Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Dziewczyny nie wierzcie w to, że dziewczyna, która przyjeżdża do Anglii będąc już w ciązy dostanie jakieś wielkie pieniadze! Ja przyjechałam do Anglii w 5 miesiącu ciązy, do pracy już mnie nigdzie nie chcieli, chociaż czułam się dobrze i chciałam pracować! w związku z tym nie chcieli mi dać NIN :( powiedzieli, że dostanę po porodzie! Mój mąż pracuje tu od naszego przyjazdu. dziecko urodziło się w czerwcu i jak zaczęliśmy sie starac o pieniązki, to zaczęły się schody! najpierw chcieli mój HomeOffice! niby skąd jak nie pracowałam??potem NIN! niby skąd jak mi nie chcieli dać :( no to umówili mnie na wizytę, dali NIN i co??? dali nam 9 funtów na tydzień na dziecko!!!plus child benefit :( stwierdzili, że mój mąż za dużo zarabia (250 funtów na tydzień) , a ja nieprzepracowałam ani jednego dnia w UK, więc więcej nam się nie należy :( W sumie to ich rozumiem! ale wkurza mnie jak ktoś pierdzieli, że dostaje sie tu Bóg wie ile na dziecko! Pewnie co innego jest, gdy kobieta pracowała, albo jest samotna matką! ale tak jak w mojej sytuacji nie ma co liczyć na kokosy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleoa
asiunia876 dzieki ci bardzo . troche juz wiem na czy stoje. wlasciwie to dostalam takie kartki w okladce przezroczystaj jak robilam usg ostatnie w 25 tyg (zapomnieli mi wczesniej wyslac listu).. i tam zeczywiscie sa moje dane i namiary do poloznej.. wkoncu tez dowiedzilam sie o wynikach ktore mi robili w 13 tyg, wczesiej wogule nie dali mi znac co i jak co z wyniami. teraz po prostu do niej zadzwonie i sie umowie. musze sie zaptac o witaminy bo przestalam brac bo sie bardzo zle czulam po nich. dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleoa
asiunia876 dzieki ci bardzo . troche juz wiem na czy stoje. wlasciwie to dostalam takie kartki w okladce przezroczystaj jak robilam usg ostatnie w 25 tyg (zapomnieli mi wczesniej wyslac listu).. i tam zeczywiscie sa moje dane i namiary do poloznej.. wkoncu tez dowiedzilam sie o wynikach ktore mi robili w 13 tyg, wczesiej wogule nie dali mi znac co i jak co z wyniami. teraz po prostu do niej zadzwonie i sie umowie. musze sie zaptac o witaminy bo przestalam brac bo sie bardzo zle czulam po nich. dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleoa
asiunia876 dziekuje ci znowu teraz juz wiem na czyn stoje. wlasciwie to dastalam takie kartki z moimi danymi w przezroczystej okladce i tam sa namiary na poloza (dostalam je jak mi robili ostatnie usg w 25 tyg) sa tam tez moje wyniki badan ktore mi robili w 13 tyg a wczesniej nie dali znaku co i jak. dzieki jeszcze raz i pozdrawim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia876
jjj to ile ci przyznaja dodadku to juz nie zalezy od nas. a NI i HomeOffice mozna zrobic na wlasna reke i nie trzeba pracowac. Ja np bylam umowiona na spotkanie w sprawie National Insurance zanim jeszcze z polski wyjechalam. A HomeOffice zrobilam sobie niestety dopiero po roku i tez na wlasna reke bo moj pracodawca powiedzial ze on tego odemnie nie wymaga...wiec sie nie denerwuj. to ze Ci dali tylko 9 funtow to zeczywiscie dziwne.No ale w sumie u nich jak zarabiasz 250tygodniowo to juz nie daja takich wielkich dodatkow. Moja mama zarabia 200 na tydz i dostaje na mojego brata (tak dla jasnosci moja brat ma 18 lat :) hehe i mieszka w polsce) 18.10 tygodniowo bo slyszalam ze to jest taki standart. no ale na wlasnej skorze przekonam sie po porodzie :) a wiecie co ja wiem ze wiekszosc z was juz daleko jest w ciazy ale ja bylam wczoraj na 1 scan tutaj i widzialam malenstwo. Az plakac mi sie ze szczescia chcialo. A wy jak wspominacie jak zobaczylyscie swojego człowieczka po raz 1?????? ciekawi mnie to :* pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Do