Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Aniu Twoije foty doszly, corci jeszcze nie :) Ela to faktycznie przepogodna osobka tylko czemu trzymala mnie w takim napieciu i najpierw 3 samoloty a dopiero pozniej ona??? :P czulyscie kiedys jak wam krew pulsuje w palcu??? niesamowite uczucie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, to o pogodnej osóbce, to było o Tobie :-) Eli fotek nie dostałam ;-( Gdyby zdjecia Gabryni nie dotarły to puszczę jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj tak tak jestem smieszna - gdzie nie pojde tam mnie wysmieja i do tego jaka muzykalna - gdzie sie nie rusze tam mnie w trabe zrobia hie hie hie :D Aniu - slij foty Gabrysi jeszcze raz bo nic nie mam na skrzynce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszło :-) Chyba jesteś za bardzo samokrytyczna, nawet w żartach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu nie dostałam zdjęć , przyszły tylko od Ani75, AniM ale tylko kilka sztuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu alez z tej Twojej Gabrielki to laska :) No i patrze ze to chyba jakas regula sie staje ze Gabrysie maja brazowe oczeta, wsyztskie jakie znam nawet jasne blondyneczki sa brazowookie :D Olu - ode mnie to niemozliwe zeby kilka sztuk bo ode mnie byli linki na strone internetowa, te kilka sztuk to pewnie od Ani75 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu to chyba czas kupic okulary :P wiecie co... marzy mi sie dzien w SPA, no dobra niech beda 2.... jeeeej chyba znowu w totka zaczne grac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam cyrk w pracy , nastroje wybuchowe, coraz bardziej jestem za tym, aby całkowicie zerwać kontakty z obydwoma szefami 😠 nie lubię jak ktoś pierze własne brudy na forum publicznym i jeszcze w to wciąga wszystkich naokoło, a ja mam taki charakter, że wszystrkim się przejmuję 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola nie warto się tak denerwować, wiem, ze łatwo powiedzieć, trudniej zrobić, ale czasami warto wyluzaować...Szkoda zdrowia i nerwów. Trzymaj się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te kilka sztuk zdjęc, to napewno ode mnie, bo ja nie lubię się fotografować :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej widze ze tu romowa az wrze :) elu ,aniu dziekuje za fotki :) a reszta to co ociaga sie ;) cierpiliwie czekam !? a jesli chodzi o te strone 28 bylam tam wczoraj zalogowalam sie hihi i niby po polsku ale jej nie kumam wpisalam swoj cykl !? ale gdzie sie wpisuje temp . i sluz ?? echo !! narazie nie macie co zalowac ??jak tam bylam zglupialam :( dysponuje 1 zaproszeniem jesli jest jakas chetna to prosze sie zglosic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa a jak ty tam napisalas ta prosbe o zaproszenie??? bo ja usiluje cos na tym forum napisac i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sobie poradzilam.... oj jakos dzisiaj slabo kontaktuje Ola - poprzygladaj sie dobrze nowej firmie zeby to faktycznie nie bylo z deszczu pod rynne.. ale pamietaj kazdy miewa gorszy okres wiec moze moze to tylko tak dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaauuuuuuuaaaaaaaaaaa..brzucho boli ;(!! dopadła mnie franca @..... nie wiem jak dzis przetrwam ten dzień!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa dzieki za fotki super śliczne maleństwo :).....i ta panna młoda poprostu powala z nóg .....🌼 Przeslij mi zaproszenie......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej dziewczyny !? wiecie co zrobcie jak ja !? na 28 jest taki temat pt.: zaproszenia :) i napiszcie do damazy :) ja tak zrobilam i poprosilam o zaproszenie w kilku zdaniach !? i jeszcze tego samego dnia dostalam odpowiedz a nastepnego mialam haslo :) a pozatym zostawilam tam mojego e-mail i nick jakby kto sie nade mna zlitowal :) a juz doszlam jak zaznaczac sluz , temp. i te inne :) poprosilam o pomoc :):):) no wskakujcie do 28 bo niemam tam przyjaciolek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki!!!! Melduje sie na stanowisku!!! Kurcze, mam tyle pracy, ze nawet pogadac z Wami nie moge... Ale na szczescie ten tydzien ostatni taki zawalony, potem koncze zastepstwo i bedzie wiecej luzu..... :D Ja tez chce zdjecia!!!!!!!!!!! mazowszanka7@wp.pl niech mi ktoras podesle caly komplecik, co??? plissss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aniu75, nie martw sie, nie stresuj, na pewno wszystko bedzie dobrze!!! Co ja pisze, wszystko JEST dobrze z Twoja dzidzią... Dokladnie, skoro czujesz, ze jestes w ciazy (czyt. masz mdlosci itd...) to znak, ze dzidzia sobie zdrowo rosnie :) Mam pytanko do mamus... Pamietacie moze ile przytylyscie do 5 miesiaca? Bo mi waga skoczyla o 3 kilo... Duzo to? Chyba tak..... Poza tym zaczyna swedziec mnie skora na brzuchu, buuuu smaruje ja wsciekle mustelą, ale tak sobie mysle, ze jakjuz teraz zaczela swedziec, to za pare tygodni bede pewnie po scianach chodzic... ale co tam... Caluski dla wszystkich starajacych sie i oczekujacych na Dzidzie... Pozdrawiam...!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa no ja wlasnie poszlam w twoje slady jhakis czas temu i jakas sympatyczna Inez napisala mi mailidlo juz ze zaproszenie wyslala i teraz czekamy tylko na akceptacje Damazego dobrze ze rozgryzlas jak sie to robi to bedziesz nas w gronie psiapsiolek instruowala :D ja juz po spacerach bo noga boli i lazic nie pozwala, teraz lece gotowac rosolek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu Mazowszanko - mailik z linkami na foty polecial, jesli idzie o tycie to ja sie nie odzywam bo ja dopiero w 6 i 7 miesiacu zaczelam odzyskiwac te moje stracone 9kg z pierwszego trymestru. Jak tak gadalam z kuzynka i kolezankami to w 4 miesiacu kazda miala wlasnie tak ok 3-4kg przytycia. najwazniejsze ze sie dobrze czujesz. wage pozniej zrzucisz, mnie skora jako tako nie swedziala ale kolezanka wiem ze smaorwala sie najzwyklejsza oliwka bambino, mowi ze nic tak jej nie koilo jak ona. moze i ty sprobuj???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszankoo nareszcie się odezwałaś :-) Trudno mi powiedzieć, ile przytyłam do 5-go m-ca, bo nie pamiętam, ale mogę w domu rzucić okiem w moją kartę ciąży ( właśnie niedawno ją wykopałam ) i napiszę Ci jak to wyglądało. Wiem tylko, że przez całą ciążę przytyłam 11,5 kg, więc w sumie nieźle. A co do swędzenia brzuszka, to niestety tylko smarowanie Ci zostało. On po prostu rośnie. Poza tym jakiś przesąd mówi, ze jak brzuch swędzi, to znaczy, ze dzieciątku rosną włoski, ale to chyba jeszcze za wcześnie trochę ( na te włoski oczywiście )???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca - www.28dni.pl tam na gorze w prawym rogu jest napis FORUM , klikasz, rejestrujesz sie i jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×