Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basi_unia

Rozwód z jego winy. Czy mam szanse? Kto to przeszedł?

Polecane posty

Gość .maja.
Obserwuje ten topik od wczoraj.Bywają rózne kobiety.Wyrachowane i naprawdę skrzywdzone.Trudno ocenić jaka naprawde jest Basia.Narazie jest zła na cały świat......no może za bardzo wylewna.Ale WY jesteście chyba chore.WAS to bawi..czepiacie sie wszystkich.Żałosne kobiety !To jest już wasz topik.A swoją drogą ciekawe co porabiacie na "sposobach zdradzonych żon"..Brak zajęcia,czy problemy w domku.Nie wysilajcie się z krytyką mnie,bo na pewno już tu nie wpadnę.Trwajcie sobie w tym swoim świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh pieniadze a gdzie
zniszczyła mnie nie rozumiem na ile dzieci z poprzedniego malzenstwa on placi i ile i ile wy macie gubie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniszczyła mnie
płacę na dzieci 760 i zostaje mi 400 stówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh pieniadze a gdzie
ja na sposobach zdradzonych zon jak mam byc szczera bylam dzis pierwszy raz i ten jeden raz mi wystarczy , przeczytalam jak jakaś pani śmieje sie z nowej kobiety swojego ex ze jest chora i łysa i ze dobrze jej tak ze jest łysa :( :o dla mnie to za dużo jak na jeden dzień ...uważam ze nie wolno się śmiać z czyjejś choroby kimkolwiek by nie byla ta osoba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh pieniadze a gdzie
zniszczyła mnie aaaa bo ty facetem jestes;) to jest nas już trzech :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh pieniadze a gdzie
no akurat na dzieci to dla mnie zrozumiałe, moj znajomy placi 700 zł alimentów na jedno dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniszczyła mnie
nie mam nic przeciwko że płacę na dzieci ale dlaczego mam płacić na sukę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobrze dobrze
>zniszczyla mnie ...do sadu sio sio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniszczyła mnie
Następna suka co po sądach się włóczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobrze dobrze
Tylko nie suka palancie !!!!Ja nie musze sie nigdzie wluczyc bo mam meza od kilkunastu lat ,ale widze ze Ci zonka dobrze ego podkopala .I zeby nie bylo ze ja zla ze tak bryknelam .Na chamstwo odpowiadam chamstwem.Tyle tylko ze Palantunio nie skumal ,ze to dobra rada.Tylko sad jest w stanie zmienic wyrok !!!By Twoja suka miala od Ciebie jak najmniej .!!!!!Jasne panie Kiepski ?!?!?!?!?!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobrze dobrze
az mi przez gada "ó" we wloczeniu peklo :P Z oburzenia chyba :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniszczyła mnie
Jak masz męża to co robisz na tym forum ??? Dobre rady udzielasz suko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobrze dobrze
Pytanie Twoje uznam za retoryczne palancie ,dlatego tylko ze powinienes mnie przeczytac panie kiepski .Juz mi sie nawet szifta nie chce wciskac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobiazg
czytam i nie mogę uwierzyć,tylko się nie pogryźcie przez monitory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam swoje zdanie -Gosia
Basia jest skrzywdzona, bardzo rozgniewana kobieta... Nie ma sie co dziwic, skoro maz doprawil jej takie rogi, ze z sarny stala sie jeleniem rogaczem.......Poza tym, wiedzialo o tym mnostwo osob...i zaloze sie ze nikt- nikt! nie chcilalby przezyc takiego upokorzenia... Jak wszyscy wiemy, to kobiety sie starzeja, robia brzydkie i stare......;) a panowie sa zawsze piekni i mlodzi, nawet z brzuchem spod ktorego nie widza czubkow swoich butow...ale co tam...oni zawsze zarwa jakas dame... wazne by kasa byla...;) I dlatego popieram Baske, mimo, ze sama raczej bym odeszla i w inny sposob dala sie draniowi we znaki ;) Jako ciekawostke dodam, ze w Brazylii, gdzie facet+kobieta zyja razem ponad pol roku, i ewtl. sie rozstana, oboje dostaja po polowie majatku..... niewazne, czy zebrali go razem, czy np facet mial np. dom i samochod a ona niewiele ... Co wy- zgorzkniali Panowie na to? ;) :) Nie lepiej sie poczuliscie, ze zyjecie w naszyej pieknej Polsce ?? I ze politycy jeszcze nie wpadli na pomysl TAKIEJ ustawy ?? ;) Pozdrawiam Panow i Panie...a Basce zycze szczecia ....i spokoju ducha ...bo to jest najwazniejesze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh pieniadze a gdzie
ta dyskusja robi się niesmaczna:o wczoraj był w nocy program poświęcony płaceniu alimentów na dzieci, w którym znaleźli się mężczyźni którzy uważali, że płacą żonie a nie dzieciom :o przecież jak facet zostawia trójkę dzieci, trzeba opłacić czynsz, trzeba z tymi dziećmi zostać w domu jak są chore, wydać na leki na szkołę itd, niedajbóg są chorowite i zarażają się wzajemnie nie wiem ile masz tych dzieci ale nawet jeśli jest ich dwójka to na głowę mają mniej niż Tobie zostaje, i wyzywanie kogoś od suk moglibyście sobie darować to twoje dzieci i w nich płynie ich krew pamietaj o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobrze dobrze
