Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

To smutne, że niektóre z nas muszą pracować w sobotę:-( Ja to chyba jutro wcześnie nie wstanę, zwłaszcza jeżeli pogoda się nie poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat mam mozliwosc wskoczenia pod kocyk, bo dzisiaj pracuje w domu, ale nawal obowiązkow nie pozwala :-( Nie wiecie, jaka pogoda bedziejutro??? Chce odprowadzic pielgrzymke, mam nadzieje, ze nie bedzie padac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ja mam dzisiaj 18 dzień cylku wię cnadal mam szansę na staranka ....:-) chyba coś wykombinuję z męzusiem dzisiaj ;-) hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temperaturka nadal 36,8 - (norma moja to 36,4) czyli chyba jeszcze mogę się starać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kochane!! Wlasnie wrocilam z parku,przebieglam chyba 5km ,potrzebowalam tego.....:D Moim zdaniem sport dziala cuda,nie tylko jesli chodzi o sylwetke,ale tez o psychike....Lece pod prysznic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agno, nie chce sie wtracac, ale temperatura w drugiej fazie bedzie podwyzszona przez co najmniej 12-14 dni.... i tylko przez jakies 2-3 dni podwyzszonej tempki moze jeszcze byc okres plodny...... No ale oczywiście na mile sam na sam z mężem zawsze jest pora i czas..... Wg mnie odpowiednio wykorzystaliscie czas plodny i dzidzia powinna byc!!!!! :-) Moze teraz sobie sunie jajowodem do milego mieszkanka, ktore zajmie na 9 miechow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybki sprint do osiedlowego sklepu w wykonaniu mnie i mojej corki to prawie godzina, wrocilam obladowana jak wielbladzica a zrobilam tylko zakupki na dzisiejszy obiad (pomidorowka panga i surowka z czerwonej kapusty) zmoklysmy ale jakis taki przyjemny nawet ten deszczyk dzisiaj byl wiec sie ozezwilam i zabieram sie do wklepywania dalszej czesci sprawozdania... mam nadzieje ze Wam dzionek mija przytjemniej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się właśnie objadłam pieczarkową i naleśnikami z jabłkiem, aż mi niedobrze, buuu....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Tą tempka Mazowszanko to ja zielona jestem i tylko tak pisze- ale kochana dobrze wiedzieć i niech te życzonka fasolki niech twoje się spełnia - i niech ieszkanko dla dzidzi bdzie mojej wygodne :-) :-) :-) skoro o kawce mowa to sobie też sztrzelę !!!!! Buziaki AniuM- rozumiem cię ja zawsze też z siatami wracam- jak wielbłądzica :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu!!!! Widocznie twoje maleństwo nie gustuje w naleśnikach :-) :-) Te badanie krwi jest w sumie zbędne :-) :-) :-) :-) 🌼 na bank jest fasolka !!!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba masz rację, że zbędne. Myśłę, ze gdybym dziś zrobiła test, dwie krechy były by murowane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu na 100% dwie tłuste krechy! A w którym dniu robiłaś? i co jedna była słabiutka?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okres miałam dostać w niedzielę, a test zrobiłam w środę-33dc i ta druga keseczka właśnie taka słabiuteńka była. Ale Mazowszankaa pisała, że też tak miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam..... na pierwszym teście druga kreska wyszla po kilku ładnych minutach i to tak słabiutka, ze wlasciwie na poczatku moglam posądzac siebie o omamy wzrokowe...... Aniu, jak było w ciąży z córą? Miałas mdłości i wymioty????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie robi nalesniki z jablkami??? czekam na przepis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te które przyrządzają w naszym bufecie robi sie jak zwykłe naleśniki, tyle że zamiast sera w środku są pokrojone w drobną kostkę jabłka z kawałeczkami brzoskwini ( chyba z puszki ), na naleśnik nałozona jest śmietanka i całość polana polewą toffi :-) Mazowszankoo, jeżeli chodzi o ciążę z Gabi, to nudności owszem były, ale trochę później, a wymiotów udało mi się uniknąć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIHIHI :-) NASZ TOPIK JEST CIĄŻOWO - KULINARNY- JEDNO DRUGIEGO NIE WYKLUCZA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo wskoczylam na nową stronkę! No widzicie u was słabiutkie te krech były ale czytałam ze u niektórych dziewczyn wogóle nie wskazywały te testy siusiane........ dopiero wykazywały testy krwi :-) to dopiero niespodzianka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCĘ MIEĆ KAROLINKO KOCHANA NIECH MDLI NA ZDROWIE :-) ( CZYLI NA FASOLKĘ ) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to nie ma co się cieszyć ,ze po staremu- ale jescze za wcześnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W prezencie slubnym chcę dostać fasolkę !!!! :-) mam termin @ 17.08 dwa dni przed ślubem- więc jak bedzie stres to samoczynnie @ może się spóźnić -ale podejrzewam ,ze w związku z przedślubnym zamieszaniem nie bedę myślała :-) i to jest plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże już jestem gdy ja cięzko zarabiam na chleb, wy kobitki rozgadałyście się na ponad 2 strony ;) Aniu 75 szczęściaro to jak będzie się nazywać ta fasolka pod sercem? Agna rzeczywiście nie wszyscy mają te szczęście i mogą jutro leniuchować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×