Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basi_unia

Rozwód z jego winy. Czy mam szanse? Kto to przeszedł?

Polecane posty

Mysle,ze ten topik przemieni sie w inny topik,on tak naprawde nie ma nic wspolnego wiecej z baska,od czasu do czasu ktos wskoczy i powie cos,co niekiedy jest niekiedy nie jest na temat:-o,wydaje mi sie,ze te osobki,ktore sa od poczatku wskakuja zeby dowiedziec sie cosik nowego:-D i byloby fajniej gdybysmy sie wszyscy lepiej poznali:-D i zeby ten topik przetrwal troszeczke dluzej:-D co Wy na to????:-))jedno trzeba przyznac basiuni,ze gdyby nie ona nie byloby tu nas:-D ale to juz wczesniej pisalam,jak wiecie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje wspaniałego humoru i kurtuazji od samego rana. No a te epitety chyba są sama kwinyesencja radosci zycia i miłości do bliźniego. Dzień bez wulgaryzmu to dzień stracony? A prymitywizm widoczny jest w twoich wypowiedziach. Moze załóz topik \"Wyzywajmy sie od .............. Tak na dzień dobry\" To sposób aby poprawić sobie miernotę swojego życia - dokopać komus zupełnie nie na temat. I moja droga to ty czytaj bo temat tego forum był inny niż \" miedzy nami wrednymi sukami!\" Takim prostakom , którzy kaleczą polska mowe i nie wykazują najmniejszego poczucie przyzwoitości należałoby ustawowo odcinac dostęp do internetu. A ordynarne teksty świadczą o niskim poziomie osoby , która na forum publicznym wypisuje takie bzdury Co do twojej urody chcbyś była Miss to to co wychodzi z Twoich ust ( nie wiem juz jak to okreśłic - rodem spod budki z piwem jak żurek obszcymurek) robi z Ciebie zakomplesioną , sfrustrowaną ............... sama sobie dopowiedz bo znajdziesz najlepsze określenie. A jeżeli tak cię to kreci to przenieś sie na życie erotyczne tam bedziesz mogła wymeniac sie spokojnie swoimi uwagami i może kogoś zachwycisz. I widzisz mozna komus dokopać bez obraźliwych słow. To jest własnie klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie weszlam na ten temat dzisiaj jakbys czytała go uważnie to byś to wiedziała. A z moim mysleniem jest wszystko ok! I raczej twoja rada nie nalezy do najmądrzejaszych. Moja rada dla Ciebie to: \"MYŚL I CZASAMI W TOWARZYSTWIE TRZYMAJ JĘZYK ZA ZĘBAMI\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala ja ci............
mowie,odpierdol sie od berlinki ona jest ok,czytajn wszystkie wypowiedzi apotem na ludzi najezdzaj............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁA ODNALEZlONA
zapomnialam dodać ze moją pasją jest obciąganie z połykiem po same kule mojemu sąsiadowi gieńkowi z pobliskiego gospodarstwa rolnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Brawo DLa Ciebie to i psa szkoda. Co do tego kto sie nudzi. A ty co tu robisz ? Piszesz prace magisterska na temat \"Reakcja ludzi na obrażanie\". Jak fajnie ,że na swiecie są takie inteligentne kobiety jak ty, przynajmniej mniejsza konkurencja. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt faktem zapomnialam dodać ze moją pasją jest obciąganie z połykiem po same kule mojemu sąsiadowi gieńkowi z pobliskiego gospodarstwa rolnego ;) a ty podszywaczu spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cośnabazgrze
basia powinna jak najbardziej wystapić o rozwód z winy męża, bo ma ku temu powody i dowody, powinna zarządać podziału majątku, ale o ile ma prawo wystapić o alimenty na siebie to na pewno ich nie dostanie. Jest młoda, wykształcona, zdrowa i nic nie stoi na przeszkodzie aby sama na siebie zapracowała. Wątpie czy jakikolwiek sad przyznałby te alimenty dlatego nie powinna o nie występować bo rzeczewiście się tylko zbłazni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka uwaga
i zaraz poczytam dalej:) Do magdy-To nie berlinka sie podszywa pod Ciebie.Jezeli bywasz na kafe to powinnas rozpoznac eteowego podszywacza.Pozdro ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berlinka czy ty masz rozdwojenie jaźni. Piszesz po paroma Nickami stale te same teksty. Do tego podszywasz sie pod innych i piejesz peany na swoj temat. To choroba, a może nie masz z kim pogadac i uważasz ,że jedyną inteligentną osobą jesteś ty sama. Nie atakuj mnie bo jeszcze bardziej sie ośmieszasz. Żegnam ozięble z domieszką ironi i mam nadzieje ,że juz nigdy na żadnym forum sie nie spotkamy. A ten topik umrze smiercią naturalną właśnie dzięki Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chora kobieto pod nikogo sie nie podszywam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I NIE PISZ WIECEJ BO MNIE SZLAK TRAFIA WYRZUTKU!!!!!!!!!I TAAAAAAAAAAKA INTELIGENTNA BESTIA A ZROZUMIEC NIE MOZE!!!!!!!!!!INTELIGENTNY PRYMITYW!!!!!!!!!!!!!!!!!Halt die Klappe endlich!