Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Powiem wam o pewnej anomalii, dzisiaj mam trzeci dzien @ i dopiero dzisiaj zaczely mnie bolec piersi! jeszcze czegos takiego nie przezylam...co za opoznienie!! i zjadlabym cos dobrego! jeszcze godzina (ostatnia godzina) w pracy i goo home... witaj nowa praco! moze jeszcze jutro przyjade pozegnac sie ze wszystkimi, zamknac wszystkie sprawy. ale te piersi to mnie zaskoczyly! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma do tego ciąża lub starania o nią? Ja jak mam ochotę to wypiję piwko czy winko, nie przesadzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Prezydent Bush powiedział, że jeśli Irak pozbędzie się Saddama, pomoże narodowi irackiemu, dostarczając mu żywności, lekarstw, budując mieszkania i rozwijając oświatę. - Polska oczekuje podobnej propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profesor Miodek miał wykład na uniwersytecie. W trakcie wykładu jeden ze studentów przerywa i pyta profesora: - Panie profesorze czy forma \"porachuje\" jest poprawna? Profesor po namyśle: - W zasadzie tak, ale czy nie lepiej powiedziec \"już czas panowie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka z tym winkiem to byl zart, ja tez wypijam ale wiesz chodzi mi ogolnie o diete, nie chce zaszkodzic ani sobie ani kiedys tam dziecku, jak wspomnialam mam straszna tendencje do anemii (mimo ze mam wieczna nadwage!!) wiec po prostu nie jestem pewna czy starania o dziecko i dieta to dobry duet a schudnac bardzo bym chciala .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest wariat imieniem Rajmund, który ma swój grzebień i nosi go na smyczy twierdząc, że to jego pies Azor. Idąc ulicą spotyka swojego psychiatrę. Lekarz mówi: -Dzień dobry Rajmundzie. Jak Twój pies Azor? -To tylko zwykły grzebień odpowiada Rajmund. Zmieszany psychiatra idzie dalej myśląc, że wariat wyzdrowiał. Wariat oddalając się od swojego lekarza mówi: -Ale dał sie nabrać, co Azor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny bylam wczoraj u lekarza....... wszystko na razie jest ok...... dzidzia jest jesczze za mala zeby cokolwiek zobaczyc, ale przynajmniej slyszalam jak serduszko bije:) pozdrawiam was i poprawiam tabeleczke Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data okresu 1) Ania20.............Ania............Wawa............20.............02.07 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26.............13.08 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen............29.............08.08. 4) hb.................Hania...........Lębork............26..............brak 5) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..............????? 6) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........17.08.2006 7) Ania75.............Ania............W-wa.............31........2.07.2006 8) myszulka06......magda...........k-ow..............27.......29.05.2006 9) Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl.......26..........ok.27.06 10) Rosa............Bozena.........Rybnik.............28............07.08 11) Anika79.........ania............Wawa..............27...........18.07 12) agna29.......Agnieszka........Wawa..............29............17.08 14) Vall................................Kraków............27............ 1.07 15)oczekująca........Marta..........W-wa...........28........21.06.2007 Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu 1)kasia_79..........Kasia..........Wrocław...........27........29.01.2007 2)Mazowszanka.......Ania..........Wawa.............28........07 02 2007 3)nai..................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 4)Jonka...............Asia...........Wrocław..........28........22.02.2007 5)Ewapit............Ewa..........Częstochowa........27...... 08.03.2007 6)mathylda.............................Opole............29........04-03-2007 7)Agunia33..........Agnieszka....Leszno.............33........15.03.2007 8)Ameretat.........Judyta.........Wawa.............24........12.03.