Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Ivonka - życzę Ci żeby zawsze było dobrze. Śliczny ten Twój skarbeczek ❤️ Taka maleńka... Jak sobie radzisz przy pielęgnacji itd?? Ciężko jest?? Nie boisz się jej kąpać i przebierać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane,bylam dzis obejrzec porodowke ,musze powiedziec ze nawet mile bylam zaskoczona,nie ma porownania do tej co rodzilam w polsce::)wiec jakis plus,sale ladniejsze sa te co kobitki rodza w wannie,ale za pokoj dla mezusia jak sie chce zeby zostal na noc trzeba slono zaplacic 180f!!ale co tam 1 noc bez niego to jeszcze nie tragedia uwazam ze nie oplaca sie dac tyle kasy za noc.wiec jestem dobrej mysli,oby moj wielkoludek jeszcze nie sparawial problemow przy porodzie to bedzie super.buziaki.ps;ivonka gratuluje dzidziusia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki Ivonka gratulacje z okazji narodzin córeczki a także życzę dalszych miłych relacji z partnerem niestety nadal mam zrypany komp i nie mogę pooglądać fotek dzieciaczków :( Magdzior z tym nacinaniem to nie jest tak że nie nacinają poprostu nie nacinają jak nie muszą u mnie czekali i dopiero na sam koniec porodu jak się okazało że nie dam rady bo dzidziuś za duży jak na mnie to mnie nacięli także wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam dziewczyny ale mam humor dzis zly........ mężuś bawi sie na weselu a ja tu gniję w tej anglii ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdzior - no to super. I porównanie masz - to lepiej. Fajnie, że tu wysżło na plus :) 180f za nocleg....hmmmm drogi ten hotel...:P Też bym tyle nie dała :P Kalcia - jak Twoje samopoczucie słonko?? Karina 😘 połóż się spać i nie myśl o tym. Jutro będzie lepiej, zobaczysz! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasdag
po co zakladasz blog jak nie mozna w niego wejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka dzis bylismy nad morzem prawie caly dzien w sumie wrócilismy zmeczeni ale jakos lepiej niz siedziec weekend w domu ... samochodzik to jednak fajna rzecz ... :) mam do Was prosbe gram w takie internetowe gry i jakbyscie mogly mi kliknac na ten link i wejsc w okienko bylabym wdzieczna mam tam swoje drzewko które mi rosnie i jak tam wejdziecie bedzie roslo szybciej :) podaje link : http://marcint.act4trees.com/ ivonko dzidzia sliczna :) mam nadzieje ze doatrlo do niego tzn Twojego faceta co trzeba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z gory dzieki za klikniecie karina mysle ze skoro jestescie malzenstwem to nie masz sie co martwic niech sie pobawi, mam nadzieje ze sobie ufacie :) choc napewno Ci smutno bez niego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejsc i kliknac na ta ikonke z rosnacym konarem i tyle widze ze drzewko juz rosnie dzieki wielkie :) moze cos wygram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mozecie klikajcie codziennie bede wdzieczna jak cos wygram podziele sie z wami ta wiadomościa dzieki moje drzewko rosnie :)huuuraaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, kalcia, ale ty masz fajny brzuchol :) :) :) chyba podobny do mojego, tylko ze ja nie mam duzego lustra zeby sie codzien ogladac ale dzisiaj w mothercare w przymierzalni nie moglam wyjsc ze zdziwienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivonka- Majusia sliczniutka❤️❤️❤️ Dzien mi minal naprawde super- milo czasami goscic kogos z rodzinki:D:D ale niestety juz pojechali. Ale jak sie Julek urodzi to napewno znowu do nas przyjada:):):) Dzisiaj troszke sie tez zmeczylam ale przez ten gorac - chyba dal mi najwiecej popalic, az mi stopy spochly jak nigdy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zmieniam tydzien:) NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 38........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......38.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....36.......Enfield............synu s .............? ***niunia***....14/09.....35......Wolverhampton....synek ......Bartek agata27......15/09......35......London........coreczka.. .......Lania kaska0110....16/09.....35.