Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

anka 00, my mniej wiecej na ten sam terimin:D ja juz popralam i poprasowalam wieksza czesc ubranek, ulozylam w komodzie i przykrylam pieluszkami tetrowymi:D teraz sie tez mam zabrac za reszte ale nie chce mi sie przeokrutnie:D, stwierdzilam ze zrobie to poki mam wiecej sily:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka ja tez mam wszystko na0-3,bo moj 1szy synio urodzil sie 4,5 kg,wiec kawal chlopa,pytalam mojej poloznej czy ten tez taki kloc bedzie powiedziala ze normalne dziecko jest.ja w kazdym razie nie kupuje nic na neborn bo nie oplaca sie wdg mnie,najwyzej skarpetunie mu zaloze zeby nie wisialo ,i podloze rekawki:)jezeli naprawde bedzie za duze i to duzo to dokupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka teraz w sobote nam polozna mowila zeby nie kupowac new born, ze lepiej podwinac rekawek czy zalozyc skarpetki na za duze spiochy:D ja tez kupuje na 0-3 (do 4,5kg) i wieksze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie mam nic popranego,za tydz przyjezdza moja mamusia,moze troche bede miala wiecej checi,bo jakos nic mi sie nie chce,jestem juz zmeczona tym brzucholem,spac w nocy nie mozna bo kosci bola poprostu masakra.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzilam naturalnie 15h!!!dlatego teraz mi sie te kosci ponoc rozchodza i potwornie boli,jestem przerazona tym porodem,wolalabym cesarke,ale oni wiedza najlepiej chyba mi krzywdy nie zrobia do jasnej ciasnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze magdzior jestes moja idolka !! uwazam ze bylas b dzielna bo 15 h na takiego duzego bobaska to super czas-naprawde! myse ze jest duze prawdopodobienstwo ze twoj drugi dzidzior bedzie duzy, moze nie dogoni brata ale moim zdaniem 4 kg spokojnie :D ciekawe jak to bedzie w praktyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja pranko chyba w tym tygodniu zrobię. Zostało troszkę ponad miesiąc więc myślę, że już czas na to. Wcześniej tego nie robiłam, bo nie chciałam żeby się zakurzyło. Kupiłam proszek (w płynie) Fairy Non Bio. Żadnych płynów do płukania nie będę stosować, im mniej chemii tym lepiej. Z tego co wiem to ten proszek jest ok. Macie go dziewczyny, czy może inny kupiłyście?? Co do opryszczki to poczytaj na ulotce Zoviraxu - wydaje mi się, że któraś z dziewczyn pisała kiedyś, że można stosować. Szlafrok mam w domku, ale taki gruby, włochaty. Planuję w tym tygodniu kupić w Primarku taki cienki, bawełniany - taka bardziej podomka. Kosztują one coś około 7-8 funtów. Mada - dobra ta Twoja córa...pierwsze słyszę, żeby dziecię tak się do przedszkola rwało :D A zakupy rzeczywiście udane :) Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcia i zakupów i udanego weekendu to wyślij mi swój numer gg na moje gg (w stopce), to podam Ci hasło do mojego blooga. Już dawno miałam zaproponować wymianę numerami gg - jeśli jesteś oczywiście zainteresowana :) Magdzior...15 h ...to mnie przeraziłaś...ja chyba już zaczynam cykorzyć...niby nie widać, ale od dwóch dni śni mi sie mój poród....ale jakie szczegóły dziewczyny to szok!!!! Migotka - jak masz skurcze to duuuużo odpoczywaj. Zawsze to lepsze niż jakiekolwiek leki. Mi też często twardnieje brzusio ale staram się wtedy duuużo leżeć i jakoś daję radę. Ciuszków też mam większość na 0-3 jednak doświadczone mamy poleciły mi abym choć ze dwie pary śpiochów i body miała na newborn i tak też zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi sie wydaje ze bedzie mial chociaz 4kg,mam tylko nadzieje ze ten porod bedzie lzejszy....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze bedzie lzejszy i tego sie trzymaj! piwrwszy maluszek przetorowal mu droge :D kaska ja mam proszek Fairy non bio mysle ze jest ok, tylko nie mam w plynie,wahalam sie w skepie i poki co mam zwykly w pudelku, ale plyn pewnie jeszcze kupie znajac mnie :D ale moze pozniej..jak sie z praniem rozszaleje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie wróciłam od położnej ale jestem w szoku :D mieli mi dzisiaj pobrać krew do badania ale nie pobrali bo po badaniu i badaniu brzuszka stwierdziła położna że za dwa tygodnie (tyle czekam na specjalne wyniki z krwii) to dzidzia prawdopodobnie bedzie ze mną. Poród w wodzie załatwili, dostałam ochrzan że torba do szpitala nie gotowa, zostałam poinformowana o porodzie tzn dwie osoby przy porodzie z rodziny mogą być, znieczulenie pod dostatkiem, żadnego golenia ani lewatywy. No i wyprawka do szpitala: pidżama, kapcie, podpaski, biustonosz do karmienia i wkładki laktacyjne dla dzidzi ubranka, smoczek i to wsioooo ale jestem podjarana tym wszystkim. 