Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Witam gorąco nowa kolezanke TEZ ANIE!!!!!! jak masz pytania o metode objaw.-term. to moge sprobowac pomoc, bo dzieki temu zaszlam w ciaze, gdyz moje cykle to byl koszmar, raz dlugie, raz krotsze niz 28 dni... wiec sobie troche poczytalam na ten temat... temperatura pownna sie podniesc w okresie owulacji i taka sie utrzymac do konca cyklu. Ja wyczailam odpowiedni czas na starania na podstawie sluzu, a tempka podwyzszyla sie 3-4 dni po pamietnym bara-bara ;-) AniuM my tez mamy takie plany, ze jezeli bedzie chlopczyk to Krzyś :D Ano polmetek sie zbliza, nie wiem kiedy to zlecialo, niedawno odkrylam to forum i zaczelam czytac o doswiadczeniach dziewczyn starajacych sie i w ciazy a teraz sama juz moge troche na ten temat powiedziec....... Wysylam tego posta z opoznieniem, bo byl prawie napisany, ale robotki troche mialam, wiec siespoznil... juz [pewnie nieaktualny temat poruszony w nim :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolejną Anię :) AniaM to świadectwo jest jedyne w swoim rodzaju :D www.28dni.pl jest dobre jeżeli chodzi o cykl ale tak to wolę nasz topik :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez ania
Dziekuje dziewczyny za mile powitanie :) Powiem tak, my od jakiegos czasu stosujemy jakos srodek antykoncepcyjny taki komputerek "persona" i w tym miesiacu nas zawiod ( mialy byc starania od listopada bo w pazdzierniku slub ;)) I zastanawiam sie poprostu czy nie jestem w ciazy. Niecierpliwa dosc ze mnie osoba a test dopiero bede mogla zrobic w przyszly weekend .... wiec szukam objawow ktore moglyby mi cos podpowiedziec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu (też) a mozesz cos wiecej napisac na temat tego komputerka i w jaki sposob Was zawiodl... No i jakie masz ewentualne objawy i kiedy wypadal termin @????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez ania
Komputerek to persona. Cala zabawa z nim polega na tym ze w ciagu cyklu robisz 8 testow i on wyswietla czerwone ( niebezpieczenstwo ciazy) i zeielone ( mozna szalec) swiatlo. Testy robisz rano zaraz po przebudzeniu. On wskazuje tez kiedy masz owulacje, na monitorku pokazuje sie koleczko. Komputerek sam ustala dni kiedy masz robic testy. Przez pierwsze 3 miesiace "uczy sie " kobiecego cyklu i wtedy czerwonych dni jest bardzo duzo, z czasem coraz mniej. Najmniej moze ich byc 6. I w tym cyklu komputerek w 12 dniu pokazywal zielone swiatelko wiec szalelismy kolo polnocy a po obudzeniu o 4 rano zrobilam test i wyskoczylo swiatlo czerwone wskazujace na owulacje. Nigdy wczesniej tak sie nie dzialo. Wyglada ze komputer nie wzial pod uwage skrocenia cykli. No i teraz sie zastanawiam czy taka jednorazowa akcja moze zakonczyc sie dzidziusiem. Nie jest to jakis wiekszy problem ze nastapi male przyspieszenie ale lubie jak jest wszystko po kolei ;) Wlasnie w sumie nie mam objawow ciazy, zreszta boje sie, ze moge sobie dorabiac ideologie ... Okres powinnam miec 2, 3 wrzesnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu,zapraszamy do tabelki!:D Lp. Nick .........Imię .........Miejscowość...Wiek....Data okresu.....cykl 1) Ania20.............Ania............Wawa............20........02.07..... 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26........13.08..... 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen..........29........05.09........3 4) hb.................Hania...........Lębork............26.........brak..... 5) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..........?????..... 6) Olka78 ..........Ola............Tczew...........27.....17.08.2006....18 7) myszulka06......magda..........k-ow.............27....29.05.2006..... 8) Maja_26.........Maja......Wawa/Sok.Podl.......26.......ok.27.06..... 9) Rosa..........Bozena........Rybnik.............28........05.09........10 10) Anika79........ania............Wawa..............27......11.09........3 11) agna29.......Agnieszka.......Wawa.............29.....17.08.........2 12) Vall..............................Kraków............27......19.09.........5 13)oczekująca.......Marta........W-wa.........28....23.07.2007......18 14)AniaM............... Ania..........L-za.............27...20.09.2006...?? 