Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

odzywa sie odzywa al ewizyta dopiero 18 pazdz!nie robe testu gin mowila ze nie ma sensu ze 18 wszystko bedzie widac..ale ja czuje ze to ciaza...NAPRAWDE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja wyczytałam że wizytę masz na 18, ale godzinę a nie października :-) To jeszcze trochę czasu potrzymasz nas w niepewności :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszaanko, pewnie że to budujące. Bardzo się cieszę, że wszystko przebiega prawidłowo. A z Tobą cieszę się, że czujesz już ruchy swojego maleństwa, to najpiękniejsze co może czuć kobieta w ciązy :-) Ja już nie mogę się doczekać. Jeszcze jakieś 5 tygodni...ech...długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HB! Trzymam moooccccno kciuki,zeby to bylo Malenstwo!!!❤️🌼❤️ U mnie poki co @:P i nastepny termin do gina na koniec pazdziernika. Za oknem zimno,deszcz-dzisiaj pierwszy raz zmarzlam w nocy ,bo sie odkrylam i wstalam zziebnieta. Jutro wyjezdzam na kilka dni,wiec odezwe sie za tydzien!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb co jest grane !? odpisz ?? olka co chwile mam od ciebie e-mail z pracownikiem roku az 10 wiadomosci ?? lece zobaczyc c i jak na tym 28 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic sie niedzieje kochane!czuje sie super !nie mam juz okrsiku prawie tydz wiec mysle ze to ciaza ale nie robie testu nie nakrecam sie bo po co 18 pazdz mam wizyte i wszycho bediz ejasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ................rrr
?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb ale ty masz cierpliwosc ;) i tak dlugo zamierzasz nas trzymac w niepewnosci ?? 3mam kciuki ze to TO CO MYSLISZ :) wiec zycze duzo zdrowka ... hej hej ale tu dzis pustoooooooooooooooo i hm wogole ostatnio pusciutko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też podziwiam hb, chyab nie wytrzymałabym w tej niepewności, chociaz trudno to nazwać niepewnością, skoro od tygodnia nie ma @. Z gratulacjami wstrzymam się jednak do oficjalnego oświadczenia na forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekamy razem do 18 pazdz....od razu wam napisze co i jak!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje ze pazdziernik i tu sie okaze szczesliwy dla kogos bo ciezarne rosna w sile :) kolejna kolezanka w ciazy :D ooo goldi szaleje prosimy o foteczki urwisa ;) a jak tam jego tresura :) siusia tam gdzie trzeba ;) mebli jeszcze nie pozera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez komentarza :D Goldi już coraz więcej robi na dworzu, ale często tylko przez przypadek - skoro Pan załatwia swe potrzeby no to psinka go w dobrej wierze naśladuje :) rano np muszę go przytrzymać, aż mężuś się obudzi i ubierze, aby wyjść z nim po nocy Na fotki sama czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gdzie jestescie??????????????????????????????????????????????????????????????? pozdrawiam z pochmurnej Wawy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! odezwijcie sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestemmmmmmmmmmmmmmmmmm :) melduje sie na posterunku ;) choc u mnie ze z drowiem nie ciekawie grypka czy cus mnie pokonala :( buuuuuuuuuuuuuu wszystko mnie boli :( olka no brawooooooooo dla goldigo ;) to lepiej niech pan sie nie afiszuje z tym ze robi swoje potrzeby w domu ;) bo co bedzie jak was przylapie na akrobacji :P buhahaha ale na foteczki czekam z niecierpiliwoscia 👄 i do gory:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo nie nasz topik naprawde upada co sie dzieje z wami chyba az tak sie nie staracie o dziecko dajcie facetom na luz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejos kobietki - to prawda topic spada w \"rankingach\", ale to z uwagi na szereg zajęc, brak czasu :(...No ale trzeba to nadrobic..tak więc od pon..dziewczynki, kazda obowiązkowo .. przynjamniej 1 info..co u niej słychac i jak sie maja sprawy wiodome :) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec ja zaczynam no wy tydzien :) Dziś mam pare zajęc i musze ruszyć w miasto :) Co tam u was kochane?? Pogoda juz jesienna, ale jescz esłonko dopisuej, tylko te temperaturki rani i wieczorem nie fajne..i nie wiaodmo jak sie ubierać!! Mazowszanka..kochanie..jak tam dzidzia, jak samopoczucie...moja siora zaczeła teraz 6 miesac i ma wszytskei ksiązkowe objawy!! Hb - jak sie czujesz?? Pozdrawiam wsyztskei fomułki, staraczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że się nie odzywałam, ale postanowiłam trochę odpocząć. Dziś idę do gin i zobaczę co mi nowego powie. Jak widać sytuacja była w ten weekend wymarzona dla starań, jednak okoliczności zewnętrzne i samopoczucie przekreśliło szanse w tym cyklu. Może następne będą lepsze. W każdym razie jesień za pasem dopadła mnie rezygnacja – w końcu to już 20 cykl naszych prób. Przyszłość pokaże co będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim. Ja dziś jestem jak wielka gradowa chmura, wścieka mnie wszystko dookoła, chyba hormony wpadły w jakieś tsunami, bo oprócz złego humory pojawiły mi się na twarzy 3 \"piękne\" pryszcze. Wydlądam jak dojrzewająca nastolatka...buuuu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez witam na posterunku.ja czuje sie super za 11 dni mam wizyte troche juz mnie korci...ale poczekam,kurcze zazcelam duuuzo jesc w takim tempie tylek mi urosnie w ciagu 2 tyg ale to dobzre zawsze chcialam przytyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia gorace od mega chorodupka :) mam nadzieje ze sie trzymacie i dalej staracie ja mimo pewnych przeciwnosci losu sie nie poddaje i czasami do was zagladam coby zoabcyzc cyz sie grono nie powiekszylo. sciskam mocniutko i powodzenia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×