Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Elu czy ty czasem nie przesadzasz ? Ta chwila już dawno minęłą ;) Dawaj tę stopkę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazowszxankaaa
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was Kochani, mam nadzieje ze jeszcze mnie pamietacie :P jakos nie mialam czasu sie tutaj pojawic z powodu szkoly - biore program technik farmacji i mam cholernie duzoooo nauki ( teraz mialam egzaminy wiec cale dnie i noce spedzalam nad ksiazkami). pozatym uczenie sie z obcym jezyku nie jest takie proste jak sie wydaje :P moja bratowa urodzila dziewczynke na nasza rocznice slubu , ladny prezent nam zrobila :) na imie ma Sherissa Faith :) wyglada jak maly aniolek.. cala rodzina oczywiscie podekscytowana jak diabli tylko mnie sie smutno robi ze jeszcze ja nie mam takiego slicznego bobaska.. ehhh :( pozdrawiam Wszystkich i zycze szybkiego zajscia :) 🌻 Wasza Jade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :( a ja dostalam @ 2 dni szybciej o zgrozo co sie dzieje :( chce mi sie plakac wogole czuje sie do d... nic mi sie nichce :) mam nadzieje ze wy macie lepsze samopoczucie :) pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade!!! Fajnie,ze sie do nas odezwalas!!!! Myslalam,ze juz zapomnialas o naszym forum;) Wiem,wiem,ze nielatwo uczyc sie w obcym jezyku,ja sama tutaj studiowalam,wiec rozumiem doskonale... Zagladaj czesciej do nas!!!!!!!!!!!!! Roso! Tak mi przykro:( U mnie tez jest teraz @ i tez mam nastroj do niczego:( 😭 Musimy wierzyc,ze jeszcze sie uda!!!!!!!!!!!❤️ U mnie dzisiaj deszcz,taka leniwa niedziela.... Zaraz bede ogladala;) Taniec z Gwiazdami;):D A co u Was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu i kto odpadł z \"Tańca..\" Ja obejrzałam wszystkie tańczące pary i na reklamach przed ogłoszeniem wyniku zasnęłam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam..al epada szok ja nie dostalam tej podlej @ juz 3 dni po terminie ale od 4 dni nie biore bromergonu zaraz zadzwonie do gin i zapytam czy mam brac czy tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu,odpadla Magda Wojcik we wczorajszej edycji,szkoda,bo bylo widac,ze duzo z siebie dala,no ale coz to tylko zabawa;) HB! Napisz co powiedzial gin????? Mnie @ nie opuszcza:P Milego nowego tygodnia!!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki!!!!!!! Witam Was cieplutko!!!!!!! Jak minął weekend???? My pojechalismy wczoraj do Kampinosu. Spędziliśmy super dzionek w lesie, wzieliśmy ze sobą prowiant - bulki, frankfurterki i owoce i poczuliśmy sie jak na studenckiej wyprawie.... Świeze powietrze potem mnie zwalilo i leniuchowalam sobie po poludniu w poscieli, czytajac zalegla prase i bylo suuuper...... Kocham takie leniwe chwile :D A niedlugo zabieram sie za oboad. Dzisiaj chinszczyzna!!!!!!! Mniam... Zycze Wam dziewczyny poprawy humoru, noski do gory, zobaczycie ze wszystko sie dobrze ulozy i niedlugo bedziecie nosic w brzuszkach maleńkie kopiące istotki!!!! Pozdrawiam gorąco!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieczyny - co z tmyi 28dniami..wprowadizli opłate :(...nie da sie zalogować, czy jak?? Porazka..chyba trzeba przejśc na domowe sposoby prowadzenia wykresów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnei - w sumie nei dużo, a jednak jakso tak człowiekowi nieprzyjmnie, ze daja mu zabawki, a potem każa z anie płącic :) heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D ja też nie mogę się już zalogować i będzie trzeba robić ręcznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was..u mnie gra gitara spoko dzwoniulam do gin i powiedziala zeby juz nie brac bromku ze na pewno to na nic nie wplynie na 18 mam wizyte..kurcz emysle ze jestem w ciazy!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu mozna sie zalogowac ale musisz dac opcje odzyjska moje haśło i jescze do 1 listopad amozna korzystac za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HB koniecznie napisz co powie lekarz na dzisiejszej wizycie. No i czy potwierdzi wyczekiwaną ciążę. Ale by było super. Trzymam kciukaski. Ja byłam wczoraj na kontrolnej wizycie. Pan doktor powiedział, że macica ładnie rośnie ( jakbym tego nie czuła :-) ) i że wynik badań mam jak dawca :-) A dziś brzuch boli tak bardzo że szok, ale co się dziwić, normalnie w tym terminie miałabym @ Buziaczki dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani ja mam wizyte dopier na 18 nie wczesniej!!musimy poczekac troche!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb ty nasza nadziejo :) 3mam kciukasy i to bardzo mocno !? a test juz robilas ?? a jesli chodzi o 28 to sieee wkur.... szkoda gadac !? narazie nikt sie nie umi zalogowac gdyz zostalo wstrzymane bo maszyna im nawala :( a co bedzie pozniej hihito jakis fall start :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam dzien do bani :( wlasnie sie dowiedzialam ze ekartki 100lat tez sa platne :( hmm czy wszyscy powariowali :( a za chwile sie dowiem ze kafe tez bedzie platna to sie powiesze chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa, kwiatuszku, spokojnie. Kafe nie będzie płatne, przynajmniej nic na ten temat nie wiadomo :-) Przydałoby Ci sie trochę ciepłego słoneczka, to zawsze poprawia nastrój :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, co za nerwacja na topiku....... HB czekamy na wiesci z wizyty, trzymam kciuki i zycze potwierdzenia Twoich przypuszczen!! Aniu75... gratuluje wynikow i prawidlowego przebiegu ciąży :-) Wiesz, mi ostatnio gina tez powiedziala, ze mam wyniki dawcy. To takie budujące, prawda??? serdecznosci i fluidki ciazowe ode mnie dla starajacych sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×