Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Skorpionka nie chcialam od poczatku znac plci. Niektorzy uwazaja, ze to niezbyt praktyczne, ale mysle, ze moment w ktorym ci mowia po porodzie czy to chlopak czy dziewczynka jest cudowny. Poza tym w moim szpitalu i tak nie mowia plci ale zawsze mozna to zrobic prywatnie. A tygodnie wpisujcie jakie chcecie - trwajace czy zakonczona to nie ma znaczenia. Trzeba niestety systematycznie uzupelniac tabelke, zeby byla aktualna. A moze dopiszemy wiek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Cię podziwiam flowerska - ja bym nie wytrzymala do samego porodu nie znać płci. Wolalabym jak najszybciej wiedzieć. Od razu inaczej sie podchodzi wtedy do dziecka; mówi się mu po imieniu, planuje, marzy.... ❤️ Jak tylko bede mogla poznać płeć, nie bede czekac ani chwili. Podobno od 16 tygodnia już mozna zobaczyć. A czemu w Twoim szpitalu nie da rady? A co do wieku w tabelce - obawiam sie, ze sie nie zmieści :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALCIA64
Nie zartowala to moj pirwszy komputer dopiero sie ucze kiedy komp pojawil sie w moim panienskim domu to ja pieluszki zmienialam jeszcze sie nieznam na wszystkim mam go dopiero3-miesiac.Dlatego pytam czy przepisujecie czy jakos to sie robi. Ale napewno jakas z dziewczyn mi pomoze nie musisz sie juz fatygowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Kalcia, ja Ci napisze, bo sama nic nie potrafie zrobic z komputerem (moze oprocz kopiowania) i wiem, ze inni tez moga byc tak samo na bakier z tym cudem techniki: lewym klawiszem myszki zaznacz (przeciagnij po tekscie), co chcesz skopiowac. Pozniej najedz myszka na ten tekst, nacisnij prawy przycisk na myszce i zaznacz "copy". Wejdz na "odpowiedz na temat" i na czystym polu znow wcisnij prawy przycisk na myszce i tym razem wybierz " paste". Jak juz masz tabele, to mozesz z nia robic, co Ci sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okruch - daj spokoj... szkoda Twojego czasu... Na Kafeterii jestem od jej początkow i takich jak gość powyżej, znam od podszewki... 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Aleeee...o co chodzi? Ty naprawde myslisz, ze wszyscy potrafia sie poslugiwac komputerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALCIA64
Kobiet jestem mama dwojki dzieci w wieku 19 lat zaszlam w ciaze i nie mialam czsu ani nie bylo mnie stac na ten wynalazek bo musialam myslec o zapewnieniu warunkow mojej rodzinie a nie stety w tym okresie mieszkalam w polsce i nie bylo tak rozowo jak tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Kalcia, jak chcesz, to ja Cie moge wpisac, ale podaj w ktorym tygodniu jestes,na kiedy masz termin, plec dziecka (jesli znasz) i imie (jesli juz wymyslilas).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALCIA64
Kalcia64 ...31.08...15....Waltham Abbey......?.....Zuzanna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALCIA64
A co do imienia chlopca to niewiem bo caly czas mam nadzieje ze tym razem to bedzie coreczka. Dzieki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę sztefka......13/03......36.........Londyn..........chłop ak....Aleksander flowerska....11/04.....35.....Londyn- Enfield........?...............? Okruch12....01/06.....28...Boldon/Tyne and Wear.?....Wojtuś/Hania Kalcia64...31.08........15........Waltham Abbey.....? ....Zuzanna laboszek...14/10........9.......Swindon.........?....... .Natasza/Hubert Skorpionka81..24/10....8.....Southampton...........?.... ...Iza/Robert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALCIA64
Jestem z wami od 8 stycznia i pierwszy raz tak sie ktos sie zachowal.Myslalam ze jestesmy tu po to zeby sobie pomagac a nie besztac na wzajem -tym bardziej ze mieszkamy na obczyznie. Mile to dlamnie nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALCIA64
DOBRA MAMUSKA ROZEJM SZKODA NERWOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę za 20 minut do pracy; mam nadzieję, że wszystkie dziewczyny sukcesywnie się powpisują. Życzę udanego i słonecznego weekendu, a jakbyśmy się już mialy dziś nie zobaczyć, mówię \'do jutra\' 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
czesc dziewczyny! ja odwiedzam forum codziennie ale pisze tylko czasami postanowilam dopisac sie do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę sztefka......13/03......36.........Londyn..........chłop ak....Aleksander flowerska....11/04.....35.....Londyn- Enfield........?...............? Okruch12....01/06.....28...Boldon/Tyne and Wear.?....Wojtuś/Hania s_daga......15/08.......17....london/richmond.......?....Kacper/Viktoria Kalcia64...31.08........15........Waltham Abbey.....? ....Zuzanna laboszek...14/10........9.......Swindon.........?....... .Natasza/Hubert Skorpionka81..24/10....8.....Southampton...........?.... ...Iza/Robert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALCIA64
