Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Anecia Ty leniuuu :D:D:D smieje sie z Ciebie ale tez tak mam. moj \"kacik hobbystyczny\" (deska i zelazko :) ) stoi rozlozone od kilku dni a ja robie wszystko zeby sie za to nie zabrac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki! ponoc jak sie ma zgage to sie urodzi kudlate dziecko.u mnie sie sprawdzilo :). teraz pewnie tez tak bedzie bo jak piszecie zgage mam nawet po wodzie. dobra rada jesli chodzi o zgage: jesc male porcje czesciej i nie klasc sie po jedzeniu. wytrzymac w pozycji pionowej przynajmniej pol godziny. to samo z kolacja, nie jesc kolacji przynajmniej godzine przed spaniem. u mnie dziala, moze nie pozbywam sie jej calkiem ale nie jest taka, ze mam wrazenie, ze mi sie za chwile uleje kwas zoladkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tez z lenistwa,ale przede wszystkim dlatego,ze mam jakas godzinke w jedna strone na nogach...musze po poludniu z mezem autem podjechac.Ja zgagi nie mialam,a obydwoje sie urodzilo kudlatych,ta zgaga to wlasnie przez to,ze na zoladek uciska dzidzia,a jak tarczyca dobrze przacuje to wlosy sa...hehe efekty madrych ksiazek:)dobrze Mama Eli pisze,ze jesc mniej i nie lezec po jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello u mnie to samo. czyli nic nowego. nie mam zpelnie sily!!!!! nie moge spac wszystko mnie boli :( nic z domowych sposobow nie dziala na wywolanie, jutro do poloznej zgage mam czy jem czy nie jem, niezaleznie. ale spytajcie sie poloznej zeby wam ten gaviscon czy cos przepisala, ale powiedzcie smak bo kiedys mialam anyzkowy i malo co sie nie pozygalam!!!! bo po co dizewczyny macie placic jak dadza recepte i za darmo. no ciekawe jaki mi si eurodzi ale na razie sie nie zapowiada, nie mam naawet zadnych przeczuc co do porodu. wiecie, nawet nie mam sily lezec i czekac, bo mi nie wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko tak z tymi zabobonami anecia :D . jak kazdy przesad sprawdza sie w polowie przypadkow :D:D:D ja mysle ze to czy dziecko bedzie mialo gesta czupryna jest sprawa genetyczna. moje urodzilo sie czarne i kudlate i juz mialam nadzieje ze tak zostanie (po mezu) a tu lipa :( wloski sie wytarly najpierw na ksztalt lysiny jaruzela , a potem jak Ela byla juz calkiem lysa zaczely jej rosnac wloski... blond. i teraz niestety ma wlosy sredni blond, sredniej jakosci (po mamie) :( Arvena wiem ze jak sie czujesz rybko. popraw sobie humor krotkimi zakupami i kawka w miescie (np w costa).zawsze lepsze to niz kwekanie, a i mame troche rozerwiesz :). nie lez i nie czekaj bo i tak cierpisz, wiec lepiej cierpiec w sposob przyjemny :D korzystaj bo to byc moze Twoja ostatnia w zyciu kawka bez \"wrzeszczacego dodatku\" lub myslenia co sie dzieje w domu jak zostawisz dzidziora w domu z mezem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. W Cov było jeszcze ładnie rano a teraz pada coś jakby deszcz.:( Mnie na zgagę pomagała kromka chleba, wyciamkana, jak to mówi mój ślubny a nie normalnie zjedzona.Tylko jak tak Was czytam to moja zgaga to wielkie NIC przy Waszych. Arvena - Pan Bóg Ci w dzieciach wynagrodzi te męczarnie ciążowe - zobaczysz:) Dziś czarek dostał drugą serię szczepionek.Już coraz bardziej rozumie,że ten ból to ktoś mu specjalnie zadaje, bo znacznie dłużej płakał niż za pierwszym razem.Ten płacz taki przejmujący :(.Ale wiecie, co to moje dziecko to chyba taki wesołek będzie, bo dostał dziś dwa zastrzyki i po pierwszym uśmiechnął się przez łzy do tej pielęgniarki, bo do niego mówiła.To było urocze.:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHA a propo zabobonow jest ich tyle,a jakie smieszne!!!Na jakiejs stronie byly czytalam je jak z mlodszym w ciazy bylam ale sie usmialam! Arvenko nie martw sie mama Eli ma racje wybierz sie gdzies z mama dzien szybciej zleci:)nie martw sie juz blizej jak dalej:) Kurcze co ja mam dzisiaj na obiad zrobic...