23 sierpnia jadę do szpitala na wizytę i USG i oglądnąć wannę do porodu i pokój poporodowy (gdzie o dziwo może spać jedna osoba dodatkowo za darmo np mąż). Dostałam dzisiaj od położnej pakę kosmetyków dla bajbuska i próbki pampersów huggies, pampers i jakieś 2 inne. I uśmiałam się ale była tam tez pasta do zębów kaska0110 🖐️ a dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie wróciłam od położnej ale jestem w szoku :D mieli mi dzisiaj pobrać krew do badania ale nie pobrali bo po badaniu i badaniu brzuszka stwierdziła położna że za dwa tygodnie (tyle czekam na specjalne wyniki z krwii) to dzidzia prawdopodobnie bedzie ze mną. Poród w wodzie załatwili, dostałam ochrzan że torba do szpitala nie gotowa, zostałam poinformowana o porodzie tzn dwie osoby przy porodzie z rodziny mogą być, znieczulenie pod dostatkiem, żadnego golenia ani lewatywy. No i wyprawka do szpitala: pidżama, kapcie, podpaski, biustonosz do karmienia i wkładki laktacyjne dla dzidzi ubranka, smoczek i to wsioooo ale jestem podjarana tym wszystkim. 23 sierpnia jadę do szpitala na wizytę i USG i oglądnąć wannę do porodu i pokój poporodowy (gdzie o dziwo może spać jedna osoba dodatkowo za darmo np mąż). Dostałam dzisiaj od położnej pakę kosmetyków dla bajbuska i próbki pampersów huggies, pampers i jakieś 2 inne. I uśmiałam się ale była tam tez pasta do zębów kaska0110 🖐️ a dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzior wow! zdolna z ciebie babka! ja mam jeden fairy non bio w proszku i jeden earth friendly antyalergiczny w plynie, mam tez plyn do plukania dla dzieci, ale jak juz wypiore to wstawiam pralke raz jeszcze na samo plukanie, powinno byc ok:) i mnie bola kosciska:( i to jak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cześć dziewczyny ja właśnie wróciłam od położnej ale jestem w szoku :D mieli mi dzisiaj pobrać krew do badania ale nie pobrali bo po badaniu i badaniu brzuszka stwierdziła położna że za dwa tygodnie (tyle czekam na specjalne wyniki z krwii) to dzidzia prawdopodobnie bedzie ze mną. Poród w wodzie załatwili, dostałam ochrzan że torba do szpitala nie gotowa, zostałam poinformowana o porodzie tzn dwie osoby przy porodzie z rodziny mogą być, znieczulenie pod dostatkiem, żadnego golenia ani lewatywy. No i wyprawka do szpitala: pidżama, kapcie, podpaski, biustonosz do karmienia i wkładki laktacyjne dla dzidzi ubranka, smoczek i to wsioooo ale jestem podjarana tym wszystkim. 23 sierpnia jadę do szpitala na wizytę i USG i oglądnąć wannę do porodu i pokój poporodowy (gdzie o dziwo może spać jedna osoba dodatkowo za darmo np mąż). Dostałam dzisiaj od położnej pakę kosmetyków dla bajbuska i próbki pampersów huggies, pampers i jakieś 2 inne. I uśmiałam się ale była tam tez pasta do zębów . kaska0110 🖐️ i dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia Gratuluje dobrych wiesci! faktycznie super warunki-ojciec moze tam spac za darmo :D u nas daja te torbe z probkami po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za zyczenia i odpowiedzi. Nie pojechalam wczoraj na te pogotowie, tylko zadzwonilam na taki numer, ktory dala mi polozna, popytali co ijak i powiedzieli z enie ma co panikowac.Wiecej to plamienie sie nie powtorzylo.Tez mysle ze moze to bylo troche z przemeczenie, bo ostatnie pare dni mialam nie tyle nerwowe co raczej intensywne, poza tym w niedziele posiedzialam troche na plazy (z zakrytym brzuchem) i na tarasie na sloncu, do tego malo spalam od piatku. Na razie leze jak basza i czytam, ogladam. Co do prania ubranek, to mozna kupic te specjalne torby odkurzaczowe w ikei, poprac wczesniej i zassac te ubranka, beda jak swieze po urodzeniu. Moja tesciowa dostala od ludzi u ktorych pracuje 4 kartony ubranek od 0 do 3 lat na dziewczynke i chlopca, letnie i zimowe, wiekszosc nienoszona, bo to burzuje i kupuja na tony, poza tym kolyske, hustawke do zabawy, podgrzewacz do butelek i inne takie pirdypalki. Siostra ma mi przyslac laktator i 2 kartony ubranek po swoich blizniakach, wiec chyba nie bede miala okazji prawie nic kupic na poczatek, tylko wlasnie prac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata27