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....32........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....32........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...31..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......29.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 29....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....30....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...29...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....28....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...11/12...22.....Windsor.....córusia....Ana bela...... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....17.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....19.....Preston........?....... Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01.... 18.....Leeds......Księżniczka Mikal/król Dawid fasolka..........26/01.....16.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........10......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... .?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor ivonka79.... 05/08.... 3035... tonbridge..... coreczka...... Mayeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Witam wszystkich z samego wieczorka.Dzis bylismy w LEGOLAND w Windsor bylo fajnie tyle ze upal dal sie mi we znaki i zle sie czulam,poznie zajechalisny do restauracji HARWESTER akurat byla po drodze na obiadek a jak sie znalezlismy w domku to podalm na 2 godz.Moja dzidzia tez dzis niesamowicie kopie,wczoraj moje kochanie poczulo pierwszego kopniaka i az mu lezki stanely w oczkach,ja tez sie poczulam jakos cudowniej. Ja tez sie zaopatrzylam w takie koszulki jakis czas temu,kolorki i wogole sa super letnie i co najwazniejsze ze nie uciekaja z brzusia.Sa jeszcze takie z dlugim rekawkiem tez rozne kolorki sa ze strech wiec tez siedza na miejscu.Co do ubranek dla dzieciaczkow to wybor od skarpetek,sliniaczkow po wszystko co sie chce. Ivonka Faceci czasem nie rozumieja naszych potrzeb wiec w takich sytuacjach jak porod widza nasze poswiecenie,bol i potrzebe bliskich osob.Zycze Wam z glebi serca byscie zostali razem i oby bylo jak najmniej przykrych sytuacji. Magdzior Dobrze ze jestes zadowolona z porodowli.Troszke drogawy ten hotel i fakt jedna noc bez faceta nie bedzie tragedia a dzidzia napewno bedzie wiedziala ze taty nie ma obok i ma byc grzeczniusia.Czytalam o porodach w polsce i co mnie zaszokowalo to cena znieczulenia 500zł!!!!!!Szok!!!! Mada Mielgo wypoczynku z rodzinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziarnko piasku - na brzuchlo jest spory polozna jak mnie w piatek badala to powiedziala ze Aleksik jest spory ale ile wazy nie wiem. Ale moja pierwsza dwojka tez wazyla Klaudiusz 3650 i 59 cm dlugosci a Kubus 3550 i 55 cm dlugosci. Jutro porobie nowe zdjecia to powklejam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Ziarko_piaku Jak to mowia nic czlowieka nie upieksza niz samara coraz wieksza :o)))) Kalcia Brzusio rewelccyjny ale twoj facet ma sie do czego przytulic :o))) Moj jeszcze maławy ale juz niedlugo tez ci dorównam. A tak przy okazji to jak zaniescic jakies fotki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co mi polozna powie, kolezanka rodzila w polowie lipca i polozna \"namacalnie\" stwierdzila ze dziecko wazy ok 3,5kg a jednak urodzilo sie malenstwo 2510g... ale skoro twoje pozostale dzieci wazyly tyle to i to bedzie takie. fajnie, przynajmniej jest co w reke wziac :) bo jak ja zobaczylam u nich ta kruszynke to normalnie szok, juz nie wspomne ze przypomniala mi sie moja pierwsza corka urodzona w 21tc :( (mezowi zreszta tez...