Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Witam! No okruszku zostajemy Ci jeszcze my :) Ja miałam dziś bardzo smutny dzień :( Najpierw bolał mnie brzuszek i wystraszyłam się, że z dzidzia cos złego :( ale nie było żadnych plamień, więc pewnieto dlatego, że macica sie powieksza!No poza tym ból szybko przeszedł bez żadnych leków , więc chyba jest dobrze :) A wieczorem dowiedziałam się, że moja koleżanka z pracy poroniła :( Była w 10 tc :( To było ich pierwsze, długo wyczekiwane maleństwo!Są z mężem załamani :( Nie wiem jak im pomóc, mimo, że też to przezyłam :( Uciekam, żeby was nie dołować! Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALCIA 64
jestem teraz 13 tyg i 5 dniu a wedlug skana 14 i 3dniu jak pisalam to moja trzecia, wiecie co ale zabardzo nie pamietam pierwszych oznak ruchu plodu ale od wczoraj raz z jenej raz zdrugiej strony mam takie uczucie jak by mi troche brzuch wypychalo i w tym miejscu twardnial ponoc co ciaza to ruchy dziecka wczesniej jest odczuwalne . jest to mozliwe ze to juz moj dzidzius sie tak przeciaga ze ja to odczuwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze ja na chwilkę :) Znalazłam to na innym topiku i strasznie mnie rozbawiło :) Skąd się biorą dzieci według dzieci: Krzyś, 6 lat: Ale z pana dzieciak! Dzieci biorą się z brzucha mamy. A w brzuchu mamy są różne składniki. Komórki, ale nie takie do rozmawiania... Julcia, 5 lat: Dzieci? Jakby Ci to powiedzieć? Z jedzenia się robią, z picia niektórego, z komórek... Jakich? Witaminowych. W kapuście są witaminy. W owocach też. Musi być dużo witamin. Nikola, 6 lat: Żeby urodzić dziecko, trzeba się dobrze odżywiać. Jeść banany, śliwki, jabłka... aż brzuch bedzie duży. Ale żadnych słodyczy. Dlaczego? Bo wtedy się popsuje rączka. Piotruś, 4 lata: Dzieci biorą się z gadania. Kiedyś mama mówiła do taty: Ty nie gadaj tyle, tylko uważaj, bo z tego gadania będą dzieci. Ale tata chyba tak specjalnie się zagadał, bo na urodziny dostałem braciszka zamiast pieska. Ola, 5 lat: Dzieci dostaje się za karę. Jak byłam na wakacjach u cioci, to ciocia mówiła do wujka: Lepiej bądź dziś grzeczny, chyba, że chcesz mieć drugie dziecko. Wujek potem był cały dzień na grzybach. Jaś, 6 lat: Na dziecko trzeba się zapisać do szpitala. Najpierw do szpitala idzie mama, a potem tata idzie z kwiatami. Tata musi mamę wypisać ze szpitala i wtedy, razem z mamą, dostaje od szpitala dziecko. A kwiaty zostają w szpitalu. Justynka, lat 5: Dzieci się klonuje. Trzeba iść do parku na spacer, nazbierać tych motylków do przyklejania do nosa, wydłubać ziarenka i połknąć. I te klony potem rosną w brzuchu u mamy. U taty nie, bo tata nie ma czasu na spacery. Mareczek, lat 6: Słyszałem, że dzieci się rodzą z plemników. Plemniki to takie ziarenka, które trzeba zasiać, a potem się czeka dziewięć miesięcy. Trzeba najpierw wstrzyknąć do pupy, najlepiej u lekarza. Sonia, lat 5: A na podwórku mówili, że dzieci biorą się z seksu. Pan i pani idą na spacer, biorą sie za ręce, patrzą, potem dają sobie buzi. I to jest seks. A jak ten seks robi mama i tata, to potem jest dziecko. Kasia, lat 6: Coś ty, to nie żaden seks, seks jest na golasa i z seksu nie ma dzieci. Mama i tata muszą być w ubraniu, to mogą się całować i wtedy jest miłość. I z tej miłości biorą się dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALCIA 64
widze ze ty gawid tez cierpisz na bezsennosc jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
gawit- ale sie usmialismy z tego z mezem. Dzieci to maja wyobraznie. MOja Ola twierdzi ze po dzieci chodzi sie do szpitala. Te male szkraby sa bardzo spostrzegawcze wiec zawsze trzeba uwazac na to co sie robi i mowi . Milej nocki, papapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALA26
XXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Gawit,zawsze super od rana przeczytac cos tak pociesznego. Ale rzeczywiscie, przy dzieciach naprawde trzeba uwazac. Pewnego razu kolezanka zastala mnie i mojego meza w niedwuznacznych okolicznosciach. Na domiar zlego byla ze swoim synem (6lat). Wygladalo, jakbysmy lezeli pod kocem. Na pytanie, co robimy kolezanka odpowiedziala, ze robimy dzieciaka, no i sie zaczelo: maluch czekal na dzieciaka i nie mogl sie doczekac.W koncu przyniosl ksiazeczke o seksie z obrazkami dlla dzieci, wzial nas na strone i zaczal tlumaczyc, jak TO sie robi. Pozniej pozyczylismy ta ksiazke, bo jak sie okazalo byla bardzo ciekawa :) PS. pewnie teraz sie cieszy, ze jego wklad w edukacje doroslych przyniosl oczekiwane skutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! cieszę się, że rozmowy dzieci sie pdobały :) a mi wypadła dzis plomba :( została wielka dziura i na dodatek ząb sie rusza :( na szczęście na poniedziałek jestem zapisana do dentysty!Ciekawe czy ząb da sie uratowac czy będzie rwanie :( i czy to nie zaszkodzi mojemu maluszkowi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia 64
dentysta - on nie zaszkodzi maluszkowi nie masz sie co martwic jeden problem refundowane plaby sa srebrne jaki to material to niewiam ale nie sa one zdrowe wciazy i ja jak w przyszlym tygodniu bede miec robiony zab to musze zaplacic za biala plabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby to była plomba to pewnie, że bym zapłaciła za biała!Ja boję, ze ten ząb to już tylko do wyrwania :( Rusza się coraz bardziej i tak jakby mnie kuł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia 64
moze nie bedzie tak drastycznie . Mi to drugie dziecko zjadlo troche zeby po porodzie mialam diete bez bialkowa nie moglam pic mleka jajek i takie tam bo maly mial uczulenie i cierpial na straszne kolki a ja nie chcialam rezygnowac z karmienia piersia no i trzonowce polapaly dziury. Wlosy mi lecialy paznokcie prawie nie rosly ponad 6 miesiecy wytrzymalam a potem lekarz sam mi zabronil i maly jadl sojowe mleko i najleprze ze po roku dalam mu jogurcik zeby sprawdzic reakcje no i okazalo sie ze wszystko przeszlo a mleko do tej pory to podstawa dnia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akira
czesc dziolchy,ja juz 6 weeks po porodzie,bylo cudnie moze dlaatego ze cesarskie,maly rosnie a ja..........lapie dola z samotnosci.uk to jednak nudny kraj,gdyby nie forsa to dawno bym wrocila do kraju,jak cos chcecie sie dowiedziec nie ma sprawy sluze pomoca,a wszystkie ciezarowki uspokajam-ciaza to FIZJOLOGICZNY stan kobiety.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia 64
Czesc Akira ni pochodzisz przypadkiem ze Slaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akira
mauski ktorym skonczyl sie czas maternity,dajcie znac co dalej,bo ja nie chce wracac do pracy,a boje sie ze kaski nie starczy,czy jak tylko maz pracuje to child tax jest wiekszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akira
czesc kalcia jestem z warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akira
kalcia ty tez nie mozesz spac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia 64
nie bo napisalas czesc dziolchy a tego zwrotu uzywa sie na slasku i myslalam ze z mojego regionu pochodzisz. pozdrowionka:) A tu gdzie mieszkasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia 64
Ja jak tylko moge to nie rozstaje sie z kompem na tym topiku przynajmniej mam z kim pogadac o babskich sprawach bo niestety nie mam tu gdzie mieszkam zadnych znajomych mamusiek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia 64
a ty nie nadrabiasz dzidzia spi po nocach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia 64
