Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Lp. Nick .........Imię .........Miejscowość...Wiek....Data okresu.....cykl 1) Ania20.............Ania............Wawa............20........02.07..... 2) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen..........29.........???.......5 3) hb.................Hania...........Lębork............26.........brak..... 4) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..........?????..... 5) Olka78 ..........Ola............Tczew...........28.....24.10...20 6) myszulka06......magda..........k-ow.............27....29.05.2006..... 7) Maja_26.........Maja......Wawa/Sok.Podl.......26.......ok.27.06..... 8) Rosa..........Bozena........Rybnik.............28........02.10........x 9) Anika79........ania............Wawa..............27......11.09........3 10) agna29.......Agnieszka.......Wawa.............29.....03.11.........4 11) Vall..............................Kraków............27......17.10.........6 12)oczekująca.......Marta........W-wa.........28....23.07.2007......18 13)AniaM............... Ania..........L-za.............27...20.09.2006...?? 14)nana79..............Marta........I-wa.............27...09.09........1 15)agacina26..........Agata.........lodz..............26.....18.08......3 16)kowo1405..........Kasia.........Szczecin.........23.....18.06...... 17) tez ania...........Ania...........Krakow..........31......7.08... 18) anulka80....Ania....legnica.........................25......27.08 Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość.....Wiek.......Data porodu 1)kasia_79............Kasia........Wrocław...........27........29.01.2007 2)Mazowszanka......Ania...........Wawa.............28........07 02 2007 3)nai..................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 4)Jonka...............Asia...........Wrocław..........28........22.02.2007 5)Ewapit............Ewa.........Częstochowa........27....... 08.03.2007 6)mathylda.............................Opole...........29........04-03-2007 7)Agunia33..........Agnieszka......Leszno...........33........15.03.2007 8)Ameretat........Judyta...........Wawa............24........12.03.2007 9) Ania75..........Ania.............W-wa..............31........10.04.2007 10)mozolinka.....Ewa..............Szczecin..........26........01.05.2007 Poprawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lp. Nick .........Imię .........Miejscowość...Wiek....Data okresu.....cykl 1) Ania20.............Ania............Wawa............20........02.07..... 2) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen..........29.........???.......5 3) hb.................Hania...........Lębork............26.........brak..... 4) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..........?????..... 5) Olka78 ..........Ola............Tczew...........28.....24.10...20 6) myszulka06......magda..........k-ow.............27....29.05.2006..... 7) Maja_26.........Maja......Wawa/Sok.Podl.......26.......ok.27.06..... 8) Rosa..........Bozena........Rybnik.............28........27.10........ 9) Anika79........ania............Wawa..............27......11.09........3 10) agna29.......Agnieszka.......Wawa.............29.....03.11.........4 11) Vall..............................Kraków............27......17.10.........6 12)oczekująca.......Marta........W-wa.........28....23.07.2007......18 13)AniaM............... Ania..........L-za.............27...20.09.2006...?? 14)nana79..............Marta........I-wa.............27...09.09........1 15)agacina26..........Agata.........lodz..............26.....18.08......3 16)kowo1405..........Kasia.........Szczecin.........23.....18.06...... 17) tez ania...........Ania...........Krakow..........31......7.08... 18) anulka80....Ania....legnica.........................25......27.08 Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość.....Wiek.......Data porodu 1)kasia_79............Kasia........Wrocław...........27........29.01.2007 2)Mazowszanka......Ania...........Wawa.............28........07 02 2007 3)nai..................