Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

do Polski na 3 tygodnie a nad jezioro na nieco ponad tydzien. Maja cierpliwosci, zobaczysz ze w 4 miesiacu opieka nad dzieckiem to juz czysta przyjemnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewuszki, mnie juz na dzis nie ma, lece na zakupy a potem na druga i ostatnia czesc kursu first aid. zajze do Was pewnie poznym wieczorkiem, zeby Was poczytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyje zwolnilam sie z pracy i w domu juz jestem gardlo mi peka kaszel sie zaczyna i cieplo zimno i z nosa leci :( syropp potem sobie zrobie narazie ide poumierac na kanapie :( nie mam sily w dupie jutro nie ide do pracy :( bede lezec, mam gdzies prace, jak to sie mowi, pieniadze to nie wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym ja nie wiem czemu ciagle chora jestem, staram sie dbac o sibei i wogole a poza tym mi sie wydaje ze malo jem, ze za malo, bo nie mam jakiegos apetytu wielkiego jjak inne ciezarne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pewnie arvena, masz rację, poleżec do góry brzuchem też trzeba:)))) a jeszcze tobie to jak najb. wskazane ja tez nie mam apetytu, jem jak sobie przypomne ze powinnam. Ale ważniejsze jest to co jesz a nie ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia****
Hej dziewczyny,czytam Was tak troche i nie bardzo moge sie sie dolaczyc do rozmowy bo wciaz czekam na mojego dzidziusia ale juz niedlugo hehe.A potem tylko kupki,kolki itd.hehe. Widze ze Mama Eli wybiera sie na suwalszczyzne,moge polecic jakies ciekawe miejsce na wakacje. Suwalczanka : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten okropny dzien! zeby chociaz to sie porzadnie wypadalo i bylby spokoj, a tak to tylko siapi i siapi - brrr... ja tez tesknie za cieplem, sloncem i plazowaniem, heh, no, w tym roku mnie ominie... dziewczyny, ale wam zazdroszcze, ze nie macie apetytu! ja tez tak mialam do zeszlego tygodnia, ale ostatnio wlaczyla mi sie \"wciagarka\", jem wszystko co widze, nawet rzeczy, na ktore normalnie nie patrze. moze to jakies niedobory, bo ostatnio zjadlam 2 batoniki czekoladowe (pierwsze od czasow dojrzewania, hihi :)) na przemian z salatka z pomidorow z koperkiem - pyyyycha!!! teraz nie moge patrzec w strone slodyczy... pomidorki jeszcze moge jesc :) mama eli, a ty sie nas pytalas czy mozesz gdzies jechac? a jak bedziemy miec jakies pilne pytania? :) :) :) buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Mona korzystaj na maksa z tego ze teraz jeszcze ty decydujesz co robisz, potem Malenstwo rzadzi:) u nas sukces dnia dzisiejszego, przespalam z Tymonem z 2 godz, on chyba z 3, :D w koncu Infacol chyba mu smakuje w ogole sie nie krzywi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie tak Maja,ale jak juz sie jest na tym etapie ciazy to tylko odliczanie zostalo 321...hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ja tez odliczam, juz tak bym chciala wejść w normalne dzinsy, bo o letnich sukienkach moge pomarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki!!! Kurcze a ja nadal nie zdazylam nadrobic lektury :( oh juz mnie troszke dobija ten brak nawet 5 min dla siebie samej no ale jeszcze tylko troche jak sie uporam z pakowaniem to bede mogla chwile odetchnac jak Kacperek bedzie spal bo narazie to jak mam chwilke to lece i rzeczy sortuje przegladam itd. Mama Eli chwilke czytal;am trosze i wiem ze mowiliscie cos o outletach w Hatfield czy to ten kolo Welham