieszkam w londynie, w chwili obecnej jestem w 14 tygodniu ciazy z 3 dzidziusiem, mam juz chlopca 3lata 8miesiecy i dziewczynke 2 lata 5 miesiecy, poza tym mam 23 lata, chetnie poznam jakies polki z dziecmi, mieszkam we wschodnim londynie, blisko bethnal green :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Mada Dzieki za link,zaraz sprawdze. Dzis mialam wizyte w GP i przy okazji podskoczylismy do mothercare poogladac to i owo,przy okazji kupilam sobie fajne granatowe jeansy na wyprzedazy za Ł15 i drugie za Ł20 czarne tez super a moje kochanie kupilo mi sliczna bluzeczke za 20 i do tego eleganckie czarne spodnie w kancik.Wiem ze sie chwale ale to bylo silniejsze odemnie!!!HIHI!!! Lece polezec w wannie i do wyrka,oj ciezko sie dzis bedzie spalo bo duchota jak diabli!!!! Zycze wszystkim kolorowych motylkow na dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczaczek - gratuluje udanych zakupow:)u nas w mothercare tez maja duza wyprzdaz ale ja juz nic nie kupuje bo zaraz sie rozpadne- a widzialam pare ladnych ciuszkow ale niestety nie opalaca mi sie kupowac. asiamaks- witam na kafe🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczaczek, wiem co czujesz, ja też jak głupek cieszyłam się z każdej nowej pierdółki ciążowej :D To takie przyjemne :) Normalne zakupy były dla mnie zawsze przyjemne, a ciążowe to już wyjątkowo :) Dziś była w HM po biustonosz dla karmiących i były takie super wyprzedaże, że miałam ochotę pół sklepu wynieść...ale bezsensu bo został mi miesiąc i 6 dni...Obiecuję sobie,że zacznę nadrabiać w zakupach po porodzie :) Kupiłam za to szlafrok do szpitala, pampersy, staniczek i mąż kupił mi prezent na rocznicę ślubu (mamy II w poniedziałek). Czyli zakupki także udane :) Karina - wyglądasz pięknie ❤️ Ale wiesz o tym doskonale bo już Ci to pisałam :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Kaska co prawda to prawda,zakupy mnie tez bardziej cieszyly przed ciaza i to do tego stpnia ze jak mi brzuszek zaczal rosnac to kupowalam jeszcze normalne ubranka.Ale nie bede sobie kupowac nic wiecej ciazowego bo jedne jeansy maja wysoki pas a drugi niski i szczeze mowiac na nic wiecej te ubrania nie zdadza a tanie nie sa!W moim H&M nie ma szalu jesli chodzi o takie ubrania jest raptem pare bluzek jakies spodnie i to wszystko.Jesli chodzi o ubranka dla dzidzi to jeszcze nie mam nic a za to dla odmiany mam pod nosem ogromny PRIMARK a tak rzeczy sa taniusie i sliczniusie takze jeszcze zdaze. Karina Nie przejmuj sie jakimis tam durnymi gadaniami pomaranczowej bo ona pewno jest smutna i zagubiona osobka i sie nudzi bo nie ma lepszego zajecia!!Za to my mamy cudowne osobki pod i w serduszku i je strasznie niesamowicie kochamy. Ja juz w pizamce a oczki nie chca sie zamknac bo za goraco.O moja dziszia caly dzien byla grzeczna a teraz szaleje.HIHI!!Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane brzuszki!!dzisiaj mamy piekny dzionek,jade obejrzec swoja porodowke w szpitalu,strasznie sie boje,mam nad\\zieje ze nie bedzie najgorzej.po ostatniej wizycie u poloznej jestem troche przerazona,ze nie robia tu ani lewatywy,ani nie nacinaja krocza,a moje dzieciatko ponoc znowu jest duze,wiec bez nacinania nie chce myslec co to bedzie.ale nic jestem dobrej mysli jade zobacze jak tam wyglada-juz dawno powinnam to zrobic.pozdrawiam was wszystkie i milego dnia.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki:):) U mnie chatka pelna ludzi:):) Przyjechala do nas rodzinka ale tylko na weekend. Wiec dzisiaj moj komp troszke odpocznie:D:D Ale zobacze do was wieczorem❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam sie w tabelce i zaraz dolacze jakies zdjecia dziekujemy serdecznie ciocie za zyczenia moja mala jest dla mnie calym skarbem moim anioleczkiem buziaczki NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 37........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......38.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....36.......Enfield............synu s .............? ***niunia***....14/09.....35......Wolverhampton....synek ......Bartek agata27......15/09......35......London........coreczka.. .......Lania kaska0110....16/09.....35.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....32........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....32........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...31..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......29.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 29....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....30....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...29...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....28....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...11/12...22.....Windsor.....córusia....Ana bela...... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....17.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....19.....Preston........?....... Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01.... 18.....Leeds......Księżniczka Mikal/król Dawid fasolka..........26/01.....16.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........10......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... .?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor ivonka79 05/08 3.035 tonbridge coreczka Mayeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmianaaaa
NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 37........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......38.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....36.......Enfield............synu s .............? ***niunia***....14/09.....35......Wolverhampton....synek ......Bartek agata27......15/09......35......London........coreczka.. .......Lania kaska0110....16/09.....35.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....32........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....32........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...31..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......29.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 29....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....30....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...29...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....28....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...11/12...22.....Windsor.....córusia....Ana bela...... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....17.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....19.....Preston........?....... Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01.... 18.....Leeds......Księżniczka Mikal/król Dawid fasolka..........26/01.....16.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........10......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... .?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Patryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor ivonka79.... 05/08.... 3035... tonbridge..... coreczka...... Mayeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ivonka gratuluję 🌼 Ucałuj Mayę od ciotek forumowych!!! Mam nadzieję, że Twoja rodzina będzie zgodna, pełna miłości i szczęśliwa. Oby Michał sprostał wymaganiom i obowiązkom głowy rodziny, ojca, partnera...❤️ Magdzior zdaj relację po obejrzeniu szpitala...ciekawa jestem Twoich wrażeń! Kurczaczek - ja też sporo rzeczy kupiłam w Primarku (i dla dzidzi i dla siebie). Dla mnie np. takie elastyczne koszulki za 2 funciaki. Sprawdzają się rewelacyjnie i noszę je od początku ciąży (kupiłam tylko o rozmiar większe niż zwykle), mają świetne kolorki i różne dekolty - no i co najważniejsze, rosną razem ze mną :D Dla malca kupiłam kocyk, bodziaki i pajace. Ponoć bardzo dobre jakościowo (firma early days) - poleciły mi doświadczone mamusie :) Mąż ma dziś wolne, więc i mnie nie będzie. Spróbuję zajrzeć wieczorkiem. Tymczasem miłego weekendu Wam życzę 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze fakt iz byl ze mna podczas porodu dal mu wiele do myslenia i zobaczyl ze porod to nie jest taka latwa sprawa i wiaze sie z badz co dzac pewnego rodzaju cierpieniem i okazalo sie ze nie kazda kobieta przechodzi ciaze i porod ksiazkowo tak jak on myslal.U mnie poszlo troche inaczej. w stopce dolaczam swoj link do zdjec zapraszam do ogladania buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×