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathylda ❤️ super, jeszcze raz gratulacje kupilam dzisiaj pyszny chleb, taki chleb to chyba tylko w moich stornach bo zawsze znajomi z innych miast sie zachwycaja... tylko jest jedno ALE jest tak pyszny ze nie moge go skonczyc jesc.. .RATUNKUUUUU to juz 6 kanapka dzisiaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po księgarni kręci się rosły delikwent w dresie zdobionym trzema paskami. Trzyma w ręku małą karteczkę i co jakiś czas na nią spogląda, chodząc między regałami z książkami. W pewnej chwili podchodzi do niego sprzedawca. - Może w czymś panu pomóc? - Tak, dziewczyna prosiła mnie o książkę. - Jaką? - Wszystko jedno, byleby nic Grocholi - odpowiada dresiarz, patrząc na karteczkę. - Jest pan pewien? Katarzyna Grochola to w tej chwili niezwykle popularna autorka. - Tak, jestem pewien. Na pewno nie chcę nic Grocholi. Sprzedawca wybrał książkę z listy aktualnych bestsellerów i wręczył zadowolonemu klientowi. Nazajutrz klient wraca do księgarni. - Chciałbym zwrócić tę książkę, moja dziewczyna nie była zadowolona. - Rozumiem. A mógłbym zobaczyć co ma pan napisane na tej karteczce? Dresiarz wyjmuje z kieszeni pomiętą karteczkę, z napisem: \"Nigdy w życiu\" Grocholi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe - ale się umsmiałam!! Ja juz w domku, po pracy..zjadlam pyszną sałtke grecka..teraz odpoczynek.... :) 🌼 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vall salatka grecka z feta i oliwkami czy jakas inna? jak masz to dawaj przepis bo ja uwielbiam wszelkiego rodzaju salatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wies zja ja nazywam grecka - jest z feta, ale be zoliwek, bo jakos za nimi nie przepdam..daj to co mam pod reka: pomidory, ogore, papryka, sałat, fetka...i soisk do grckiej sąłaty..zawsze robie mega miche, z ejest na obiad i na kolacje jeszcze :)..hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja2
Cześć dziewczynki :) Ja również staram się od maja o dzidziusia, ale nic z tego niestety nie wychodzi :(((. Z każdym miesiącem przychodzi rozczarowanie. Doprawdy, cóz za niegodziwość losu, z pierwszym dzieckiem wpadłam , a teraz gdy bardzo pragnę drugiego to jest wielkie nic . Nie wiem co mama robić . Zdaje sobie sprawe, że to niezbyt długie starania, ale ja bym chciała już już juŻ!!! nie wiem czy stosowanie tabletek anty przez póltora roku ma na to jakiś wpływ?? odstawiłam w kwietniu i od razu zabraliśmy się do pracy , a tu ciągle nic, a niby lekarz mówił coś o szalejących jajnikach i wzmożonej płodności!! Wielka bzdura. Jutro powinnam dostać @ mam nadzieje że się nie pojawi, modle się o to gorąco . dostaje szaleju nie chce przedkładać każdej do miemanej objawy na to ze jestem w ciąży , pewnie sobie urajam, ale tak na marginesie to jak nigdsy sie nie pociłam teraz leci ze mnie jak z kranu, odrzuca mnie zapach wędzonki - a do niedawna lubiłam sobie podjeść takiej wędzonej kiełbaski, bolą mnie piersi i chyba mam mdłości w każdym razie nie czuje się najlepiej - mam nadzieje że jednak jestem w ciąży , tak strasznie bym chciała . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja2
A tak na marginesie Olka78 - ja też jstem z Tczewa - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evazam===
widze , ze humorki dopisuja = kawały super - można sie pośmiac;-) mozolinka z zakupem ziemi trafiłaś w 1000!!! gratulacje ja dwa lata temu nabyłam działke z domem (do remontu) w " prawie "centrum miasta . Musieliśmy wszytko wymienic ale opłaciło się , teraz mam swój własny dom z podwórzem. Moje koleżanki nie chciały uwierzyc gdyz byłam " dziewczyna z bloku " i zawsze się zazekałam " tylko blok jest dla mnie". Roboty zawsze fulll ale jestem na swoim. Zaczęłam właśnie nocny dyzur - jeszcze dwanaście godzin do rana;-( trzeba zrobić mocna kawe i do dzieła........a w domku mąz samiutki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evazam===
aja Twoje objawy wskazują na mozliwość ciązy - będziemy trzymały kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja2
evazam dzięki bardzo. Ja też trzymam kciuki za was i za siebie również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja2