Karolinah: Z ubranek to się nie rozpędzałam, bo dzidzia ma być średnio duża, więc kupiłam tylko po kilka body z rękawkami i bez, trochę pieluch tetrowych, jeden sweterek i spodenki (uniwersalnie - mogą być też dla dziewczynki i dla chłopca).Dostałam od szwagierki trochę kaftaników. Mam już ręcznik kąpielowy z zakładką. Wszystko co okaże się potrzebne dokupimy póżniej - u nas w okolicy Coventry jest super wyposażony i nie drogi sklep dla niemowląt. Z kosmetyków to mam: sudokrem, zasypkę alantan, bepanthen.Z Polandu mam też urządzonko do czyszczenia noska dziecka (coś jak gruszka, ale to jest rurka, którą wkłada się do noska dziecka i ustami ciągnie).Mam też zwykły 90% spirytus (rada babcina), oliwkę bambino, sól fizjologiczną i mam tez \"załatwioną\" i dostarczoną wit D3 dla dziecka. Wózek kupiliśmy graco (była przecena).Chcieliśmy kupić używany, ale okazało się dużo zachodu z oglądaniem i jeżdżeniem. Brakuje nam jeszcze łóżeczka i wanienki (tu chyba kupimy tummy tub) Zastanawiamy się na travel cot, choć z drugiej strony opłaca się dopłacić do normalnego drewnianego łóżeczka dołożyć i kupić takie, które przekształca się w łóżko dla dziecka nawet do 4-5 lat.Ceny trochę mnie przerażają.Wiem,że Ikea ma tanie łóżeczka, ale nie wiem jak wygląda sprawa z materacem. Może Ty mi jeszcze coś podpowiesz... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu i tam
czesc dziewczyny czy mozna sie podlaczyc?jestem dopiero w 2 miesiacu ciazy i mam juz 3 letniego chlopca .na poprod pragne wrocic do kraju .dla wszystkich zainteresowanych jest taki fajny sklep internetowy bocian w ktorym mozna kupic duzo polskich prodoktow dla malenstwa np. sloic\zki gerbera:))pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borówa
Jakie śliczne kwiatuski!!!dziękuję Asiunia! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo ja pierwszy raz na jakimkolwiek forum:). Przeprowadzilam sie do Londynu 3 tyg temu wlasnie konczy sie 30 tydzien mojej ciazy. Narazie mialam wizyte u GP i lekarz. Wizyta krotka nikt nawet nie spojrzal na moja teczke badan z Polski. W nastepnym tyg mam wizyte w szpitalu w Chelsea z midwife, rodzi tam ktoras z Was? Jak taka wizyta wyglada? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Monika2: No ja tez troszke ciuszkow tylko kupilam, za wiele na poczatek nie potrzeba przeciez. Nawet w ksiazce ktora dostalam od poloznej pisze na sztuki ile czego kupic, bo dzidzia szybko rosnie. Oooo wlasnie, dobrze ze mi przypomnialas o witaminie D3. Musze mame moja poprosic. A pileuszki tetrowe tez chyba z Polski przywiezie mi mama. Ja tez chyba wozek graco kupie, bo cena w miare przystepna i dosc dobra firma. Podoba mi sie jeden z firmy jane ale kosztuje ponad 500f- ale jeszcze nie oszalalam. Moj Marcin tez sie upieral przy travel cot, bo ladne i lekkie i na kolkach- ale popytalam i powiedziano mi ze dzieciatko nie moze w takim czyms spac cay czas, bo materac nie jest zbyt dobry i moze sobie paluszki w te dziurki powkladac. Wlasnie w ikei sa lozeczka i dosc fajne za przystepna cene. Ja teraz zastanawiam sie nad sterylizatorem do butelek. Czy taki elektryczny czy do mikrofalowki. Kolezanka mowi ze ten do mikrofali jej sie bardzo spisuje. Jeszcze mi wiele drobiazgow brakuje- kosmetyki,reczniczki, pieluchy,kocyk, przescieradlaitp. itd., troche to przerazajace finansowo, ale bardzo sie cieszymy i nie ozemy sie doczekacjuz. Brzuszekmi rosnie i powieksza sie z dnia na dzien. Najbardziej jednak boje sie porodu, ale kazdaznas przecieztomusi przezyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia22
