Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pajacyk 36

10 t. ciąży opryszcza wargowa kto miał i dzidzia zdrowa????

Polecane posty

Gość pajacyk 36

Okropnie się boję bo wiem że to wirus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajacyk 36
nikt nie miał jej?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolobolo
groźna jest opryszczka narządów rodnych , a nie wargowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi121212
mialam opryszczke wargowa 2 razy podczas ciazy (zima) obecnie jestem w siodmym miesiacu moja lekarz powiedziala, ze nie ma obaw faktycznie znacznie bardziej niebezpieczna jest opryszczka narzadow rodnych, wtedy jest sie czym martwic stosowalam vratizolin w masci (cena ok. 10 zl, bardzo skuteczny, opryszczka znika po ok. 4 dniach), w ogole stosuje go juz chyba od 8 lat, bo jak wiadomo, kto mial opryszczke raz, to juz co jakis czas bedzie go dopadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajacyk 36
Gabi 121212 Ale jak mialas w zimie to było powyżej pierwszego trymestru ja się boje bo u mnie to jeszcze okres rozwoju płodu i boję się żeby nie miało jakiś wad. Może jednak ktoś przechodził w 1 trymestrze i teraz jest w zaawansowanej ciąży i wszystko jest O.K. ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamika
Ja miałam w czasie ciąży opryszczkę 3 razy. W I II i III trymestrze i wszystko jest w porzadku. Nie martw się. Ważne by dbać o czystość i nie przenieść jej na wargi sromowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam teraz w ciąży ciągle opryszczkę i jak na razie jest dobrze, a kończę już ciążę... mnie maści nie pomagają, polecam posmarować pastą do zębów - znika po 2 dniach. To jest jak dotąd najlepszy u mnie patent, skoro nie mogę brać swoich leków na opryszczkę, a mam zawsze bardzo dużą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W I i II trymestrze ciąży miałam opryszczkę warg. Córeczka jest zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajacyk 36
WIELKIE DZIĘKI DZIEWCZYNY ! Chyba mnie rozumiecie że się martwiłam ale kamien spadł mi z serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×