Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basi_unia

Rozwód z jego winy. Czy mam szanse? Kto to przeszedł?

Polecane posty

Wybacz berlinko ale moim zdaniem chamstwo nie ma zadnych zalet. Szczerość jest zaletą ale aby się nią szczycić wcale nie trzeba być chamem. Tzw. kindersztuba nie wyklucza szczerości. Natomiast chamstwo umniejsza wszystkie inne zalety. Nawet inteligencja prezentowana w sposób chamski jest odstręczająca. Możesz bawić się czytając posty Twoich oponentów ale ... jest takie stare powiedzenie : \"jak ci 4 osoby mówi że masz ogon ... to się obejrzyj\" A jak wiesz, nie tylko mnie przeraził Twój jad i wulgarność języka. Poza tym jesteś mocno niekonsekwentna w sposób, dodatku ,infantylny. Prezentujesz mentalność kalego. Ty możesz oceniać ( mimo, że wiesz o np. autorce topiku niewiele) natomiast od oceny ciebie - wara. A wyobraź sobie, że mnie tak samo wolno wyciagać wnioski na podstawie tego co czytam jak tobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno : nie znoszę jak ktoś kto jest Polakiem ( Polką) pluje na innych Polaków uważając się za ... no właśnie ... za kogo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda widze,ze z ciebie wielka patriotka sie znalazla,buhahahahaa!!!!! pluja i na ciebie i ty na innych plujesz (wlasnie tutaj)tylko nawet sobie z tego sprawy nie zdajesz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berlinko - ja mam wybór - czy pluć czy nie. Mam wybór czy słuchać tego jak ktoś usiłuje być namniej polskim z Polaków po to aby móc ich opluć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaję sobie sprawę z tego jak postępuję. Nie musisz mi tego uświadamiać. Jestem dorosła i świadoma swoich czynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje,ze w zyciu prywatnym jestes tak samo madra,jak i tutaj,jezeli tak to wspolczuje twojemu partnerowi,jezeli w ogole go masz,ale watpie,zeby ktos z taka osoba,ktora prawi ciagle madre moraly wytrzymal,nie ma perfekcyjnych ludzi,ale ty taka tutaj odgrywasz i dlatego masz pecha mala madralinska,nie lubie madrali:-p musisz byc bardzo samotna i wiele kompleksow miec:-o kompleksiary tak rozmawiaja,poprawnie a za skorupa kryja sie nieszczesliwe kobitki nie umiejace znalezc faceta,z kupa problemow i bez przyjaciol,kup sobie psa i jamaj mu ile chcesz:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soryyy
Magda ale jednak to nie berlinka sie podszywala pod Ciebie . To pisalam ja .Pisalam tu pod nikiem dobrze dobrze,ale po wynurzeniach pewnego pana skutecznie mi sie odechcialo:O Berlinka widze ze masz kompa :D:D:DTo fajnie .Wpadne pozniej ok 21,30:) Moze ude sie wpasc na siebie .Milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soryyy
Oczywiscie nie podszywalam sie pod Ciebie ,tylko to ja bronilam berlinki,ale sie zapedzilam az wstyd hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam swoje zdanie na temat podszywacza i nie będę już tego tu roztrząsać.Jest również coś charakterystycznego w jednym słowie,coś co wyjaśnia i ujawnia podszywacza(dla bystrych):)Ale teraz to nie ma znaczenia. Jedno jest pewne.Złe emocje są złym doradcą.Wszystkie moje słowa są szczere.Te za i te przeciw.Każdy ma prawo do swojego zdania,ale zdanie odmienne nie upoważnia do nazwania kogoś \"suką\" itp.Mogłabym teraz nawrzucać bluzgów tak jak Ty to zrobiłaś w moim kierunku,ale nie zrobię tego...Tak jak napisała Ruda...mamy wybór...nie zrobię tego również ze względu na mój inny poziom.Czy jest lepszy,czy gorszy...każdy może mieć inne zdanie na ten temat.Na pewno jest inny.Dla Ciebie zapewne jest gorszy...no cóż...prowadząc tą niesmaczną dyskusję wcale nie czuję się lepsza. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Berlinko a moze zapytaj dobrze dobrze czy prowadziłam z nia konwersacje pare dni temu na tym amym topiku tylko w sposób kulturalny. Wdac ,ze to jednak Ty nie czytasz tresci tylko zajmujesz sie obrazaniem kazdego kto sie odezwie inaczej niz ty. Bo gdybys czytała cały temat to by nie pisała bzdur w stylu, ze pojawiłam sie 26.04 o godz. 8.09 I jeszcze jedno \' inteligentna osóbko\" a moze kliknij na nick to zobaczysz ile postów kto zamiescieł jeżeli uwazasz ze jestem nowalijka jak to nazwalas to chyba nie umiesz równiez liczyć. Naskoczyłas na ruda ,że pewnie jest samotna skoro inteligetna? No to juz zal bierze nad twoja głupotą. Buhahahahah Czyli tylko tępe chamskie