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuchy U mnie pada nie cos jakby deszcz tylko dzeszczysko, doslownie, a pranie sobie sie \"suszy\" Z Olą jakby lepiej, tzn z jej kupkami, może to za sprawą herbatki hippa (dzięki Mona za radę :) ), a może jej układ pokarm jest dojrzalszy i lepiej sobie radzi. Najważniejsze ze juz jest jej lżej. Monika2 czrujący zuch z Twojego Czarusia :) i wiesz, kiedyś tez powiedzialam Arvenie, że Bóg jej w dzieciach wynagrodzi te męki. Zbieg okoliczności czy może wiemy cos podświadomie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuchy U mnie pada nie cos jakby deszcz tylko dzeszczysko, doslownie, a pranie sobie sie "suszy" Z Olą jakby lepiej, tzn z jej kupkami, może to za sprawą herbatki hippa (dzięki Mona za radę :) ), a może jej układ pokarm jest dojrzalszy i lepiej sobie radzi. Najważniejsze ze juz jest jej lżej. Monika2 czrujący zuch z Twojego Czarusia :) i wiesz, kiedyś tez powiedzialam Arvenie, że Bóg jej w dzieciach wynagrodzi te męki. Zbieg okoliczności czy może wiemy cos podświadomie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuchy U mnie pada nie cos jakby deszcz tylko dzeszczysko, doslownie, a pranie sobie sie "suszy" Z Olą jakby lepiej, tzn z jej kupkami, może to za sprawą herbatki hippa (dzięki Mona za radę :) ), a może jej układ pokarm jest dojrzalszy i lepiej sobie radzi. Najważniejsze ze juz jest jej lżej. Monika2 czrujący zuch z Twojego Czarusia :) i wiesz, kiedyś tez powiedzialam Arvenie, że Bóg jej w dzieciach wynagrodzi te męki. Zbieg okoliczności czy może wiemy cos podświadomie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia mamo Eli:)ja nie lubie prasowac!Po praniu tylko te najwazniejsze rzeczy,reszta do szafki i jak chcem zalozyc to dopiero prasuje,to z nienawisci do prasowania!!! Czarek to zuch chlopak!Niech sie usmiecha jak najwiecej:):):) Arvena uwazaj na ta Bozie co ci w dzieciach wynagrodzi mi juz potrojnie wynagradza i juz dziekuje...trojka mi wystarczy,hehe nic dobrego juz dla nikogo lepiej nie zrobie,zarcik oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiecie coś jak to jest z biodrami po porodzie, chodzi mi o to czy one sie schodzą czy jednak juz nie? bojuz sama nie wiem, wcześniej wydawalo mi sie ze tak, teraz juz nie wieim. Bo cos dlugo to trwa juz ponad 5 tyg po porodzie, widze ze "tuszą" jestem już prawie taka jak przed, a spodni dalej nie dopne , nawet te ze streczem. Co jest?a ja juz chce sie wybrac na zakupy wreszcie....Doinformujcie mnie proszę! A wiecie co? Moja maleńka już mówi do mnie, takie piękne oouu ouu, jak gołąbeczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borowka biodra dojda do siebie moze to troche dluzej trwac u ciebie,mi po 2 ciazy od razu bo w dniu wypisu w ulubione spodnie sie dopielam:)zero brzucha!Za to po 1 kurcze chyba po 3mies w jeansach zaczelam chodzic:(nic przez biodra nie chcialo przejsc.. Ja dzisiaj tez po polsku Kapusniak!Znalazlam kapuche w szafce caly sloik:)nawet nie wiedzialam,ze mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia Ty mnie nie strasz! Bo ja juz mam dosyć dresów. A kupię cos teraz to za 2 m-ce znowu będą na mnie