Jutro sądny dzień ; chyba nie zasne. Modle się gorąco by @ nie pojawiła się , oboje z mężem bardzo pragniemy mieć dziecko . Tym bardziej moja frustracja narasta, bo moj brat ma slicznego 4 miesiecznego synka, a najlepsza przyjaciółka pięką córeczkę która jutro kończy 5 m-cy - cudna dzidzka , do tego jeszcze idąc ulicą widzę co drugą kobiete w ciąży i pełno wózków - to jakaś paranoja , ja też bym chciała tak dumnie kroczyć z brzuszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja - Twoja kolej tez przyjdzie, cierpliwosci 🌻 spedzilam okolo godziny w lazience bo w koncu moglam usiasc dupsko pomoczyc ;) i oczywiscie wydebilowac tu i owdzie sie trzeba bylo a to jednak czasochlonne... tak sie teraz zastanawiam jak ja to uskutecznialam w 9 miesiacu ciazy? sama dla siebie z podziwu teraz wyjsc nie moge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czesc dziewczyny :) do mnie przyjezdzaja goscie na 10 dni z berlina i nie bede miala za duzo czasu z wami posiedziec :) wiec zlitujcie sie nie nie piszcie za duzo ;) bo kiedy to wszystko poczytam :P:P:P pozdrawiam goroaco :) i 3mcie sie cieplo bede wpadac :) p.s widalam bociana tuz nad moja glowa hmm czyzby to znak ;) DOBRANOC KOLOROWYCH SNOW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa wpadaj wpadaj jak najbardziej ;) zyczymy tego Ci wsyzstkie a teraz ja spadam spac, meza wykorzystac musze coby mnie jeszcze nakremowal i paciulam, dzisiaj jestem Anastrojowa dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie niektore z Was juz do pracki dotarly a wiec milego pracowania 🌻 te co moga zapraszam na \\_/> kawki :) znowu sie nie wyspalam, od poltorej godziny na nogach a niby mam wakacje... tylko kto to wytlumaczy mojej corce???? czuje sie jak zwloki pod wzgledem psychicznym emocjonalnym fizycznym, stanelam na wage po poltora tygodnia normalnego w miare zarelka i 3kg wiecej, czas na diete bo jak tak dalej pojdzie bede juz nie malym a duzym Hefalumpem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) dziś będę miała mały zapieprz w pracy, więc będę was rzadko odwiedzać witam tczewiankę, powiedz coś więcej, może się znamy ;) zapraszam do tabeleczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniuM !!!! Ty tak samo jak ja cały czas musze dbać o linię -mam skłonności do tycia -niestety- no teraz ze względu na slub miałam mobilizaję i schudłam 6 kg- i ważę 57 kg :-) ale musze uważać bo wystarczy ,że tak poobżeram się dwa tyg i juz spodni nie dopinam :-) A tak poza tym aja2 witamy ciebie i trzymamy kciuki- jezeli masz tkie objawy to moze wfaktycznie w ciąży jestes !!!! życzę z całego serca !!! ja mam noc nie przespana miałam potworny ból brzucha w nocy- straszny normalnie aż sie popłakałam- jakieś skurcze porostu koszmar ! Dzisiaj wątroba boli i na agrafkach wisi- nie wiem czym się tak załatwiłam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJJJ witam z samego rana..jestem taka nie wyspana, a chcialam przyjechac rano do pracy i pozamykac wszystkie sprawy, zeby byc na czysto z firma.. w dodatku wczoraj z moim mezem prowadzilismy debate gdzie zrobic gniazdka, wlaczniki i kaloryfery w nowym domku! Masakra mowie wam... ja chce w kacie ona pod oknem..i tak do polnocy! ;) @ wlasnie mi sie powoli konczy, wiec zastanawiam sie czy probowac w tym miesiacu.. ale raczej nie bede sie w tym miesiacu zastanawiac, co bedzie to bedzie!! a tym czasem smigam zamknac szereg spraw!! olka78 - pytalas sie co to za nowa praca... wiec przechodze do firmy, w ktorej bede specjalista ds planowania surowcow, kontraktowania i zawierania umow na dostawy surowcow... typowia biurowka, ale mam nadzieje, ze dam rade hehe milego dzionka!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz radę MOZOLINKO NIE PĘKAJ !!!!! ja mam @ drugi dzionek i tylko czekam od 3 sierpienia mniej więcej na staranka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaopatrzylam sie w testy owulacyjne i pierwszy jaki zrobie, bedzie w okolicach 27 lipca. Zrobie go na probe, bo u mnie jest dosc trudna sytuacja - mam bardzo rozregulowane cykle! ale nie stoi nic na przeszkodzie zeby sprobowac jak dzialaja i w razie potrzeby muc polecic go innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozolinka - no sprawy biurowe moze ie beda az takie zle a plynnosc finansowa da CI z pewnoscia mobilizacje :) Agna ja 57 kilo to moze wazylam w liceum, teraz mam 20kg wiecej od ciebie ale dodam ze w maju zeszlego roku dobijalam prawie 100 :( wiem jedno ze nawet gdybym nie miala juz miec wiecej dzieci to nigdy nie zdecyduje sie na terapie hormonalna a jak stawy beda mnie lamac to bede zaciskac zeby i dalej nigdy wiecej sterydow :( Ola no to ja powinnam nadrobic kawalami ;) moze cos wyszperam to wrzuce :D milej pracy i nie przemeczaj sie tam ;) ja tak sobie mysle ze w tym cyklu TYCH dni nie mialam i ciekawe jak bedzie w nastepnym, musze sie o wsyztsko w piatek gina wypytac bo juz w sumie glupia jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×