prostaczki są szczęsliwe, są kochane i maja monopol na prawde. I Boże miej w opiece twojego męza i dzieci , Na kogo ty je wychowasz a mąż jak tylko znajdzie kobiete godną miana kultralnej to bryknie ,ze nawet nie zdązysz zauważyć. Przecież ciebie wtyd zabrac do towarzystwa skoro ty chamstwo gloryfikujesz i jeszcze nazywaz szczerościa. Pewnie jestes zła zgnuśniała i frustrowna kurą domową i siedzisz na Topiku zeby odegrac sie na wszystkich innych za swoja nędzną egystencję. MązWstydzi sie zabrac ciebie gdziekolwiek zebys mu siary nie zrobiła. Jak ci sie podoba moja ocena. To twój styl nie znac ale oceniać. Ty lepiej naucz sie czytania i roumienia tekstu bo jak widac potrafiz tylko naskakiwac na kogos kto sie przyłącza do dyskusji. Dobrze dobrze fajnie sie gadało , mamy troche inne poglądy ale warto było podjąc dyskusję. i nie sadze ,ze to ty odszywałas sie pod tekstem w stylu \" obciągam......... to niestety pasuje jak ulał do berlinki , której faszyzm poraża. Zaraz oberwe ze zbyt mądrze pisze bo jestem głupia, nieszczęsliwa i samotna. Nie kochana mylisz sie i to nawet nie wiesz jak. Ot co mądrosc Berlinki I tak bardzo wielka frajde sprawiło mi ze szczerze powiedziałam ci co o Tobie myślę. A twoja riposta jest do przewidzenia czyż nie F******.......... itp. Do garów i ściery a nie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uch
berlinka robi niezla kiche. brrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze.....wejdz na GG,nareszcie jestes pisalam po poludniu,mam mam mam i sie ciesze do jutra,on znowu kartona zapomnial:-o:-D,jestem ciekawa czy dostalas jaks odpowiedz od tych rano,tam gdzie pisalas??koniecznie musisz mi powiedziec,mam nowe info co do tego,wlasciwie tylko pozytywne wiadomosci,ale pogadamy zaraz to Ci wszystko opowiem,papatki i do zaraz🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze teraz kilka wypowiedzi szanownej Berlinki Zaczelła spokojnie to tylko debiut; 22.04] 19:29 berlinka basiu,mam pytanie do Ciebie,masz dzieci?? 22.04] 19:29 berlinka basiu,mam pytanie do Ciebie,masz dzieci?? 22.04] 19:35 berlinka to dziwne,zeby dzieci nie miec byc szczesliwa-----------????? No tak moze z innego powodu????? Ja nie mieszkam w Polsce,mieszkam w Niemczech i tu kobieta porzucona i zdradzona przez meza ma wygrane ale alimentow nie dostanie,to co dopiero w naszej biednej Polsce????? Basienko nie badz zla rekawy podkasac i do roboty.... myslami bedziesz gdzie indziej jak przy starym pryku i jego \"torbir\"(jak sie nie myle) a wlasnie:dlaczego \"Torba\"albo pasztetowa\"? 22.04] 19:35 berlinka to dziwne,zeby dzieci nie miec byc szczesliwa-----------????? No tak moze z innego powodu????? Ja nie mieszkam w Polsce,mieszkam w Niemczech i tu kobieta porzucona i zdradzona przez meza ma wygrane ale alimentow nie dostanie,to co dopiero w naszej biednej Polsce????? Basienko nie badz zla rekawy podkasac i do roboty.... myslami bedziesz gdzie indziej jak przy starym pryku i jego \"torbir\"(jak sie nie myle) a wlasnie:dlaczego \"Torba\"albo pasztetowa\"? 22.04] 19:35 berlinka to dziwne,zeby dzieci nie miec byc szczesliwa-----------????? No tak moze z innego powodu????? Ja nie mieszkam w Polsce,mieszkam w Niemczech i tu kobieta porzucona i zdradzona przez meza ma wygrane ale alimentow nie dostanie,to co dopiero w naszej biednej Polsce????? Basienko nie badz zla rekawy podkasac i do roboty.... myslami bedziesz gdzie indziej jak przy starym pryku i jego \"torbir\"(jak sie nie myle) a wlasnie:dlaczego \"Torba\"albo pasztetowa\"? 22.04] 19:35 berlinka to dziwne,zeby dzieci nie miec byc szczesliwa-----------????? No tak moze z innego powodu????? Ja nie mieszkam w Polsce,mieszkam w Niemczech i tu kobieta porzucona i zdradzona przez meza ma wygrane ale alimentow nie dostanie,to co dopiero w naszej biednej Polsce????? Basienko nie badz zla rekawy podkasac i do roboty.... myslami bedziesz gdzie indziej jak przy starym pryku i jego \"torbir\"(jak sie nie myle) a wlasnie:dlaczego \"Torba\"albo pasztetowa\"? 22.04] 19:35 berlinka to dziwne,zeby dzieci nie miec byc szczesliwa-----------????? No tak moze z innego powodu????? Ja nie mieszkam w Polsce,mieszkam w Niemczech i tu kobieta porzucona i zdradzona przez meza ma wygrane ale alimentow nie dostanie,to co dopiero w naszej biednej Polsce????? Basienko nie badz zla rekawy podkasac i do roboty.... myslami bedziesz gdzie indziej jak przy starym pryku i jego \"torbir\"(jak sie nie myle) a wlasnie:dlaczego \"Torba\"albo pasztetowa\"? 