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 4)Jonka...............Asia...........Wrocław..........28........22.02.2007 5)Ewapit............Ewa.........Częstochowa........27....... 08.03.2007 6)mathylda.............................Opole...........29........04-03-2007 7)Agunia33..........Agnieszka......Leszno...........33........15.03.2007 8)Ameretat........Judyta...........Wawa............24........12.03.2007 9) Ania75..........Ania.............W-wa..............31........10.04.2007 10)mozolinka.....Ewa..............Szczecin..........26........01.05.2007 to ja tez poprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie zostane na 28 :( nie dlatego ze jest platne tylko dlatego ze kobiece humory sa tak zmienne !! i niekazda ma do tego dystans :( jak np. ja :( juz bylam pewna ze a potem okazalo sie dupa blada i mysle sobie ze 28 jest raczej dla kobiet ktore nie chca zajsc !? bo te ciagle obseracje interprecacje i siedzienia nad wykresami dobija !! bo obserwacja dla klobiet ktore staraja sie juz od dluszego czasu i nic im nie wychodzi kombinuja dociekaja co gdzie i kiedy a moze to a moze nie tak czy siak itp dlatego ja tez od padammm jesli chodzi o 28 :) wrazie czego sama moge sobie zrobic wykres na kartce lub w programie ktory jest za darmo tak dla kontroli :) p.s czuje sie jakbym gdzies popelnila blad !? w dozeniu o dziecko te ciagle myslenie najpierw o @ potem o sluziku potem o OO o temp. nie wspomne i chyba zapomnialam jak to jest kochac sie z czystej namietnosci bez podtekstu ze moze sie udalo ?? wy tez tak macie czy ja poprostu mam jakiegos dola jesiennego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Roso!! Nie jesteś odosobniona z tym problemem.... ja mam tak samo- wczraj np. miałam TAKIEGO DOłA ,że szok- próbowałam sobie przypomnieć seks z namiętności- nie oszukujmy się - STARAJąCE SIE - jest fajnie się starać-ale w oddali jest myśl -czy się udało...? czy to ten dzień...? czy zaskoczyło się ...? a potem jak przychodzi @ to rozpacz i następne pytania :....dlaczego...? przecież z wykresu wyszło to i owo....-przecież wskazywało ,że to ten dzień !!! Gówno prawda,że starające się o dziecko - między innymi JA...myślę o seksie jak o spontanicznym zbliżeniu- GDZIE TU SPONTAN... WSZEDZIE OBLICZENIA, WYKRESY I INNNE DUPERELE.... MAM ZAMIAR Z TYM SKOńCZYć....BO SCHIZA ZABIJE NASZE ZBILIżENIA I INTYMNOść.....SZOK!bęDę KOCHAć SIę Z MężEM KIEDY BEDZIEMY TEGO CHCIELI -PRAGNęLI...A JEżELI NIE TRAFI SIę TE PRAGIENIE W DNIU PłODNYM-TRUDNO.....BęDą NASTęPNE DNI, NASTęPNE CYKLE... i TAK WSZYSTKO JEST TAM NA GóRZE NAM PISANE - KIEDY , GDZIE I JAK....................................... MODLę SIę TERAZ TYLKO BYM POTRAFIłA SIę ODKRęCIć Z TEGO NAKRęCENIA NA DZIECKO............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giula
dziewczyny mam do was pytanko a ile bedzie kosztowalo korzystanie z forum 28 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agna :*❤️ z tego co wiem forum bedzie za darmo ?? ale korzystanie z aplikacji jest platne rok-49 zl, 6mis.-33zl a napocztku dla przetetowania 30 dni za darmo :) wszystkim zycze milej neidzieli :) a moj w pracy :( buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny!!!!D Juz jestem z powrotem,wlasnie dochodze do siebie po podrozy autobusem,czuje sie cala poskrecana.. Jedna noga juz mieszkam w Polsce:) teraz tylko sprawy urzedowe:) Wiecie co,ciesze sie,ze mam taki teraz zamet,duzo spraw,ze nie mysle za duzo o starankach w tym sensie,ze nie licze dni,wszystko dzieje sie na oko,;) bez zadnych obliczen,wykresow. Zawsze jakas mala nadzieja jest,ale nie nastawiam sie na CUD :O Pod koniec miesiaca wizyta u gina,sama jestem juz ciekawa co i jak?! A ja jak narazie ide zrobic sobie w wannie ciepla kapiel:) ,buziaki! Dziekuje,ze myslalyscie o mnie!!!!