Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Elu, w sumie dopiero teraz pomyslalam by zerknac jak sie rozkladaja imieniny w TYM czasie styczniowo-lutowym. Gdy powiedzialam mezowi o Twojej propozycji stwierdzil: nie, bedzie Karolinka... :D no tak, sie usmialam, bo jak bedzie chlopiec, to tez Karolinka??? No zobaczymy, za 3 tygodnie juz powinnismy znac plec malucha... ojej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane robaczki!! paaadam juz! remont mnie wykancza! jak jeszcze wytrzymam miesiac?? Trzymaja mnie tylko chwile, jakie bedziemy mogli dzielic z mezem w wyremontowanym domku ;) Brałyście kiedykolwiek Orgametriol?? Kurcze jestem lekko zdenerwowana, bralam te tabletki na wywolanie @ , ostatnia tabletke wzielam 30 sierpnia i dzisiaj mija 6 dzien jak nie biore i nadal nie mam @! Mam juz schize.... ale smuce co...zamiast sie cieszyc, ze juz za pare dni weekend i jak slyszalam ma byc cieplutki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego ranka, zapowiada się piękny słoneczny dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello u mnie tez sie zapowiadal sloneczny dzien o 7-30 ranno ale teraz juz jest pochmurno i szaro :(.... mazowszanka ja kiedys rozpatrywalam 3 imona meskie ;) kuba dominik, maciek :) wygral jakub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Żeby mi się chciało, tak jak mi się nie chce, byłoby super. Jakiś leń mnie dziś dopadł :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wczoraj zostałam cioteczną ciocią, tzn siostra cioteczna mojego męża urodziła córeczkę. Pierwszy poród, bez znieczulenia, trzy godzinki i było po wszystkim. Maleńka ma 3750 i 56 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA 75!! Moje gratulacje,ja zostane cioctka i to nawet dwukrotnie na koncu marca:):D!!! ANULKA80!!! Gdzie jestes,czemu nie wpisalas sie do naszej tabelki???😭 MAZOWSZANKO! Wczoraj dzielnie czekalam na program ,ale o 22.30 niestety zasnelam:P 😴 MOZOLINKO!!! Nie slyszalam mic o Orgametriolu...:O Moze jeszcze inne Dziewczyny cos beda wiedziec na ten temat.. Na jakim jestescie etapie remontu? Co robicie teraz??? NOWA ROSA!!! U mnie odpukac sloneczko pozostalo ,zrobilo sie odrazu przyjemniej:) Juz mam serdecznie dosc ciaglych deszczy...:P Trzymajcie sie Kobitki!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzien zaczol sie okropnie moja wiki cala noc sie budizla i plakala ze ja boli gardlo zakonczylo sie antybiotykiem i siedzeniem wdomku ja sie zakisze,brrrr nie nawidze siedizec w domku a w lesie tyle grzybkow!!moja @sie skonczyla wiec znowu miesiac nadzieiii pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, wpadlam w odwiedzinki!!!! Mam tyle pracy ze szok..... Ale na szczescie juz sie dobrze czuje i bylam dzisiaj na dlugim porannym spacerze... polazilam sobie po parku, krokiem Korzeniowskiego, bo jakos pusto bylo i sie nieswojo poczulam :O W parku nad woda pelno kaczek, plywaly sobie spokojnie, tez bym poplywala, wplaw albo kajakiem... och szkoda, ze lato odchodzi... ale przynajmniej ladna pogoda jest dzisiaj... Teraz siedze przy szeroko otwartym oknie... Aniu-ciociu gratulacje......dobrze jest uslyszec o kolejnym lekkim i szybkim porodzie......zwlaszcza w kontekscie perspektywy.... ;-) Elu ja samolotow tez nie ogladalam, bo wczesniej poszalm spac... straszny spioch sie ze mnie zrobil, klade sie niemal z kurami, ale za to rano jestem wyspana :D wczoraj przeczytalam w gazecie, ze najwiekszy samolot swiata Airbus A 380 mial swoj pierwszy probny 7-godzinny lot z pasazerami ochotnikami. Tez bym chetnie proleciala ale teraz lece z powrotem do pracy :O pozdroweczka i caluski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,w takim razie chyba Was zarazilam wirtualnie;)! Mi zaczelo sie od gardla,goraczki,teraz mam katar i jestem calkowicie rozlozona..😭Nie poszlam do lekarza i lecze sie domowymi;) sposobami :miod,cytryna,mleko ,czosnek:O A moze cos znacie jeszcze??? Ja na bolace gardlo zawsze plucze je letnia woda z sola...Pomaga mi nawet.Nie lubie brac zadnych antybiotykow,lekarstw,potem mamzawsze skutki uboczne:P HB!! Zazdroscze Ci tych przechadzek na grzyby....Ja nie tyle co uwielbiam grzyby jesc,co je szukac,cieszyc sie jak znajde:) Mazowszanko,ciesze sie,ze do nas wpadlas:) pomimo,ze masz duzo pracy.U mnie tez cieplo,ladnie mam pootwierane okna (wyrzucam zarazki;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu, ja tez nie lubie faszerowac sie lekami, antybiotyki odpadaja w przedbiegach, zawsze mam po nich problemy, kiedys 3 tygodnie leczylam uczulenie po antyb. Do podanej listy