hej dziwczyny!!! widze ze wrszcie sie ktos tutaj pokazal. jestem juz zarejestrowna w Home O. czekalam tylko tydzien i przyszly mi papiery, i najlepsze jest to ze zaliczyli mi te 9 mieisacy pracy. na list ze szpitala o wizycie nie moglam sie doczekac i wreszcie mi przyszla ale ja nie wiem dlaczego dopiero na 4 KWIETNIA, to moja poierwza wizyta a ja juz jestem w 15 tyg,powiedziec mi czy na tej pierwszej wizycie polozna czy lekarz bo nie wiem z kim bede sie widziala wyda mi dokument ze jestem w ciazy , bo potrzebuje zeby dac go mojemu pracodwacy!!! to jest dopiero za mieisac wiec bedzie to juz jakis 20 tydzien. bylam wczorja w polskiej klinice po raz drugi i byl juz inny lekarz, zrobilam USG bo sie martwilam czy wszystko ok. wiecie co sama nie wiem juz ktory to jest tydzien , po pierwszym USG to bylo jakies 7 tyg temu wyszlo ze teraz jest koncowka 15 tyg a wczoraj na USG po zmierzeniu mojego malenstwa wyszlo ze to 16tydz i 5 dni. w co mam wierzyc bo juz sama nie wiem ?? 9 kwietnia jade na 2 tyg dopolski, zrobie tam wszytskie badnia i moze wreszcie sie dowiem dokladnie co i jak, do tej polskiej kliniki chyba juz nie pojde, ale ile tam bylo wczoraj mlodych mamusi ze swoimi malenikimi bobaskami !!!! prosze niech ktos mi odpowie , pozdrawiam ide cos zjesc bo glodna jestem pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Monika2 Hej Monia, widze ze jestesmy w podobnym okresie w ciazy, mi 31 tydz zaczyna sie w ten pon. Jutro mam pierwsza wizyte w szpitalu, mialas taka? Mozesz mi napisac czego moge sie spodziewac? buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozo
hej maja czy twoj szpital to chelsea and westmnster ?? bo ja tam bede rodzic.(17tc) jak na razie mialam tam 2 scany ,1 spotkanie z midfiwe i 2 razy na pogotowiu ( to n poczatku z powodu plamien). mysle ze jest ok. sa bardzo mili.musisz sie dobrze nastawic i wszystko bedzie ok. natusia - mysle ze dostaniesz to zaswiadczenie, a pracodawce musisz poinformowac najpozniej 15 tyg przed propdem o ile sie nie myle, takze masz czas. ja swojemu powiedzialam i nie musialam zadnego zaswiadczenia dawac. albo wczesniej moze idz do gp, i tez ci powinien takie zasw, wystawic. a usg sie nie przejmuj. czasem te daty sa takie ruchome.mi pierwszy raz w 6 tyg wyszlo ze jestem w 6 ale za drugim razem juz cos sie niezgadzalo i zamiast w 12 bylam w 13. tak samo jest z data porodu jak do tej pory mialam chyba 3. ja sie trzymam tej z drugiego usg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleoa
natusia22 co do zaswiadczenia ze jestes w ciazy to wypisuje lekarz w gp jak jest sie gdzies w 22 lub 24 tyg .niepamietam dokladnie. sama to zalatwialam bo potrzebne mi bylo. musisz sie zapisac na wizyte do gp do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ZoZo Tak to moj szpital. Bede tam jutro to opowiem. W ktorym tyg ciazy jestes? 17? buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! czy moge sie dolaczyc?? mieszkam w Slough z mezem i corka Natalka (5lat) i spodziewam sie kolejnego dzidziusia ( 23 tydzien ciazy). Jak zobaczylam tabelke to jestem pod wrazeniem ze az tak duza was tu jest szkoda ze nie ma nikogo ze slough :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie, jeśli się narzucam, ale w dalszym ciągu mam do sprzedania tę książkę. Naprawdę bardzo przydatna: \"W oczekiwaniu na dziecko\" - cala ciąza opisana miesiąc po miesiącu. Może niektore z Was przywiozly ją sobie z PL, ale te które nie mają jak - mogą ją znaleźć na Ebayu - wystawilam aukcję. http://cgi.ebay.co.uk/W-oczekiwaniu-na-dziec ko-H-Murkoff-A-Eisenberg_W0QQitemZ270217069608QQihZ017QQcate goryZ87168QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem I pozdrawiam oczywiscie bardzo serdecznie - życzę pomocnych poloznych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Odpowiadam na pyt Maja2008 Normalnie to widuję midwife co miesiąc.Miałam tylko raz wizytę w szpitalu.Powodem tego był