22.04] 19:46 berlinka o jakim orzekaniu winny mowisz?????W jakim wieku my zyjemu ,po prostu jest niezgodnosc charakterow i kropka a co do tego,ze jak mezulek baski padnie na kolana,to znam juz jej odpowiedz,baska przyjmnie go.... 20:31 berlinka pisalas,ze w styczniu odszedl,teraz mamy kwiecien,dlaczego tak dlugo czekasz i na co??????Idz po porade do adwokata,WEZ co Twoje i juz!!!!a jemu zostaw te stare skarpety,bierz psa i auto,i wyjedz do inneo miasta i zacznij nowe zycie,ty masz dopiero 27 lat,na co Ty czekasz?????az zgorzkniejesz,a ktory facet Cie potem wezmie???? Bierz sie w garsc dziewczyno i pokaz temu prykowi,na co cie stac i to bez niego!!! 20:31 berlinka pisalas,ze w styczniu odszedl,teraz mamy kwiecien,dlaczego tak dlugo czekasz i na co??????Idz po porade do adwokata,WEZ co Twoje i juz!!!!a jemu zostaw te stare skarpety,bierz psa i auto,i wyjedz do inneo miasta i zacznij nowe zycie,ty masz dopiero 27 lat,na co Ty czekasz?????az zgorzkniejesz,a ktory facet Cie potem wezmie???? Bierz sie w garsc dziewczyno i pokaz temu prykowi,na co cie stac i to bez niego!!! i nagle nastąpiła przemiana 22.04] 20:50 berlinka DO JA POPIERAM--------ty prymitywie jeden,ty pustaku pieprzony,pojecia nie masz co gadasz,jestem najszczesliwazsa mezatka na swiecie,pokoje z mizdrzacymi,tanimi latawicami sa na St.Pauli,jezeli wiesz,gdzie to jest,ale ty na pewno... 24.04] 19:08 berlinka witam basienke naturalnie,hejka no dobrze dobrze,witam he,he,hei na pomaranczowo ale tu sie pogmatwalo,musialam wiele czasu spedzis przed kompem zeby nadrobic,szok basienka a wiec ma swoje zwolenniczki,no prosze ale sa tak samo pozakrecane,jak sama nasza baska a gdzie sie podziala nasza basiunia?? duza awantura a naszej basiuni nie ma??moze obgaduje plan zemsty z nowym adwokatempewnie w parku,no co tam na spacery nie mozna wychodzic z adwokatem......e tam laski nie znacie sie,zaczyna sie od spacerkow,czym konczy sie nie musze pisac gdzie sie podziewacie,mam nadzieje,ze sie zaraz zjawicie tutaj a i moze sama nasza baska basui***TUBA!!!!!***daj nam koniecznie znac,co nowego zalatwilas,jaki jest kolejny plan??? czekam!!!!!!!!!!!!! wasza berlinka 24.04] 19:08 berlinka witam basienke naturalnie,hejka no dobrze dobrze,witam he,he,hei na pomaranczowo ale tu sie pogmatwalo,musialam wiele czasu spedzis przed kompem zeby nadrobic,szok basienka a wiec ma swoje zwolenniczki,no prosze ale sa tak samo pozakrecane,jak sama nasza baska a gdzie sie podziala nasza basiunia?? duza awantura a naszej basiuni nie ma??moze obgaduje plan zemsty z nowym adwokatempewnie w parku,no co tam na spacery nie mozna wychodzic z adwokatem......e tam laski nie znacie sie,zaczyna sie od spacerkow,czym konczy sie nie musze pisac gdzie sie podziewacie,mam nadzieje,ze sie zaraz zjawicie tutaj a i moze sama nasza baska basui***TUBA!!!!!***daj nam koniecznie znac,co nowego zalatwilas,jaki jest kolejny plan??? czekam!!!!!!!!!!!!! wasza berlinka 25.04] 09:31 berlinka witam wszystkich w sloneczny piekny dzien ale cz wy musicie mnie wkorwia od samego rana?? przeciez od samego poczatku z naszej basi sie wszycy nabijalismy,bo basia to kuzwa prymityw zajebisty i to jescze uposledzony kase chce miec-----do roboty kuzwapodkasac rekawy i heja na co ona czeka??? a dlaczego jej maz odszedl,????bo z potworem zyll!!!!!! ma sie rozumiec a te rady ,ktore daja inne Ofiary Losu,to nic innego,jak tez POTWORY!!!! 10:21 berlinka jaka ona inteligentna,??gdyba inteligentna byla zmyla by sie z godnosia,nie kase chce,moze zapomniec o alimentach na nia!!!zdrowa,jak kon,dwie rece ma to do roboty gnac,a nie siedziec,rozpaczac,plany snuc i na kase liczyc!!!! az sie zgarbisz basiu,modl sie,zebys psa dostala!! 10:27 berlinka ile biednych kobiet jest samotnych i niedostaja ani grosza od bylego meza albo od panstwa,a ta tu sie domaga od bylego meza. mnie tylko interesuje,basiunia byla tego tak pewna,ze maz opusci pasztetowa,a ja jestem pewna,ze nie ze z pasztetowa jest szczesliwy,moze biedny chlopina potrzebowal porzadnej baby z ikra a nie kury domowej,ktora byla na skinienie palca pomyslala nasza basienka juz o tym?? I tu berlinka rozkrecła sie na maxa moze w berlinie jak jej nie rozumieja to im uszy nie więdna 14:27 berlinka baska nie chce wrocic bo prawda w oczy kole!!! dosyc ma sluchania calej prawdy,jest zlana nas wszystkich,bo my jej oczy otworzylismy wszyscy boi sie jej,jak diabel wody swieconej a kiedy jej te oczy otworzyłas bo nie zauwżyłam pewnie ślepa jestem i do tego głupia. 