Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

szukam sklepu z akcesoriami dzieciecymi w LONDYNIE takiego typowego gdzie mozna kupic wanienke i jakies inne potrzebne akcesoria dla malucha. Bo H&M czy inne to tylko ciuszki buuuzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tez w kazdym markecie mozna kupic, jak tesco czy asda, ale wiekszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleoa
karinella!! Ja wlasnie chce kupic pliko pramete bo wydaje mi sie ze sa fajn, tylko sa rozne modele a nie wiem ktory jest najlepszy i gdzie go mozna kupic?? jak wiesz gdzie to moze powiesz mi? bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleoa ja kupilam na e-bayu za 314 z przesylka (wozek, fotelik, parasolka, torba, raincover) ja mam pliko pramette in vertical, wolalam polka, ale byl 200 f drozszy to nie przesadzalam z kaprysami. zreszta kto co lubi, ja akurat nie przepadam za ostro kolorowymi rzeczami, wiec od razu nastawialam sie na szary, czarny, albo kawowy wiec mnie pasuje taki w krateczke, ladnie poblyskuje, a przede wszystkim jest bardzo dobry i bardzo lekki najwiecej maja little ones prams a aa mala krzyczy jesc pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tyle fajnych wozkow do kupienia ze glowa boli jak sie na nie wszystkie patrzy bo kazdy ma cos extra w sobie. Caly czas powtarzam znajomym ( do twierdza ze wozek ktory wybralam jest za drogi) ze wozek dla kobiety ( dzidzi juz niedlugo) jest jak samochod dla faceta :) i musi byc extra----taka wizytowka, ozdoba dzieciaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczeeee
dziewczyno ty naprawde jestes jakas dziwna wozek wizytowka dziecka??? w twoim przypadku oczywiscie matki wizytowka dziecka i opiekujacej sie nim matki jest wyglad skory,oczu, ogolnie stan zdrowotny ale ty oczywiscie nie bedziesz patrzec na cene, tylko zeby byl pokazowy, a kupisz go z pieniedzy ktore jak ostatnia dziadowa wykombinowalas od angielskiej opieki socjalnej zenada zenada zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczeeee
a twoja wizytowka sa zapewne tandetne blond pasemka prosto z polsiego zakladu, tipsy i blyszczace buty i torebka a twojego faceta lekko przechodzone bmw z kierownica po polskiej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do o kurczeee jak masz zamiar mnie krytykowac to odpusc sobie bo i tak mnie z rownowagi nie wyprowadzisz, jedyne co tu prezentujesz to prostactwo- przez to co piszerz dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinella- wyprobuje te oilatum, bo slyszalam wiele opinii ze johnson uczula ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinah po oilatum nie musisz dzidzi juz niczym smarowc, myjesz tym na poczatku wloski i cialko , po kapieli wycierasz i w ciuszki, ja na przyklad dzieki temu oszczedzam sobie kilka minut krzyku, bo mala nienawidzi byc wyjmowana z kapieli nie wiem o co chodzi, ale co do szpanowania wozkiem zgadzam sie z okurcze- bez sensu, wiem ze laski w Polsce przescigaja sie w kupowaniu drogich wozkow zeby tylko zaimponowac na ulicy. z tym ze nikomu nie imponuja, a tym bardziej w Anglii. a wizytowka matki i dziecka wedlug mnie tez jest czyste i czysto ubrane dziecko- niewazne czy ma na sobie drogie czy tanie ciuszki i drozszy czy tanszy wozek a tak poza tym najwazniejsze jest zeby dzidziunio bylo zdrowe kazdy wozek bedzie fajny jak bedziemy mogly wlozyc do niego zdrowa, wyczekana , ukochana kruszynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borowa
Mather Goose ma dobre kosmetyki, a oliwka to tylko z oliwek, taka z apteki, albo nasze Bambino.Krem ochronny do buzi tez Bambino uzywalam bo tutaj ciężko mi bylo cokolwiek znalezc z tego rodzaju i okazuje sie batdzo dobry.A Johnson rzeczywiscie nie ma za dobrej opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie komentujcie tego co ktos jakis pomarancz pisze, albo jak to sie nazywa trol chyba. trzeba takie wypowiedzi ignorowac :) ja co do wozka zobacze jak w polsce bedziemy, bo w sumie jak kupimy w polsce to caly bagaznik to wszystko zajmie :) a co dokolorow, kazdy wybiera jaki mu sie podoba :) mi to obojetne :) ale chybarozowego dla dziewczynki nie wybralabym :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borowa