Dzieki Okruszku za wskazowki napewno sie przydadza. Skorpionk moze miala zly dzien i dlatego tak wyszlo pal to licho. Poczatki ciazy sa drazliwe byle glupota a sie wybucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę sztefka......13/03......36.........Londyn..........chłop ak....Aleksander flowerska....11/04.....35.....Londyn- Enfield........?...............? Okruch12....01/06.....28...Boldon/Tyne and Wear.?....Wojtuś/Hania s_daga......15/08.......17....london/richmond.......?... .Kacper/Viktoria Kalcia64...31.08........15........Waltham Abbey.....? ....Zuzanna gawit_27...09.10.........9.......Luton......?...........Oliwia/Dominik laboszek...14/10........9.......Swindon.........?....... .Natasza/Hubert Skorpionka81..24/10....8.....Southampton...........?.... ...Iza/Robert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
matko! wlasnie zobaczylam, ze jestem trzecia na liscie!!! A jeszce tak niedawno bylam tu NOWA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia 64
No mauski jeszcze 3- stronki i trzasnie nam 100 stronka. Ja w poniedzialewk lece do polski bede miec upragnione usg 3-d 4-d. Pytalam juz wczesniej ale zrobie to jeszcze raz czy ktoras z was orjentuje sie czy te usg jest wstanie wykryc plec w polowie 15 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziuulka
dzieki kochaniutkie za informacje o kwasie foliowym.Jak dobrze ze jestescie.Pozdrowionka dla wszystkich.Rosnijcie duze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie i dopisuje sie do tabelki :] NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę sztefka......13/03......36.........Londyn..........chłop ak....Aleksander flowerska....11/04.....35.....Londyn- Enfield........?...............? aneczka21.......12/05....31.......Bedford........chłopczyk...... Mateusz Okruch12....01/06.....28...Boldon/Tyne and Wear.?....Wojtuś/Hania s_daga......15/08.......17....london/richmond.......?... .Kacper/Viktoria Kalcia64...31.08........15........Waltham Abbey.....? ....Zuzanna gawit_27...09.10.........9.......Luton......?........... Oliwia/Dominik laboszek...14/10........9.......Swindon.........?....... .Natasza/Hubert Skorpionka81..24/10....8.....Southampton...........?.... ...Iza/Robert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia64
Znalazlam fajny tescik tak w formie zabawy na plec dziecka wejdzcie na www.noworodek.pl - i jak juz to zrobicie z lewej strony jest tabelka wybieszcie obcje kalkulatory na a poten opcje chlopak czy dziewczynka. Ciekawe co wam wyjdzie ja mam 82% dziewczynka a 18% chlopczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! No laboszku dobrze mieć podobne terminy, bo i jakimiś doświadczeniami mozna się podzielić ;) Kalcia mi w tej zabawie wyszło na 63 % dziewczynka, 37% chłopiec :) Eh chciałabym córeczkę :) (wiadomo, że to, że zdrowe to najwazniejsze, ale marzy mi się taka malutka dziewczyneczka :), podobna do swojego taty :) ) Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
czesc z rana! No nie uwierzycie-w tym tescie wyszlo mi 50% na 50%. Beznadzieja. Laboszek, Ty sie garami i balaganem nie przejmuj-mezowie nie zwracaja na takie rzezczy uwagi, a Ty musisz wypoczywac, bo teraz najgorszy czas dla Ciebie i malenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztefka - a ja nie wiedzialam, że Ty już jestes tuż tuż przed porodem! 13 marca!? I 36 tydzien ciąży? Coś mi się nie zgadza, bo zaraz jest już 13-ty, za 3 dni, więc w którym tygodniu Ty masz rodzić? Życzę tak czy owak - szczęsliwego rozwiazania. Lada dzień nam znikniesz ;) Iza - jaki zbieg okolicznosci! Ty Iza, w Twój brat Robert! :D My takie imiona wymyslilismyz męzem w ciągu jednej minuty, jednogłośnie i bez zastanowienia. Wtedy jeszcze nawet nie bylismy malżenstwem, ale tak ot gadalismy o imionach naszych przyszlych ewentualnych dzieci. ;) Dla obojga z nas byly to najlepsze imiona ;) A co do tego testu na płeć dziecka - już pisalam na innym topiku. :) Wg mnie to bzdury, zabobony i wymysły :classic_cool: Nie wierzę w to ani na jotę. Osobiscie chcialabym dziewczynkę, mąż oczywiscie chłopca, więc caly czas se dogadujemy :P Najwazniejsze jednak by nie urodzilo sie niepelnosprawne, chore umysłowo, czy coś w ten deseń :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam dokladnie, ale nie od początku, bo dolączylam stosunkowo niedawno. Więc moze pisalas o tym wczesniej, a wszystkich stron nie czytałam. A jesli pisalas o tym niedawno, to przepraszam, że nie doczytalam/albo zapomnialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×