Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basi_unia

Rozwód z jego winy. Czy mam szanse? Kto to przeszedł?

Polecane posty

Gość bacha do roboty.....
bacha!!!!!!!!rekawy podkasac i do roboty wypieprzac,a nie kase kasowac za darmo,nic dzisiaj nie ma zadarmo:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bacha do roboty.....
mieszkania chce,dzialki chce ,auta chce i za kundlem jeszcze wyje:-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego.......
zastanawiam sie dlaczego baski maz zostawij ja dla innej...... bo mial dosyc kury domowej.....-:D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixujaca zycie
nie chce mi sie czytac wszystkiego, ale i tak dodam swoje 3 grosze... Basiu, powinnas dokopac frajerowi ile sie da...Tez mi sie zawsze wydawalo, ze z chwila kiedy pojawia sie choc drobne zwiastuny, ze maz mnie zdradza, to odejde z honorem, wszystko mu zostawie i niech sie wali na ryj.Byl taki moment, ze podejrzewalam go o romans, ale na szczescie okazalo sie, ze nie mialam racji, jednak teraz mysle,ze gdyby faktycznie tak sie stalo, ze znalazlby sobie inna, to na pewno nie puszcze go wolno i ze wszystkim co przez lata wspolnie wypracowalismy 😠 bo niby z jakiej racji? I u Ciebie jest to samo = on Cie zdradzal, zniszczyl Wasze malzenstwo, pogruchotal serce, zdrowie i odszedl do jakiejs krowy 😠 Na pewno jak kazda zona, ktora chce stworzyc ciepelko w domu, biegalas z odkurzaczem, garami, obiadkiem na czas, dbalas o wyglad i czulas sie bezpieczna a tu nagle BUM!!! Nie daj draniowi tej satysfakcji, skurwiel i tak pozaluje, predzej czy pozniej, jeszcze na kolanach wroci a wtedy Ty pokazesz swoj honor dajac mu kopa, ale nie teraz...Biorac to, co Ci sie nalezy, wcale nie znaczy, ze nie masz honoru! A on mial honor jak lajdaczyl sie z sasiadka ??? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixujaca zycie
zapomnialam dodać ze codziennie o poranku namiętnie wącham skarpety mojego męża bo kocham to robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...maaagda
berlinka ..pokazałaś klasę..dołączyłaś do grona wiernych fanek Basi męża...podziwiam Cię!Obrażasz ludzi ,którzy wypowiadają się nie po twojej myśli a tak naprawdę nic mądrego nie napisałaś.Zastanawiam się dlaczego tu bywasz,skoro nawet Basia zrezygnowała.Teraz mozesz mi nawrzucać jeśli to poprawi Twój nastrój,ale ja już tego nie przeczytam.Nie ma sensu wchodzić na ten topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...maaagda
zapomniałam dodać że obciąganie to moja pasja no i teraz już naprawdę mnie nie ma papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo to mógł być normalny
topik, ale jakaś nudząca się cipa musiała się wpieprzyć i rozwalić dyskusję. mam nadzieje że nie natknę sie na berlinke w innych rozmowach. dla mnie ten prymitywny babsztyl jest juz przekreślony. poziom dyskusji, podszywanie sie pod innych forumowiczów - normlanie bede idiotke tępić w każdej rozmowie do której sie dołączy. wszystkim nam życze mniej takich ludzi na forum. ps. i możesz idiotko dalej podszywać sie pode mnie i wypisywać pod tym nickiem, że obciągam z połykiem i inne takie. podobnie jak inne kobiety nie przeczytam tego, bo nie bede tu wchodzić. dobrej zabawy nedzna kreaturo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy myslisz ze to berlinka
sie podszywala?Otoz to forumowy podszywacz i jego slynne teksty:O dziwie sie tylko ze nic o spoconych bawolich worach nie dodal :O:O Zawsze robil to namietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh pieniadze a gdzie
a to takie charakterystyczne dla naszego społeczeństwa ze odmiennegoi zdania mieć nie wolno bo cię zjedzą jest doskonały film w necie o moherowych beretach które atakują dziennikarzy z TVN , ten topik te ataki zaczyna przypominać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet na forum
sprawdza sie powiedzenie"wpadles miedzy wrony ,krajak tak jak one" bo inaczej to uhhhh ,albo kochanka ,albo facet jestes;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet na forum
krakaj*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh pieniadze a gdzie
jestem kochanką facetem i egoistką w jednym :] a wszystko to ( nie bo ciebie kocham) tylko bo nieco inne zdanie mam :P tutaj wszystkim które inaczej myślą przyczepiono jajka i kochanka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomaranczowo
witaj berlinko, teraz padlo na ciebie - pokazalas ze potepiasz lenistwo i zostalas opluta przez inne wyrachowane babsztyle. a tak na marginesie basienka nie pojawia sie bo zakladajac topik myslalam ze wszyscy beda bic jej brawo ze niszczy faceta. do heh pieniadze a gdzie zaczynajac tu dyskusje myslalam ze rozmawiam z kulturalnymi ludzmi ale jak widac skoro nie popieramy wyrachowania i lenistwa to jestesmy egoistkami, facetami, kochankami, debilami pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich w sloneczny piekny dzien:-D ale cz wy musicie mnie wkorwia od samego rana?? przeciez od samego poczatku z naszej basi sie wszycy nabijalismy,bo basia to kuzwa prymityw zajebisty i to jescze uposledzony:-D:-D:-D kase chce miec-----do roboty kuzwa:-Dpodkasac rekawy i heja na co ona czeka??? a dlaczego jej maz odszedl,????bo z potworem zyll!!!!!!:-D ma sie rozumiec a te rady ,ktore daja inne Ofiary Losu,to nic innego,jak tez POTWORY!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh pieniadze a gdzie