fakt,że w przeszłości miałam dosyć częste stany zapalne pęcherza moczowego.Wypytali mnie o wszystko związane z infekcjami dróg moczowych, ja ich o jeszcze więcej, nikt mnie nie badał wtedy poza zmierzeniem ciśnienia. Ogólnie stwierdzam,że nie mam szczęścia do miłych i kompetentnych ludzi, choć moja obecna midwife jest ok, postępuje ze mną uczciwie i stara się odpowiadać na wszystkie pytania.Poprzednia, która poszła na emeryturę była bardzo zajęta i wciąż gadała o tym jak bardzo jest doświadczona.Potraktowała mnie jak pierwszą głupią, to samo GP - więc do niego nie chodzę - jak już będę bardzo chora to pojadę do szpitala.Tłumaczę sobie to faktem,że dzielnica w której mieszkamy jest zamieszkała głównie przez ludzi wynajmujących domy od council (urzędu), więc ich wykształcenie też nie jest nie wiadomo jakie, może dlatego GP i położna traktują tu ludzi w taki lekceważący sposób, bo tamci o nic nie pytają, niewiele wiedzą...sama nie wiem. Do Karolinah - jeśli chodzi o sterylizatory i butelki to ja nie kupuję wcale, bo chcę karmić piersią - jak stanie się coś, przez co nie będę mogła tego robić to wtedy kupię butelki, ale sterylizator to moim zdaniem i tak zbędny zakup. U nas w Coventry znalazłam travel cot Graco za 10 f - używane raz lub dwa - chyba się na to zdecydujemy, na rok wystarczy. Potem zobaczymy.Nie mamy kompletnie doświadczenia w tych kwestiach, więc wolimy nie wydawać pieniędzy w ciemno. Witam nowe forumowiczki - zapraszamy, dopiszcie się do tabelki. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Brzuchatki: tilli......22.02.08....36......Londyn.....córeczka...... ............Oliwka Sasania.......22/02...40......Northampton......córeczka. ....Gabrysia Maddalen83.....02.03.08....35....Łódź/Londyn......córecz ka...Julia Karolinah...04.05.2008...31....Londyn/Koszalin.....synek ...Maximilian Monika2......07.05.2008...30.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...29.......Coventry...........s ynek .....Filip mona7712.....26.05.2008...22......Coventry.....córeczka. .....Julia Monika.stansted....22.06.08...23...stansted.....synek... ..Oscar Aneta_s.......07.07.2008...23....Slough...........corka.......Jessica Borowa.......12.07.2008....21....Londyn/Croydon........c orka... Gosia1302....18/08/08...33.....Londyn/Croydon......?.... .....? Julka..........15.08.2008....24.....Londyn.............. ............. natusia22.....29.08.2008...14.....Londyn..............? ..........? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczk a.....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Karinella......03/01/08...3240....Southend....coreczka.. ..Kornelia Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.... Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds............synu ś.......Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23...........09.02......3370.....Northampton.....co rcia.......Zuzia joaska78...........17/02.....3500......Bedford.......syn ek....Staś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika2: No ja tez 100 razy sie zatanawiam zanim cos kupie, czy jest mi to potrzebne czy zbedne. Poniewaz wiele rzeczy jest dosc drogich. Chce zamowic pieluszki tetrowe z polski bo kosztuja w granicach 1,5zl- 2,70zl za sztuke. A nie podejrzewam ze tu za taka kwote uda mi sie kupic. Ja tez chce karmic piersia, jezeli wszystko bedzie ok to minimum ze 3 miesiace. Ale ja bede chciala dac dzidzi wode lub herbatke na kolki to i tak butelki potrzebuje a jest zestaw tommee tippiee za ok 19.90f i sa tam juz dwie butelki i szczotka do mycia butelek. Wiec przyzwoita cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzeiwczyny troszke ruch sie zrobil jak piszecie o tych wszystkich wydatkach na dziecko to normalnie sie zalamuje :( tyle to