no i bylam u tego polskiego ginekol w angielskiej klinice. I sie rozczarowalam naprawde. Wyobrażcie sobie ginekologa-położnika bez sprzętu do usg!, podobno chwilowo, ale fakt faktemze o tym nic nie wspomnial przez tel.A właśnie na badaniu mi zalezalo, stwierdziłam ze gdzie jak gdzie ale w specjalistycznej klinice mają aparature jak nalezy i dlatego na to miejsce sie zdecydowłam!Może i gadał rzeczowo i troche mnie uspokoił z moimi zmartwieniami ale bez przesady!A ja czekałam na tą wizyte jak na wyrocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie po dwu-dniowej przerwie - net mi padł. Dziękuję za rady, plamy trochę już poschodziły może tak reaguję na coś co jem lub ciśnienie...?Do lekarza nie pójdę, bo szkoda zachodu, może położna mi coś doradzi. Do do wózków - my kupiliśmy Graco Travel system model Spree srebrno-szary.Ja lubię takie kolory - nie widać brudu.W zestawie mamy: nosidełko do samochodu, pokrowiec deszczowy, Footmuff (śpiworek), torba. Wózek jest lekki i mały, bo ja mam mały bagażnik w samochodzie.Wózek był po przecenie - 150f.Rozważaliśmy opcję z używanym wózkiem, ale zbyt wiele zachodu to kosztowało: paliwo + czas spędzony na oglądanie a wózki niekompletne lub zbyt zniszczone.Co do gondoli miałam mieszane uczucia,ale ceny wózków z gondolami przekonały mnie,że jednak dam sobie radę bez, szczególnie,że to będzie lato. Chciałam też dodać,że wózek owszem można kupić po porodzie, ale siodełko do samochodu trzeba mieć w momencie wyjścia ze szpitala, u nas nie wypuszczają ze szpitala, jeśli się nie pokaże zamontowanego siodełka.Słyszałam,że można też takie siodełko wypożyczyć.Jego brak jest bardzo niebezpieczny dla dzidziusia i niezgodny z prawem. Więc jeśli chcecie kupić z siodełkiem później,to miejcie to na względzie. Kupiliśmy też łóżeczko (cot bed)-przekształca się w łóżko dla juniora, z materacem i kołderką w zestawie.Używane, niecałe 30f.Ceny nowych są porażające. Ja jestem z natury bardzo praktyczna i to jest mój priorytet, więc sprzęt dla dzidzi nie musi być nowy lub firmowy, ma być solidny i praktyczny i najlepiej w rozsądnych cenach. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Karinella Hej daj mi pls link na wozek, ktory masz:). Fajnie jest kupic cos sprawdzonego. Myslalm o 3in1 dlatego, ze gdyby nam sie udalo jechac do PL w grudniu to tam ta gondola mialaby jakies zastosowanie. Ale tu na Londyn, wystarczyloby mi 2in1, byle bylo praktyczne czyli latwo biegac z nim po miescie i przedzierac sie przez autobusy. Z tego co zaobserwowalam to na autobusy super sprawdzaja sie wozki z jednym kolkiem z przodu. Jak sadzisz? pewnie masz wieksze doswiadczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest moj wozek http://www.mamasandpapas.co.uk/product-1857834/type-i/, tylko ja kupilam caly zestaw i nie za taka cene w realu wyglada duzo ladniej, bo fajnie poblyskuje co do trzykolowcow to tyle wiem, ze kolezanka z ktora chodze na spacery ma Quinny 3 kolowy i jest z niego zadowolona.i faktycznie chyba latwiej z takim w autobusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak,ale tylko w tym sklepie na e-bayu taniej ale wiesz, gdybym dalej mieszkala w Londynie, to raczej stawialabym na 3 kolowiec.jednak lepiej manewrowac takim w wiekszych skupiskach ludnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, zaczynam dzis 32 tydz. Za tydz mam spotkanie z Midwife. Z tego co mi powiedziala wczesniej jesli bede dobrze sie czula to nie bede juz miala USG. Kurde nie uwazacie, ze to troche dziwne? Nie beda wiedzieli czy maly nie jest zbyt duzy, zeby go urodzic, ani czy jest ulozony odpowiednio. Mi tez by sie przydalo wiedziec jakie mniej wiecej ma wymiary. Ktora z was