Green?? no i jak mozesz to napisz mi mniej wiecej gdzie dokladnie sie on znajduje zebym wiedziala to meza wyciagne jeszcze przed wyjazdem dzieki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Łóżeczko zrobiło się nawet przyjazne w ciągu dnia, zobaczymy w nocy. Wczoraj Czarek przespał 6 godzin bez jedzenia i zmiany pieluchy.To moje dziecko nie łapie się z żadne granice norm.;) Dziś miałam egzamin w college;u - reading.Chyba polałam,bo całą godzinę myślałam czy malutki płacze za cycem zamiast skupić sie na pytaniach (nie zostawiłam mleka, bo nie chcemy karmić butelką).Nie płakał, ale martwić się to matczyna rzecz, nie... Zazdroszczę Mamie Eli tego wyjazdu.A my tu w ponurej Anglii uziemieni.. Arvena - ty musisz wypoczywać, ja też byłam ciągle przeziębiona w ciąży, a to są skutki braku wypoczynku.Może ciąża to nie choroba, ale z pewnością jest to stan odmienny. Co do uczuleń i kupek jeszcze nie mam nic do powiedzenia, ale czytam i zbieram cenne rady. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia mam swoje ulubione miejsca pod augustowem, ale jakbys znala jakies fajniejsze niz Przewiez, Mikaszowka lub Ruciane-Nida (chyba tak sie to pisze) to na przyszlosc jak znalazl :) teraz jade do Suchej Rzeczki :) nad jezioro Serwy. oczywiscie pojade tylko wtedy jak mi pozwolicie :D:D:D.tak naprawde to nie bedzie mnie w sieci tylko przez 8 dni, bo u mnie w domu i u tesciow jest internet. a tak na marginesie: wlasnie ukonczylam kurs pierwszej pomocy wiec sluze informacjami, jakby ktos byl zainteresowany. a teraz lulki bo jutro rano robie za tlumacza w osrodku zdrowia. Ps.Karolinka - tak to to Hatfield a outlet nazywa sie The Galleria. ciuszki dla dzieci znajdziesz w Choice i na gorze w mexx, marks&spencers a na dole jest jeszcze jakis sklep ale tam rzadko zagladam. ogolnie slaby wybor.za to sporo obuwia i na dole niesmiertelny tkmaxx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki bo zapomnialam. karolinka wszedzie bedziesz miala znaki na Galleria. zarowno z A1M jak i od strony St.Albans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja ciagle chora a na dodatek moja Natalka wczoraj obudzila sie z spuchnieta i obolala reka co skonczylo sie szpitalem na wieczor i spedzilismy tam ponad 3 godziny. Co sie okazalo? Nic bo nie wiedza co to moze byc. Z przeswietlenia nic nie wyszlo i dzisiaj znowu musze zasuwac na kontrole. Niedosc ze sama nie mam sily to jeszcze moja corka ubolewa nad raczka i zlapalam chyba depresje przez to wszystko. Nie mowiac juz o bolu zeber i zgadze przez ktra nie moge spac. Musze wam troche pomarudzic bo juz nie mam sily do niczego ani do nikogo. Kiedy to sie wreszcie skonczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Eli moge polecic naprawde swietne miejsce nad jeziorem Wigry,jest tam bardzo znany Klasztor Kamedulow,kilka lat temu byl tam Papiez i na jego czesc sa organizowane wycieczki papieskim statkiem po jeziorze.Latem jest tam wiele turystow z roznych stron swiata.Sa tez bardziej zaciszne miejsca,mozna wynajac domek letniskowy,lub w osrodku turystycznym.To jest naprawde fantastyczne miejsce na wypoczynek w zaciszu jak i na aktywne wakacje.Jest tam wiele innych atrakcji ale byloby za dlugo pisac.Serdecznie polecam i wiem ze jak juz sie ma swoje ulubione miejsca to nie chce sie wyruszac w nieznane.Wycieczka na jeden dzien rowniez bylaby udana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedactwo, wpolczuje ci anetko na zgage jedz migdaly mi pomagaja moze corcia prxygniotla raczke albo cos ja ukasilo???? biedacctwo mamo eli fajnie wakacje, ja najblizsze chyba na porodowce :( chora leze :( dziewczynyh boli was czasem brzuch tak jak na okres???????????? bo mnie coraz czesciej , co to znaczy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokita1988