❤️ ( z wzajemnoscia-czkawki nie mialyscie????:D:D:D:?????;);)) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eluś witaj z powrotem :-) Spieszę do was z informacją, że dziś poczulam pierwszy raz ruchy mojego maluszka :-) Bardzo się cieszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam wszystkim jutor ide do gina na potwierdzenie ciazy[taka mam nadzieje ]wiec do uslyszonka jutro wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny prawie wszystki na urlopie:O ,nic mi nie pozostalo jak pielegnowac nasz topik ,zeby gdzies na szarym koncu nie wyladowal:( HB podziel sie odrazu co i jak po wizycie!!!! Ohhhh,jak nie lubie pic sama porannej kawy:P,moze zjawi sie tu jakas Duszyczka..... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lp. Nick .........Imię .........Miejscowość...Wiek....Data okresu.....cykl 1) Ania20.............Ania............Wawa............20........02.07..... 2) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen..........29.........???.......5 3) hb.................Hania...........Lębork............26.........brak..... 4) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..........?????..... 5) Olka78 ..........Ola............Tczew...........28.....15.11...21 6) myszulka06......magda..........k-ow.............27....29.05.2006..... 7) Maja_26.........Maja......Wawa/Sok.Podl.......26.......ok.27.06..... 8) Rosa..........Bozena........Rybnik.............28........27.10........ 9) Anika79........ania............Wawa..............27......11.09........3 10) agna29.......Agnieszka.......Wawa.............29.....03.11.........4 11) Vall..............................Kraków............27......17.10.........6 12)oczekująca.......Marta........W-wa.........28....23.07.2007......18 13)AniaM............... Ania..........L-za.............27...20.09.2006...?? 14)nana79..............Marta........I-wa.............27...09.09........1 15)agacina26..........Agata.........lodz..............26.....18.08......3 16)kowo1405..........Kasia.........Szczecin.........23.....18.06...... 17) tez ania...........Ania...........Krakow..........31......7.08... 18) anulka80....Ania....legnica.........................25......27.08 Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość.....Wiek.......Data porodu 1)kasia_79............Kasia........Wrocław...........27........29.01.2007 2)Mazowszanka......Ania...........Wawa.............28........07 02 2007 3)nai..................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 4)Jonka...............Asia...........Wrocław..........28........22.02.2007 5)Ewapit............Ewa.........Częstochowa........27....... 08.03.2007 6)mathylda.............................Opole...........29........04-03-2007 7)Agunia33..........Agnieszka......Leszno...........33........15.03.2007 8)Ameretat........Judyta...........Wawa............24........12.03.2007 9) Ania75..........Ania.............W-wa..............31........10.04.2007 10)mozolinka.....Ewa..............Szczecin..........26........01.05.2007 to ja tez poprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki!!!!!!! HB czekamy na pomyslne wiesci od Ciebie :-) Aniu75 wspaniale ze juz czujesz swoje malenstwo. A powiedz, jak brzuszek? Widac już? I czy to prawda, ze w kolejnej ciazy staje sie on wczesniej widoczny niz w pierwszej???? Elu, cieszę sie, ze juz jestes na forum i ze wracacie do Polski. Na pewno nie bedziecie zalowac tej decyzji. Zycze Wam, byscie sie szybko \"rozruszali\" w ojczyźnie. A ja obiecalam zagladac tu czesto, jednak cos mi nie wychodzi. W ogole malo siedze na necie, mimo ze teraz pracuje glownie w domu i tak juz bedzie do narodzin maluszka i mysle ze jakis czas po tym tez. Ale w domu, same wiecie, zawsze cos sie znajdzie do robotki. Dzisiaj na przyklad wyglancowalam kuchnie. Zajelo mi to nieco wiecej czasu niz przed ciaza bywalo, bo