a co do tych maternity to predzej sie dowiesz na topiku MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANI tam pisz mamuski ktore juz urodzily moze tu ktoras ci cos doradzi ale tam to chyba predzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggejsza
cześć cięzaróweczki ;) ja jestem dopiero w 8 tygodniu, ale to już trzecie, byłam dwa razy na cesarcr, więć teraz też się szykuje, czytałam CIe akira, że miałas cesarkę, ja będę w Londynie rodzić, wyjeżdżam niedługo, więc może coś opowiesz? czytam Was juz jakis czas, ale nigdy nie miałam kiedy odpisac , musze duzo leżec, biore Duphaston, bo cos mi tam poleciało, ale serduszko bije, za tydzień idę na kontrolę, a póki co , pół głowy mi pęka od tych hormonów, bo mam skłonności di migren, bleeee, :D :D :D hrabinia ze mnie , co , hihihi! Pozdrawiam goroąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc brzuchatki. Kalcia, Okruch jak samopoczucie? U mnie wporzadku, mala rosnie jak na drozdzach. W nocy czasami przespi nawet 7 godzin no i usmiecha sie , gaworzy jest co raz fajniejsza. Pozdrawiam wszystkie mamusie i brzuszki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia 64
czesc Agus umnie wszystko ok jestem juz po usg wedlug scanu to termin mam na 31.08 a nie na 06.09 czy tobie zmienilo sie to tez po scanach czuje sie dobrze znajomi mowia ze brzydne i ze bede miec core ale to tylko takie gadanie w przyszlym tygodniu juade do polski na usg 3-d 4-de moze cos tam wypatrza. Aga pisalam wczoraj na matki polki mialam pytanie co do pierwszych ruchow plodu u wielo rudek przeczytaj to i jak mozesz to mi odpisz. pozdrawiam ciebie i twoja coreczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
kalcia 64- widze, ze masz termin coraz blizej mojego ale nie stety jestesmy w iiych miastach wiec na porodowce sie nie spotkamy. A co do tego, ze niby kobieta brzydnie jak ma urodzic dziewczynke- ja sie z tym wogole nie zgadzam. W pierwszej ciazy wygladalam naprawde dobrze, zadnych plam na twarzy nie mowiac juz o jakis wypryskach, zadnych rostepow, po prostu nic-aha i brzuch bardzo nisko ulozony, niby na chlopaka jak mowia. Samopoczucie tez bylo swietne- no i urodzilam dziewczynke. Wiec wydaje mi sie , wyglad nie zawsze swiadczy co ma sie urodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia 64
Mado a orjensz sie ktory temin oni tu biora w pierwszej kolejnosci w/g miesiaczki czy scana. A co do tych gae o brzydnieci to ja tez w nie nie wirze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam wczoraj moje pierwsze USG. Prywatnie, jak już pisałam, w 6t3dc. Serduszko bije, dzidziunio ma 7,5 mm. Wszystko o.k. Już się nie boję. Jak super!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionka super!!! Gratulacje! Ja mam jutro kolejne usg, ciekawe co będzie!!! Jeszcze raz gratulacje!!! I trzymam kciuki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
kalcia- nie orietuje sie ktory termin oni biora za ten wlasciwy ale z regoly to chyba nie ma zadnego znaczenia bo dzidzia zawsze moze urodzic sie 2 tyg przed terminem lub po. Ja na z 1 dzidzia mialam termin wedlug miesiaczki na 16 kwietnia a wg USG to kilka terminow na 5 kwietnia i 29 a Olcia urodzila sie 21 wiec trafilam tak po srodku miedzy data z okreu a drugim usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje koleżanki! Skorpionka, ale Ci dobrze!To chyba cudowne uczucie usłyszeć bicie serduszka własnego Maleństwa! To dopiero przede mna i już sie nie mogę doczekać :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalcia- to prawda, ze wielorodki czuja wczesniej ruchy dziecka wiec mozliwe, ze czujesz juz swoja dzidzie. Ja pierwsze ruchy mojej corci czulam juz w 16 tygodniu ciazy. A w to, ze dziewczynka odbiera urode matce to nie prawda moj wyglad wcale sie nie zmienil podczas ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×