Jestem tu pierwszy raz a za mna juz 36 tygodni ciazy. Ciekawe te forum, mozna sie wkrecic w rozmowe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwna sprawa z tą rączką Aneta. A może Natalka po prostu naciągnęła ścięgno?Zobaczysz ze to nic powaznego. Dlaczego taka zdołowana jestes? Widzisz, sloneczko wreszcie wyszło zza chmur, teraz juz bedzie tylko lepiej, wiem co mówie :))) No i prosze mamy kolejną lipcówkę w towarzystwie (jeśli czerwcowka to popraw mnie) - rokita1988 - witamy!Kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki! Monia juz tam bylam, poniewaz od Leszczewka zaczynalismy splyw kajakowy Czarna Hancza :).co prawda Leszczewekjest kawalek od klasztoru, ale takie mielismy pierwsze zadanie na splywie:doplynac do klasztoru i nie zatonac :D:D:D. arvena ja jestem osoba ktora lubi wypoczywac czynnie,niestety w tym roku zostalam uziemiona ze wzgledu na brzuszek i wakacje spedze naplazy lub na grze w karty, zaleznie od pogody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po spotkaniu z lekarzem. Wyobrazcie sobie ze w tym kraju wcale ale to wcale niebiorą pod uwage wysokiej wady wzroku lub siatkowki jako przeciwskazanie do naturalnego porodu. Ponoć to nie stanowi ŻADEGO zagrożenia dla wzroku. Ja juz nic nie rozumiem. Mówie mu: to dlaczego kobietom pogarsza sie wzrok albo nawet go tracą podczas ciężkiego porodu? On na to ze tego jest inna przyczyna i zadne badanie okulistyczne tego nie przwidzi. Nie wiem czy tylko niektorzy lekarze maja takie zdanie, czy wszyscy.Nie wiem jak to było z jedną z naszych forumowiczek (agnieszka75 odezwij sie!) ale jej wade wzięto pod uwage Pozostaje tylko wierzyc w to ze bedzie ok, jeśli juz tutaj zdecydowalam sie rodzic kurcze jak ja chcialabym tak pojechac tego lata do Polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to juz nic mnie nie zdziwi po tym jak dzis LEKARZ powiedzial ze MATB1 wypisuje sie po26TC!!! wiec ja mu na to ze jest w bledzie i ze MATB1 wypisuje sie po 20 tc czego jestem dwukrotnym przykladem a on mi na to ze Antenatal Clinic popelnilo blad (dwukrotnie w moim przypadku) !!!!!!!!!!!!!!!!! i ze to on (buc kartoflany do potegi entej) ma racje!!!!!!!!!!!!!!!!!!. po prostu pokrecilam glowa i wyszlam z tamtad zniesmaczona jak chyba malo kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia...8
Borowka: nie dziwie Ci sie, ze tesknisz w takich chwilach do Polski, ja tez slyszalam ze te bucoly nie patrza na wade wzroku.. Czasami ta sluzba zdrowia wyprowadza wiele osob z rownowagi. Pogratulowac tym, co sa z niej zadowoleni (ja tez bym chciala) chociaz nie doswiadczylam tego na wlasnej skorze, jednak opinie sa rozne. Mamo Eli, co ten lekarz za glupoty ci gadal, ??? Ja tez bylam u poloznej i wystawila mi zaswiadzcenie w 20 tyg ciazy,,, po wyslaniu dokumentow strasznie dlugo sie czeka.. ostatnio odeslali mi dokumenty MA1 twierdzac ze podalam zla date porodu, i ze wg nich rodze we wrzesniu.,, a ja mam termin na 13 lipca.. I co wy na to??? To sa dopiero matoly, az 2 dni spedzilam w job center, odpisalam im ze nie zmienie daty porodu,, bo w tej chwili koncze 8 meisiac i nie maja racji... Zycze Wam dziewuszki wszystkiego naj!