wisialy...:( dobra, a teraz lece spac, puki mogę bo juz wieksza polowa domowniczek sie pospała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O co chodzi z tymi rozchodzącymi się biodrami.Ja dwa tyg po porodzie ubierałam dzinsy sprzed ciąży.Wcześniej nie mogłam się dopiąć, bo brzuch przeszkadza, ale nie biodra. U mnie chyba dziś będą knedle z mięsem.Znalazłam fajną stronkę z przepisami w internecie. Nie wiem czy się gdzieś podziębiłam, czy rzeczywiście jest tak zimno, bo środek sierpnia a ja w domu dogrzewam, bo mi po prostu zimno.Porażka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogolnie lubie prasowac tylko warunki fizyczne mi juz niestety nie pozwalaja. nie wspomne o leniu jaki mi w tylek wlazl na urlopie macierzynskim :). wczoraj wieczorem i dzis rano mialam takie skurcze ze chyba sobie torbe, tak na wszelki wypadek, spakuje do szpitala. mi w biodra nie poszlo nic( z tylu nie widac ze jestem w ciazy). gdyby nie brzuch zapiela bym sie do konca w dzinsy 36. za to wiem ze po ciazy bede musiala z tym brzuchem wlasnie walczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech knedle, pomarzyc. Ale coz same sie nie zrobią. A ja niestety musze wybierać albo poważniejsze pichcenie albi spanko, bo tylko jak moje dzieciny śpią to i ja moge. Tak to czasem jest z tymi naszymi boidrami Monika2, Tobie sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny W Coventry ulewa!Aż mi sygnał z satelity zanika. Oj pospało nam sie dziś z Julcią aż do 11:30!Ale to pewnie przez tę pogodę.Musiałam się sprężyć z obiadem bo towarzystwo o 14 z pracy wraca.A u mnie dziś karczek duszony,buraczki czerwone na ciepło i ziemniaczki.Julka znowu śpi więc mam troszkę czasu poczytać i popisać. Mamo eli-wcale tak mało nie ważyłam przed ciążą,ale nie wrócę chyba do tej wagi bo mój mężuś stwierdził,że mu się bardziej podobałam jak miałam trochę ciałka więcej. Borówka-cieszę się że z kupkami Oli juz lepiej,podawaj jej tą herbatkę raz dziennie i zobaczysz że nie bedzie miała żadnych problemów z kupką(wypróbowane na mojej Julce i ona bardzo lubi tą herbatkę) a dodatkowo jej układ pokarmowy coraz bardziej się rozwija więc powinno być tylko lepiej. Idę kończyć obiadek,zajrzę do was potem pOzdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba nigdize nie pojde, bo u mnie tez wieje jak nie wiem i pada troche a samochod nie mam :( a u mnie na obiad pierogi z mieskiem kapusta i grzybami :) musismy z mama do sklepu obok po make skoczyc i robimy :) ciekawe jak moje biodra, nie wime, a wkleje wam jak wygladam, odstnio dodalam fotke na naszej klasie, 40tc plus dwa dni podaje linka stweirdzilam ze wygladam jak kartofel http://nasza-klasa.pl/profile/3409176/gallery/15 ehhh, a cod o skoczenia na kawke, to ja nie pije kawy :( w ciazy wogole, nawet bezkofeinowej, nie wiem nie mam ochoty i spiaca wogole nie jestem. a do co wynagradzania w dzieciach, to ja chce 3 :) ale jeszcze z pierwszym nie moge sobie poradzic zeby urodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam male pytanko, czy kupowalyscie olejki czy oliwki do smarowania krocza przed porodem, jezeli tak to podajcie jakas sprwdzona nazwe? i jeszcze jedno ja jestem w 35 tyg c i czy mam w ogole szanse na badanie ginekologiczne, czy moze tak do porodu sie obedzie? pozdrawiam i z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdae kurde ja sobie nie smaruje krocza :( a teraz u mnei to juz za pozno. ale polozna mowila ze oliwa mozna normalnie zwykla!!! albo masowac po prostu, zeby maz pomagal :) hehe a co do badania