Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

cześć Bożenko na razie Goldim wygrywa, czy jestem z nim 10 min czy ponad godzinę, nie zrobi i tyle, a wejdźmy tylko do domku i już mogę sprzątać :( upór ma po Panu ;) mam już Skypa na login Mariusz Grys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo tak taz myslalam ze to ty wczoraj do mnie udezalas na skype ;) i dzieki dopiskowi olka78 ....sie domyslilam hehe przeprasza nie nie odp. ale bylam zajeta :) hihi i musze przyznac ze troche zglupialam po wyskoczyla fotka faceta :D fajnego :D ale teraz to wiem na 100% ze to ty wiec oki uuu goldi uparciuch :D mowisz po panu to ma hmmm ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, że to był przerażający widok, ale on za to nie może, ma to po mamie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale p[ustki dziewczyny spokojnie cala noc przed wami a wy juz na bara bara hihihii ale slodki ten GOLDI....mam swietnyy nastroj jak ktos mi go spierd.....to ZABIJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, od wczoraj właściwie mam dosyć, @ spóźnia się, mąż na imprezie kawalerskiej był, wrócił nad ranem, a teraz jest w pracy, pies mi tylko w domu załatwia swe potrzeby, a przez te psie aromaty jest mi od tygodnia niedobrze. A w dodatku wczoraj dopadła mnie taka depresja, że ryczałam do poduchy, a Goldi dostał ścierką kuchenną , mam dosyć 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka glowa do gory :) goldi jest boski :) moze ci nie dobrze bo.... ty wiesz ja mocno trzymam kciuki nie ma to tamto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I\'m back..i od jutra bede na posterunku - co rpawda z mneijsza czestotliwoscia bo zmaot w pracy..ale jestem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry w poniediząłkowy poranek!! Miłego dzionka dziewczynki!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D!!!!🖐️ Ola,to moze byc dobry znak....ale nie zapeszam;) lepiej;)!!! U mnie nagle zrobila sie dzisiaj jesien,pada deszcz,jest juz chlodniej,no ale coz to przeciez juz polowa wrzesnia... Ciekawe co porabiaja Mazowszanka,Mozolinka i cala reszta Dziewczyn,ze nic nie pisza....:O😭??????!!!!!!!!!!!!!! Odezwijcie sie do nas!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do @ jeszce dlugie 11 dni....buuuuniby juz nie mysle o dziecku niby zaczelam szukac pracy ale jednak podswiadpmie cos tkwi tz pytanko czy ta @ wredena zawita czy tez nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba mieć Haniu nadzieję, że w koncu nie zawita do nas @. Być może potrzebujesz zmiany i dlatego szczerze polecam poszukiwania pracy, będziesz miała zajęcie, nie będziesz myśleć o dzidzi - przynajmniej mniej - i to może pomóc odblokować się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Mężunia wysyłają w delegację ........ :-( Jedzie w czwartek a wraca w niedzielę.... poryczałam się :-( to akurat najbardziej płodne dni...... BEZ KOMENTARZA !!! JESTEM WśVCIEKłA !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!:D Dziewczyny nie wiem czy pamietacie,ze kiedys pisalam Wam,ze straaasznie wypadaja mi wlosy:( Niestety ciagle nie widze poprawy.Mysle,ze to przez hormony,bo lykalam do marca tabletki antykoncepcyjne,teraz Duphaston.... Kupilam sobie dzisiaj (cholernie drogo:O) z serii Vichy szapmon na wypadanie wlosow i takie ampulki do nacierania. Moze ktoras z Was to stosowala?? Nie wiecie czy sa jakies rezultaty? Mi doradzili dzisiaj to w aptece.Oprocz tego lykam cynk i biotyne. Czasami plakac mi sie chce,jak widze jak mi wychodza wlosy garsciami:( 😭 Poza tym moj mezulek jest teraz w Polsce i rozkoszuje sie troche ;) samotnoscia:);) Milego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu nie korzystałam z takich środków, wiem za to, że powodem tego może być zmniana w otoczeniu, stresy, inne jedzenie itp. Ja tak mam też. A po za tym szlag mnie niedługo trafi, bo dziś 34 dc, temperatura spada, źle się czuję jak na [przyjście @, i nic. Przecież nie będę sobie robiła nadziei :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara79