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam tylko ze bym nie puscila tego plazem gdyby to chodzilo o mnie, ale bylam z corka znajomych jako tlumacz. po wyjsciu z gabinetu przetlumaczylam jej co sie stalo, i kazalam sie tym nie przejmowac bo to nie on o tym decyduje tylko polozna lub AC.myslalam ze szlag mnie trafi tylko nie dlatego ze gosciu tego nie wiedzial ale dlatego ze nie wiedzial i glupio szedl w zaparte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mnie to najbardziej wkórza to, ze nie moge stanąć po żadnej stronie , tzn bardziej jednak jestem za pogladami jakie sa w Polsce. Wtedy byloby latwiej, zgadzam sie z nimi i koniec nie wymyslam niczego, nie gadam jak to jest gdzies indziej. I nie mam pewności gdzie tak naprawde mają racje, czy jeś li chodzi teraz o tą sprawe oczu czy o wiele wiele innych.Jestem tylko pacjentem. Bo zgodzicie sie ze mna ze róznice są ogromne. To ze tutaj mieszkam nie przekonuje mnie do tego zebym zgadzala sie z ich poglądami. Wydawaloby sie ze jak to zachód, są do przodu. A tak naprawde jak tu jest? stan szpitali i personelu przemawia za tym ze jednak tak nie jest, bo kto jak nie słóżba zdrowia powinien promować czystość? Taki jeden z drugim nawet fartucha nie zaloży, a wiekszość z nich to przecież ludzie niewykwalifikowani, już nie mówię o ich głupocie. Już raz gp powiedziala mi zebym sie zdecydowala komu mam ufać, tzn lekarzom w polsce czy tutaj. A bylo to właśnie przy sprawie alergii. Gdzie lekarz w Polsce na wysypke na buzi powiedzial ze to definitywnie objaw skazy bialkowej a ta tutaj ze to jest NIC, kiedy ja wiem ze moje dziecko ma uczulenie na mleko. I jeszcze jedno, to babsko jak mala zlapala owsiki powiedziala ze ja daję jej niedogotowaną wieprzowinę!! No bezrozumna to ja nie jestem i nie dalabym surowego miesa rocznemu dziecku nie mowiąc już o jej teori na zarażenie się owsikami. Jestem po stronie medycyny jaka jaest w Polsce i już. i chce juz wracać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten piękny dzionek. jesli chodzi o służbę zdrowia to moim zdaniem w Polsce jest o niebo lepsza. w zeszłym roku byłam pierwszy raz w życiu jako pacjetka w szpitalu w londynie. jak przyszła do mnie kobieta żeby mi pobrać krew to ja jej musiłam przypomnieć że trzeba rekawiczki załozyc. dobrze ze mnie nie operowali bo dzieki Bogu poczulam sie lepiej. jak mi pobrali krew w 13 tygodniu ciaży to wyniki dostalam w zeszlym tygodniu o ktore musialam sie upomniec. a jesli chodzi o MAT B1 to wydaje sie od 20 tc. wiem bo w zeszlym tygodniu odbieralam. Jestem szczęśliwa że 16.06 wracamy do domu wiem ze tam sa moi sprawdzeni lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Wam wszystkim za slowa otuchy :) bylam z mala jeszcze raz zobaczyc co to moze byc ale lekarze nie wiedza jak zwykle. Moze to cos z miesniem moze ze sciegnem? Wydaje mi sie ze mojej corce spodobalo sie takie nianczenie z ta raczka i troche naciaga ten bol ale nie jestem pewna choc juz poleciala do parku z kolezankami i twierdzila ze ona rekami sie nie bawi tylko nogami--- spryciula, a szkoda mi jej z drugiej strony w taka pogode trzymac w domu. Ja ciagle sie zle czuje, a lezec nie dam rady bo zebra mnie strasznie bola i tak sobi siedze na kanapie i zdycham. W niedziele postanowilam ostatecznie ze idziemy z moim lubym na zakupy dzidziusiowe bo termin nas goni. Moze wtedy troch mi sie chumor poprawi. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×