Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basi_unia

Rozwód z jego winy. Czy mam szanse? Kto to przeszedł?

Polecane posty

Gość powołujesz sie na prawo
w panstwie gdzie jest takie bezrobocie , bieda, przestępczośc i narkomania kto powiedzial ze prawo jest słuszne , moim zdaniem w tym akurat wypadku nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta.......
odrobina logiki cie nie zabije, nie boj sie jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta.......
Nie ma znaczenia jak Ty czy ja czy ktokolwiek ocenia nasze prawo. Wazne natomiast jest to ze ono istnieje, obowiazuje i nalezy je przestrzegac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logika powiadasz
więc logicznym jest dla mnie fakt , ze basia jako osoba zdrowa, młoda,i z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym może sama na siebie zarobić no ale ona woli sponsoring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta.......
Alimenty a sponsoring to dwie zupelnie rozne sprawy. Basia ma prawo do alimentow ze strony meza i powinna z tego prawa skorzystac. On pracowal i zarabial pieniadze, ona prowadzila dom. To tez jest praca, tylko nie na rzecz pracodawcy a na rzecz rodziny. Zupelnie pomijam tu fakt - a i Wy nie bierzecie go pod uwage - ze facet okazal sie gnojkiem i nalezy pokazac mu jego miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet jak się pobrał mial
20 lat, czy uważasz ze to dojrzały wiek na takie rzeczy i taki mlody koleś wie czego chce od zycia. I teraz ma placic cale zycie za błąd zrobiony w mlodości. Kto z nas mając 20 lat był ukształtowany uczuciowo.Pewnie lepiej zeby zdradzal baśke cale zycie tak jak to robi większość niż przyznal sie uczciwie do tego ze zakochal sie w innej kobiecie mając ok 30 lat...przez takie rozumowanie faceci mają kochanki i oklamują wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kim jest baska ,jezeli jej rycerz jest gnojkiem???:-D baska zasluzyla na dobra szkole zycia,przynajmniej troche oprzytomnieje:-D:-D:-D Pozdrawiam stara zaloge🌻 Nie ma litosci dla podlosci!!!!!:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baska nie chce wrocic bo prawda w oczy kole!!!:-D dosyc ma sluchania calej prawdy,jest zla😠na nas wszystkich,bo my jej oczy otworzylismy wszyscy:-D:-D:-D boi sie jej,jak diabel wody swieconej:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza tym dla mnie to jest
OGROMNY argument ze jego mama przyjęła go do domu z kochanką. To chyba o czymś świadczy, żadna normalna matka nie przygarnęła by pod swój dach ździry.Widocznie widzi ze oni się kochają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo również zezwala na
zawarcie związku małżeńskiego od 18 roku życia. Powinno być od 25 :o bo potem same nieszczęscia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie,gdyby baska byla oki,to by tescie stali pojej stronie,:-D ale baska nadawala juz na tesciowa,takze znaczy,ze tesciowajej nie cierpiala,bez ognia nie ma dymu no nie?:D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno zawdzieczac musimy bascie,gdyby nie ona nie poznalibysmy sie wszyscy tutaj:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko to
moze poczytają jacyś młodzi mężczyźni i niechaj to będzie dla nich przestrogą:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ciekawa czy jest tu pewna osobka,ktora mnie zna??nie moge zdradzic kto!!!:-D ...........jestes????Pisalam na GG nie dalas weisci,laptopa mam do jutra,dupek kartona zapomnial i nie mogli mi zabrac,jak Cie nie ma,mam nadzieje,ze wieczorkiem wskoczysz i pogadamy,do pozniej buziaczki i papa:-D:-D🌻🖐️ a ty baska tez sie w koncu pokaz,:-D,opowiedz,jak tam pozew zlozony??:-D,a jak nie to i tak sie bedziemy dobrze bawic,pozdrowienia basiu🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ciekawa,jaka prawde by nam powiedzial maz baski o niej samej,pewnie przezegnalibysmy sie lewa reka wszyscy:-D:-D:-D a niektore osobki tak sie uzalaja nad ta baska:-o wine zawsze maja dwie strony,a nie jedny,gdyby baska byla oki ,to by maz byl przy niej:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berlinka ..to jest Twój tekst\" ...maaagda zapomniałam dodać że obciąganie to moja pasja no i teraz już naprawdę mnie nie ma papatki\"Więc podpisuj się pod tym ,co piszesz prosta kobieto.Śmieszna jesteś!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do magda--------jeszcze nikomu tutaj nie ublizylam ale ty jestes pierwsza tania,wymizdrzona suko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wypieprzaj stad bo twoje komentarze sa w ogole nie na miejscu!!!!! NIKT z oba nie ma zamiaru rozmawiac,szukaj gdzie indziej jeleni tania,prymitywna suuuuuuuuuuuuuuuuuko!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zycze sczescia i serdecznie pozdrawiam cie ty primitywie zakapleksiony,zimna tania i wyrachowyna SUKO!!!!!!! BLADZ!!!!!!!!!! Pozdrawiam cie mala bewstydny suko!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D::-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak! To cała TY!!!! Już Twoje wcześniejsze wpisy były ciekawe,Twoje słownictwo również bogate,ale teraz dałaś popis.Nic dodać ,nic ująć.Jeśli poprawi Ci to nastrój możesz nazywać mnie jak sobie życzysz i pisać co sobie życzysz.Na szczęście nie użyjesz już mojego pseudonimu.Reszta mnie nie interesuje...berlinko...może jescze wpadnę,ale tylko żeby się pośmiać.Oby tak dalej.Zazdroszczę Twojemu mężowi takiej osobowości w domu..jeśli go masz,albo jeszcze masz...