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jaki podstęp zastąpic jedną literkę juz wyglada jak zarezerwowany Nick. Czy myslisz ,że jeżeli piszesz jako pmarańczka jestes w sieci anonimową osobą. Nic bardziej mylnego, kiedyś sie zapędzisz a twoje IP nie trudno odnależć. Tylko treść zdradza ,ze to ciągle ta sama osoba. Wiesz jestem na Cafe od dłuższego czas i osoby , z którymi wymieniam poglądy znaja mój styl pisania. Wiec drogi podszywaczu bez względu na to kim jestes marna ta twoja gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok może to nie Berlinka sie podszywa ale dlaczego obraża innnych. Samo podszywanie to pesta bo to widac na pierwszy rzut oka. Berlinka ma problem z emocjami Czy ja ją zaatakowałam wulgaryzmami. Czy używałam jakiś epietów stosunku do jej osoby. Ta kobieta pała nienawiścia do każdego kto jej nie przytaknie , a przeciez rozmowa to wymiana pogladów. Czy kazdy musi byc prymitywem bo mysli inacej. I jakie życie byłoby nudne gdyby wszyscy mówili jednym głosem. Berlinka jestes biedną kobiętą a zółc ją az zalewa. Sama sie spalisz w tej swojej nienawiści do innych. I jeszcze raz Ci powtarzam prymitywizm zalatuje z twoich tekstów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic wiecej nie powiem tylko**FOCE***,szkoda slow,tak jestem prymitywem i co cieszysz sie ,lepiej sie czujesz!!!!to dalej pisz swoje bzdety wymadrzale,bla,bla,bla....... nie chce mie sie z toba gadac-----------------------bu.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomaranczowo
witaj berlinko nie daj sie sprowokowac, nie warto, nie znizaj sie do poziomu osob ktore obrzucaja blotem kogos kto mysli inaczej niz one

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pomaranczowo,hejka🌻ona w ogole nie ma pojecia o czym mowi,dlatego nie bede ruszac gowna,ciesze sie ze zajrzalas tutaj bo juz myslalam ze nam topik zepsuje ..... ale my sie nie damy...... mam nadzieje,ze stali bywalcy sa takiego zdania,jak ja pozdrawiam wszystkich :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo poprawne zdenie
berlinko - niestety ale twoje wypowiedzi naprawdę są agresywne dla innych, może ty tego tak nie odbierasz, ale wyzywanie od gówien jest kiepskie. Wyluzuj troche. i tak mi się wydaje że topik dogorywa. I teraz druga strona medalu- my mamy swoje zdanie, ale pozwólmy mieć inne zdanie innym ludziom- możemy z nimi dyskutować, albo stwierdzić że taka dyskusja sensu nie ma, ale po co to błoto?! Chcemy tolerancyjności to bądźmy też tolerancyjni. Poazdrawiam x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
108 postów i twój topik. Po pierwsze Sorki ze 108 (no stara wyjadaczka) ZE 100 to obrazanie innych. Po drugie ten temat nie ty założyłas i nie temu mial służyc wieć nie jest twoim tematem. Po trzecie nowalijka myśłe ze wystarczy trocge znac Cafe zeby wiedziec kto i od kiedy na nim uczestniczy. Po czwarte zdanie mam nadzeje ze wszyscy inni myslą jak ja zawiera cała kwintesencje twojej osobowosci. I jescze jedno gówno to Tobie z buzi wylewa sie tonami. Zbastuj Stara forumowiczko buhahahaha I co mądrego wniosłas swoimi wypowiedzami aaaaaaaaaaaaaa nowe obelgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
108 postów i twój topik. Po pierwsze Sorki ze 108 (no stara wyjadaczka) ZE 100 to obrazanie innych. Po drugie ten temat nie ty założyłas i nie temu mial służyc wiec nie jest twoim tematem. Po trzecie nowalijka myśle ze wystarczy troche znac Cafe zeby wiedziec kto i od kiedy na nim uczestniczy. Po czwarte zdanie mam nadzeje ze wszyscy inni myslą jak ja zawiera cała kwintesencje twojej osobowosci. I jescze jedno gówno to Tobie z buzi wylewa sie tonami. Zbastuj Stara forumowiczko buhahahaha I co mądrego wniosłas swoimi wypowiedzami aaaaaaaaaaaaaa nowe obelgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo choroba