drobiazg a zatem uwierz ,nie bedzie mi taki palant ublizal,jezeli nawet nie przeczytal topiku.Nikt nie rozwiaze za niego jego problemu ,tylko sad .Nic zlego w mojej wypowiedzi nie bylo,ale kiepscy tak maja,kazda rade wezma za atak .Spada stad . Nie warto i tyle .PA PA PA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh pieniadze a gdzie
twoja krew mialo byc :P dodam swoje zdanie -Gosia-- wszyscy tu piszący byli za podzialem majątkowym ale część osób sprzeciwia sie temu zeby w bezdzietnym małżeństwie facet płacil kobiecie alimenty, dodam mlodej wyksztalconej zdrowej kobiecie i stad wzięła się cala dyskusja. Ohajtali się jak mięli 20 lat--przyznasz ze wiek malo dojrzaly zeby czlowiek wiedzial czego chce od zycia, facet sie zakochal w innej i dlatego ma placic dożywotnie alimenty kobiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobrze dobrze
heh pieniadze ,na pomaranczowo milo bylo z Wami , ale czas na mnie .Nigdy sie zmiencie baby (chlopy heheheh) Buziaki i pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam swoje zdanie- Gosia
ja nie wiem, po ktorej stronie nalezy byc, nie opowiadam sie ani za Baska ani za podlym mezem...bo mysle, ze gdyby on powiedzial do niej: kobieto, chce byc z ta inna a nie robil ja w balona, nie mialaby teraz takiej zlosci i nienawisci w sobie... i nie walczylaby o alimenty... dajmy dziewczynie zyc, to jej decyzja i nie trzeba jej opluwac, bo nie wiemy, co przezyla...a jeli naprawde sie starala byc cudowna zona, nic nie robila tylko jemu sie poswecila...? pozdrawiam wszystkich i starajmy sie zyc bardzie pogodnie.... bo wszyscy Polacy to jedna rodzina...; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiol
sprawa jest jasna, nie rozumiem dlaczego część ludzi uważa, ze nie powinnaś starac sie o rozwód z jego winy, to naturalne, wina jest po jego stronie i takie powinno byc orzeczenie sądu, niestety sprawy ciągną sie latami życzę silnej woli i wytrwałości i nie przejmuj się głupimi gadkami na forum pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam basienke naturalnie🌻,hejka no dobrze dobrze:-D:-D:-D,witam he,he,he🖐️i na pomaranczowo🖐️ ale tu sie pogmatwalo,musialam wiele czasu spedzis przed kompem zeby nadrobic,szok:-D basienka a wiec ma swoje zwolenniczki,no prosze:-o ale sa tak samo pozakrecane,jak sama nasza baska:-D a gdzie sie podziala nasza basiunia?? duza awantura a naszej basiuni nie ma??moze obgaduje plan zemsty z nowym adwokatem:-D:-D:-Dpewnie w parku,no co tam na spacery nie mozna wychodzic z adwokatem......e tam laski nie znacie sie,zaczyna sie od spacerkow:-D:-D:-D,czym konczy sie nie musze pisac:-D gdzie sie podziewacie,mam nadzieje,ze sie zaraz zjawicie tutaj a i moze sama nasza baska:-D basui***TUBA!!!!!***daj nam koniecznie znac,co nowego zalatwilas,jaki jest kolejny plan???:-D:-D:-D czekam!!!!!!!!!!!!! wasza berlinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle
ze sąd powinien byc ostatecznością jak ludzie nie umieją się dogadać no ale niektórzy wolą sie poniżąć i wyciągać brudy w sądzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do berlinka
chyba jeszcze zapomnialas przywitac "heh pieniadze" a moze nie lubisz jej bo jest za alimentami dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do berlinka
chyba jeszcze zapomnialas przywitac "heh pieniadze" a moze nie lubisz jej bo jest za alimentami dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojeeeeeee zdanieeeeeeee
Jeśli kobieta słysząc o tragedii innej kobiety (oszukanej, zdradzonej i potraktowanej w podły sposób przez ojca swoich dzieci) staje po stronie mężczyzny, to wybaczcie, ale jest dla mnie skończoną suką. Oby sama nie znalazła się w podobnej sytuacji, gdy jej mężusiowi odbije dla sąsiadki z naprzeciwka i zostawi ją samą z gromadką dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do berlina
a nie zabladzilas czasem ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdanie
a czy Ty czytalas ze owa basiunia nie ma dzieci ,Wezcie kurwa nie wypowiadajcie sie leniwce dwupalczaste ,ktorym sie czytac nie chcialo . Potraficie tylko mordy drzec -zdrada zrdada -SPADAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska********TUBA!!!!!!!!!!!!!!!!*******gdzie jest nasza basienka???? planuje i cosik szykuje:-Ddla paszteciary i starego wyjadacza,lamacza serc:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie sie podzialy te wszystkie serdeczne osobki basience:-o wcielo wszystkie a takie kuzwa madre byly!!!!!! gdzie sie podzialy te madre kuuuuuuuuuury domowe????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×