ginekologicznego to mi polozna badala rozwarcie jak masaz szyjki robila. a mialam tez badanie ginekologiczne bo cos mnie bolalo itp i normalnie jak bylam w szpitalu lekarz mnei zbadal. wszystko zalezy. ale ja uwazam ze pki nie boli, nic sie nie dizeje to znaczy ze oki, wiec nie ma czym sie stresowac :) moja mamawogole mi poweidizla ze kiedys tak samo nie badali a 4 dzieci urodizla wiec spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki czyli ta oliwka to chodzi raczej o sama konsystenje je do masarzu a nie skladniki zadne, ja mialam kilka obstreticanow, ale nie badali mnie mimo ze czesto szyjka mnie tak dziwnie boli i nogi mi cierpna z tylu a teraz to cierpie na bo l wzgorka łonowego i warg-naprawde boli-moze dziecko tak bardzo uciska,dziwne bo typowo wewnatrz nie boli tylko zewnatrz krocze, oj oj , dzieki za rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdae mnie tak boli normalnie, juz od dawna, teraz mniej ale kosc lonowa nawala. tam wszystko ruchome, a w szyjke to mnie kulo jakby szpilki ktos wbijal itp ja to nawet nogi do gory podniesc nie moglam i nadal nie podnosze. nawet majtki mie ciezko zalozyc mowie wam dziwczyny jak jakas inwalidka :) nawet mi sie smiac z samej siebie chce :) a maz to tez ma ubaw chociaz sie denerwuje ze to tyle trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec drzemki, odespałam dzisiejszą noc tylko ciekawa jestem o której dziś pójdę. Jeszcze trochę i dzień z nocą mi się przestawi. Mam tylko nadzieję, że małemu jak się urodzi też się nie poprzestawia. Borówka moja gin z Polski mówiła, że biodra po porodzie mogą się schodzić nawet do 6 miesięcy. To zależy od twojej budowy. U mnie chyba się jeszcze nie rozeszły (29tc), bo jak narazie wchodzę w ciuchy sprzed ciąży rozmiar 36/38 tylko guzika zapiąć nie mogę bo brzusio już duży się robi. Arvena4 ślicznie wyglądasz w 40tc. Co ty gadasz, że jak kartofel. Wyglądasz jak przyszła mamusia brzuchatka. Jak my wszystkie. Do rozpakowania zostały ci tylko dni lub godziny i będziesz wyglądać jak mamusia. Trzymaj się jeszcze tylko chwilka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona śliczną masz coreczkę, a te oczy...chłopaki będą szalec za nią już niedługo. Herbatke podaje 3xdziennie, tak po ok 30-50ml, może to nie jest za duzo? Ja to nie znam sie na takich rzeczach, nigdy Zuzi nie musialam czyms wspomagac, wiec teraz musze sie uczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka pewnie juz w domu, moglaby sie zmienic w tabelce, chcialabym byc pierwsza, moze dlatego nie rodze??? :) jutro polozna, juz drugi raz bedzi emi masowac, wrazenia bezcenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi83
-->arvena4- oj cięzko Ci, cięzko... ale to już na pewno nie potrwa długo. Wyskoczy Maluch, no a Ty pożegnasz się z wielgaśnym brzuchem i resztą uroków... a mnie to czeka, no i poród..brr Jak wspomnę pierwszy.. Moje położne nie były na tyle bystre, żeby zrobić masaż szyjki, króra przez 18 godzin tylko 2 cm ruszyła, mimo silych skurczy. Pytały tylko czy mogę już przeć, czy to czuję i dziwiły się, że skoro tak, no to co z tym rozwarciem.. Dopiero jak Małemu puls ponad 200 bił zaczeli coś robić. Okazało się, że Adaś wchodził pod szyjkę, bo była owalna i d;latego się nie rozwierała. Wystarczyło jednak by podczas skurczu położna przycisnęła szyjkę i już. Piętnaście minut i synek był na świecie..A przetrzymali nas 23h.. Tak, teraz mam stracha! Zmieniłam nawet szpital- tam juz nigdy! Nikomu nie życzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×