Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Olcia tez dobra bylas :) na zasadzie mojej kolezanki \"siaki taki aby byl\" randka w ciemno przed impreza a pozniej.... i zyli dlugo i szczesliwie :) Ania ciesze sie ze udalo ci sie nick w koncu zarezerwowac :) a ja siedze w papierach. Ciocia zabrala mala naspacer i pogranie w pilke a ja wklepuje sprawozdanie. Mam strasznie malo czytelny charakter pisma i sama ledwo lapie o co mi chodzilo ;) a te kwiatki motylki i gwiazdki w ramach odnosnikow to mnie po prostu doibijaja hehehehe ide dalej pisac poki sama w domu jestem milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz moja kolej;) Poszlam do nowej pracy i wszystko co dotknelam -psulam.Moj przyszly maz chcac mnie \"ocalic\" przed szefowa:P wyrzucil moja tzw.lyzke indywidualna przez okna i jak weszla szefowa udalismy,ze nie zaczelam jeszcze tego robic;) (materialy sa te dosyc drogie,wiec dobrze,ze nie widziala tego dubla:D) Potem jakis pacjent za 10 minut (to byl osrodek zdrowia) przyniosl nam to do gabinetu,pytajac czy to nie wypadlo z naszego okna:D:D z trzeciego pietra.Nie moglismy wytrzymac i zaczelismy wyc ze smiechu.Potem jak kazdy wiedzial,ze jestesmy para,zaczelo nam to \"dokuczac\" troche i moj narzeczony przeniosl sie do innej pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano zaniemówiły, jak sie rzucasz szczękami (dobrze zrozumialam???) :D :D :D Swoją droga ciekawa praca...... Kreatywna, wiesz ze komuś pomagasz... Tak widze, ze moja love story byla chyba najbardziej banalna..... Spotkanie, pierwsze slowa, swietny kontakt i 2 tygodnie na tatrzanskich szlakach.... a potem juz na wszystkich innych szlakach razem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu nie przeraziłam się , tylko piszę trochę ofert zamówień, umów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabawna ta Twoja historia. Mazowszaanko moja znajom ość z mężem też zaczęła się banalnie, więc się nie przejmuj. Najistotniejsze jest to, że mają niebanalne zakończenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się w zasadzie dobrze, kochana. Trochę kręci mi się w głowie, a teraz byliśmy na obiadku i jest mi lekko niedobrze :-( Jak będzie tak jak w pierwszej ciąży to wszystkie moje uluione dania pójdą niedługo w odstawkę. Ale na razie muszę poczekać na potwierdzenie przez badanie hcg. Jutro po południu będę znała wyniki, napisze Wam, może pomożecie mi zinterpretować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi zachciankami, a raczej wstretem do niektorych rzeczy to jest niesamowita sprawa... Do dzisiaj nie moge sie nadziwic, jak bardzo odrzucalo mnie od herbaty... pozostala mieta i woda... koszmar.... na szczescie juz przeszlo.... Jak tylko będziesz miala wyniki, wrzucaj posta, wprawdzie ja sie kompletnie na tym nie znam, bo nie robiłam bety, ale mysle ze wspolnymi siłami cos zaradzimy... najwyzej odwiedzimy kolezanki na innych topikach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem prawie pewna wyniku :-) Ale chciałabym mieć 100% pewności. Ja w ciąży nie mogę jeść wędlin i duszonej cebuli. Z Gabrysią miałam tak, że przez pierwsze 3 m-ce jadłam tylko żywiecką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszanko! Spotkalismy sie w pracy,w Polsce,slub juz tutaj:) Ania75!!! Jutro czekamy na wyniki,czuje,ze trzeba bedzie zmienic tabelke....:D!!! Uciekam robic obiadek!:) p.S.Ostatnio kolezanka polecila mi dynie... Ponoc wychodzi smaczna z piekarnika,zupka z dyni tez jest dobra-nigdy nie robilam:),niedroga jest w sezonie... Musze poszperac troche w przepisach na necie,niedlugo chyba zacznie sie wlasnie sezon.Do tej pory zajadalam sie cukinia,ale juz sie troche nam znudzia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo byc znudzila:) Mam juz przepis na zupke-latwa;) Tylko czy jest juz sezon na dynie??:( Bo do Haloween daleko:P) Dynię umyć, obrać, pokroić w kostkę, włożyć do rondla, podlać szklanką wrzącego wywaru i ugotować pod przykryciem. Następnie przetrzeć przez sito lub zmiksować, wymieszać z wywarem i przecierem pomidorowym, przyprawić cukrem i solą. Zdjąć z ognia, zabielić jogurtem, posypać zieleniną. Podawać gorącą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakas ciezka pogoda dzisiaj, kreci mi sie w glowie i jakos metnie sie czuje, troche sie oderwalam od pisania i poszlam na prawie 2godz spacer z mala, znowu w portfelu pusto a kupilam jakies same okladki teczki zakladki do tego cholernego mianowania... a swoja droga to niezle w to trzeba zaiwestowac, na same ksiazki z pedagogiki wydalam prawei 150zl :O Ania - czyzbys miala corke Gabrysie :) Jesli tak to laczy nas juz cos wiecej niz tylko imie i okolice pochodzenia :) chce miec Karolinke, ja osobiscie nie przepadam za zupa dyniowa ale uwielbiam marynowana i kluski z dyni na mleku (ale za cholere nie pamietam jak to sie robi!