zamiast dzwignac porzadnie kilka rzeczy na raz, nosilam sobie po jednym elemencie i tak czas lecial. Poza tym moj brzuszek przybral juz typowy ciazowy ksztalt :-P Dzisiaj buszowalismy w sklepach w poszukiwaniu jakiegos ladnego fatalaszka dla mnie, kupilismy jedna bluzke :O stwierdzam ze nie ma zbyt duzego wyboru ubran dla kobietek w ciazy, niestety. Aniu, a Ty gdzie bedziesz zaopatrywala sie w stroje dla siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, u mnie brzuszek najbardziej widoczny jest wieczorem, a tak w ciągu dnia to prawie wogóle. Z tego co pamiętam, to w pierwszej ciąży jakoś szybciej się pojawił, no ale wtedy byłam szczuplejsza, a podobno u kobiet szczupłych brzuszek jest wcześniej widać. Nie martwi mnie to specjalnie, bo dzieki temu, ze go jeszcze nie widać, spokojnie wchodzę w większość spodni i spódniczek. Co do zakupów ciuchów ciążowych, to ja najprawdopodobniej w tym celu wybiorę się na stadion. Moja szwagierka, która niedawno urodziła, mówiła, że spodnie z bawełniamym pasem, takie jak chcę sobie kupić, można tam nabyć we wszystkich rozmiarach w cenie 75zł. Cena w sklepie z odzieżą ciążową to średnio 130 zł, więc prawie 2 x tyle. Pewnie pokuszę sie o dwie pary, jedne dżinsowe a drugie może ze sztruksu w jakimś fajnym kolorze :-) A niedaleko swojej pracy namierzyłam sklep z fajnymi bluzeczkami, które idealnie nadają się na ciążę, bo są rozkloszowane od biustu w dół, po 39 zł za sztukę, więc niedrogo. Anuś dużo zdrówka dla Ciebie i maluszka, buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magggda
Nowa Rosa=> a co to jest ta aplikacja na forum? Pytam, bo może z niej korzystam i nie wiem, że będę za nią płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, u mnie z brzuszkiem bylo jeszcze do niedawna podobnie. Rano deska, wieczorem zas niczego sobie ;-) No ale teraz czy to noc, wieczor czy ranek juz dumnie wypiety. Bluzki rozkloszowane od biustu w dol, takich szukam. Dzis jade do Arkadii, pobuszuje po \"normalnych\" sklepach, nie tylko tych ciazowych, trzymajcie kciuki, by cos ladnego udalo mi sie znaleźc. Pozdrowka i udanego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po przerwie......otuz mam dobra wiadomosc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dla staraczek!!!!!!!!jetsem juz w 7 tyg ciazy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE !!!!! Ależ nas trzymałaś w niepewności. Super, ze powiększyłąś grono mamusiek :-) Dbaj o siebie kochana i o maluszka. Napisz jak się czujesz i czy córeczka już wie, ze będzie miała rodzeństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HB!!!! Ciesze sie i sciskam!!!!!!!!!❤️ HURRRRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D I to 7 tydzien!!!!!!!!!!!!!:):) Bardzo prosze,przeslij mi troszke fluidkow,moze i mi sie w koncu kiedys uda???:O Ostatnio juz calkiem stracilam nadzieje i jezeli chodzi o ten temat jestem \"troche\" podlamana....😭 A to dla Ciebie!!!!!!!:D:D 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Mazowszanko! trzymam kciuki,zebys wrocila zadowolona z zakupowz pelnymi siatkami;)! ja dzisiaj robie wlasnie bigos,na zimne jesienne dni w sam raz na rozgrzanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszanko, ja pracuję niedaleko Arkadii, na wysokości ul Anielewicza. A ten sklep o którym Ci wspominałam znajduje się na Jana Pawła, w takim ciągu pawilonów, na wysokości ul Nowolipki i Nowolipie, po prawej stronie. Sklep jest mało widoczny, ale jest na nim dość duża tablica z napisem \"końcówki serii\". W srodku widać rozwieszone płaszcze jesienne i wczesnozimowe. Bluzki wiszą na dolnych wieszakach. Były nawet rozmiary 42, co przy moim obfitym biuściku, jest nie bez znaczenia :-) Udanych zakupów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hb Gratuluje, jednak przeczucie cie nie mylił!!! Sciskam mocno, mocno 👄 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×