Do chce miec Karolinke-slyszałam że dobry jest sok z pokrzywy dostepny w aptece i tabletki silica wzmacniajaca wlosy paznokcie i skore Pozdrowienia miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej - wpadłam na chwile zeby zajrzec,a tu jakies pustki!! ja póki co cąły czas czekam na 2 - troszke sie spóżnia, ale to póki co minmalne opóźnienie..Choc u mnei ostatnio cykjle były srednio 27 dniowe - a dzis dzien 29. od kilku dni mam wszlekie objawy, ale nic nie widacx..latam, zerkam i nic.. zaczynam sie denrwowac, ale jak juz zaczynam sie stresowac bardziej, zawsze przychodzi, ajka nie to zawsz eją przyciągnie zakup testu :) wię cjak jescze dziś nie rpzyjdzie jutro do apteki..i penwie przytia mnie najpózniej w czwartek!! A moze z uwagi na jakies kolejne przmeiany w moim organizmie, bóle w tym cyklu były dzinwe, piersi bolały mnie bardzo...znowu sie cos poprzestawiało... nie licz ena nci innego niz na 2, bo pani doktor przeciez wyraznie powiedizała, ze z moim progesteronem tak niskim, nie ma szans!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vall u mnie dokładnie to samo, dziś mam 34 dc, objawy typowe na @ - ból podbrzusza, jajników na przemian, złe samopoczucie, depresja, jest mi niedobrze od tygodnia ( ale to przez psa ) i tempka powoli opada, jak możesz zauważyć na 28dni a małpy nadal brak, a po co wyrzucać pieniądze na testy, nie warto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja olenko - ale jak juz nie bedzie chciał przyjsc jutro - to kupie test - to mnie wtedy napenwo dopadnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka !!!!! Jestem już na 28dni....mogę cię zaprosić do wykresika ???? Chciałabym też móc ci towarzyszyć w twoim ;-) Nie martw się -głowa do góry! Dzisiaj się dowieziałam ,że męzuś jednak zostaje w warszawce !!!!! huuuuuraaaaa! Także cykl do końca nie stracony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KARA79!!! Dziekuje:) bardzo za dorade tabletek,znalazlam wlasnie sporo o nich w internecie i faktycznie same pozytywne tylko opinie. Mam szczescie-maz w Polsce to mi przywiezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabeleczka
Lp. Nick .........Imię .........Miejscowość...Wiek....Data okresu.....cykl 1) Ania20.............Ania............Wawa............20........02.07..... 2) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen..........29.........?????.......3 3) hb.................Hania...........Lębork............26.........brak..... 4) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..........?????..... 5) Olka78 ..........Ola............Tczew...........27.....16.08.2006....19 6) myszulka06......magda..........k-ow.............27....29.05.2006..... 7) Maja_26.........Maja......Wawa/Sok.Podl.......26.......ok.27.06..... 8) Rosa..........Bozena........Rybnik.............28........02.10........x 9) Anika79........ania............Wawa..............27......11.09........3 10) agna29.......Agnieszka.......Wawa.............29.....08.10..........4 11) Vall..............................Kraków............27......19.09.........5 12)oczekująca.......Marta........W-wa.........28....23.07.2007......18 13)AniaM............... Ania..........L-za.............27...20.09.2006...?? 14)nana79..............Marta........I-wa.............27...09.09........1 15)agacina26..........Agata.........lodz..............26.....18.08......3 16)kowo1405..........Kasia.........Szczecin.........23.....18.06...... 17) tez ania...........Ania...........Krakow..........31......7.08... 18) anulka80....Ania....legnica.........................25......27.08 Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość.....Wiek.......Data porodu 1)kasia_79............Kasia........Wrocław...........27........29.01.2007 2)Mazowszanka......Ania...........Wawa.............28........07 02 2007 3)nai..................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 4)Jonka...............Asia...........Wrocław..........28........22.02.2007 5)Ewapit............Ewa.........Częstochowa........27....... 08.03.2007 6)mathylda.............................Opole...........29........04-03-2007 7)Agunia33..........Agnieszka......Leszno...........33........15.03.2007 8)Ameretat........Judyta...........Wawa............24........12.03.2007 9) Ania75..........Ania.............W-wa..............31........10.04.2007 10)mozolinka.....Ewa..............Szczecin..........26........01.05.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara79
chce miec Karolinke- niema za co pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś ja jako pierwsza robię wam pobudkę :D wstawać śpiochy, bo przespicie emeryturę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×