15)nana79..............Marta........I-wa...............27....18.08......1 16)agacina26..........Agata.........lodz..............26.....18.08......3 17)kowo1405..........Kasia.........Szczecin.........23.....18.06...... Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość.....Wiek.......Data porodu 1)kasia_79............Kasia........Wrocław...........27........29.01.2007 2)Mazowszanka......Ania...........Wawa.............28........07 02 2007 3)nai..................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 4)Jonka...............Asia...........Wrocław..........28........22.02.2007 5)Ewapit............Ewa.........Częstochowa........27....... 08.03.2007 6)mathylda.............................Opole...........29........04-03-2007 7)Agunia33..........Agnieszka......Leszno...........33........15.03.2007 8)Ameretat........Judyta...........Wawa............24........12.03.2007 9) Ania75..........Ania.............W-wa..............31........10.04.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez ania
Lp. Nick .........Imię .........Miejscowość...Wiek....Data okresu.....cykl 1) Ania20.............Ania............Wawa............20........02.07..... 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26........13.08..... 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen..........29........05.09........3 4) hb.................Hania...........Lębork............26.........brak..... 5) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..........?????..... 6) Olka78 ..........Ola............Tczew...........27.....17.08.2006....18 7) myszulka06......magda..........k-ow.............27....29.05.2006..... 8) Maja_26.........Maja......Wawa/Sok.Podl.......26.......ok.27.06..... 9) Rosa..........Bozena........Rybnik.............28........05.09........10 10) Anika79........ania............Wawa..............27......11.09........3 11) agna29.......Agnieszka.......Wawa.............29.....17.08.........2 12) Vall..............................Kraków............27......19.09.........5 13)oczekująca.......Marta........W-wa.........28....23.07.2007......18 14)AniaM............... Ania..........L-za.............27...20.09.2006...?? 15)nana79..............Marta........I-wa...............27....18.08......1 16)agacina26..........Agata.........lodz..............26.....18.08......3 17)kowo1405..........Kasia.........Szczecin.........23.....18.06...... 18) tez ania...........Ania...........Krakow..........31......7.08... Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość.....Wiek.......Data porodu 1)kasia_79............Kasia........Wrocław...........27........29.01.2007 2)Mazowszanka......Ania...........Wawa.............28........07 02 2007 3)nai..................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 4)Jonka...............Asia...........Wrocław..........28........22.02.2007 5)Ewapit............Ewa.........Częstochowa........27....... 08.03.2007 6)mathylda.............................Opole...........29........04-03-2007 7)Agunia33..........Agnieszka......Leszno...........33........15.03.2007 juz jestem w tabelce :D 8)Ameretat........Judyta...........Wawa............24........12.03.2007 9) Ania75..........Ania.............W-wa..............31........10.04.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez ania
