Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Olka jak tam objawki jakieś czy tak jak u mnie - NIC SIę NIE DZIEJE;-)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dzięki za gratulacje,muszę już uciekać.Pot ze mnie cieknie a na kuchni jeszcze zupa się gotuje,bo jutro mam w planie iść z chłpakami na basen,więc nie będę miała czasu na gotowanie.Do jutra,pa,pa:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZTYGLąDNęłAM SIę TAVBELI I NAI JEST PO DWóCH STRONACH ;-) CZYLI NANOSZę MAłA ZMIANKę :-) Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data okresu 1) Ania20.............Ania............Wawa............20.............02.07 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26.............7.08 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen............29.............10.07. 4) hb.................Hania...........Lębork............26..............brak 5) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..............????? 6) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........16.06.2006 7) Ania75.............Ania............W-wa.............31........2.07.2006 8) myszulka06......magda...........k-ow..............27.......29.05.2006 9) Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl......26..........ok.27.06 10) Rosa............Bozena.........Rybnik..............28...........10.07 11) Anika79.........ania............Wawa...............27...........18.07 12) agna29.......Agnieszka........Wawa...............29...........16.06 14) Vall................................Kraków.............27........... 1.07 15)oczekująca........Marta..........W-wa...........28........21.06.2007 16)AniaM...........Ania.......... Lomza.............27........23.06.06 Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu kasia_79............Kasia..........Wrocław...........27........29.01.2007 Mazowszanka.......Ania............Wawa.............28........07 02 2007 nai.....................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 Jonka.................Asia...........Wrocław...........28.........22.02. Ewapit...............Ewa..........Częstochowa........27...... 08.03.2007 mathylda..............................Opole...............29.............? Agunia33............Agnieszka....Leszno...............33........15.03.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj jjjjoojjjoo tabelka sie powieksza.... wlasnie wszamalam pol arbuza i jestem taaaka pelna, ze nie jestem w stanie nawet sie przeturlac do lazienki... chce miec karolinke - w piatek ide na spotkanie w sprawie nowej pracy! zrobilam sobie liste za i przeciew i wyszlo mi ze bez dwoch zdan powinnam isc i sprawdzic co moga mi zaproponowac! uciekma (raczej bede sie czolgac) ;) troszke odpoczac od pracy, komputera...lece na male piwko na tarasik! buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ale nastukalyscie tutaj jak ja oddawalam sie drzemce :) nie wiem co sie ze mna dzieje, w sumie zawsze dobrze znosilam upaly a ostatnio jestem ciagle jakas taka przemeczona i praktycznie co drugi dzien obowiazkowa 2 godzinna drzemka wieczorowa pora. Maz sie ze mnie smieje ze az strach pomyslec co bedzie jak zajde w ciaze bo w pierwszej chodzilam spac o 20tej :) Agna - widze ze sie za porzadki wzielas hehehe, grunt to spostrzegawczosc, milo ze co raz wiecej dziewczyn jest pod spodem Mozolinka - gratuluje trafnej decyzji, w zyciu trzeba podejmowac wyzwania zeby pozniej nie zalowac ze cos przeszlo kolo nosa Agunia - mamy to takie dziwne typy ze czasami z nimi nie idzie wytrzymac, moja tez gadala ze jestem w ciazy i ze jak jej mkoglam taki numer wywinac zeby przespac sie z facetem przed slubem etc.. (a slub juz wtedy byl zaplanowany!!) i rozne rzeczy wygadywala wlacznie z tym ze wstyd bedzie o wnuku mowic ludziom a pozniej... ojj w miare ciazy bylo lepiej a jak sie mala urodzila to babcia sie po prostu we wnusi zakochala i jest w nia wrecz slepo zapatrzona :) takze glowa do gory, niedlugo bedzie latala za maluszkiem nie widzac swiata poza (mam nadzieje) NIA Chce miec Karolinke - no ty tutaj lepiej nie panikuj, przed ciaza i w ciazy trzeba sie wyciszyc, wlasnie w ciazy i w okresie poporodowym