14:51 berlinka jestem ciekawa,jaka prawde by nam powiedzial maz baski o niej samej,pewnie przezegnalibysmy sie lewa reka wszyscy a niektore osobki tak sie uzalaja nad ta baska wine zawsze maja dwie strony,a nie jedny,gdyby baska byla oki ,to by maz byl przy niej no i niezły galop 25.04] 18:27 berlinka do magda--------jeszcze nikomu tutaj nie ublizylam ale ty jestes pierwsza tania,wymizdrzona suko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wypieprzaj stad bo twoje komentarze sa w ogole nie na miejscu!!!!! NIKT z oba nie ma zamiaru rozmawiac,szukaj gdzie indziej jeleni tania,prymitywna suuuuuuuuuuuuuuuuuko!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zycze sczescia i serdecznie pozdrawiam cie ty primitywie zakapleksiony,zimna tania i wyrachowyna SUKO!!!!!!! BLADZ!!!!!!!!!! Pozdrawiam cie mala bewstydny suko!!!!!: 08:19 berlinka denerwuje mnie ta prymitywna suka od samego ranaale wszedzie sa takie chwasty chociaz mowia,ze chwasty trzeba wyrywac a wiec prymitywna kobieto,ostatni raz ci mowie,ze sie pod nikogo nigdy nie podszywalam,ani nie mam zamiaru. Z tym obciaganiem(ZYGAC ZARAZ BEDE)to nikogo tutaj nie obchodzi,musisz topik zmienic! Co do mojego meza,to mam najwspanialszego meza na swiecie i jestesmy bardzo ze soba szczesliwi a co do szefa,to mam go tez tylko ty swojemu musisz obciagac,zebys pracowac mogla a ja swojemu NIE!!!!ehhehehehehehee radze ci przeczytaj oa a-z caly topik a wtedy sie wypowiadaj,albo i nie ty i tak nie masz nic tutaj do powiedzenia,nudna i prymitywna jestes i nikt cie nie slucha!!!!! i na tym odcinku koncze moj dialog z toba Das Thema ist für mich beendet du blöde Kuh!Nie wieder und Ciao. 26.04] 11:14 berlinka nikt tu nie chce noawalijek i juz ani przemadrzalych kur 26.04] 16:24 berlinka a wiec ruda zapewniam cie,ze jestem wiele szczesliwych lat w zwiazku,bardzo szczwsliwym,mam kochajacego meza i dzieci. a co do basiuni,to inna sprawa wiem na 100 procent,ze alimentow na siebie nie dostanie,argument sadu:jest mloda i zdrowa i do pracy ma isc.Wybacz,zeby liczyla na pieniadze bylego meza,nic od niego nie chce ale kase chce,tego pojac nie moge.Powinna spakowac sie co dla niej wazne i pokazac mu sie z innej strony,ze da sobie doskonale rade bez niego. Lepiej by bylo,zeby sie nie zastanawiala dlugo nad tym kim jestem,bo i tak nic nie wymyslisz,ani nawet nie mozesz przypuszczac,bo mnie nie znasz,a co zlosliwej----to moge sie tylko smiacbo to do mnie nie pasuje,ale tak,jak juz mowilam nikt sie tu nie zna. Dziwi mnie tylko to,jakie sa panie od razu nerwowe i wrazliwe na wulgaryzm,co drugiie slowo w Polsce jest to k.....a panie takie zbulwersowane,to jest smieszne.Jadu tez nie posiadam(rylam jak to czytalam)niezla zabawe mialam,ty przeczytalas 2 strony ta pirwsza i te ostatnia i myslisz,ze mozesz tu wiele powiedziec,o to wlasnie uwazam nie na miejscu!!!ta pani,ktora sie tez tak mocno udzielala jest tutaj od 26.04,godz.8:09,a zrobila taka afere,ze ludzi wystrasza i forum sie staje nie do zniesienia. Jezeli ktos atakuje mnie perfidnie,to perfidnie odpowiadam tez atakiem,nie pozwole sobie na to,zeby osoby ktore mnie nie znaja obrzucaja blotem,no tak niestety taka jest Polska i w niej ludzie mieszkajacy,wcale sie nie dziwie,ze wiele ludzi nie chce miec z Polakami kontaktu,wystarczy spojrzec na ten topik,nie nie moje panie ,nie ja jestem winna ale te wszystkie prowokantki,ktore maja niezla zabawe,mslac,ze sie wybijaja,tak ale w glupocie.Te glupie zarzuty niby podszywania sie pod kogos,uwazam najsmieszniejsze i te tanie zwroty,mysla,ze rozum pozjadaly,wcale sie nie dziwie,ze skacza z kwiatka na kwiatek,bo nikt nie wytrzymuje tej madrosci zwartej z ksiazki sprzed 3 godzin na lekcjach!!! Przczytaj od poczatku ten topik,to poznasz lepiej wszystkie osoby i mozesz wywnioskowac,kto jest kim,kto ma jad(ryje)i kto ma nienawisc w sobie(jeszcze bardziej ryje) Pozdrawiam cie i zycze przyjemnego popoludnia. 17:37 berlinka Bezprzeczna zaleta chamstwa jest szczerosc.Czlowiek dobrze wychowany wcale nie musi byc lepszy od chama,ale ukrywa to.Cham jest spontanicznie szczery i to jest w nim takie wlasnie piekne Pozdrawiam 26.04] 18:27 berlinka ruda widze,ze z ciebie wielka patriotka sie znalazla,buhahahahaa!!!!! pluja i na ciebie i ty na innych plujesz (wlasnie tutaj)tylko nawet sobie z tego sprawy nie zdajesz!!!! 