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać ze uwielbiam zaraz po śniadaniu każdego dnia robić TO mojemu szefowi do samego końca, znaczy się z połykiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana berlinko...policz dokładnie literki \"a\"..i widzisz...ubliżałaś mi a to jednak TY.Żal mi Ciebie...ale na codzień pracuję z trudną młodzieżą i jeśli jeszcze się do niej zaliczasz mogę Ci pomóc.Żal mi Ciebie..ale cóż...są również beznadziejne przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wracając na chwilę do tego co piszesz w moim imieniu...coś Cię wzięło z tymi lodami:).to jest to??Prawda? To Cię w Twoim życiu boli,dlatego masz potrzebę przypisania tych czynów innej osobie.Ale nie martw się,kobiety mają różne sposoby na życie...jakoś to wcześniej nazwałaś pisząc do Basi,ale nie pamiętam;););) Jeszcze jedno...to ja jestem szefem:):):) Powodzenia w życiu i na topikach,ale nie oceniaj ludzi w ten sposób.Poczytaj swoje wpisy i może wyciągniesz jakieś wnioski.Pa ....kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety mają różne sposoby na życie...jakoś to wcześniej nazwałaś pisząc do Basi,ale nie pamiętam, natomiast wiem jedno-ja lubię obciągać z połykiem po same kule, dzięki temu jestem szefem i nadal awansuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psorka
w zyciu bywa różnie, żeby sie nie okazalo ze wyrok bedzie taki ze basia bedzie musiala placić swojemu mężowi alimenty znam taki przypadek kiedy facet zdradzal i w sądzie udowodnil zonie wine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomaranczowo
jezeli facet zdreadza to oznacza ze jednak czegos brakuje mu w malzenstwie, moze tego ze kobieta nie dba o siebie - siedzac w domu i piorac mu skarpetki (tak jak mowila basia) wina zawsze jest po srodku, szkoda ze maz basi nie wypowiedzial sie na temat rozpadu malzenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO ZA KULTURALNA DYSKUSJA I W DODATKU NA TEMAT. Wyrachowane epitety aż powalaja. Berlinka a dlaczego ty jestes taka ordynarna w stosunku do innych kobiet. Co do reszty to jezeli sie nie zgadzacie z postawa Basiuni to powiedziayście i nie daje wam to prawa do obrażania jej. Twierdzenie ,ze wszystkie zdradzone kobiety to zaniedbane flądry, bez ambicji, bez godnosc. Potwory. A facet , który zdradza jest biedny i trafia na te ukochane jedyne miłości i dlatego zdradzona żona ma odejsc zostawiajac iles lat za soba bez niczego ale jak \" z klasą\". Z klasa można sie również rozwiesc uzyskujac rozwód z orzeczeniem winy męża. Swoją drogą szczęsliwe kobiety nie siedzą na forum a tym bardziej nie pałaja nienawiścia do kobiet które sa na zakręcie życiowym. Szcześliwe kobiety jeżeli wchodzą to na tematy typu \"przygotowania do śłubu\" itp. A jeżeli jestescie szczęsliwe a napawacie sie cierpieniem innych kobiet to niezłe z was \"potwory\" I jeszcze jedno juz w przedszklou dzieci mówiy wierszyk - \" nie śmiej sie dziadku z czyjegos przy(wypadku)\" Coś w tym jest???????????? Pozdrawiam zyczę miłęgo dnia , wiecej godności i empatidla innych no i może szczęścia bo nie byłybyście takie zgryźliwe. Basiuni - zdrada męża jest jego ewidentną winą . I tu popieram twoje starania o rozwód z orzeczeniem winy . Trzymam kciuki za rozwód. Co do alientów juz sie wypowiadałam. I rozumiem twoją złośc i bezsilność i szok , z którym nie mozesz sobie poradzić. Berlinka nie odezwał sie na gg bo co drugie słowo u ciebie to suuuuuuuuu......... Cóz za dama i jakie wyrafinowanie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-o denerwuje mnie ta prymitywna suka od samego rana:-oale wszedzie sa takie chwasty:-o chociaz mowia,ze chwasty trzeba wyrywac:-D a wiec prymitywna kobieto,ostatni raz ci mowie,ze sie pod nikogo nigdy nie podszywalam,ani nie mam zamiaru. Z tym obciaganiem(ZYGAC ZARAZ BEDE)to nikogo tutaj nie obchodzi,musisz topik zmienic! Co do mojego meza,to mam najwspanialszego meza na swiecie i jestesmy bardzo ze soba szczesliwi:-D a co do szefa,to mam go tez tylko ty swojemu musisz obciagac,zebys pracowac mogla a ja swojemu NIE!!!!:-D:-D:-D:-D:-Dehhehehehehehee radze ci przeczytaj oa a-z caly topik a wtedy sie wypowiadaj,albo i nie ty i tak nie masz nic tutaj do powiedzenia,nudna i prymitywna jestes i nikt cie nie slucha!!!!! i na tym odcinku koncze moj dialog z toba:-D Das Thema ist für mich beendet du blöde Kuh!Nie wieder und Ciao.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala...........przeczytaj uwaznie od samego poczatku topik,a wtedy mozesz zabrac sie do dyskusji. Nie pozwole sobie,zeby jakis chwast mnie obrazal,ja nie urazilam nikogo tutaj,a ten chwast ubliza mi.Najlatwiej bedzie nie ruszac gowna bo smierdzi,ale sama wiesz,jak to jest,jak jakis wrzod uciska. Co do rozmowy na GG to o nic sie nie martw,mamy super kontakt:-D i nic tego nie zmieni. Zycze milego dnia i nie mysl za duzo:-D u mnie dzis znowu piekna pogoda,zycze Wam tez pieknego sloneczka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×