kobiecie panika jest jak najmniej potrzebna wiec masz jeszcze pare tygodni na pocwiczenie :) a co do kukurydzy to ja ja ubostwiam, moglabym ja jesc... baaaa co ja mowie zrec tonami. tylko szkoda ze w polsce ona taka troche droga jest (teraz widzialam po 4zl kolbe!!!) i w sumie niewiele sie pojawilo jej w moich stronach jeszcze (no tak u nas miescina i my to 100 lat za cywilizacja i normalnym zyciem) dobra a teraz to juz zmykam do lozeczka bo jakos mi tak niebardzawo jest... odezwe sie najprawdopodobniej dopiero w srode bo jutro nie wiem jak wrocimy ze stolYcy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie szybciutko z samego rana!°:D AniaM -to faktycznie macie droga kukurydze,ja za chyba z 10 sztuk zaplacilam 2 € Dziewczyny ponoc upaly beda trwac dlugo,sama sprawdzalam dla siebie jak pojade i prosze zobaczcie,tam jest pogoda dlugoterminowa www.twojapogoda.pl 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki szanowne Panie - zapowiada sie dzisiaj super dzien tylkok 32 stopnie w cieniu, ja w jeansach - ale to nie szkodzi! Biore te tabsiki na wywolanie i co? wydawalo mi sie, ze wczoraj dostalam @ a tu nic nawet sladu i zglupialam - musze jechac do mijej gin bo to nie jest normalne... dzisiaj wzielam jeszcze jedna dawke hormonikow (luteina) moze bedzie jakis nawrot.. w ciazy nie jestem bo zrobilam dwa testy... hmmm ale mam zonka od wczoraj..zachodze w glowe co sie dzieje!!!??? ale co ja bede was tu zanudzac ... ;) Milego dnia kochane 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.... wstawac bo narazie tlyko Chce miec Karolinke na posterunku :) Ja nadal się urlopuje, ale juz zabieram się do jakis obowiązków bo nie da sie tak obijac cały czas!! Pozdrawiam i miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze Kochane - nie myślcie ze Was opuściłam, czytam Was na bieżąco - ale czasem w pracy nawet nie mam kiedy napisać pare słow...:( Elu - najważniejsze jest pozytywne myslenie- wierze ze z tatą to tylko powierzchniowa rana - bedzie dobrze:) Agunia 33 - Kochana tak sie cieszę ze Ci sie udało - życze Ci dziołchy jakiej świat nie widział:) Gratki dla Mathyldy - juz niedługo zamienimy ten topik w mamusine pytania i porady :) Mozolinka - miałam nadzieje ze sie zdecydujesz iść ne tę rozmowe- w sumie nic nie tracisz udając sie na nią a może wiele zyskasz:) ( choćby godzinke dłużej spania:) I wogóle wszystkie te dziewczyny ktore nie wymieniłam -j esttem z Wami, czytam Was i buziaki śle U mnie objawów prawie nic- poza sikaniem nocnym co nie denerwuje a poza tym super samopoczucie:) Mam pytanie- czy ja musze ukrywać ciąze do 3 miesiąca w pracy, jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, brzuszek wieczorem przestal mnie bolec... wiecie co moj maz mnie zaskakuje - tak sie strasznie tym przejal,ze ciagle chcial mnie wiezc do szpitala... powoli zaczynamy myslec,ze to moze byc od maluszka... zawsze przed okresem pojawialy mi si ejkaies drobne wypryski na twarzy, a teraz nic... nie nastawiam sie jednak za mocno, bo ten miesiac byl mocno nerwowy - 3 tygodnie temu wzielismy slub, pozniej wyjazd na tydzien w podroz poslubna,wiec moze sie cos pomieszalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewapit - w zaleznosci jaka masz prace...jezeli czujesz sie tam stabilnie to poprostu daj zaswiadczenie od ginekologa, ze jestes w ciazy! bedziesz chroniona jako ciezarna..i bedziesz spokojniejsza... anika79 ja tez mialam slub (4 tyg temu) i tez bylam w podrozy poslubnej...bylo cudownie!! ale dzidzi nie przywiozlam....a tak intensywnie wykorzystywalismy te 14 dni miodowe... gdzie byliscie w miodowym wypadzie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylismy nad polskim morzem, nie moglismy dluzej, bo niestety urlopu nie dostalam, podczas podrozy mialam niestety @, ale po powrocie nadrobilismy... ostatnio troszke sie przestraszylam... chcielismy kupic mieszkanie, znalezlismy super, zlozylismy dokumenty do banku i nie dostalismy kredytu...moj maz stwierdzil,ze w takim razie dziecko bedziemy miec, jak bedziemy miec swoje mieszkanie, teraz wynajmujemy... przekonalam go jednak, wyjasnilam swoje racje, wiec temat nadal aktualny, chcialabym,aby to bylo teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika bede trzymac kciuki!!! mocno az mi palce scierpna! w dobie kredytow az dziwne, ze bank nie chcial dac wam kredytu...mogliscie isc do innego banku! My tez chodzilismy za kredytem i w jednym banku nie mielismy takiej zdolnosci kredytowej a w drugim moglismy wziasc az 220 tys. nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo wiec glowa do gory.... a ja bede mocno trzymac kciuki!! moze i mi uda sie za miesiac!? kto wie? nie poddaje sie....haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, mamy na razie dosc bankow, musze popracowac nad zmiana umowy u mnie w oracy, bo z taka suma, jaka mam na umowie wszystkie banki mnie wysmieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu rzeczywiscie.. mialam tez tak w innej firmie jak pracowalam na umowie mialam najnizsza krajowa a na reke dostawal dwa razy tyle... mialam tzw. ukryte zarobki! nawet nie moglam nic na raty wziasc bo nie mialam takiej plynnosci jaka oczekiwali! ale jak sama zauwazylas teraz tez masz cel - dzidzia ;) glowka do gory! 🌻 a mnie znowu czeka nudny dzien w pracy i chyba tak jak wczoraj caly spedze na necie...juz na sama mysl zamykaja mi sie oczy. po godzinie nie bede wiedziala czego szukac i na jakie strony patrzec... moze macie jakies stronki z wyposazeniem wnetrz lub aranzacja...musze sciagnac pare pomyslow do domu..poki co mam gole sciany doslowienie-zbijamy tynki wiec mam gola cegle ale w sierpniu bede chciala juz meblowac wiec szukam pomyslow 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELU, zalamalas mnie linkiem pogodowym.......... Nie wiem jak Wy, ale ja niestety nie jestem cieplolubna i takie upały działaja na mnie koszmarnie................ Najchetniej siedzialabym w lesie nad jeziorem albo jeszcze lepiej w jeziorze.... coz, pomarzyc dobra rzecz........... Gdzie podzialy sie te cudowne studenckie czasy, gdy wakacje trwaly prawie 4 miechy i w kazdej chwili mozna bylo udac sie w nieznane.......... Pozdrawiam wszystkie Panie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Udanego dzionka!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie, cały czas jestem z Wami, tylko tyle praqcy, że nie mam czasu cokolwiek napisać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu cieszę się , że z Twoim tatą jest lepiej, wcale nie przesadzasz tak się martwiąc, po prostu dmuchasz na zimne. Ja dokładnie tydzień temu pochowałam dziadka a w sobotę drugi wylądował w szpitalu - ma obrzęk płuc, a przy zastawce jest to bardzo niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozolinko cieszę się, że zdecydowałaś się pójść w sprawie pracy, nic nie tracisz. U mnie sytuacja jest podobna, pracuję 60km od domu, a więc samoichodem 1 godzinka, wyjeżdżam rano o 6 lub 7 jeżeli nie mam pilnej pracy, a wracam o 18 wieczorem, od razu mam jeszcze 1 godzinę wolontariatu, potem zakupy, odwiedzę mamę, wujka, czy do klienta ( dorabiam do kredytu), więc najwcześniej jestem w domu o 20.00 I jeszcze pieniądze nie wpływają regularnie - jest to firma budowlana, sezonowa, cały czas odbieram po 200zł zaległe... więc bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam cały czas z utesknieniem na brak @, ale nadzieja matką głupich... :( narazie nie mam żadnych objawów, trochę pobolewało mnie podbrzusze, ale to na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameretat
Witam dziewczyny! Ja też właśnie zaczęłam starać się o dziecko od jakiegoś kwietnia i jak na razie bez rezultatów.! :( Właśnie wyciągam z opakowania test ciążowy trzymajcie kciuki! :( Ale na pewno nic nie będzie bo czuję bóle przed miesiączkowe, więc lada dzień pewnie pojawi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agna jak się trzymasz, zostało nam tylko parę dni do godziny zero.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ameretat witamy i trzymamy kciuki, daj znać jaki rezultat 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameretat
YeeeeeY! dwie wyraźne kreseczki przy powtórzeniu również! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameretat
Ale Ja i tak nie wiem czy wierzyć. Raz już mnie test oszukał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×