wszystko kosztuje. i tyle roznych rzeczy potrzenych znacie moze jakies miejsce gdziej jest jakas uniwersalan lista potrzbnych rzeczy ja dopiero skonczylam 18 tydzien ciazy ale martwie sie tymi wszystkimi wydatkami. kurde skad wy macie tyle czasu na to zeby znalesc i popatrzec na ceny i skad wogole wiecie czego i co wogole potrzeba?? :) a takna marginesie to od kiey zaczelyscie kupowac wszystie rzeczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuje sie do tabelki :) Szczęśliwe Brzuchatki: tilli......22.02.08....36......Londyn.....córeczka...... ............Oliwka Sasania.......22/02...40......Northampton......córeczka. ....Gabrysia Maddalen83.....02.03.08....35....Łódź/Londyn......córecz ka...Julia Karolinah...04.05.2008...31....Londyn/Koszalin.....synek ...Maximilian Monika2......07.05.2008...30.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...29.......Coventry...........s ynek .....Filip mona7712.....26.05.2008...22......Coventry.....córeczka. .....Julia Monika.stansted....22.06.08...23...stansted.....synek... ..Oscar Aneta_s.......07.07.2008...23....Slough...........corka. ......Jessica Borowa.......12.07.2008....21....Londyn/Croydon........c orka... arvena4-Gosia...08.08.2008....26....Basingstoke....chlopak............ Gosia1302....18/08/08...33.....Londyn/Croydon......?.... .....? Julka..........15.08.2008....24.....Londyn.............. ............. natusia22.....29.08.2008...14.....Londyn..............? ..........? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczk a.....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Karinella......03/01/08...3240....Southend....coreczka.. ..Kornelia Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.... Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds............synu ś.......Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23...........09.02......3370.....Northampton.....co rcia.......Zuzia joaska78...........17/02.....3500......Bedford.......syn ek....Staś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam jeszze pytanie gdize kupujecie sobie ciazowe ciuch. szczegolnie chodzi mi o spodnie. fiola dostaje bo nie moge nigdzie znalesc czarnych spodni takich eleganckich do pracy :( dzinsy u mnie odpadaja bo bez sensu jak pracuje caly dzien w biurze to kiedy mam je zakladac, a wiem ze te to juz dawno bym sobie kupila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena- topshop ma swietne ciazowe ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat tego po top shop sie nie spodziewala, dzieki za pomoc chetnie tam pojde. bo ja jak na wszysstko patrze to dla mnie same wiszace worki i w niczym sobie sie nie podobam!!!!! a czy w kazdym top shopie?? sprawdze przez net pozdrawiam i dizeki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacz w h&m ja tam kupuje ciuchy ciazowe. Sa naprawde fajne i na kazda okazje. Ceny tez w miare niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borówa
Mam pytanko odnośnie naszej tabelki.cyferka jaką wpisujemy po terminie porodu to myśle ze jest to tydzien ciązy a nie np. nasz wiek czy cos inne.czyż nie? A może spodnie ciążowe znajdziesz w H&M, tam są całkiem fajne ubr, chociaz ja swoje kupiłam w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam w h&M. spodnie fajne byly tylko zwezane nogawki!!!! a w takim czyms wygladalabym tragicznie, bo szczuplutka nie jestem ani wysoka tez nie. a szukam tylko zwyklych czarnych spodni do rpacy. normalnie oszalec mozna. a mam tylko dwie pary spodni, kupilam w mother care, ale czarnych takch ze sciagaczem w pasie to nigdzie nie widzialam :( no ja nie wiem co z ta tabelka, chyba tydzien ciazy powinnysmy wpisac, a nei wiek :( ja wpisalam wiek ale moge poprawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×