26.04] 19:25 berlinka mam nadzieje,ze w zyciu prywatnym jestes tak samo madra,jak i tutaj,jezeli tak to wspolczuje twojemu partnerowi,jezeli w ogole go masz,ale watpie,zeby ktos z taka osoba,ktora prawi ciagle madre moraly wytrzymal,nie ma perfekcyjnych ludzi,ale ty taka tutaj odgrywasz i dlatego masz pecha mala madralinska,nie lubie madrali musisz byc bardzo samotna i wiele kompleksow miec kompleksiary tak rozmawiaja,poprawnie a za skorupa kryja sie nieszczesliwe kobitki nie umiejace znalezc faceta,z kupa problemow i bez przyjaciol,kup sobie psa i jamaj mu ile chcesz I tu jest cala kwintesencja kury domowej , mieszkjącej byc może w berlinie , sprzatającej pewnie domy starych prykówi i podcierającej im tyłki czującą sie lepsza od innych. Haczyk nie żenada Czy przeczytałam cały topik zalosna kreaturo człowieka Takie osoby jak ty trzeba i pętnowac na forum to moj ostatni post do ciebie bo szkoda słow .......................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze teraz kilka wypowiedzi szanownej Berlinki Zaczelła spokojnie to tylko debiut; i nagle nastąpiła przemiana 22.04] 20:50 berlinka DO JA POPIERAM--------ty prymitywie jeden,ty pustaku pieprzony,pojecia nie masz co gadasz,jestem najszczesliwazsa mezatka na swiecie,pokoje z mizdrzacymi,tanimi latawicami sa na St.Pauli,jezeli wiesz,gdzie to jest,ale ty na pewno... 24.04] 19:08 berlinka witam basienke naturalnie,hejka no dobrze dobrze,witam he,he,hei na pomaranczowo ale tu sie pogmatwalo,musialam wiele czasu spedzis przed kompem zeby nadrobic,szok basienka a wiec ma swoje zwolenniczki,no prosze ale sa tak samo pozakrecane,jak sama nasza baska a gdzie sie podziala nasza basiunia?? duza awantura a naszej basiuni nie ma??moze obgaduje plan zemsty z nowym adwokatempewnie w parku,no co tam na spacery nie mozna wychodzic z adwokatem......e tam laski nie znacie sie,zaczyna sie od spacerkow,czym konczy sie nie musze pisac gdzie sie podziewacie,mam nadzieje,ze sie zaraz zjawicie tutaj a i moze sama nasza baska basui***TUBA!!!!!***daj nam koniecznie znac,co nowego zalatwilas,jaki jest kolejny plan??? czekam!!!!!!!!!!!!! wasza berlinka 25.04] 09:31 berlinka witam wszystkich w sloneczny piekny dzien ale cz wy musicie mnie wkorwia od samego rana?? przeciez od samego poczatku z naszej basi sie wszycy nabijalismy,bo basia to kuzwa prymityw zajebisty i to jescze uposledzony kase chce miec-----do roboty kuzwapodkasac rekawy i heja na co ona czeka??? a dlaczego jej maz odszedl,????bo z potworem zyll!!!!!! ma sie rozumiec a te rady ,ktore daja inne Ofiary Losu,to nic innego,jak tez POTWORY!!!! 10:21 berlinka jaka ona inteligentna,??gdyba inteligentna byla zmyla by sie z godnosia,nie kase chce,moze zapomniec o alimentach na nia!!!zdrowa,jak kon,dwie rece ma to do roboty gnac,a nie siedziec,rozpaczac,plany snuc i na kase liczyc!!!! az sie zgarbisz basiu,modl sie,zebys psa dostala!! 10:27 berlinka ile biednych kobiet jest samotnych i niedostaja ani grosza od bylego meza albo od panstwa,a ta tu sie domaga od bylego meza. mnie tylko interesuje,basiunia byla tego tak pewna,ze maz opusci pasztetowa,a ja jestem pewna,ze nie ze z pasztetowa jest szczesliwy,moze biedny chlopina potrzebowal porzadnej baby z ikra a nie kury domowej,ktora byla na skinienie palca pomyslala nasza basienka juz o tym?? I tu berlinka rozkrecła sie na maxa moze w berlinie jak jej nie rozumieja to im uszy nie więdna 14:27 berlinka baska nie chce wrocic bo prawda w oczy kole!!! dosyc ma sluchania calej prawdy,jest zlana nas wszystkich,bo my jej oczy otworzylismy wszyscy boi sie jej,jak diabel wody swieconej a kiedy jej te oczy otworzyłas bo nie zauwżyłam pewnie ślepa jestem i do tego głupia. 14:51 berlinka jestem ciekawa,jaka prawde by nam powiedzial maz baski o niej samej,pewnie przezegnalibysmy sie lewa reka wszyscy a niektore osobki tak sie uzalaja nad ta baska wine zawsze maja dwie strony,a nie jedny,gdyby baska byla oki ,to by maz byl przy niej no i niezły galop 25.04] 18:27 berlinka do magda--------jeszcze nikomu tutaj nie ublizylam ale ty jestes pierwsza tania,wymizdrzona suko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wypieprzaj stad bo twoje komentarze sa w ogole nie na miejscu!!!!! NIKT z oba nie ma zamiaru rozmawiac,szukaj gdzie indziej jeleni tania,prymitywna suuuuuuuuuuuuuuuuuko!