do na pomarańczowo z założenia to forum jest wymianą myśli i opinii ale chyba powinni dodać, że wymagany jest konformizm bo w innym razie zostaniesz ukamieniowana metaforycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo poprawne zdenie
jest tylko jedno!! i koniec!! a kto sie z tym nie zgadza to świnie, i .... , ... , .... (tu prosze sobie powstawiać co piękniejsze obraźliwe określenia) i podłe bez uczuć kobiety, nie sorry to na pewno podli mężczyźni! Rany kobiety a gdzie rozum??? U was aż tak mocno wiało, że i rozum wywiało? Jeśli 2 ludzi się nie kocha to biorą rozwód. Facet w tym przypadku to rzeczywiście świnia bo na boku sobie nówke znalazł-to prawda. Rozwód z orzeczeniem o jego winie powinien być – prawda-bo to jego wina. Alimenty na zdrową młodą wykształconą kobiete bez dzieci i z tego co pisała z doświadczeniem zawodowym (podobno pracowała przez chyba 5 lat)?! -ZA CO?! Gdyby były dzieci - to oczywiście, ale na kobite która ma duże szanse na znalezienie pracy?! Nie ubliżając nikomu - gdyby to była kura domowa z 20 letnim stażem- to ok. bo taka kobieta prawie nie ma szans znaleźć pracy! Ale Basiunia ?!! No kobiety, troche pomyślunku i klasy. Bo prałam mu i gotowałam i d***y dawałam- noż to każda (przepraszam za wyrażenie) k***wa mogła robić. A biorąc od niego teraz alimenty to do takiej roli się sprowadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo poprawne zdenie
a i jeszcze - podział majątku - też bo to ich wspólne! Ale alimenty?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh pieniadze a gdzie
heh sponsoring jak nic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh pieniadze a gdzie
bo poprawne zdenie trzeba kopiowac w kółko twoją wypowiedz z 10:05 bo tam jest wszystko w pigułce o czym piszemy i nie dociera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka ona inteligentna,??gdyba inteligentna byla zmyla by sie z godnosia,nie kase chce,moze zapomniec o alimentach na nia!!!:-Dzdrowa,jak kon,dwie rece ma to do roboty gnac,a nie siedziec,rozpaczac,plany snuc i na kase liczyc!!!!:-D az sie zgarbisz basiu,modl sie,zebys psa dostala!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh pieniadze a gdzie
nie no z psem to przegięcie:( nie powinien zabierać psa skoro to on odszedl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile biednych kobiet jest samotnych i niedostaja ani grosza od bylego meza albo od panstwa,a ta tu sie domaga od bylego meza. mnie tylko interesuje,basiunia byla tego tak pewna,ze maz opusci pasztetowa,a ja jestem pewna,ze nie ze z pasztetowa jest szczesliwy,moze biedny chlopina potrzebowal porzadnej baby z ikra a nie kury domowej,ktora byla na skinienie palca:-o pomyslala nasza basienka juz o tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo poprawne zdenie
heh pieniadze a gdzie- tak sobie napisałam swoje zdanie bo jak czytam te obrończynie basiuni to aż ciarki po plecach... . A najbardziej podoba mi się jak ktoś pisze- nie przeczytałam topiku, ale się wypowiem. I wali taka że my nieczułe bo na dzieci chop powinien płacić. Tylko o czym my tu cały czas mówimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomaranczowo
niestety basiunia - podobno zmyla sie stad na "sposoby zdradzanych zon" poniewaz tu nie zostala zrozumiana.... a podejrzewam ze tam zbiera oklaski za swoje wyrachowanie i plan "zniszczenia chama"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh pieniadze a gdzie
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3228886&start=0 zobaczcie jakie zaklamanie tu kochanka zaszła w ciąże i radzą jej zeby z dumą odeszla bez słowa i sama wychowywala dziecko a basia taka biedna bez alimentów nie przeżyje ja juz nic nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta.......
Basiu - masz zdecydowanie racje zadajac rozwodu z orzeczeniem winy meza. Dowody ktore zdobylas dobitnie swiadcza o jego winie - tym samym o rozbiciu Waszego malzenstwa. Ponadto - masz prawo do alimentow na siebie, jak i do polowy Waszego majatku, jezeli mieliscie wspolnote majatkowa. Nie daj sie sprowokowac niektorym forumowiczom i dopilnuj tego, co Ci sie prawnie nalezy. Pozdrawiam. Badz dzielna i konsekwentna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta.......
Do 2 wypowiedzi powyzej jestescie obydwie bardzo podle. Saczy sie z was jad i chec dokopania zrozpaczonej kobiecie. To wstretne. Wspolczuje serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powyżej jest twoja wypowiedz
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×