Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

hejos, hejos - co tam słychac? ja mam nieprzeciętny nawął pracy..ale jescze tylko tydzien :) @ juz pomału mija... i znowu bedziemy sie obserwować:) Poza tym nic nowego... :)buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uFFFFFF ZNOWU CIĘ NAWIEDZIŁA - POCZWARA JEDNA :-( OLUSIA SCISKAM CIĘ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jakos ostatnio cieprie na brak czasu koszmarny..wczoraj wróciłam z pracy o 22 :( a dzis na 9 znowu..i do 19 minimum..koszmar..jutro od 14 do 23, i tak do sordy bede sie bujac od 8-23...buuuuuuu Mamy konferencje i Miśki z całego świata się zjechały...oby ich tak pokręciło..:) 3majcie..ide sie zebrać do kupy bo wyglądam jak cień!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONIEC bye bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !Wlasnie pije kawe,deszczyk fajnie bije o szyby,na ulicach cisza,nie jezdzi zadne auto...(mieszkam przy ruchliwej ulicy) Wlasnie wyczytalam ,ze na TVN bedzie dzisiaj Kuby Wokewodzkiego nowy program a pierwszymi goscmi:Ola Kwasniewska i Anna Mucha Zycze udanego weekendu i nie Bye Bye jak u gory,bo musze kiedys sie znalezc w dolnej tabelce:P!!!:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie ktos sie pojawil co u was ja czekan na @ buu zeby nie zawitała@!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki, aby nie przyszła ja w pracy siędzę w papierkach, dziś termin rozliczenia VAT-u do US

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja też jestem :-) Własnie zapisałam się na usg, bo jak byłam w czwartek pan doktor nie sprawdził mi przezierności karkowej, a to przeciez bardzo ważne. Wiem, ze jestem młoda i w mojej rodzinie a ni w męża nie było przypadków chorób genetycznych, ale wolę sprawdzić to i być spokojna. Na szczęście tym razem idę do bardziej konkretnego lekarza ( mamy w swojej przychodni dwóch ) i mam nadzieję, ze tym razem wszystko uda się sprawdzić. W czwartek z tych emocji ( była ze mną córeczka i mąż ) po prostu nie zauważyłam, ze lekarz mi tego nie opisał na wyniku. A prowadzący wspominał o tym, więc gdybym nie miała tego wskaźnika,nie byłby zachwycony. Ale dość o mnie. Napiszcie co u Was, gdzie się podziały nasze koleżanki, w tym założycielka topiku?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo sie cieszę Aniu, że u Ciebie wszystko w porządku, z Tobą i dzidzią u nas pustki, jak zauważyłaś, dziewczyny gdzieś się zabunkrowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki ! Powiem wam ,ze wciągnęło mnie na 28 dni-prowadzę tam wykresik.... niezłe obserwacje i poznawanie siebie- także jak mnie nie ma tutaj to jestem tam ;-) Miałam starnka- mom nadzieję ,ze testy owu pomogły mi si.ę wstrzelić - ajak nie to to przynajmnie prowadze wykresik i mobilizuje mnie to do mierzenia tempki i obserwacji innych wykresik.ow- no zobaczymy jak to będzie ! Ale tutaj też lubię zaglądać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, dawno sie nie odzywalam, ale to przez nadmiar pracy,ale czyatm was codziennie, u mnie ok, przestalam liczyc dni, plodne, kiedy mam miec okres , wszystko planowac, powiem ,ze na poczatku bylo ciezko, ale teraz jest juz ok, w ogole o tym nie mysle, najlepsze jets to,ze nawet nie wiem, kiedy powinnam dostac okres, hiihihih... oczywiscie mam zapisane, kiedy osttnio mialam, to sobie policze, jakies staranka w tym miesiacu byly,ale nie za duze, bo mezus chory... najpierw ja mialam temperature, gardo... kilka dni mnie tzrymalo,ale wyleczylam sie gripexem, a moj maz niestety skonczyl na anginie z antybiotykiem, wiec staranka byly troche ograniczone,ale ok, zobaczymy jak bedzie, staram sie nie martwic i nie myslec... zalozylam sobie, ze jak do konca roku sie nie uda, to w styczniu pojde sobie do lekarza na jakies badania,ale mam nadzieje,ze to nie bedzie potzrebne... co myslicie o mojej metodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane Kobietki:) ojj pusciutko u nas ostatnio..... Olka dziękuje za fotki, piesio superowo fajowy. Wygląda jak nasze małe goldenki. Nasze juz maja nowe rodzinki ah łezka sie kręci w oku :( Trochę brakuje mi tych małych psotników. Anika myślę że to jest jedna z lepszych metod. Mnie juz denerwuje to stałe monitorowanei cykli i intensywny seksik kiedy lekarz powie:) Chyba lepiej sobie odpuścić i wtedy napewno sie uda:) pozdrawiam słonecznie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazowszankaaaaa KONIEC
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojutrze ide na wizyte do gina...Okaze sie sie co z moja cysta,czy trzeba operowac a moze sama sobie zniknie i nie byloby problemu;)?? Kupilam sobie dzisiaj pyszna kawe zbozowa w proszku z Nestle,jest bardzo dobra z dodoatkiem mleka,nie ma kofeiny,jest z cykorii,wiec polecam Mamusiom,ktore kawy pic nie moga;) Dobrej nocki!!!!😴 Nie wiem czy sa jeszcze chetne,ale przypominam o programie lotniczym-jest dzisiaj na TVN:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz myślałam że nikogo nie ma:) Hej Elu mam nadzieję że twojej wstrętnej cysty już nie ma trzymam kciuki za dobre wieści od gina we czwartek:) Programu o samolotach pewnie nie będę oglądała ze względu na porę:) o tej porze to zazwyczaj już lulam:) a teraz lecę oglądać Madzę M Miłej nocki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny - w końcu jestem :) Zamieszanie w pracy sie skończyło :) Jescze dzisiaj..i od jutra wolne!! Wykorzystam jutrzejszy dzien aby dotrzec na badania w koncu - wymaz z szyjki... Ostatnia@ minęła nawet w miare spokojnie, ale od kilku dni kiekdo sie czuje, mam nudnosci...ale chyba zatrułam sie na jednym z konferencyjnych obaidków..teraz dieta sucharowa:) Ale juz jest lepiej..juz podejrzewałam ze mimo @ cos jednak sie \"zagniezdziło\", mimo marnych proroctw lekarza, ale to jednka nie to!!Nie tym razem!! Progesteron wspomagam naarzie tlyko castagnusem..no ale mzoe i on pomoze:) A co u was nowego słychac:)?? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×