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce miec karolinke, a jak robisz cukienie??? ja ubostwiam cukinie ale nie trawie plackow z cukinii (cos jak ziemnniaczane sie je robi) ani kotletow, za to leczo z cukinii moglabym jesc codziennie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przed chwilą przefaksowano mi umowę o kredyt hipoteczny na moje mieszkanko, tylko przeczytać i sprawdzić , potem w przyszłym tygodniu podpisać i mniejsze raty co mieeeeeesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu juz wiem o czym mialam ci napisac ostatnio w tv byl progrm o banku millenium i przkretach jakie robia z kredytami na splate kredytow, ponoc w tym i jeszcze w jakims banku gdzie wpleciona jest klauzula jakas i ze straszna kasa idzie i wychodzi w rzeczywiustosci drozej niz w banku pierwotnym. Jak masz to podrzuc ta umowe jakiemus prawnikowi i jeszcze poszperaj w sieci. Dosc glosno o tym swego czasu bylo i teraz w ktoryms z tych \"interwencyjno uwagowych\" bylo znwou

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja spłacam właśnie BGŻ bo sobie sami ciągle zwiększają % i wybrałam Multibank, bo tam pracuję i prowadzi moją sprawę psiapsiółka mojej kuzynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu to jeszcze raz uwaznie wszystko poczytaj i posprawdzaj. Ja jestem cholernie ostrozna jesli o takie rzeczy chodzi i w az takie cuda procentowe nie chce mi sie wierzyc. A poza tym jak tam est z zaswiadczeniami? w moim banku jak mamy kjredyt ponad 2 lata to ani nie chcieli papierow z ubezpieczenia ani o naszym zatrudnieniu kwitkow, u kolezanki co 3 miesiace ja ciagaja o papierek o zatrudnienie plus co roku cesja ubezpieczeniowa, takze czest odo tego nieszczesnego banku musi latac i stac w kolejkach. Ja nie zycze ci zle tylko lepiej 100razy sprawdzic i posluchac takich upierdliwcow jak ja i sprawdzic po raz 101 niz pozniej zalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dałam zaświadczenia o zarobkach, odpisy z sądu, ze spóldzielni mieszkaniowej, książeczka wojskowa, oświadczenia moje własne, ono sprawdzali na miejscu księgi wieczyste, był od nich rzeczoznawca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniu75
Tak Aniu, moja córeczka ma na imię Gabrysia. Naprawdę coraz więcej wspólnych punktó w tej naszej wirtualnej znajomosci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałąm po ciężkich bojach skierowanie na badanie hcg, jutro rano jadę zrobić, ale wyniki niestety dopiero będa w poniedziałek :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniuM!!! Ostatnio zawsze robilam leczo z cukinia (papryka,pieczarki,pomidory itd.),ale sie znudzilo nam i wczoraj zrobilam zupe i nawet wyszla niezla;) Składniki • 1 duża cukinia • 2 serki topione (2x100 g) • 1 mała główka czosnku lub czosnek granulowany • 2 kostki bulionowe • vegeta • koperek 1. Cukinię obrać i pokroić w kostkę. Gotować z czosnkiem ok 10-15 min do miękkości na kostkach rosołowych (Wody tyle żeby przykryło cukinię) 2. Dodać serki topione. Zmiksować całość 3. Doprawić vegetą. Posypać koperkiem. Zupka nie wymaga śmietany ani zaprawiania mąką gdyż jest wystarczająco gęsta. 4. Podawać z grzankami, groszkiem ptysiowym lub ciepłą bagietką SMACZNEGO!!!!! Za kilka dni bedzie :(albo nie bedzie:) @ ..... Kurcze,nie mam jeszcze zadnych objawow,tak chcialabym,zeby Karolinka byla poczeta w Polsce;):D:D Przejemnego wieczorku!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania moja Gabrycha ma 4 lata a Twoja??? a z tymi wynikami to zagadaj moze w labolatorium to odbierzesz je jeszcze jutro, u nas jest tak ze wyniki sa na nastepny dzien Aleeeeeeeeeeeeeeee jak sie zagada z babeczka to mozna je odebrac tego samego dnia po 13tej, moze i ci sie uda ;) chce miec karolinke - ja leczo robie cukinia w kostke, cebula w poirka, pomidor w kosteczke i kielbachy w kosteczke i to dusze wszyscy sie zajadamy, tanie szybkie i pyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×