jest w podobnym czasie w ciazy? I cos moze doradzic? Czy ja moge poprosic o skan? czy musze isc prywatnie? calusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) mam do was kilka pytan w piatek zrobilam test ciazowy no i sa dwie krechy:D no co teraz mam zrobic :kiedy w ktorym tyg. udac sie do lekarza ?? i czy to ma byc moj lekarz rodzinny??? kiedy powinnam spotakc sie z midwife-nie chce zeby mnie odprawili z kwitkiem powiedzcie mi o co powinnam sie zapytac no i czego wymagac od nich kiedy jest pierwszy scan ????? czy robia jakies badania?????jak prowadza ciaze? dziekuje z gory za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BORÓWA
HEJ MAJA TEZ MNIE TO NIEPOKOI.ALE USG PRZED PORODEM TUTAJ CI NIE ZROBIĄ, CHOCIAZ ZAPYTAJ MIDWIFE. CHCIAŁAM TAK W PIERWSZEJ CIĄŻY, POWIEDZIELI ZE ZUPELNIE NIE MA TAKIEJ POTRZEBY I SIE NIE ZGODZILI, A PO URODZENIU DZIDZI BYLO WIELKIE ZDZIWIENIE JAKA ONA JEST DUŻA, NAWET MIDWIFE PROWADZĄCA CIĄŻE NIE SPODZIEWALA SIE TAKICH WYMIAROW - BRZUSZEK MIALAM MALY A CORCIA BYLA CIASNO ZWINIĘTA W KŁEBUSZEK . TERAZ WŁAŚNIE ZAMIERZAM ZROBIC PRYWATNIE BADANIE JAK NAJBLIZEJ TERMINU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zrobili usg pod koniec ciazy polozna powiedziala ze dziecko male i jak bedzie tak samo za dwa tygodnie to zrobia usg.nie czekalam , pojechalam tego samego dnia na emergency i tak panikowalam ze zrobili z przeplywami dopplera wlacznie co i tak nic nie dalo, bo przy porodzie okazalo sie ze nie moge sama urodzic,i mala sie dusi jak tylko wchodzi nizej do kanalu, wiec na dzien dzisiejszy jak bede drugi raz w ciazy koniecznie zrobie usg w 38 tygodniu, bo dziecko urodzilo mi sie miejscowo sine i gdyby jeszcze tydzien posiedziala i troszke wiecej urosla to nie wiem czy bym ja teraz miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jezu Karinella az mi ciarki przeszly :( juz sie boje tej ciazy a wlasciwie jej prowadzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BORÓWA
Lorinka gratuluje! Teraz powinnaś jak najszybciej pojsc do gp, ktory potwierdzi twoją ciąze i wysle skierowanie do midwife , i do działu usg, on tez wstępnie wyznaczy ci termin, mozesz tez zapytac o wyslanie formy o tzw. maternity exemption certyficate - czyli karta uprawniajaca cie do bezplatnych lekow na recepte + wizyty u dentysty. Potem juz tylko czekasz na odpowiedz od nich bo to oni decyduja kiedy zobaczysz midwife pierwszy raz, a bedzie to ok 10-12 tyg .Pierwszy scan masz na 12 tyg, drugi na 23 lub troszke wczesniej, tez przysla ci zawiadomienie kiedy .A pytasz o to co cię niepokoi i co chcialabys wiedziec po prostu. O prowadzeniu ciązy pisalysmy juz nieraz, no dobrz, wkleje ci kawalek. Położna prowadzi ciążę łącznie z porodem samodzielnie albo razem z gp jeżeli jest to ciąża o niskim ryzyku, a jeśli nie, robi to wspólnie na zmianę z tzw obstetritian .Spotkania z położną to nic specjalnego.W prawidłowej ciąży są co jakieś 4-7 tyg, wtedy to zbada ci mocz, zmierzy miarką krawiecką brzuszek,zmierzy twoje tętno i posłucha serduszka dzidzi.Aha i 2 razy skieruje cie na badanie krwi. To by było na tyle .Tak ja przynajmniej miałam z moją pierw ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia22
no a ja jestem w 17 tyg i jeszcze wogole nie widzialam MIDWIFE. mam tylko spotkanie na USG 4 wietnia. dlaczego?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BORÓWA
Natusia ja nie rozumiem dlaczego ty nie zapytasz o to ludzi z twojej surgery, oni naprawde musieli cos przeoczyc.Pomyłka rzecz ludzka ale ile przy tym zmartwien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borowa dziekuje sredecznie za wyczerpujaca odpowiedz jestem spokojniejsza ;)🌼🌼🌼🌼:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za informacje, zapytam na spotkaniu, nie wiem moze powinnam co na sile wymyslic ze cos mnie boli moze wtedy zrobia te USG, a jak nie macie w Londku jakiegos ginekologa godnego polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×