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zycze sczescia i serdecznie pozdrawiam cie ty primitywie zakapleksiony,zimna tania i wyrachowyna SUKO!!!!!!! BLADZ!!!!!!!!!! Pozdrawiam cie mala bewstydny suko!!!!!: 08:19 berlinka denerwuje mnie ta prymitywna suka od samego ranaale wszedzie sa takie chwasty chociaz mowia,ze chwasty trzeba wyrywac a wiec prymitywna kobieto,ostatni raz ci mowie,ze sie pod nikogo nigdy nie podszywalam,ani nie mam zamiaru. Z tym obciaganiem(ZYGAC ZARAZ BEDE)to nikogo tutaj nie obchodzi,musisz topik zmienic! Co do mojego meza,to mam najwspanialszego meza na swiecie i jestesmy bardzo ze soba szczesliwi a co do szefa,to mam go tez tylko ty swojemu musisz obciagac,zebys pracowac mogla a ja swojemu NIE!!!!ehhehehehehehee radze ci przeczytaj oa a-z caly topik a wtedy sie wypowiadaj,albo i nie ty i tak nie masz nic tutaj do powiedzenia,nudna i prymitywna jestes i nikt cie nie slucha!!!!! i na tym odcinku koncze moj dialog z toba Das Thema ist für mich beendet du blöde Kuh!Nie wieder und Ciao. 26.04] 11:14 berlinka nikt tu nie chce noawalijek i juz ani przemadrzalych kur 26.04] 16:24 berlinka a wiec ruda zapewniam cie,ze jestem wiele szczesliwych lat w zwiazku,bardzo szczwsliwym,mam kochajacego meza i dzieci. a co do basiuni,to inna sprawa wiem na 100 procent,ze alimentow na siebie nie dostanie,argument sadu:jest mloda i zdrowa i do pracy ma isc.Wybacz,zeby liczyla na pieniadze bylego meza,nic od niego nie chce ale kase chce,tego pojac nie moge.Powinna spakowac sie co dla niej wazne i pokazac mu sie z innej strony,ze da sobie doskonale rade bez niego. Lepiej by bylo,zeby sie nie zastanawiala dlugo nad tym kim jestem,bo i tak nic nie wymyslisz,ani nawet nie mozesz przypuszczac,bo mnie nie znasz,a co zlosliwej----to moge sie tylko smiacbo to do mnie nie pasuje,ale tak,jak juz mowilam nikt sie tu nie zna. Dziwi mnie tylko to,jakie sa panie od razu nerwowe i wrazliwe na wulgaryzm,co drugiie slowo w Polsce jest to k.....a panie takie zbulwersowane,to jest smieszne.Jadu tez nie posiadam(rylam jak to czytalam)niezla zabawe mialam,ty przeczytalas 2 strony ta pirwsza i te ostatnia i myslisz,ze mozesz tu wiele powiedziec,o to wlasnie uwazam nie na miejscu!!!ta pani,ktora sie tez tak mocno udzielala jest tutaj od 26.04,godz.8:09,a zrobila taka afere,ze ludzi wystrasza i forum sie staje nie do zniesienia. Jezeli ktos atakuje mnie perfidnie,to perfidnie odpowiadam tez atakiem,nie pozwole sobie na to,zeby osoby ktore mnie nie znaja obrzucaja blotem,no tak niestety taka jest Polska i w niej ludzie mieszkajacy,wcale sie nie dziwie,ze wiele ludzi nie chce miec z Polakami kontaktu,wystarczy spojrzec na ten topik,nie nie moje panie ,nie ja jestem winna ale te wszystkie prowokantki,ktore maja niezla zabawe,mslac,ze sie wybijaja,tak ale w glupocie.Te glupie zarzuty niby podszywania sie pod kogos,uwazam najsmieszniejsze i te tanie zwroty,mysla,ze rozum pozjadaly,wcale sie nie dziwie,ze skacza z kwiatka na kwiatek,bo nikt nie wytrzymuje tej madrosci zwartej z ksiazki sprzed 3 godzin na lekcjach!!! Przczytaj od poczatku ten topik,to poznasz lepiej wszystkie osoby i mozesz wywnioskowac,kto jest kim,kto ma jad(ryje)i kto ma nienawisc w sobie(jeszcze bardziej ryje) Pozdrawiam cie i zycze przyjemnego popoludnia. 17:37 berlinka Bezprzeczna zaleta chamstwa jest szczerosc.Czlowiek dobrze wychowany wcale nie musi byc lepszy od chama,ale ukrywa to.Cham jest spontanicznie szczery i to jest w nim takie wlasnie piekne Pozdrawiam 26.04] 18:27 berlinka ruda widze,ze z ciebie wielka patriotka sie znalazla,buhahahahaa!!!!! pluja i na ciebie i ty na innych plujesz (wlasnie tutaj)tylko nawet sobie z tego sprawy nie zdajesz!!!! 26.04] 19:25 berlinka mam nadzieje,ze w zyciu prywatnym jestes tak samo madra,jak i tutaj,jezeli tak to wspolczuje twojemu partnerowi,jezeli w ogole go masz,ale watpie,zeby ktos z taka osoba,ktora prawi ciagle madre moraly wytrzymal,nie ma perfekcyjnych ludzi,ale ty taka tutaj odgrywasz i dlatego masz pecha mala madralinska,nie lubie madrali musisz byc bardzo samotna i wiele kompleksow miec kompleksiary tak rozmawiaja,poprawnie a za skorupa kryja sie nieszczesliwe kobitki nie umiejace znalezc faceta,z kupa problemow i bez przyjaciol,kup sobie psa i jamaj mu ile chcesz I tu jest cala kwintesencja kury domowej , mieszkjącej byc może w berlinie , sprzatającej pewnie domy starych prykówi i podcierającej im tyłki czującą sie lepsza od innych. Haczyk nie żenada Czy przeczytałam cały topik zalosna kreaturo człowieka Takie osoby jak ty trzeba i pętnowac na forum to moj ostatni post do ciebie bo szkoda słow .......................