A to sie ponawyrabialo :D A przeciez fajnie sie gadalo ciut wczesniej . Luz kobity loooooozik 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prowokantka:-D,pisz dalej ,ty mnie mozesz wiesz co!!!! A ja sie tylko smieje,ze musisz sie biedaku nadwyrezac!!:-D:-D:-D:-D CZESC Reszcie,jaka macie pogode,bo u mnie pada:-o,a bylo tak fajnie,teraz jade na zakupki i moze pozniej do Was wpadne. papatki i zycze milego popoludnia🖐️u mnie tylko 1 maj wolny,ale mimo wszystko bede z niego korzystac,chce upiec biszkopcik z truskawkami,hmmmmmmmmm pycha,poczestuje Was,to do pozniej papatki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się kim jesteś berlinko ? Kochanką, która stała się żoną i walczy teraz z eks zoną o kazdy grosz wydawany przez jej męża na dzieci ( a być może i na alimenty na eks) ? Twoje argumenty do mnie nie trafiają. To, że basia nie pracuje daje jej możliwość starania się o alimenty, choćby do czasu aż znajdzie pracę. Fakt, że jest zdrowa, młoda nie daje jej niestety żadnych większych preferencji w natychmiastowym znalezieniu pracy. Powietrzem zyć nie bedzie a jej maż jest ewidentnie winny. Ocena przez ciebie tego czy basia była dobrą czy złą żoną nijak się ma do tego, że jej wspaniały małżonek wybrał najprostsze rozwiązanie - kochankę zamiast najpierw rozwieść się z żoną, która nie spełniała ( być może) jego oczekiwań. Twoje wypowiedzi są wulgarne i pełne jadu. Czerpiesz jakąs satysfakcję z tego, że wyżywasz się na innych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec ruda zapewniam cie,ze jestem wiele szczesliwych lat w zwiazku,bardzo szczwsliwym,mam kochajacego meza i dzieci.:-D a co do basiuni,to inna sprawa wiem na 100 procent,ze alimentow na siebie nie dostanie,argument sadu:jest mloda i zdrowa i do pracy ma isc.Wybacz,zeby liczyla na pieniadze bylego meza,nic od niego nie chce ale kase chce,tego pojac nie moge.Powinna spakowac sie co dla niej wazne i pokazac mu sie z innej strony,ze da sobie doskonale rade bez niego. Lepiej by bylo,zeby sie nie zastanawiala dlugo nad tym kim jestem,bo i tak nic nie wymyslisz,ani nawet nie mozesz przypuszczac,bo mnie nie znasz,a co zlosliwej----to moge sie tylko smiac:-Dbo to do mnie nie pasuje,ale tak,jak juz mowilam nikt sie tu nie zna. Dziwi mnie tylko to,jakie sa panie od razu nerwowe i wrazliwe na wulgaryzm,co drugiie slowo w Polsce jest to k.....a panie takie zbulwersowane,to jest smieszne.Jadu tez nie posiadam(rylam jak to czytalam:-D)niezla zabawe mialam,ty przeczytalas 2 strony ta pirwsza i te ostatnia i myslisz,ze mozesz tu wiele powiedziec,o to wlasnie uwazam nie na miejscu!!!ta pani,ktora sie tez tak mocno udzielala jest tutaj od 26.04,godz.8:09,a zrobila taka afere,ze ludzi wystrasza i forum sie staje nie do zniesienia. Jezeli ktos atakuje mnie perfidnie,to perfidnie odpowiadam tez atakiem,nie pozwole sobie na to,zeby osoby ktore mnie nie znaja obrzucaja blotem,no tak niestety taka jest Polska i w niej ludzie mieszkajacy,wcale sie nie dziwie,ze wiele ludzi nie chce miec z Polakami kontaktu,wystarczy spojrzec na ten topik,nie nie moje panie ,nie ja jestem winna ale te wszystkie prowokantki,ktore maja niezla zabawe,mslac,ze sie wybijaja,tak ale w glupocie.Te glupie zarzuty niby podszywania sie pod kogos,uwazam najsmieszniejsze i te tanie zwroty,mysla,ze rozum pozjadaly,wcale sie nie dziwie,ze skacza z kwiatka na kwiatek,bo nikt nie wytrzymuje tej madrosci zwartej z ksiazki sprzed 3 godzin na lekcjach!!! Przczytaj od poczatku ten topik,to poznasz lepiej wszystkie osoby i mozesz wywnioskowac,kto jest kim,kto ma jad(ryje)i kto ma nienawisc w sobie(jeszcze bardziej ryje) Pozdrawiam cie i zycze przyjemnego popoludnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ...berlinko...nic dzis nie napisałaś w moim imieniu...i nie tłumacz,że to nie TY.Gdy tylko ktoś napisze do Ciebie swoje inne zdanie...pojawia się podszywacz.Ale może Twoja główka nie obejmuje jasności tej sytuacji.To mógłby być fajny topik.Sprawa jest godna dyskusji.Wszystkich odsyłasz do czytania...sama poczytaj i zobaczysz co robisz.Nie musiałaś nawrzucać i ubliżać Basi,co nie tylko mnie zdenerwowało.Nie masz takiego prawa.Nikt nie ma. Aha...śliczny tekst dotyczący miłości zamieściłaś...szkoda tylko,że go nie rozumiesz. Pozdrawiam gorąco.Życzę wszystkiego naj..mimo wszystko mam wielką wiarę w człowieka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezprzeczna zaleta chamstwa jest szczerosc.Czlowiek dobrze wychowany wcale nie musi byc lepszy od chama,ale ukrywa to.Cham jest spontanicznie szczery i to jest w nim takie wlasnie piekne:-D Pozdrawiam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×