naturalnych srodkow leczacych dodac moge jedynie sok z malin :O sama zazywalam ten zestaw przez ostatnie dni i w koncu przeszlo... Gdyby nie ciaza wszamalabym rutinoscorbin... mnie on zawsze szybko stawia na nogi i wlasciwie jesli chodzi o chemie to tylko tym sie lecze w przypadku przeziebienia.... gorące kąpiele, ciepłe łóżko, moze posmaruj nogi, miejsca za uszami, gardlo rozgrzewającą mascią lub spirytusem kamforowym... i przede wszystkim w cieple, nie chodź z tym tylko odlez swoje..... no to teraz czekam na dobre wiesci, ze juz wyzdrowialas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszanko:),dziekuje za rady! Juz znalazlam w mojej kosmetyczce taka masc Tiger Balsam i sie posmarowalam:) Hmmm,sok z mailn powiem mezowi ,zeby mi kupil w drodze powrotnej z pracy:D,szkoda,ze nie mam sloikow wlasnej roboty:O A rutinoscorbin zawsze jak jestem w Polsce to kupuje sobie kilka paczuszek,teraz tez lykam (mam jakies nowe z cynkiem):D Mysle,ze zadziala:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa dziewczyny zajrzę później jak będziecie bardziej rozmowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka 80
cześć dzieczyny dziękuje wam za tak miłe przyjecie mam 25 lat, nie mam jeszcze dizeci to ma być pierwsze:) jestem z dolnego sląska. tabletki brałam kilka ładnych lat bez przerwy, przerwałam w czerwcu i nie mam regularnie@ ale może się uda w tym miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka 80
Lp. Nick .........Imię .........Miejscowość...Wiek....Data okresu.....cykl 1) Ania20.............Ania............Wawa............20........02.07..... 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26........13.08..... 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen..........29.........?????.......3 4) hb.................Hania...........Lębork............26.........brak..... 5) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..........?????..... 6) Olka78 ..........Ola............Tczew...........27.....16.09.2006....19 7) myszulka06......magda..........k-ow.............27....29.05.2006..... 8) Maja_26.........Maja......Wawa/Sok.Podl.......26.......ok.27.06..... 9) Rosa..........Bozena........Rybnik.............28........02.10........x 10) Anika79........ania............Wawa..............27......11.09........3 11) agna29.......Agnieszka.......Wawa.............29.....12.09.........3 12) Vall..............................Kraków............27......19.09.........5 13)oczekująca.......Marta........W-wa.........28....23.07.2007......18 14)AniaM............... Ania..........L-za.............27...20.09.2006...?? 15)nana79..............Marta........I-wa...............27....18.08......1 16)agacina26..........Agata.........lodz..............26.....18.08......3 17)kowo1405..........Kasia.........Szczecin.........23.....18.06...... 18) tez ania...........Ania...........Krakow..........31......7.08... Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość.....Wiek.......Data porodu 1)kasia_79............Kasia........Wrocław...........27........29.01.2007 2)Mazowszanka......Ania...........Wawa.............28........07 02 2007 3)nai..................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 4)Jonka...............Asia...........Wrocław..........28........22.02.2007 5)Ewapit............Ewa.........Częstochowa........27....... 08.03.2007 6)mathylda.............................Opole...........29........04-03-2007 7)Agunia33..........Agnieszka......Leszno...........33........15.03.2007 8)Ameretat........Judyta...........Wawa............24........12.03.2007 9) Ania75..........Ania.............W-wa..............31........10.04.2007 10) anulka 80 Ania...............Legnica ...........25........??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka 80
sorki nie tu się dopisałam Lp. Nick .........Imię .........Miejscowość...Wiek....Data okresu.....cykl 1) Ania20.............Ania............Wawa............20........02.07..... 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26........13.08..... 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen..........29.........?????.......3 4) hb.................Hania...........Lębork............26.........brak..... 5) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..........?????..... 6) Olka78 ..........Ola............Tczew...........27.....16.09.2006....19 7) myszulka06......magda..........k-ow.............27....29.05.2006..... 8) Maja_26.........Maja......Wawa/Sok.Podl.......26.......ok.27.06..... 