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej wejsc na www.fotosik.pl i tam sie zarejestrowac tam pisze jak robic wszystko krok po kroku a potem w stopke wklejasz ten link z twoja nazwa i mozemy ogladac twoje fotki. Ja np;mam photoblog.pl ale tam tylko mozesz wklejac jedno zdjecie dzienie a zeby wiecej to trzeba wykupic pakiet na 4 miechy w cenie 12 czy 15 zloty i ja taki mam jak tam chcecie ale chyba fotosik jest leprzy a teras to nie ma sensu zebym to zmieniala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To smutne ze straciliscie dzidzie ja tez moja pierwsza ciaze poronilam w 4 tc ale to jednak inaczej stracic dzidzie 21 szczegolnie jak juz czlowiek czuje ze ona w nim zyje. A w ktory jestes tygodniu bo nie widze cie w tabelce- albo jestem slepa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde spalilam juz 3 fajki z nerwow mowil ze wroci o 9 a jeszcze nie ma go w domu w polsce wredny.............. i ja mam zaspac ? zawiodlam sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Kalcia64 Dzieki i poprobuje ale to nie dzis bo cos mnie łyka w plecykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinko - czy ty palisz? A ja myslalam ze to tylko ja jestem taka nie dobra mama co troje swoja pocieche? Karinko wyluzuj czym ty sie tak denerwujesz nie znasz facetow napewno popija z kumplami i wspomina stare czasy nowe zapewne tez. Cos mi tu zazdrosc przemawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochane jesli chodzi o pielegnacje Majusi to powiem tyle ze sama sie ucze,tom moja pierwsza dzidzia z tym ze ja mialam wczesniej kontaktz bobasami jako taki Michal pierwszy raz widzi takiego bobaska. Kasienko tak naprawde to jeszcze jejnie kapalismy ale damy sobie rade,kupilismy taki lezaczek na ktorym sie kladzie dzidzie zeby bylo latwiej.Reszta wierz mi przychodzi sama.Poprostu robisz to i sama sienei zastanawiasz co i jak.Zreszta gdybys miala problemy to po pierwsze w szpitalu Ci pomoga.Poza tym na nastepny dzien jak wrpcisz do domu orzychodzi polozna i sie pyta,bynajmniej mnie pytala dzis czy daje sobie rade czy potrzebuje pomocy.Jak moj chlop pracuje to jak dlugo jestem sama czy dam sobie rade czy potrzebuje pomocy itp. Bedzie dobrze onic sie nie martw,ja tez o wielu rzeczach mtslalam i nawet taka sprawa jakodpowiednie ubranie maluszka bylo dla mnie czyms niewyobrazalnym.Bo jak wlozyc taka mala raczke by jej nie uszkodzic albo jak ubrac by nie mzarzlo. Moja slicznotka jest tak grzecznba jak narazie ze wiecie co czesem sie zastanawiam czy wszystko jest ok. Mozenie powinnam zapeszac ale nie prawda jest ze jesli kobieta w ciazy sie denerwuje to dzidzia tez bedzie nerwowa i placzliwa.Ja mialam tyle stresow w ciazy zwlaszcza w ostatnim okresie zarowno w pracy ostatnie dwa tygodnie jakie pracowalam codziennie plakalam no i dotego jeszcze hormony i ta cala sytuacja z Michalem ale wszystko szczesliwie sie skonczylo Karinka rzuc to cholerstwo (fajury)raz ze wzgledu na dzidize dwa na sama siebi i nie denerwuj sie nie potrzebnie. buziaczki gorace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivonka - powiem Ci szczerze, że mnie pocieszyłaś - po pierwsze z pielęgnacją maleństwa, ze nie jest tak strasznie :) A po drugie z tymi nerwami w ciąży a co za tym idzie z nerwową dzidzią. Ja niby nie mam żadnych mocno stresujących sytuacji, ale jestem mega nerwusem (nie znam drugiego takiego) i tak się bałam, że dzidziuś będzie przez to nerwowy...ale jak widzę jest szansa :) Kalcia - czekam na nowe foty :) Napisz jak się miewasz?? Jak Klaudiusz?? Nasdag - po to zakładam blog, żeby zamieszczać w nim fotki moje i męża. Są dostępne dla najbliższych i przyjaciół. Dziewczyny z forum się do tego grona zaliczają. Jeśli któraś chciała obejrzeć to podałam hasło. Jeszcze jakieś pytania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry śpiochy!!! Wstawać szkoda dnia :) Ja już od 6.30 na nogach :) Zaraz jemy śniadanko a potem jedziemy na carboot :) Życzę Wam miłego dnia 🌼 \\ Do zobaczonka później 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Witam wszystkie brzuszki i mamuski. Ivonka-napewno dasz rade ze wszystkim i pomalutku powolutku zobaczysz jak to dziecinnie proste i nie nie bac sie kapac Majeczki bo napewno masz w sobie tyle delikatnosci jesli chodzi o dzidzie ze nic zlego jej nie zrobisz.Dobrze ze malutka jest spokojna i oby tak zostalo,mojej przyjaciolki dzidzia po podobnych przejsciach do twoich byla nerwowa od samego poczatku,maluszek nie mogl spac i ciagle poakal i nic nie mogla poradzic.Teraz widzisz jak to cudownie byc mamą????? A czemu płakałaś ostatnie 2 tyg w pracy?? Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×