Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Elu - pozdrowionka :) alez z ciebie dzielna babeczka, i tak trzymac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;( a jak ja jestem to tez nikogo niema :) chce miec karoline witaj spowrotem :) olka tak mi przykro ze znowu przyszla@ to prawdziwa malpa a godiego przytul od cioci rosy ;) mazowszanka ;) popatrz nasz topik nanowo sie odradza:) vall 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki!!!!!! alez ponura niedziela w Wawce!!!!! buuu.... zajadam nachos tortille z dipem serowym przygotowanym przez meża i marze o sloncu...... bylam dzisiaj na usg piersi, moja ginka sie w pore obudzila i dala skierowanie, ostatni dzwonek, bo podobno mozna do 32 tygodnia je wykonac. Cholernie bolesne badanko, ale na szczescie wszystko jest w porzadku, cycuszki zdrowe, przygotowuja sie do karmienia dzidzi :D Olu, jak Twoj piesek sie miewa? Pewnie juz duzy psotnik jest z niego. Podeslij jakies aktualne foteczki, hę? Ja bardzo kocham pieseczki, niestety na razie brak warunkow na takowego :-( Ściskam wszystkie kobietki cieplutko, mam nadzieje, ze niedlugo pojawia sie kolejne kreseczki na testach, w koncu jesienna pora szprzyja przytulankom :-) Bardzo Wam tego życze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallooo!!!:D I u mnie dzisiaj pogoda kiepska,nie zacheca do spacerow... Pol dnia czytalam przywieziony \"Twoj Styl\",potem bylismy u znajomych na obiedzie a jutro na 8.15 mam rano wizyte u gina.Trzymajcie za mnie kciuki,zeby bylo wszystko OK:) Do jutra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu, trzymam kciuki ❤️ , napisz, co powiedzial lekarz!!!!!!! Wiem jak to jest sie stresowac przed wizyta, bo dzisiaj sama to przechodzilam. :-( Wszystko bedzie dobrze!!!!!! Ja tez czytalam \"Twoj styl\" jak bylam na obczyźnie i bardzo cenilam sobie te chwile z polska prasa :-) Do tego lody Breyersa i smig na hustawke..... Bardzo przyjemne momenty pobytu w USA :D Moglam tak godzinami sie wylegiwac i czytac, czytac, czytac....... Ja z kolei caly czas mecze \"Hrabiego...\" Wprawdzie juz koncze drugi tom ale marniutko ze mna... Za duzo pracy, za malo czasu na ksiazki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale puściunio!!!!!! Zaczynamy kolejny tydzien, pogoda duzo ladniejsza niz wczoraj, wiec nie moge mowic, ze nie lubie poniedzialkow :-) Zaraz wyruszam na spacerek, a potem do robótki... Elu odezwij się, jak było u gina.... ANiu75 co u Ciebie, dawno się nie odzywałaś..... Dla wszystkich kobietek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!!! Cysta sie pomniejszyla o 3cm,ale w srodku zeberala sie krew.Lekarz powiedzial,zebym przyszla za 2 tyg.,bo albo peknie albo wtedy pomyslimy o laparoskopii.Jestem troche zla,bo jak wiecie mam akurat przeprowadzke i wszystko jakby sie uparlo ,ze ma byc za te 2 tygodnie...Jestem przez to rozdarta,ograniczona tutaj czasowo.. Lekarz tez kazal sie starac o dziecko jak cysty juz nie bedzie a jak bede juz w Polsce kazal mi isc na badania hormonalne (mogl mi wczesniej je zrobic:P) ;na droznosc jajowodow itd.itd.- ale to tylko wtedy jezeli dalej nie bede mogla zajsc w ciaze.Sam powiedzial,ze moze byc ta cysta przyczyna ale niekoniecznie:O I tyle to u mnie z nowych wiesci...A co u Was? :D Jak poczatek tygodnia sie zaczal??? Mi sie nie chce wierzyc,ze za miesiac swieta... Dopiero rano sobie to uswiadomilam jak przed lekarzem pochodzilam przed wystawami zamknietych sklepow - ze swiateczna juz wystawa...:) Milego nowego tygodnia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Elu ❤️ No to pelnimy dzis dyzur na forum.... Pzrykro mi, ze nalozylo sie kilka spraw w jednym terminie, stresujacych w sumie, bo zarowno wizyty u lekarza, jak i przeprowadzka do obojetnych nie naleza..... Ale gorąco bede trzymac kciuki, aby wszystko gladko poszlo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki. U mnie wszystko dobrze....chociaż ostatnio bardzo dużo pracy, no ale szefowa doceniła i będzie premia dodatkowa :-) Ale najważniejsza wiadomość jest taka, że wiem już kto mieszka w moim brzuszku...otórz.....werble.....córeczka :-) Lekarz oczywiście zastrzegł sobie, ze może się mylić, ale wszystko wskazuje na to, ze będziemy mieli drugą dziewczynkę. Gabi od soboty przegląda słownik imion żenskich i co chwila zaskakuje nas kolejną propozycją :-) Początkowo miała być Julcia, ale jakoś nam przeszło. teraz zastanawiamy się nad Agatką, Ulą lub Dominiką. pozdrawiam Was wszystkie cieplutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadaam l sie przywitac :) i uciekam bo bardzo mnie brzucho boli :( i to chyba wskazuje na zblizajaca sie @...choc u mnie to dopiero 22 dc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa Roso,zycze i trzymam szczerze kciuki,zeby @ nie przyszla...(moja kolezanka zaszla w ciaze,bolal ja brzuch jak na @ ale nie dostala jednak,wiec jest szansa) Juz sie pogubilam w tabelce,ktory to Twoj cykl staran?? U mnie to juz 7-my,tak szybko to zlecialo:( Ania75!! Ale fajnie,DZIEWCZYNKA!!!!:D Pisz do nas czesciej!!! A gdzie inne Dziewczyny:Ola,HB,AniaM,Vall i cala reszta????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku.... ❤️ Napisz coś o swoich dzieciaczkach, my z męzem tez planujemy trojeczke... jaka jest roznica wieku między waszymi pociechami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ola pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem czytam was codzinnie widze ze dochodza kolejne osobki super.....za dwa dni ide podgladac dzidzie ciekawe co u mnie jest chlopic czy dziewczynka tylko zee jeszce za wczesnie zeby sie dowiedziec pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czzzzesc!! U mnie piekne dzisiaj slonko ,nieludzko cieplo jak na koniec listopada,szlam dzisiaj w lekkiej kurtce i bylo w sumie mi za cieplo.Ciekawe jaka zima bedzie w takim razie:(??? (nie lubie mrozow) Jeszcze tylko 3 dni mam internet w domu,potem moze uda mi sie odezwac jeszcze przed swietami i Nowym Rokiem,zalezy jak dlugo czeka sie na zalozenie internetu z Neostrady??? W razie czego nie zapominajcie o mnie,napewno wroce na nasz topik!!! Hb ,mi sie wydaje cos,ze bedziesz miala chlopczyka teraz,ciekawe czy jest ze mnie dobra WROzka!? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu na zalozenie neostrady jak masz tel stacjonarny to czeka sie gora 2 dni, tzn idziesz do telepunktu, podpisujesz umowe dostajesz pudelko instalujesz wszystko sama w domku i za 2 dni wszystko gra i buczy :) dalej mam mdlosci i kiepsko sie czuje ale licze ze moze minie, z mala bylo gorzej wiec sie nie bede rozczulala na poprawe nastroju Wielki, ogromny, wielopiętrowy supermarket, w którym kupicie wszystko. Szef przyjmuje do pracy nowego sprzedawcę, dając mu jeden dzień okresu próbnego żeby go przetestować. Po zamknięciu wzywa szef nowego sprzedawcę do biura: - No to ile dziś zrobił pan transakcji? - pyta sprzedawcę. - Jedną, szefie. - Co? Jedną?! Nasi sprzedawcy mają średnio od sześćdziesięciu do siedemdziesięciu transakcji w ciągu dnia! Co pan robił przez cały dzień? A właściwie to ile pan utargował? - Trzysta osiemdziesiąt tysięcy dolarów. Szefa zatkało. - Trzy... sta osiem... dziesiąt tysięcy? Na Boga, co pan sprzedał?! - No, na początku sprzedałem mały haczyk na ryby... - Haczyk na ryby? Za trzysta osiemdziesiąt tysięcy? - Potem przekonałem klienta żeby wziął jeszcze średni i duży haczyk. Następnie przekonałem go, że powinien wziąć jeszcze żyłkę. Sprzedałem mu trzy rodzaje: cienką, średnią i grubą. Wdaliśmy się w rozmowę. Spytałem gdzie będzie łowić. Powiedział, że na Missouri, dwadzieścia mil na północ. W związku z tym sprzedałem mu jeszcze porządną wiatrówkę, nieprzemakalne spodnie i rybackie gumowce, ponieważ tam mocno wieje. Przekonałem go, że na brzegu ryby nie biorą, no i tak poszliśmy wybrać łódź motorową. Spytałem go jakie ma auto i wydusiłem z niego, że dość małe aby odwieźć łódź, w związku z czym sprzedałem mu przyczepę. - I wszystko to sprzedał pan człowiekowi, który przyszedł sobie kupić jeden, jedyny haczyk na ryby?! - Nie. On przyszedł z zamiarem kupienia podpasek dla swojej żony. Zaproponowałem mu, że skoro w weekend nici z seksu to może pojechałby przynajmniej na ryby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×