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze teraz kilka wypowiedzi szanownej Berlinki Zaczelła spokojnie to tylko debiut; i nagle nastąpiła przemiana 26.04] 16:24 berlinka a wiec ruda zapewniam cie,ze jestem wiele szczesliwych lat w zwiazku,bardzo szczwsliwym,mam kochajacego meza i dzieci. a co do basiuni,to inna sprawa wiem na 100 procent,ze alimentow na siebie nie dostanie,argument sadu:jest mloda i zdrowa i do pracy ma isc.Wybacz,zeby liczyla na pieniadze bylego meza,nic od niego nie chce ale kase chce,tego pojac nie moge.Powinna spakowac sie co dla niej wazne i pokazac mu sie z innej strony,ze da sobie doskonale rade bez niego. Lepiej by bylo,zeby sie nie zastanawiala dlugo nad tym kim jestem,bo i tak nic nie wymyslisz,ani nawet nie mozesz przypuszczac,bo mnie nie znasz,a co zlosliwej----to moge sie tylko smiacbo to do mnie nie pasuje,ale tak,jak juz mowilam nikt sie tu nie zna. Dziwi mnie tylko to,jakie sa panie od razu nerwowe i wrazliwe na wulgaryzm,co drugiie slowo w Polsce jest to k.....a panie takie zbulwersowane,to jest smieszne.Jadu tez nie posiadam(rylam jak to czytalam)niezla zabawe mialam,ty przeczytalas 2 strony ta pirwsza i te ostatnia i myslisz,ze mozesz tu wiele powiedziec,o to wlasnie uwazam nie na miejscu!!!ta pani,ktora sie tez tak mocno udzielala jest tutaj od 26.04,godz.8:09,a zrobila taka afere,ze ludzi wystrasza i forum sie staje nie do zniesienia. Jezeli ktos atakuje mnie perfidnie,to perfidnie odpowiadam tez atakiem,nie pozwole sobie na to,zeby osoby ktore mnie nie znaja obrzucaja blotem,no tak niestety taka jest Polska i w niej ludzie mieszkajacy,wcale sie nie dziwie,ze wiele ludzi nie chce miec z Polakami kontaktu,wystarczy spojrzec na ten topik,nie nie moje panie ,nie ja jestem winna ale te wszystkie prowokantki,ktore maja niezla zabawe,mslac,ze sie wybijaja,tak ale w glupocie.Te glupie zarzuty niby podszywania sie pod kogos,uwazam najsmieszniejsze i te tanie zwroty,mysla,ze rozum pozjadaly,wcale sie nie dziwie,ze skacza z kwiatka na kwiatek,bo nikt nie wytrzymuje tej madrosci zwartej z ksiazki sprzed 3 godzin na lekcjach!!! Przczytaj od poczatku ten topik,to poznasz lepiej wszystkie osoby i mozesz wywnioskowac,kto jest kim,kto ma jad(ryje)i kto ma nienawisc w sobie(jeszcze bardziej ryje) Pozdrawiam cie i zycze przyjemnego popoludnia. 17:37 berlinka Bezprzeczna zaleta chamstwa jest szczerosc.Czlowiek dobrze wychowany wcale nie musi byc lepszy od chama,ale ukrywa to.Cham jest spontanicznie szczery i to jest w nim takie wlasnie piekne Pozdrawiam 26.04] 18:27 berlinka ruda widze,ze z ciebie wielka patriotka sie znalazla,buhahahahaa!!!!! pluja i na ciebie i ty na innych plujesz (wlasnie tutaj)tylko nawet sobie z tego sprawy nie zdajesz!!!! 26.04] 19:25 berlinka mam nadzieje,ze w zyciu prywatnym jestes tak samo madra,jak i tutaj,jezeli tak to wspolczuje twojemu partnerowi,jezeli w ogole go masz,ale watpie,zeby ktos z taka osoba,ktora prawi ciagle madre moraly wytrzymal,nie ma perfekcyjnych ludzi,ale ty taka tutaj odgrywasz i dlatego masz pecha mala madralinska,nie lubie madrali musisz byc bardzo samotna i wiele kompleksow miec kompleksiary tak rozmawiaja,poprawnie a za skorupa kryja sie nieszczesliwe kobitki nie umiejace znalezc faceta,z kupa problemow i bez przyjaciol,kup sobie psa i jamaj mu ile chcesz I tu jest cala kwintesencja kury domowej , mieszkjącej byc może w berlinie , sprzatającej pewnie domy starych prykówi i podcierającej im tyłki czującą sie lepsza od innych. Haczyk nie żenada Czy przeczytałam cały topik zalosna kreaturo człowieka Takie osoby jak ty trzeba i pętnowac na forum to moj ostatni post do ciebie bo szkoda słow .......................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berlinko jak ci sie podoba . troche mi to zajęło ale każdy moze na jednej stronie zobaczyc kim jetes . Przesledziłam cały temat słonko. I ty ubliz Basiuni i innym. Jak to brzmiało przemawiasz jak Gensek ..................... Na ostre słowa otrzymujesz ostra riposte takie trudne słowo riposta prawie jak alegoria. Polecam słownik wyrazów obcych. I nie jestem ani samotna i zakompleksiona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic dodać,nic ująć. "mała odnaleziona " troszkę się natrudziłaś,ale warto było. Bohaterka jest teraz łatwa do odczytania,zrozumienia...po prostu jednoznaczna wymowa faktów. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilk007