przepraszam za szkody ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaM ty uważaj z ttymi żartami :) bo wiesz..moga zacząć ścigać. Skoro wizieli się za pijanego bezdomnnego który na dworcu bluzgał..to who knows co może byc dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) witam nowe kolezanki :) ja po malu trace sie po tych forach !? gdzie nie zajrze tam tyle czytania ze szokkkkkkkkkkkkkkkkk :) a ja dzis caly dzien moglabym przespac :)chyba mnie cos bierze oczka mi sie kleja :) kofffane zrobcie cos zeby ta 3 tabelka ruszyla :) orzesz ty oczekujaca mam nadzieje ze mnie wpisalas do tabelki na 28 :) bo jak nieeeeeeeeeee ...:P:P:P to .... ;) cos wymysle buhahahha pozdrawiam goraco ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze w pracy ale zaraz wybywam...... Mam zachcianke na makdonalda... :O Lojsztam, raz nie zaszkodzi, normalnie mnie wzielo jak nigdy... jakis spozniony zaplon mam, chyba mi sie zachynaja chcice...... Pozdrawiam Was drogie panie i zycze udanego weekendu... z mezulkami harcow i w ogole... ja dzisiaj swojego chyba tez uwiode... jak spelniac zachciewajki to na calego pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - podjełam trudna decyzję - chyba odkładam starnka. Nie znaczy to, że będę się jakos zabezpieczać czy co - będe starała się oprzec na naturze... Nawet skorzystam chyba z 28dni. Co prawda nigdy tego nie robiłam, nie wiem czy umie być aż tak sumienna i to wszystko sobie notowac..ale zobaczymy..Co los przyniesie... przyjme z otwartym sercem. Ale biorąc na rozum - powinnam wstrzymać sie do przyszłego lata. Nie udało sie do tej pory :(...a teraz z uwagi na zaplanowane inne wydarzenia mogłoby byc ciężko. Po pierwsze obrona dr - cieżkie egzaminy, stresy...i termin nie daj boze w tym samym czasie co porodówka!! Ślub zaplanowanu na 1 wrzesnia.. z wilekim brzuszkiem, albo zamiast tam to w szpitalu...Jakby sie udało do teraz...byłoby super... Ale wiaodmo moze akurat trafi mnie jakis plemniczek i plany się zmienią..generlanie na zdorwy rozsądek..będe próbowała w sposób naturalny odłożyć dzidzię na niecały rok... Może w końcu uda mi sie doprowadzic prl do normalności, wszlekich porblemów zdrowotnych pozbyć i poznać swój organizm dzięki NPR... Ale mam nadzieje, nie będziecie na mnie krzywo patrzeć - bo nie mam zamiaru Was opuszczać:)!!! Buziaki ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vall, moze to i dobra decyzja, zdac sie na nature... W sumie i tak ona zawsze ma ostatnie slowo..... Zostan z nami i pisz czesto...... A z jakiej dziedziny piszesz doktorat????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VaLL - Ty sama wiesz co jest dla Ciebie i dla Was najlepsze bede Cie podtrzymywala w tej decyzji bo wydaje mi sie ze to bardzo rozsadny wybor, w dniu slubu masz byc przeciez najpiekniejsza i tancowac do rana a nie na brzuszek uwazac ;) mam nadzieje ze ty bedziesz nam dalej kibicowala i kciukale mocno sciskala a my odwdzieczymy Ci sie tym samym za rok o tej porze ;) no i oczywiscie zostajesz z nami, innej mozliwosci nie widze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszanko ja tez jak w koncu zaczelam jesc to miewalam smaki na MaKa :P w sumie w ciazy ze 3 razy bylam ojjjj alez mi sie chcialo hehehehe a co do wykorzystywania meza to czyzbys nieslyszala ze malenstwo trzeba systematycznie \'dorabiac\'??? ja ci zdradzw w sekrecie ze te dorabianie baaaaaardzo lubilam :D skoro dobrze sie czujesz to koniecznie dzialaj, doznania przynajmniej w moim przypadku nie dosc ze inne to jeszcze powalajace byly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszanka ja pisze z amerykanistyki+doktryny polityczne -ogólnie mówiąc :) Dzięki za zrozumienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny... wiem, ze nie odwiedzam was ale wciagnelam sie w nowa prace, a tam nie mam dostepu do netu - no moze mam ale nie mam na niego czasu. dzisiaj poszlam wkoncu do lekarza (znowu spoznia mi sie @) zbadal mnie i dostalam Orgametril na wywolanie @, i przez kolejne 3 miesiace mam brac Douphaston, na wyregulowanie @ i na (mam nadzieje) latwiejsze zajscie w ciaze. W przyszlym mieisacu czeka mnie badanie prolaktyny. W dodatku lekarz wyczul mi cos w piersi i ide jutro na badnie usg piersi! mam stracha.. odezwe sie jeszcze buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozolinka - zobaczysz bedzie wszystko dobrze, takie guzki to bywaja tluszczaki ktore sie same z siebie robia i same rozchodza takze sie nie przejmuj; reszta badan tez bedzie cacy zobaczysz ❤️ a ja poszlam w slady Vall i zaczelam przeliczac jak mi ewentualne miesiace zaciazenia by podchodzily bo ja tez mam w wakacje obrone tyle ze magisterki no i za diabla mi nic nie pasuje a kolejnego prawie roku nie chce czekac wiec postanowilismy ze teraz to juz calkowicie idziemy na zywiol bo przeciez i tak TEN tam w gorze najlepiej wie co robic i kiedy nam dziecko \"przydzielic\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no i nie wiem czy zauwazylyscie ale wlasnie nasz temacik przekroczyl magiczna liczbe 5 tysiecy wpisow :D moze by tak..... z tej okazji.... no i przy weekendzie.... ......