do migoka_bober! mam pytanie skad wiesz ze ci sie rozchodza kosci,jakie to uczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata27
czesc kaska0110 ja prawie mam termin co ty15.09.07mam pytanie jak sie czujesz?bo ja nie moge sie za duzo ruszac bo mam straszne bole brzucha!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witaj Agatko. No ja jestem coraz bardziej ociężała. Chodzę jak pingwinek, pobolewa mnie brzusio, ciągnie w dół tak dziwnie. Poza tym jak wchodzę po wysokich stopniach to ciężko mi unieść nogi bo czuję właśnie ból w kroczu - kości mnie pobolewają. No poza tym to mam problem z plecami i ze zgagą :D No a pomijając to czuję się świetnie :D:D:D Dla mojego smyka zniosę wszystko, z resztą niewiele nam już zostało!!! A jak Ty się czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Witam brzuchatki. PYTANKO....... Czy ktoras sobie robila skan 3-D ??? Czuje sie troche lepiej,katar prawie sie skonczyl,kaszlu zostalo niewiele,lecze sie domowymi zdrowymi sposobami,syropek z cytrynki i miodziku z hektolitry herbatki z cytrynka.Mój aniołek chyba tez sie lepiej czuje bo dzis sztasznie hałasuje!! ;o)) Moje kochanie wysmarowalo mnie WICK a sam uciekl do drugiegi pokoju bo akurat jest wolny na pare dni,wieczorem powiedzial ze nas kocha ale woli zmykac teraz niz w nocy. U mnie tez ciepełusio i oby tak trzymac bo w sobote czeka nas wycieczka do LEGOLANDU,i jak sie okazuje to nie jest imprezka tylko dla dzieciaczkow ale to sie okaze a jakby nie bylo wcale fajnie to i tak zadna strata bo za 2-dniowy bilecik zapłaciliśmy tylko 25 funcikow. Pozdrawiam i zycze milego popoludnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kasi0110 dokladnie niewiele nam juz zostalo!ja dla swojej coreczki tez zniose wszystko!! zgaga meczy mnie przez cala ciaze tylko cos zjem nieodpowiedniego i zaraz sie mecze nawet czasem wymiotuje tak jest ze mna ciezko!!!plecy mi jeszcze niedokuczaja ale za to nogi mnie bola szczegolnie w nocy!!! niematw ie ja tez chodze tylko jak kaczuszka:)z samej siebie mi sie chce smiac:) a tak w ogole jak sie moge zapytac gdzie mieszkasz i w korym szpitalu rodzisz?? pozdrwiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosowanie podczas ciąży i karmienia piersią Ze względu na niewielką liczbę dostępnych danych, acyklowir może być stosowany u kobiet w ciąży jedynie wówczas, gdy w opinii lekarza korzyść dla matki przeważa nad potencjalnym zagrożeniem dla płodu. Należy zasięgnąć porady lekarza odnośnie możliwości stosowania leku podczas karmienia piersią. Po podaniu ogólnoustrojowym (doustne i iniekcyjne formy acyklowiru) lek przenika do pokarmu kobiecego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to jest o zoviraxie tylko nie bardzo to rozumiem o co chodzi. ja rozumiem to tak ze w czasie ciazy moge jezeli ciaza nie jest zagrozona a jesli chodzi o karmienie to musze sie skonsultowac z lekarzem dobrze rozumiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc niunia czy to twoja pierwsza dzidzia?zdecydowlas sie na porod w wodzie myslisz ze jest lepszy??gratuluje dobrych wiesci powodzenia!!!pozdrwiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juskaa27
Czesc laski!! Jak tam ciezarowki sie czuja, ja narazie mam dluga druge przed soba, nawet tak czasem mysle ze chyba juz bym chciala zobaczyc swoja dzidze na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juskaa27
Czesc laski!! Jak tam ciezaroweczki sie czuja, nie bylo mnie tu dluga, ale zawsze miolo jest zajrzec bo mozna sie dowiedziec czegos nowego od was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski!! zle siebie wpisalam i wyszlo ze jestem nowa, no ale juz poprawiam sie wiec co ciekawego slychac u was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy bedac w ciazy mozna stosowac krople do ucha??? stosowala ktoras z was??? bo mi dalej szumi w uchu i nie przechodzi i mam jedne krople tylko nie mam ulotki i nie wiem czy moge je stosowac jak tu sie dowiedziec czy nie zaszkodza dzidzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×