9) Rosa..........Bozena........Rybnik.............28........02.10........x 10) Anika79........ania............Wawa..............27......11.09........3 11) agna29.......Agnieszka.......Wawa.............29.....12.09.........3 12) Vall..............................Kraków............27......19.09.........5 13)oczekująca.......Marta........W-wa.........28....23.07.2007......18 14)AniaM............... Ania..........L-za.............27...20.09.2006...?? 15)nana79..............Marta........I-wa...............27....18.08......1 16)agacina26..........Agata.........lodz..............26.....18.08......3 17)kowo1405..........Kasia.........Szczecin.........23.....18.06...... 18) tez ania...........Ania...........Krakow..........31......7.08... 19) anulka80....Ania....legnica.........................25......27.08 Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość.....Wiek.......Data porodu 1)kasia_79............Kasia........Wrocław...........27........29.01.2007 2)Mazowszanka......Ania...........Wawa.............28........07 02 2007 3)nai..................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 4)Jonka...............Asia...........Wrocław..........28........22.02.2007 5)Ewapit............Ewa.........Częstochowa........27....... 08.03.2007 6)mathylda.............................Opole...........29........04-03-2007 7)Agunia33..........Agnieszka......Leszno...........33........15.03.2007 8)Ameretat........Judyta...........Wawa............24........12.03.2007 9) Ania75..........Ania.............W-wa..............31........10.04.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem laseczki, ależ się za wami stęskniłam :):):) Na początku trochę się pożalę Jestem okropnie wściekła bo w tym cyklu nici z fasolki :( Wczoraj byłam u ginka (20dc) a tu pęcherzyk nie pękł :( i dupa... Teraz dostałm kaprogest w zastrzykach mam brać przez 4 dni i to ma podobno spowodować że pęcherzyk sie wchłonie i przyjdzie @!!!! A w następnym cyklu dostanę odpowiednio wcześnie zastrzyk z pregnylu na pęknięcie i może wtedy się uda :) anulka80 witam 🖐️ Elu dużo zdrówka życzę 🌻 hb z ciebie to prawdziwa grzybiarka a ja to tylko jeść lubię, grzybów sama nie zbieram bo po perwsze boję się kleszczy no i na grzybach też się nie znam ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo tak uwielbim zbierac grzybki la smam po nosem wychowalam sie tez na wsi wiec wszystkie znam jak wlasna kieszen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu jestem pierwsza :) U mnie wygląda na to, że będzie fajna pogodynka :) cosik mnie strzyka w prawym boku, ale to już 17 dc więc nie wiem o co lata?? No nic..jutro chyba juz będę miała wyniki cyto :) Wczoraj moja siostrzyc abyła u lekarza - 18 tc - brzucho rośnie:) dzieciaczek w porządku :) ale ma złe wyniki mrofologii i moczu, dostała cąły pakiet leków i zwolnienie na miesiąc...Ale wbrew pozorom czuje sie dobrze :) 3majcie się cieżaróweczki i inne formułeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku :) u mnie też zapowiada się ładna pogoda ;) ja już od godziny w pracy, gdyż chciałam oddać krew dla znajomej ojca, ale wstępnie mnie zdyskwalifikowali ze względu na ostatnio brany antybiotyk :( ale będę jeszcze do nich dzwonić i się dowiem czu coś jeszcze mnie odrzuca, jeżeli będzie okey to mam 2 tygodnie karencji :) czekam cały czas na @ mam dostać około 16.09, na razie dobrze się czuję i nie mam żadnych objawów wcześniejszego przyjścia tej małpy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie melduje dopiero wstalam pospalam sobe dluzej bo w nocy wiki kaszlała i wstawałysmy obie,u mnie zaraz zacznie lac!buuuu co z apogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie dzisiaj glupio poczulam,jak jakas zlodziejka.... Postanowilam,ze podjade po zakupy,bo w lodowce pusto.. Podjechalam wiec do pobliskiego sklepu Lidla;) i zawsze do koszyka daje moj plastikowy koszyk,w ktory wszystko pakuje i zamiast siatek -mam wszystko w koszyku:) Przy samej kasie nie zauwazylam ,ze zapomnialam wyjac Multivitamine rozpuszczalna ,byla tez koloru czerwonego jak moj plastikowy koszyk..Jak byla moja kolej ekspedientka jak zawsze lekko sie podniosla sprawdzic czy nie ma czegos przypadkiem w koszyku i mnie zamurowalo bo wyciagnela ta multiwitamine:P:O o ktorej calkowicie zapomnialam-nie zawuazylam jej ...:O Pani tak pokrecila z dezaprobata glowa,ze mialam jej juz cos powiedziec,ale w ostatniej sekundzie zlapalam sie za jezyk,ze w sumie ona dobrze wykonala swoja prace;) Nie lubie takich sytuacji,tym bardziej,ze nigdy o centa bym kogos nie oszukala... Musialam troche ponarzekac,hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×