{____} ......|......| ......|......| ......|......| ...../.........i .../............i ../...............i /...................i |....................| |..__________....| |.|...............|..| |.|..szam-.....|..| |.|..-pan......|...| |.|__________|..| |.....................| |.....................| |.....................| |_____________|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudka brutalnie zostalam zwleczona z lozka po zaledwie 6h snu o 6,55 jak tak w ogole mozna??? moj maz sie cieszy ze mala sie szybko na ranne wstawanie przestawila bo za tydzien zaczynamy przedszkole (do tej pory byla z niania) a ja .... no cooooz mnie chce sie wyc bo normalnie wstawalam do pracy 7,15 (szkola przez ulice) a teraz bede musiala najpozniej 6,30 i wyjscie z domu 7.20 ojjj nie wiem jak ja dam rade taki sie spioch ze mnie zrobil 😭 pogoda do dupy ale przynajmniej latwiej mi juz chodzic :) milej sobotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciągle leje 😭 ja zaczęłam obserwować swój cykl, ale na raziew na próbę , bo jestem od tygodnia przeziębiona więc i mierzone temperaturki są sfałszowane a tak w ogóle to jestem w pracy i odliczam czas do godziny zero - w sobotę to u mnie jest 13 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mni nie leje ale szaro buro i ponuro... obiad juz nawet nastawilam, kilka malowanek zaliczylam no i nawet po bajeczce jestem... jejj tyle zrobilam a tu jeszcze 10 nie ma :) jestem z siebie taka dumna hhehehehe ja odliczam czas do 14tej, wtedy maz wraca do odmu i w koncu zaczniemy weekenda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...ja dziś wstałam zmega bólem głowy ..buuuuuuuuuuuu a czeka mnia sprzątanko.... a potem kestie naukowe..pogoda w kratke...bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziwiewczyny :) u mnie tez pogoda w kratke :( a co gorsza boli mnie brzuch na @ i to dosc mocno ..:(:(:(i jest mi nie dobrz :( bleee ?? czyzby @ pojawilaa sie szybciej niz zawsze .....?? aniu nie przejmuj sie ja tez bym wiecznie spala :) hehe ale moj kubus jest wytzrymaly w budzieniu mamy do zabawy :) dzis jedziemy na zakupy ... zycze uadnej soboty i niedzieli papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Panie!!!!! Toascik z okazji 5 tys. wpisow wypity!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! U nas pogoda sie wyklarowala z deszczowej nad ranem na sloneczna w poludnie, ale niestety mezus mi sie troche przeziebil no i siedzimy w domu. Zdalam sobie sprawe, ze wlasciwie pierwszy raz lezy w lozku powalony odkad sie znamy........... Od rana wiec przy nim skacze, niech wie jaka opiekuncza zonke ma :P Kupilam mu pelno rarytasow no i leczenie trwa... Teraz lezy sobie i bawi sie nowa sluzbowa komorka. Faceci to jednak duze dzieci....... :D No wiec z baraszkowania pod kolderka nici wczoraj wyszly, ale jak wyzdrowieje to wtedy sobie odbijemy ;-) Ciekawa jestem, jak to jest z zachciankami, wlasciwie kiedy sie pojawiaja? Bo ja zauwazylam doslownie od wczoraj jakies potrzeby kulinarne... Najpierw mialam ochote na maka, dzisiaj w sklepie musialam kupic pasztet w puszce, bo inaczej ze sklepu bym nie wyszla a teraz chodza za mna galkowe lody waniliowe..... :O Pozdrowionka, udanego weekendu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie rozsmieszyłaś zachowaniem mężusia :D Życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia i powiedz mu, że to on powinien nad tobą skakać, a nie odwrotnie , no i przede wszystkim powinien spełniać twoje zachcianki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×