UWAGA!!!!!!na kazdym topiku pod innym nikiem nasza mala.....sie chowa,np.jak wyzej!!!Ladnie to???? DAJE GLUPIE PORADY MADRYM LUDZIOM!!!!! CZYTAJCIE W SPOSOBACH ZDRADZONCH ZON!!! KAZDY MA JEJ DOSYC,DAJE PORADY A SAMA NIE MA NIKOGO;JEST SAMA JAK PALEC DLATEGO ATAKUJE;FUJ WSTYDZ SIE;NIELADNIE JADEM PLUC!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj drogi wilku akurat zawsze pisze pod tym samym czarnym nickiem wiec sie nie ukrywam w przeciwienstwie do ciebie. Po drugie to raczej ty jestes zjechany na sposobach nie ja. Po trzecie jakbys czytał uwaznie to jestem po rozwodzie ale nie jestem sama. I wiesz rozwód był najlepszym rozwiązaniem mojego życia. Jestem teraz szczesliwa w nowym zwiazku z nowym partnerem. Chciałes mi dokopac a to ty płaczesz tam ,ze zona cie porzuciła bo jak mogła życ z takim tyranem moze zabawie sie jak z berlią i wykarze twoje teksty. Jka chcesz poczytaj moje możesz sobie zadac trudu ale trochę tego bedzie. Ja sie swoich poglądów nie wstydzę ty natomiast powinienes / Czasy Patriarchatu to minone czasy. Widac boisz sie konstruktywnej krytyki. Pozdrawiam i życzę milego dnia. Jeżeli juz komentujesz pomaranczowy wilku to choc trochę zagłeb sie w tresc. Zabolało co ci napisałam.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ale widze tu styl pisania berlinki czyli DUŻĘ LITERY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A DO TEGO TEN DOLNY WPIS . NIC DODAC NIC UJĄC TYLKO ROZDWOJENIE JEŹNI BERLINKI DAJE ZNAC O SOBIE. Moja droga twój charaktarestyczny styl pisania widac od razu. Myśle ,że nie potrzebnie pojechałam teraz po wilku zmyliłas mnie bo tam wczoraj z nim rozmawiałam. a swoją droga dlaczego skoro jestes taka szczesliwa biegasz od tematu do tematu zeby znalezc zdradzone żony???????? Dlaczego tak ich nienawidzisz skoro jestes \"szczęśliwą mężatką z dziecmi\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berlinko - ty tez masz pecha bo ja nie lubię głupich, wulgarnych babonów, które w dodatku są bardziej niemieckie niz rodowici Niemcy i mocniej pałajace nienawiscią do Polaków niz Niemcy. Jestem inteligentna. Boli cię to ???? Wybacz ... to nie moja wina, że nie kazdemu bóg dal to samo :P Oprócz tego rodzice mnie dobrze wychowali i chwała im za to. A życie nauczyło, że nie ma tylko czerni i bieli i że aby zrozumiec innego człowieka trzeba się nauczyć empatii. Jestem w bardzo szczęsliwym związku. Mój partner nosi mnie na rękach. W przenośni i dosłownie. Mam dorosłą już córkę, z którą mam świetny kontakt własnie dzięki temu, ze jestem taka jaka jestem i potrafłam jej przekazać wiele liczących się wartości bez których życie człowieka jest egzystencją a nie prawdziwym zyciem. I mam prośbę - zmień stopkę, bo chyba nie wiesz co oznacza słowo miłość. No .. chyba, ze dla ciebie jest to tylko fizyczne znaczenie tego uczucia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaa....
rude to falszywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usunieto z forum mojego podszywacza . który łaził za mna jak pies . Stale używajac tekstów stylu berlinki. ...maaagda jak bedzie sie pod ciebie podszywac to go tez usuną. To jest łamanie regulaminu forum i mysle,ze moderatorzy tego jak widac pilnuja. Ciekawe kogo teraz bedzie udawac? a może to aaaaaaaaaaaaaa nie masz nic do powiedzenia niz rude........... a moze cos ciekawszego wniesiesz do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie zmienia faktu ze i tak sie demaskujesz jak to było \"...........papatki\" Co za bzdurny tekst ale jaki obnazajacy osobe i jaki charakterystyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje
dlatego wole nicka nie uzywac bo widze,ze duzo podszywaczy tutaj. pozdrawiam pieknie i milego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ślepy lub nieuważny nie widzi, że w wyrazie odnaleziona jest zamiana małego l na duże I. Podszywacze to plaga ale nalezy ich olewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda ale z ciebie bystrzak
wow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×